Shine Temptation

Shine Temptation

Szminki nadają ustom trwały, iskrzący połysk przez wiele godzin. Szminki "Stars" zawierają specjalne pigmenty odbijające światło - srebrne i złote lustrzane perełki. Dzięki nim usta lśnią, wyglądają bardzo apetycznie i kuszą smakowitym zapachem świeżego arbuza. Dziewięć bardzo wiosennych odcieni. Szminki łatwo rozprowadzają się na ustach i utrzymują przez kilka godzin.

Cena: 27 zł

super

Ojej - moja pierwsza pomadka!!!
pamietam że byłam miło zaskoczona bo okazała się bardzo delikatna - podobnie jak błyszczyk
miałam jasny-różowy odcień i świetnie się z nia czułam na ustach ;))
w porównaniu z "cieżkimi" pomadkami mojej mamy, które jej podkradałam ta okazała się dla mnie strałem w 10!!! jest idealna dla dziewczyn które zaczynają przygodę ze szminkami;) - dla mnie tez pani w drogeri ja posunęła ;))

polecam!

ps. przeslicznie pachnie ;0

Używam tego produktu od: kilka lat temu

bardzo dobra szminka

bardzo dobra, wydajna , warta swojej ceny
kolor ładnie i długo się trzyma
szminka nie wysusza ust
kupiłam już kilka razy i jestem cały czas zadowolona z produktów tej firmy

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

urocza

Jestem entuzjastką szminko - błyszczyków! Te szmineczki wprost uwielbiam. To fakt - są nietrwałe i może nie pielęgnują tak jak powinny. Ale efekt jest super. Bardzo lubię te drobinki, które wbrew pozorom wyglądają na ustach naturalnie. Doskonała do pracy i na uczelnię, tylko mało wydajna i za to daję jedną gwiazdkę mniej.

Używam tego produktu od: 2 lata

Manicure - kolorowy french

Jak błyszczyk :)

Miałam kolor 163 Moonbeam - delikatny, naturalny, jasny róż. Na ustach półtransparentny. Ślicznie błyszczy i ma lekką konsystencję (jak błyszczyk), ale jednocześnie jest trwała i trochę nawilża (jak szminka). Co zasługuje na uwagę, to drobinki - nie są srebrne, jak w większości szminek i błyszczyków, tylko złote. Fakt, że mogłyby być trochę mniejsze i mniej wyczuwalne, ale i tak nie jest źle. Poza tym ślicznie pachnie melonem.
Chętnie kupiłabym ponownie, ale nie wiem dlaczego nie ma jej już w drogeriach w moim mieście.

Używam tego produktu od: kilku lat

super

jedyna wada to cena, można kupić tańsze i równie fajne szmineczki
a ta jset naprawdę świetna, po jej użyciu usta się błyszczą i mienią i największa zaleta ma cudowny zapach , mniam ;)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jeden z moich ulubieńców

Kocham zapach tej pomadki - zapach dojrzałego melona. Jest cudowny. Pomadka sprawia wrażenie nawilżonych ust, choć muszę przyznać, że to chyba za sprawą jej lekkiej konsystencji. Niestety usta nie są nawilżane dogłębnie.

Mimo wszystko zaliczam te pomadkę do moich ulubieńców. Niestety od jakiegoś czasu nie mogę w ogóle znaleźć jej w sklepach.

Używam tego produktu od: conajmniej 4 lat

Cudo!

To moja ukochana szminka. Mam przepiękny, chłodny róż - nr 163 "moonbeam" (poświata księżyca :)). Na ustach jest pół przezroczysta, ale daje wyraźny kolor różu. Brokat jest subtelny,nie rozchodzi mi się po całej twarzy, jak miało to miejsce z fatalną Water Shine Diamonds. Usta są nawilżone, lśnią, jak po użyciu błyszczyku, nie lepią się, przepięknie arbuzowo pachną. Dla mnie (nakładam ją pędzelkiem) jest trwała.
To moje cudeńko. Naprawdę.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

tak!

Bardzo ją lubię, zarówno za delikatny kolor (mam 166) jak i za zapach. Pierwszy raz zobaczyłam, a raczej wyczułam tę pomadkę u mojej koleżanki i nie moglam się powstrzymać przed kupnem. Nadaje ładnego blasku ustom, ślicznie się prezentuje w słońcu. Nie używam jej tak często jednak jakbym chciała, bo zawsze jakoś machnę ręką i wtedy mam te drobinki na całej twarzy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ech ten brokat...

Mam odcień taki naturalny, który w zasadzie nie nadaje koloru, tylko nabłyszcza. Brokat jest wg mnie za duży i zbyt widoczny. Ale jak ktoś lubi...Pmadka ma ładny zapach, jest dosyć twarda, ale mimo to dobrze sią ją nakłada. Nie kupię jej juz więcej z tej prostej przyczyny, że pomadki miss sporty, są dokładnie tym samym produktem, tylko kilka razy tańszym od Rimmela.

Bomba na wakacje~! :D

Używałam już kilka odcieni tej pomadki i śmiało mogę wystawić jej bardzo pozytywną opinię. Szminka jest transparentna, lekka, ślicznie pachnie, doskonale się rozprowadza, jest wydajna. Przepiękna paleta kolorów. Prawdą jest, że opakowanie jest nieco kiczowate, ale jak na swoją cenę, to skrywa w sobie bardzo solidny kosmetyk. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Drobinki ślicznie się mienią w słońcu (na lato kupię jeszcze kilka ;) ). :D:D:D

Nie bardzo...

Nie przypadla mi ta szminka do gustu. Jej wady wg mnie:
- kolor, ktory mam (163 bodajze) jest wlasciwie niewidoczny, nadaje tylko lekki polysk, jak blyszczyk
- zapach jest bardzo intensywny, a w koncu nie po to jest szminka, zeby bylo ja wciaz czuc pod nosem, tylko zeby nadawala ustom kolor
- duza ilosc blyszczacych drobinek, ktore nie dosc ze wygladaja dosc tandetnie, to jeszcze po pewnym czasie zbieraja sie nierownomiernie na wargach
- wysusza usta!

Ogolnie rzecz biorac, szminka mi sie nie podoba, ale moze jeszcze kiedys kupie jakis inny kolorek, zeby go uzyc raz na jakis czas... w koncu cena nie jest zabojcza.

przyzwoita

Bardzo sympatyczna szmineczka. Ładne kolory, apetyczny zapach, złociste drobinki i iskrzący połysk to jej niewątpliwe zalety -a to wszystko za rozsądną cenę :))) W dodatku całkiem wydajna!
Niestety wysusza moje wybredne usta :(