Melaleuca, Tialo, Ziołowe mydło antybakteryjne

Melaleuca, Tialo, Ziołowe mydło antybakteryjne

Mydło Tialo ma działanie wygładzające, bakteriobójcze, odświeżające i uelastyczniające. Przeznaczone jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku. Matuje ją, jednocześnie nadając zdrowy i świeży wygląd. Hamuje powstawanie zmian trądzikowych i przyspiesza gojenie już istniejących. Działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Wchodzący w skład mydła kompleks specjalnie wyselekcjonowanych ziół działa przeciwzapalnie na skórę, uszczelnia naczynia krwionośne i wzmacnia paznokcie.

w butelce, z pompką
żel
trądzikowa, tłusta
odświeżające, antybakteryjne, złuszczające, oczyszczające
oczyszczanie twarzy

Super!

Mydło bardzo skuteczne, z łatwością zmyje makijaż, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną. Dzięki zawartości olejku z drzewa herbacianego przesusza skórę przez co trzeba dobrze ją nawilżać. Zdecydowanie nie nadaje się do skóry suchej i wrażliwej, bo za bardzo ją podrażni. Swego czasu bardzo dobrze mi pomagało przy trądziku, lecz stosowałam je tylko w lecie, bo w zimie za bardzo mnie wysuszało mimo posiadania cery mieszanej. Polecam, jednak należy na nie uważać i dobrze nawilżać skórę!

Zawiodłam się

Kupiłam całą serię zachęcona pozytywnymi recenzjami. Liczyłam na cud, na twarz jak w photoshopie itp.
Ogólnie nie mam bardzo dużych problemów, raczej kilka krost raz na jakiś czas, ale miewam też "czyste" okresy. Znacznie większym problemem są wągry i rozszerzone pory, przebarwienia.
Mam cerę mieszaną, skłonną do podrażnień i zapychania. Jednocześnie występują na niej suche placki i świecenie się.

Mydła używałam przez równe 4 tygodnie codziennie rano i wieczorem. Zostało mi jeszcze pewnie około pół buteleczki, co przy tej cenie jest dobrym wynikiem, tylko co ja z tą połową zrobię...

Plusy kończą się na tym, że mydło dobrze zmywa podkład, puder, bronzer. Skóra jest dobrze oczyszczona z makijażu. Może jeszcze plusem jest dozownik.

Niestety skóra po umyciu jest mocno zaczerwieniona, ściągnięta, podrażniona, wysuszona. Błaga o nałożenie kremu.
Mydło się pieni, czego bardzo nie lubię w preparatach do mycia twarzy i już wiem, że nigdy nie sięgnę po coś co ma SLS, SLES czy jak się okazało nawet ALS.
Do zapachu da się przyzwyczaić, mi już nie przeszkadza.

Podsumowując, mydło bardziej szkodzi niż pomaga.

Zawiodłam się na całej serii. Już po tygodniu zauważyłam, że wcale nie jest lepiej, wręcz gorzej, twarz była wiecznie czerwona, sucha i jednocześnie mocno przetłuszczająca się, a na dodatek wyskoczyły mi nowe krosty. Ale używałam z nadzieją, że już niedługo będzie lepiej. No i jest lepiej - po odstawieniu serii w trzy dni cera doszła do siebie. Jednolita, gładka, miękka.
Zdecydowanie nie polecam serii Tialo.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Fajny

Według mnie jest to bardzo porządny żel do cery trądzikowej.
Dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Idealnie się nadaje do cery tłustej czy mieszanej skłonnej do trądziku czy po prostu trądzikowej.
Ma bardzo intensywny, ziołowy zapach. Mi się akurat podoba, jednak jestem pewna, że niektórzy będą narzekać;)
Niestety może przesuszać skórę, dlatego dla cer delikatnych i wrażliwych absolutnie nie polecam.
Cena niska, duża pojemność, wydajność - jak dla mnie super :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

***

PLUSY:
+ cena (300ml za 13zł),
+ wydajne
+ dobrze oczyszcza cerę,
+ bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, nawet oczu,

MINUSY:
- zapach ( bardzo męczący zapach drzewa herbacianego),
- bardzo wysusza cerę (skóra swędzi i jest bardzo napięta, potrzebny krem)

Używam tego produktu od: lipiec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 300 ml w trakcie

BUBEL

okropny bubel! zal mi tych 13 zl!

NIE MA ZADNYCH PLUSOW

-zapycha (myslalam ze zapycha mnie w srodkach myjacych SLS, ale jak widac braciszek ALS jest tak samo okropny)
- ALS w skladzie - tak samo szkodliwy i zly dla skory jak SLS
-podraznia
-WYSUSZA
-nie przyspiesza gojenia istniejacych krostek, a wydluza ten proces
-dzieki niemu (i reszcie serii) dorobilam sie masy zaskornikow zamknietych ktorych nigdy nie mialam, oraz takiego wysypu, ze przez nastepne 3 tygodnie ratowalam skore, by jakos wygladac
-wydajny, co przy takim dzialaniu jest wrecz koszmarem

ogolem takiego bubla to chyba jeszcze nie mialam. Nakrecilam sie dzieki tym opiniom i (O IRONIO) kupilam cala serie tych kosmetykow ktore zmasakrowaly mi twarz (tonik prawdopodobnie wyleje, bo nie mam ochoty wracac do alkoholu denaturowanego). Zel zuzylam do mycia stop, bo nigdzie indziej sie nie nadawal, przy myciu nim dekoltu powyskakiwaly mi pryszczki, choc uzywalam w tym czasie mocnego kremu antytradzikowego (wlasnie na dekolt i plecy) ktory po odstawieniu tego mydla wyleczyl mi tam skore.

