3 minutes, Masque Hydra a la mauve (Maseczka nawilżająca malwa)

3 minutes, Masque Hydra a la mauve (Maseczka nawilżająca malwa)

Maseczka z malwy nawilża i orzeźwia cerę. W składzie znajdują się wyciągi z przywrotnika i malwy, działające na skórę zmiękczająco, łagodząco, regenerujące i przeciwdziałające jej odwodnieniu, a także z cytryny, pomarańczy i kiwi.

na pewno nie nawilża:]

Cóż... poza doznaniami zapachowymi zadnych innych działań tej maseczki nie zauwazyłam. Pachnie naprawde przyjemnie-delikatnie i kwiatowo. Natomiast absolutnie nie nawilża.
Tubka mała to zuzyłam w celach poprawy nastroju....
Plusem jest to, ze jest wydajna. Ale co z tego?
Jako maseczki nawilżającej nie polecam,

Używam tego produktu od: rok temu

zupełnie bez sensu

Maseczka, owszem,ładnie wygląda - miło się prezentuje na półce w łazience, zwłaszcza jak ktoś,jak ja, zakupi na raz 2 w różnych kolorach - i to by było na tyle. Nie działa. NIE DZIAŁA. Zero nawilżenia, odżywienia, czegokolwiek. Tylko lepka maź na twarzy i poczucie że oto małożyłyśmy maseczkę. Moim zdaniem ona była dość wydajna. Ale to nie robi żadnej różnicy.
Używam tego produktu od:kilka lat temu

nic nie robi

Skusiłam się, bo lubię kosmetyki YR, ale w moim odczuciu ta maseczka to tylko placebo. Nie zauważyłam jakichkolwiek zmian po jej użyciu. No i relacja ceny do objętości jest zdecydowanie nieatrakcyjna, nawet w promocji.

Bordowe usta H&M

nie działa

To jest jakieś nieporozumienie. Mimo całej sympatii dla YR, ta maseczka nie powinna istnieć. Ona kompletnie nie działa. Jest jej mało, jest droga, pachnie tak sobie, glutowata konsystencja to, jak na mój gust, nienajlepszy pomysł. No i zero efektu nawilżenia, odświeżenia czy czegokolwiek... Porażka.

ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze i ostatnie.

Podoba mi się :)

Nie ukrywam, że najlepszy jest sposób jej zastosowania :). Nie przepadam za maseczkami, ponieważ nie lubię się w tym babrać, zawsze sobie wysmaruję przy okazji całe włosy, o grzywce już nie wspominając... A tu - super żelowa konsystencja, ślicznie się rozprowadza, nie potrzebuję lustra. Nakładam ją pod prysznicem - na włosach odżywka, na twarzy maseczka, a ja sobie robię peeling. No 3 w 1 :D. Ponieważ i tak jestem cała mokra, ze spłukiwaniem nie mam problemów.

Stosuję ją często - co dwa dni na ogół, do przesuszonej cery się nie nadaje, ale ja mam tłustą i większość kremów nawilżających mi nie odpowiada. Więc radzę sobie w ten sposób :).

ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Trzy minuty i gotowe!

Maseczka bardzo przypadła mi do gustu ze względu na żelową konsystencję, ładny niebieski kolor i rewelacyjne działanie. Nawilża bardzo dobrze i już po kilku minutach widać różnicę. Doskonała do wrażliwej tłustej cery - lekka i delikatna. Polecam gorąco :)
Ilość zużytych opakowań: tubka.

przejemna

Używam tego kosmetyku gdy mam ochotę ożeźwić cerę i dać jej szybki zastrzyk dodatkowego nawilżenia. Maseczka jej przyjemna w użyciu (kolor, zapach, konsystencja) i łatwo się zmywa. Świetna dla śpieszących się Wizażanek (3 min.). Przy bardzo przesuszonej skórze może okazać się niewystraczająca, ponieważ nawilża średnio. Natomiast jako dodatek do kremów, których na codzień używam, sprawdza się dobrze. Ot, ciut zwiększa poziom nawilżenia i ożeźwia zmęczoną całym dniem i czynnikami atmosferycznymi cerę. Dobra na poprawę samopoczucia. :) Dałabym 4 gwazdki, gdyby nawilżała intensywniej.

