Cristhine, Lakier do paznokci mini

Cristhine, Lakier do paznokci mini

Lakiery do paznokci pakowane w malutkie buteleczki po 4 ml. Bardzo duża gama kolorów i odcieni, tak że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Opakowanie praktyczne, ponieważ zanim się znudzi kolor to się lakier skończy.

Cena: 2,50 zł

Szybko gęstniał ale lubię

Używałam go dobrych kilka lat temu, na przełomie szkoły podstawowej i gimnazjum, był to kolor perłowego różu. Nie wspominam go jakoś masakrycznie źle, nawet długo trzymał się na paznokciach- tak ze 4 dni, miał duży wybór kolorów, które mi się podobały, a niektóre nawet podobają mi się do dziś.. Niestety w krótkim czasie gęstniał, nie nadawał się wtedy do użycia, ciągnął się i zbrylał... Niestety coś ostatnio nigdzie nie mogę go dostać, a szkoda, bo gamę odcieni ma całkiem fajną, no i ta cena:)

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 10 małych

Nie.....

Bardzo słabe lakiery. Może nie są drogie, ale ta jakość jest okropna! Nie trzymajś się na paznokciach. Długo wysychają, a do tego praktycznie od razu odpryskują. Ja już nigdy więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki średni

Kupiłam ponad miesiac temu w osiedlowym sklepie czerwony lakier nr 4. Postanowiłam spróbować, wkońcu 3,20 zł to nie majatek, a marka była mi nie znana. I oto wynik. Lakier dość szybko schnie, kolor taki jak w buteleczce, mi starczy jedna warstwa, odpryskuje po 2-4 dniach na (zależy ile rece moczyłam w wodzie na stopach trzyma sie dużo dłużej), fajny pędzelek . Niestety miesiac nie minął i zaczął mi gęstnieć. Wlałam troche zmywacza do paznokci ale to już nie to samo co na poczatku.

Well 01

wporzo

miałam już nie jeden lakier tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona. teraz zainwestowałam szalone 3 zł za lakier nr 11 (bardzo ciemny fiolet). jest przepiękny, nie zostawia żadnych smug, kolor jest intensywny i ślicznie się błyszczy. buteleczka jest malutka więc spokojnie zdążę gozużyć zanim minie data ważności i za tokolejny plus. polecam te lakiery

Ilość zużytych opakowań: około 5

dobry :-)

Ostatnio stojąc na przystanku,zobaczyłam to maleństwo w kiosku i postanowiłam je zakupić.Maleńka pojemność 5 ml.Cena 2 zł.Kolorek jasny perłowy,śliczny róż..Po przetestowaniu i przełażeniu cały tydzień z nim na paznokciach stwierdzam,że:
-przyjemnie się rozprowadza
-ale i śmierdzi paskudnie :-/
-schnie dosyć szybko
-nie tworzy smug
-ma piękny połysk długo utrzymujący się
-śicznie wygląda na paznokciach
-nawet nie ściera się zbytnio na końcówkach
-po prawie całym tygodniu nie mam odprysków

Przy takiej cenie jaką posiada,nie ma co wybrzydzać.Efekt,jest naprawdę bardzo,bardzo przyzwoity.Pewnie,że kupię jeszcze,upatrzyłam jasny,perłowy lila i jasny beż :-)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:na razie uzytkuje 1

blee

Plus - niska cena.

Minusy:
- okropnie gęsty (trudno rozprowadzić)
- zero trwałości (zaraz odpryskuje)
- szybko zasycha w butelce

Jednym słowem, okropieństwo. Ogólnie nie jestem zwolenniczką tanich lakierów do paznokci, ale ten to już kompletna porażka :(

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam i wyrzuciłam bo zasechł

Nie

Słaby pędzelek, lakier za gęsty, straszne nakładanie, zostawia smugi, długo schnie, innymi słowy nie polecam.

PS. Mam kolor biały, taki frenchowaty, może z innymi kolorami jest inaczej, jednak ja już tego nie zamierzam sprawdzać.

Używam tego produktu od: miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: jedno malowanie

Ok =]

Dziwią mnie negatywne oceny :P. Firma ok, może nie jest zbyt prestiżowa, nie wiem jak inne kosmetyki, ale wolę nie próbować, bo mogą pogorszyć stan cery. Ale z lakierami eksperymentuję. I tu miłe zaskoczenie :D. Nie mam wpray w malowaniu paznkoci, ale tym lakierem robię to w 20 min :D. Bez smug, pędzelek w porządku, lakier nie jest rzadki. Duży wybór kolorów, a nr. 40 to moj ideał :). Lakier trzyma się 3-4 dni. Jestem b. zadowolona, warto 2,5zł wydać i przekonać się na własnej skórze.

Używam tego produktu od:pół roku, od sylwka ;)

Be U Be E eL

Używałam koloru 126 - fiolet ze złotem. Kolor niespotykany, bardzo ładny. I koniec zalet. lakier mimo, że łatwo się nakłada na gładziutkich i różniutkich paznokciach, to przy paznokciach niewypolerowanych zaczynają się schody. tworzą sie smugi. Szybko wysych w dobrze dokreconej butelce. Zużyłam ten jeden, więcej nie kupie.

o nieee

Skusiłam się na niego jakiś czas temu z powodu pięknego perłowego koloru. A że ja za często nie maluję paznokji, więc mała pojemność mi odpowiadała. No i ta cena. Na tym koniec plusów. Wylądował w koszu po pierwszym użyciu. Cięzko go nałożyć równomiernie i choć miałam jasny kolor to smugi rzucały się w oczy. Poza tym zaczął schodzić płatami po kilku godzinach. Okropność.

Bubel

Co to w ogóle jest? 3zł za szklany wazonik do domku dla lalek? Bo zawartość nie powinna w ogóle opuścić tablicy Mendelejewa. Wyjątkowe badziewie, zanieczyszcza tylko środowisko, nie nadaje się nawet jako awaryjny lakier jednorazowy, ani nawet do "zatamowania" oczka w rajstopach (błyskawicznie odpada od podłoża). Produkt jest tak szybkoschnący, że pomalowanie nim paznokci graniczy z niemożliwością.
Ja rozumiem, że lakier miał być nie najwyższych lotów, za to taniutki - ale czy fakt, że to "tylko" kilka złotych ma mnie zachęcić do wyrzucenia tych pieniędzy prosto w błoto?

nigdy więcej

kiedyś kupiłam ten lakier z powodu ślicznego kolorku, małej buteleczki i niskiej ceny. i wyrzuciłam do kosza jeszcze tego samego dnia po 5 nieudanej próbie nałożenia go równo- a nowicjuszką w malowaniu paznokci nie jestem. a poza tym i tak wieczorem odprysł

przepraszam w recenzji nie zaznaczyłam gwiazdek- oczywiście jedna bo zero nie można