Schwarzkopf Schauma, 7 Herbs Shampoo (Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się)

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Nie nie i jeszcze raz nie

Szampony Shauma wyjątkowo źle na mnie wpływają! Dosłownie po 1-2 myciach dostaję łupieżu. włosy same w sobie nie pogorszyły sie, ale moimo to Szampony totalnie nie dla mnie. niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423576].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze kupię.

Po prostu ideał. Świetnie się pieni, dokładnie myje. Nie podrażnia. Nic dodać nic ująć. Zawsze kupię bez zastanowienia gdy będę potrzebować czegoś tego typu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369861].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki codzienny

Jest to taki szampon do którego z chęcią będę wracała i wiem, że bardzo dobrze wpływa na moje włosy. No właśnie, włosy bardzo ładnie się po nim układały. Dobrze oczyszczał i nie przesuszał. Super się stosowało. Miał bardzo przyjemny, ziołowy zapach.
Szkoda, że tak szybko się skończył. Następnym razem muszę kupić większe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364736].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Moje włosy po użyciu to stos siana

Ten szampon tak bardzo oczyszcza włosy, że wręcz nie mogę ich rozczesać. Stosowałam go na naturalnych włosach, jak i kilka razy na rozjaśnianych. Dodatkowo ma drażniący zapach.
Plus to wygodne, standardowe opakowanie od Schaumy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najgorszy

Szampon ogółem nie najgorszy. Nie przetłuszcza, Włosy nie są aż tak bardzo splątane, jak przy niektórych szamponach, jednak odżywka i tak idzie w ruch. Zapach jest lekko ziołowy, jednak ma w sobie nutę delikatności, ogółem przypadł mi do gustu pod tym względem. Włosy nie elektryzują się po nim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347966].usefull || 0 }}% pomocna.

Zioła.

Przyjemny szampon do codziennego stosowania. Nadaje włosom miękkość i puszystość. Oczyszcza, ale bardzo delikatnie. Nie podrażnia skóry głowy. Dobrze się pieni i jest dość gęsty, ale średnio wydajny. Zapach, jak dla mnie średnio przyjemny. Ziołowy, ale bardzo dosłowny. Nie wszystkie zioła mi pasują ;)
Nie wpływa szczególnie na zmniejszenie przetłuszczania się skóry głowy, ale nadaje się do codziennego stosowania. Działa doraźnie. Jest delikatny, ale robi co ma robić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341986].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Myślę, że jest to szampon, który nie zrobi ogromnego efektu woah na głowie, ale podstawową funkcję spełnia co jest chyba najważniejsze. Mam włosy przetłuszczające się u nasady co zmusza mnie do mycia głowy codziennie lub co dwa dni oraz reszta włosów, która spokojnie mogłaby wytrzymać kilka dni bez mycia.

Co producent obiecuje? Normalizowanie funkcjonowania gruczołów łojowych, nadanie włosom puszystość oraz miękkość. Co zauważyłam? Na pewno mogłam spokojnie głowę myć co dwa dni, więc produkt na pewno hamuje przetłuszczanie się włosów. Włosy po umyciu i naturalnym wysuszeniu były ładnie odbite u nasady, miękkie, zauważyłam lekkie zwiększenie objętości co przełożyło się na puszystość. Nie zauważyłam, żeby podczas używania tego szamponu pojawił się łupież.

Teraz coś o samym produkcie. Zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które można bez problemu otworzyć bez używania siły pełnej obaw czy paznokcie będą całe. Konsystencja produktu jest idealna, spokojnie można kontrolować ilość nałożoną na dłoń. Zapach jest mało kuszący, ale nie utrzymuje się na włosach, więc można to zaakceptować i wytrzymać te kilka minut zapachowych niedogodności. Wydajność jest w porządku, cena adekwatna do jakość produktu, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Myślę, że produkt skusił mnie, żeby przetestować inne wersje. Czy do tego wrócę? Może tak, ale jeśli nie znajdę swojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284571].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Lubię szampony Schauma, bo uważam, że mają najlepszy stosunek jakość/cena. Większość z nich nie zdziała cudów, ale też dobrze się spisuje, natomiast ten to mój ulubieniec. Mam cienkie i długie włosy, suche na końcach, a przetłuszczające się u nasady i ten szampon radzi sobie z nimi. Włosy są podniesione u nasady (bardziej niż przy szamponach ziększających objętość!) i odżywione, gładkie na całej długości.

Nie lubię jedynie jego ziołowego zapachu, ale to kwestia gustu. Opakowanie jak zazwyczaj u Schaumy trochę nijakie i oldschoolowe, ale praktyczne. Wydajność w normie.

Plusy:
+cena
+łatwo się pieni, dobrze rozprowadza i myje włosy
+kremowa konsystencja
+ładnie odświeża włosy
+podnosi włosy u nasady, odżywia na całej długości

Minusy:
-brak, ja nie przepadam tylko za tym ziołowym zapachem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249893].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny szampon

Szampon w wygodnym opakowaniu, dostępny w mniejszej i większej ilości. Ładnie pachnie, pieni się dobrze, myje, ale wydaje mi się, że nieco obciąża moje włosy. 4/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248111].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Szampon jest świetny. Włosy są po nim puszyste, pełne objętości. Ładnie pachnie, nie wysusza, jest tani i łatwo dostępny. Poza tym ma bardzo dobry skład z ziołowymi ekstraktami wysoko w składzie, keratyną, pantenolem. Szampony Schaumy w ciągu ostatnich lat naprawdę się mocno poprawiły. Składy są na wysokim poziomie, nawet lepsze niż u droższych konkurentów. Jednak w głowach większości klientów nadal króluje opinia, że taki tani szampon to na pewno jakiś szajs. Naprawdę polecam spróbować teraźniejszych wersji szamponów Schauma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085446].usefull || 0 }}% pomocna.