Odnowa dla rąk i paznokci

Odnowa dla rąk i paznokci

Odmłodzi, nawilży dłonie i zapewni skuteczną ochronę paznokciom. Krem zawiera wyciąg z bursztynu i wosk pszczeli. Kosmetyk chroni skórę przed wysuszeniem i pękaniem, łagodzi podrażnienia, wygładza i lekko natłuszcza. Regenerujący krem przywraca naturalne pH, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dodatkową zaletą jest jego subtelny, przyjemny zapach. Zawarty w kremie wyciąg z bursztynu jest naturalnym filtrem UV i opóźnia efekty starzenia się skóry.

Kupiłam ten krem około 2 m temu jest bardzo wydajny, ja ma atopową skórę więc bardzo wysuszoną zaden krem tak długo nie nawilażał po za depelive ale cena o 37 droższa także za 8 zl i dobra jakość jego + dobrze nawilża po umyciu rąk pozastaję warstwą ochronną dosyć szybko się wchłania.
Jego minus to tłusty i dopóki się niewchłoni czuc tłusta konsystencję. No i niezbyt ładny zapach ale da się przywyczaić.
Ale jeszcze raz podkreślam za 8 zl jest bardzo dobry zreszta jest lepszy niz większośc drogich kremów.

Używam tego produktu od: 2 m

Ulubiony

Lubimy się bardzo. Trafiłam na niego w aptece, całkowicie przypadkiem. Nie był drogi, jakieś 8 zł kosztował. 150 ml pojemności, więc dużo jak na krem do rąk. Jest wydajny, bo dość gęsty i treściwy. Pachnie tez przyjemnie. Jest lekko tłustawy, ale jest to jego zaleta, bo jak posmaruję nim łapki na noc, to rano budzę się z gładkimi dłońmi.Jet trudno dostępny, ale warto się pomęczyć i poszukać. SUPER, aczkolwiek do torebki mi się nie mieści... buuu

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

nocny tłuścioch

Używałam tego kremu, gdy miałam mocno przesuszone dłonie. Sprawdził się świetnie. Na noc smarowałam grubą warstwę i po pewnym czasie widać było efekty. Nie nadaje się wg mnie do stosowania w ciągu dnia, z tego względu, że jest bardzo tłusty i nie wchłania się rewelacyjnie, ale na noc jak najbardziej.

Manicure - klasyczny

tragiczny

Krem fajnie pachnie- i na tym koncza sie jego plusy.
W ogole nie poprawil stanu moich dloni, potwornie dlugo sie wchlanial, zapach, mimo ze ladny, nie byl trwaly.
Nie polecam- mimo ze niewiele kosztuje

Nie znam lepszego!

To jedyny krem, któremu moje dłonie tyle zawdzięczają. Skutecznie pielęgnuje i łagodzi wszelkie podrażnienia. Wpływa kojąco (tak, to najlepsze określenie!) na spierzchnięty naskórek, natłuszcza go i regeneruje. Po wmasowaniu nie wywołuje nieprzyjemnego szczypania, co więcej, łagodzi nierzadkie u mnie bolesne pieczenie (mikroskopijne zadarcia suchych skórek odstające i zahaczające o wszystko-wiecie o czym mówię :( ). A że nie wchłania się w 10 sekund, tylko w 30? Cóż, taka jego specyfika. W końcu jest przede wszystkim natłuszczająco- regenerujący, a nie lekki nawilżający.

Tylko on!!!

A dla mnie bardzo dobry.Gęsty,rozpieszcza spierzchnięte dłonie.Ładny,naturalny zapach.Cena przystępna,duża pojemność.Polecam,to najlepszy krem do rąk jaki miałam.Jeden problem-trudno go kupić.

Taki sobie

pomimo,że mam bardzo zniszczone dłonie i zużyłam całe opakowanie to nie zauważyłam żadnych zbawiennych efektów, nadaje się raczej na noc ponieważ pomimo obietnic kiepsko się wchłania...