Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Celia, Seria tęczowa, Emalia do paznokci

Celia, Seria tęczowa, Emalia do paznokci

Dzięki zastosowaniu kompleksu opartego na lecytynie, emalia doskonale pielęgnuje i odżywia płytkę paznokcia. Nowoczesna formuła zapewnia doskonale krycie i równomierne rozprowadzenie emalii. Od zwykłego, perłowego lakieru odróżnia ją efekt opalizacji, nadający paznokciom intrygujący wygląd.

fajny

Bardzo fajny lakier, ciekawe kolory a właściwie odcienie.BARDZO MI SIE PODOBAJĄ ODKĄD WYSZŁY NA RYNEK.Zawsze jestem w posiadaniu tej emali, chyba że jej nie dostanę w kosmetycznym to kupuje podobne które dają równie miłe efekty.Lakier ładnie transparetnie opalizuje i pobłyskuje świetna alternatywa od cięzkich gęstych emalii w ciemnych kolorach na lato .Szkoda że jest dośc nie trwały :( i dość szybko gęstnieje...stąd odjęte 2 gwiazdki

dobry

miałam w lecie dwa kolory: jasne, transparentne, mieniące się w świelte.Lakier dobrze się rozprowadzał, szybko wysychał. Trochę ma za duże opakowanie, gdyż po zużyciu połowy lakier zgęstniał.Trwałość na moich paznokciach ok. 3 dni.Ściera sie na końcach.

śliczne kolorki

Moja ulubiona emalia. Ma śliczne pastelowe kolorki, które się mienią w zależności od kąta padania światła. Niedroga. Trwałość: 2, 3 dni, potem odpryskuje, ale to chyba wada większości lakierów. Odejmuje jedną gwiazdkę ze względu na to, że straaaaaasznie trudno ją kupić :(