poprawia nastrój

W miarę dobrze nawilża, odświeża, rozjaśnia i wygładza cerę. Po zastosowaniu tej maski jest miękka i po prostu dobrze się w niej czuję. Przywraca komfort. Nie dla cery z poważnym odwodnieniem, raczej do regularnego stosowania dla poprawy nastroju :) (o ile lubi się maski żelowe). Polecam, jeśli właściwie cerę masz OK, a chciałabyś trochę więcej pielęgnacji. Świetna relacja jakości do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 3 (+ w poprzedniej wersji Beaute Nature ca 5)

zero efeku nawilżania

Kiedy tylko ją kupiłam, wydawała mi się bardzo podobna do już wycofanej, niebieskiej maseczki nawilżającej Yvesa Rochera. Przypominała ją wszytskim: kolorem, konsystencją, kształtem tubki, ale nie nawilżeniem, niestety. Maseczka dobrze się rozprowadza, przyjemnie, relaksacyjnie (ale i intensywnie) pachnie, jest całkiem wydajna, ale ZUPEŁNIE NIE NAWILŻA. Równie dobrze mogłabym się niczym nie smarować, orzynajmniej ominęło by mnie nieprzyjemne zmywanie (w ciągu trzech minut maseczka odrobinę przysycha, co powoduje, że się ciągnie i lepi, i można zapomnieć o zmywaniu jej tonikiem). Skóra jest może nieco bardziej promienna, i nieco napięta, ale co z tego, skoro nie pojawia się główny i zamierzony efekt - jakiekolwiek nawilżenie...
Z czystym sumieniem stwierdzam: można ją sobie podarować.

to ona coś robi?

Jakoś nie wierzę w żelowe 3 minutówki, ale ponieważ dostałam maseczkę w prezencie, używam. I niestety nie widzę żadnych efektów, no, poza poprawą samopoczucia ("mam na twarzy maseczkę"), lekkim chłodzeniem skóry podczas stosowania (jak to żel) i może minimalnym doraźnym wygładzeniem/rozjaśnieniem tuż po. Nawilżenia, zwłaszcza spektakularnego, nie zauważyłam, zwłaszcza w przypadku cery wysuszonej słońcem i mrozem. Nie szkodzi, ale nie działa, więc ogólnie nie polecam - są znacznie lepsze produkty na rynku.

kupiłam ją kiedys w wakacje w celu nawilżenia mojej buzi,ktora byla wysuszona przez słonce i inne warunki atmosferyczne.i musze przyznac,ze oczekiwałam lepszych efektów.maseczka towarzyszyła mi podczas slonecznych szaleństw w Hiszpanii.jednak niestety srednio dawala sobie rade:(słabo nawilżała i nie przynosiła ukojenia.przy cerze mało odwodnionej,nie potrzebującej solidnego nawilżenia moze sie sprawdzac.ale dla mnie to jeszcze nie to:(

daje co innego

Gęsta, ale dobrze się nakłada, równomiernie, cienką warstwą, nie robią się grudy jak przy tej oczyszczającej. Ładnie, choć z początku trochę zbyt mocno i chemicznie pachnie, po chwili się czuję delikatną, choć intensywną malwę. Trochę trudno ją zmyć, ale po włożeniu twarzy pod bieżący strumień jakoś się udaje. Nawilża, choć nie za mocno i w dodatku na krótko, osoby z bardziej suchą skórą mogą być niezbyt zadowolone, choć poza tym efekt jest niezły. Twarz, choć może nie najbardziej nawilżona, jest gładka, miękka, rozjaśniona, z wyrównanym kolorytem, po prostu ładna. Mało wydajna.