Absolute Volume

Absolute Volume

Jako chyba jedyny produkt tej firmy ten tusz mi podpasował. Nie sadzę, aby dostał I miejsce, ale myślę, że warto o nim wspomnieć jako o tym ze średniej półki. Zakupiłam już drugie opakowanie. Efekt - lekko pogrubione, naturalne przede wszystkim rzęsy. Nie rozmazuje się, nie tworzy grudek, po ok. 10-12 godzinach na dolnej powiece u nasady rzęs może pojawić sę delikatna obwódka ale to dopiero po 10 godz. Wg mnie lepszy do Bourjois Glamour.

Cena: 32 zł / 9 ml

Dobrry

Jestem posiadaczka dość bujnych rzęs. Z jedynym felerem. Końcówki są jasne. Ten tusz bardzo ładnie podkreślał moje rzęski. były grube, gęste pokazywały swą długość w całej okazałości. zrezygnowałam jednak z jego usług. Bowiem bardzo chcę osiagnąć efekt naturalności w makijazu. Kurcze ale to trudne :)

przeciętny

Miałam go co prawda jakieś dwa lata temu, ale z tego, co pamiętam, to bardzo sie osypywał. Podkreslał rzęsy, fakt, wodoodporny to on rzeczywiście zbytnio nie był, ale, jakoś z nim przeżyłam... prawie cały rok, zanim sie po prostu wziął i skończył. Jedno mogę stwierdzić - to był najbardziej osypujacy się tusz z tych, które miałam.

wyjście awaryjne

To tusz do którego zawsze wracam rozczarowana kolejnym wynalazkiem.Uzywam zarówno w wersji czarnej jak i niebieskiej. Mam pewnośc,że szybko i z byle jakiego powodu nie rozmaże się. Lekko wydłuża i wywija rzęsy. Przy umiejetnym nałożeniu również pogrubia. Słabiej rozdziela rzęsy. Ale niektórzy lubią taki urok oczu...

depilacja zalety

nie polecam

Kupiłam go po przeczytaniu bardzo pozytywnych ocen poprzedniczek jednak szybko pożałowałam; dla mnie to absolutny niewypał. Miałam problem z jego nałożeniem ze względu na konsystencję (bardzo wolno schnie; odcisnął mi się na całym łuku brwiowym i pod oczami). Jedna warstwa posklejała rzęsy (!) a rozczesywanie okazało się nieskuteczne. Finał? demakijaż i Volume Glamour Bourjois...

może być

Mam wersję wodoodporną tego tuszu, który, wbrew moim oczekiwaniom, wodoodporny nie jest. Szybko się ściera, osypuje. Dość ładnie, delikatnie podkreśla rzęsy, ale jakiegoś specjalnego pogrubienia nie zauważam. Taki zwykły, niedrogi tusz.

Oceniam na 5.00

zgłosiłam go dość dawno i nie oceniłam... ups, ale to moze dobrze bo juz zdążyłam przetestować kilka innych (zapragnęłam zmian)i juz tęsknię z Margaret Astor. Nastepnym razem kupię na pewno ten!

Oceniam na 5.00

Uwielbiam ten tusz i sama zastanawiałam się, czy go nie zgłosić. Także uważam, że jest lepszy niż Bourjois! Wydłuża, pogrubia, a przede wszystkim rzęsy wyglądają b. naturalnie; nawet jak się je mocniej wytuszuje, to efekt nie jest zbyt teatralny.