Nie polecam.
Używam tego produktu od: miesiaca (na stopy), tydzien (na twarz)
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Tak dla tego mydła

Stosowałam podczas dermatologicznej kuracji przeciwko trądzikowi. Moja dermatolog mi go poleciła.
-Dobrez oczyszcza, nawet troszke za bardzo bo ciut wysusza jeśli nie nałoży się czegoś nawilżającego zaraz po - ja przynajmniej miałam takie wrażenie.
-Bardzo wydajny: jedno opakowanie starczyło mi na 3 msce!
-U mnie by lo troche trudno z dostępnością, musiałam go zamawiac na dozie.
-Cena na dozie ok 10 zł, ja dla mnie bardzo na plus

Aktualnie przerzuciłam się na OCM więc go nie używam, ale nie wykluczam powrócenia do tego produktu

Używam tego produktu od: listopad 2012 - kwiecień 2013

kosmetyki Tialo to moje KWC!

Primo - bardzo dobry skład (może poza stearynianem glikolu etylenowego i glikolem propylenowym). Secundo - bardzo przystępna cena, 300 ml kosztuje tylko 15,89 PLN. Ba! W stosunku do tego, co mydło wyczynia, cena jest śmiesznie niska. Ale od początku. Jak widzicie, opakowanie jest bardzo oszczędne, podoba mi się. Lubię taki "look". Dobry pomysł z pompką, dawkujemy odpowiednią ilość produktu, a dozowanie jest higieniczne. Mydło jest bardzo wydajne, wystarczy jedno wyciśnięcie i starcza na cały dzióbek - po ponad miesiącu stosowania zostało jeszcze około 1/3 opakowania. Żel bardzo słabo się pieni, jednak po "wymasowaniu" twarzy i spłukaniu specyfiku, skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i odświeżona. Dodatkowo wydaje mi się, że żel reguluje wydzielanie sebum - dawno nie miałam tak matowej skóry twarzy. Zapach charakterystyczny, pachnie czystym olejkiem z drzewa herbacianego. Nigdy jakoś mi ten zapach nie pasował, jednak po pewnym czasie przyzwyczaiłam się i teraz stosuję kosmetyki z przyjemnością :)

Wspólnie kosmetyki Tialo zdziałały cuda. Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam tak ładną cerę. Kosmetyki nie tylko zapobiegają, ale też świetnie leczą wszelkie zmiany. Nawet w czasie miesiączki, gdy moja twarz zazwyczaj jest krajobrazem po wojnie, wszystkie pojawiające się potworki, traktowałam tonikiem i punktowo kremem, a następnego dnia nie było śladu. Żadnego śladu. Przyznam, że te kosmetyki to okrycie mojego życia. Stosunek działanie - cena dotychczas niespotykane. Moje must have, którego chyba nigdy już nie zamienię na nic innego. Wspaniałe, wspaniałe produkty, które każdy, kto boryka się z problemami skóry twarzy, powinien poznać. Zapewniam, że pokocha je tak mocno, jak ja.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Świetny choć mało znany

Mydło jest świetne dla cery trądzikowej, przetłuszczającej się. Pachnie ziołowo, intensywnie, bosko!
Jest bardzo wydajne i cena jest też świetna, ja kupiłam swoje mydło w aptece i dałam ok 12 zł.
Opakowanie z pompką, na koniec można ją odkręcić i resztę mydła zużyć.
Skóra po tym kosmetyku jest odświeżona, lekko ściągnięta ale nie przesuszona.

bardzo dobry produkt

Ciesze sie ze moge wystawic pierwsza opinie. Kosmetyki te chyba nie sa zbyt popularne a szkoda ja przegrzebalam dosyc sporo zeby znalezc je w necie, szukalam gamy kosmetykow ktore maja jak najwieksza zawartosc Tea Tree gdyz olejek tea tree dziala na moja cere super, oczyszcza, odswieza no i zapobiega powstawaniu pryszczy. Zamowilam sobie na gwiazdke caly zestaw Tialo jestem bardzo zadowolona ale skupie sie na plynie.

Wydajny, duzy, dobra konsystencja, zapach instensywny i mocny ale mnie sie podoba, dobrze zmywa makeup, opakowanie z pompka nie psuje sie, no i dzialanie na prawde przy codziennym stosowaniu razem z kremem i tonikiem cera po miesiacu duzo lepsza... Cena przystepna na prawde warto go kupic.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze