Schwarzkopf, Schauma, 7 Herbs Shampoo (Szampon ziołowy `7 ziół` do włosów normalnych i przetłuszczajacych się)

Schauma, 7 Herbs Shampoo

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 153

Mój ulubiony

Lubię szampony Schauma, bo uważam, że mają najlepszy stosunek jakość/cena. Większość z nich nie zdziała cudów, ale też dobrze się spisuje, natomiast ten to mój ulubieniec. Mam cienkie i długie włosy, suche na końcach, a przetłuszczające się u nasady i ten szampon radzi sobie z nimi. Włosy są podniesione u nasady (bardziej niż przy szamponach ziększających objętość!) i odżywione, gładkie na całej długości.

Nie lubię jedynie jego ziołowego zapachu, ale to kwestia gustu. Opakowanie jak zazwyczaj u Schaumy trochę nijakie i oldschoolowe, ale praktyczne. Wydajność w normie.

Plusy:
+cena
+łatwo się pieni, dobrze rozprowadza i myje włosy
+kremowa konsystencja
+ładnie odświeża włosy
+podnosi włosy u nasady, odżywia na całej długości

Minusy:
-brak, ja nie przepadam tylko za tym ziołowym zapachem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249893].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Fajny szampon

Szampon w wygodnym opakowaniu, dostępny w mniejszej i większej ilości. Ładnie pachnie, pieni się dobrze, myje, ale wydaje mi się, że nieco obciąża moje włosy. 4/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248111].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 73

Napisanych recenzji: 634

świetny

szamponów Shaumy używałam bardzo dawno temu, więc pokusiłam się o zakup tego, w celu przypomnienia sobie, jak działają. a teraz do rzeczy:
plusy:
-dobrze się pieni, łatwo się spłukuje
-jest gęsty i perłowy, wydajny
-świetnie oczyszcza włosy z łoju i produktów do stylizacji
-włosy są po nim sypkie, mają dużą objętość
-nie plącze
-ładnie pachnie
-świetny skład, aż kipi od ziół i witamin, aż dziw, że taki dobry skład w szamponie drogeryjnym
-bardzo niska cena jak za taką jakość-ok.6-7 zł
wady?
-troszkę przesusza, z racji tego, że jest oczyszczający, ale od czasu do czasu wystarczy zastosować odżywkę :)

na pewno skuszę się jeszcze na inne wersje :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129156].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 40

Super

Szampon jest świetny. Włosy są po nim puszyste, pełne objętości. Ładnie pachnie, nie wysusza, jest tani i łatwo dostępny. Poza tym ma bardzo dobry skład z ziołowymi ekstraktami wysoko w składzie, keratyną, pantenolem. Szampony Schaumy w ciągu ostatnich lat naprawdę się mocno poprawiły. Składy są na wysokim poziomie, nawet lepsze niż u droższych konkurentów. Jednak w głowach większości klientów nadal króluje opinia, że taki tani szampon to na pewno jakiś szajs. Naprawdę polecam spróbować teraźniejszych wersji szamponów Schauma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085446].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 66

nie polecam

Tani i łatwodostępny produkt. Mi akurat zapach nie podszedł. Dziwna, jakby \'tępa\'(?) konsystencja, słabo się pienił. Jednak był wydajny. Odniosłam wrażenie, że wypadały mi po nim włosy i to dosyć mocno. Nie sprawiał, że włosy przetłuszczały się po nim wolniej, nie odświeżał ich za specjalnie ponadto były oklapnięte.

Ilość zużytych opakowań: dwa 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034347].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 114

Na jedno pomógł, na drugie zaszkodził

Szampon naprawdę pomógł, jeśli chodzi o spowolnienie przetłuszczania się włosów. Tak jak zapewnia producent, włosy są bardziej miękkie, a skóra głowy odświeżona.

Kolejnymi plusami są dostępność i cena.
Szampon ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie, jest wydajny.

Minusem natomiast jest fakt, że zaczęły mi po nim wypadać włosy. :(
Trudniejsze jest też rozczesywanie włosów.

Szampon fajny i byłby moim ideałem, ale ilość wypadających włosów mnie przeraża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032027].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 169

Porządny, ale bez cudów

Barwa jasnozielona. Delikatny, ziołowy zapach.
+ produkt łatwodostępny (Drogerie Natura, Rossmann...)
+ przystępny cenowo
+ estetyczne, solidne opakowanie
+ zapach nie jest nachalny, lecz delikatny (nie czuć go na włosach po spłukaniu)
+ nie uczula, nie podrażnia skóry głowy
+ bardzo dobrze się pieni
+ wydajny
+/- włosy nie są po nim oklapnięte, ale trochę się puszą, więc potrzebna maska/ odżywka
Moje włosy się nie przetłuszczają, ale kupiłam ten szampon, gdyż lubię czuć świeżość na głowie ;p Szampon dobrze się spisuje, ale cudów nie ma.
Ogólne wrażenie- polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031828].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Robi co ma robić :)

Dobry kosmetyk. Robi cos, co powinien robic szampon - a wiec oczyszcza włosy i skórę głowy. Często myjąc włosy innymi miałam uczucie, ze pomimo dwukrotnego mycia i odpowiedniego wypłukiwania kosmetyku - po wysuszeniu już po chwili sa nieświeże. Tutaj ten problem zniknął. Ja zawsze po myciu używam odżywki do włosów, więc n ie mam kłopotu z rozczesywaniem.

+zapach
+dokładnie oczyszcza,
+łatwo dostępny,
+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031667].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 118

Przeciętny

O ile wszystkie szampony sprawdzają się u mnie podobnie, tak tego jakoś nie polubiłam. Mam włosy długie, farbowane, przetłuszczające się, suche na końcach.
+ Cena
+ Zapach, miły, delikatny
+ Opakowanie wygodne
+ Bardzo dobrze się pieni, za to zawsze lubiłam szampony Schaumy

- Trochę swędziała mnie po nim głowa, dla mnie dziwne, bo nigdy po żadnym szamponie tak nie było
- Lekko wysuszał i usztywniał włosy
- Nie zmniejszył przetłuszczania ani trochę, nawet je przyspieszył
- Bardzo lejąca konsystencja, przez to przeciekał przez palce
- Co za tym idzie, niezbyt wydajny

Trochę się rozczarowałam, ale pewnie w przyszłości kupię jakiś inny szampon.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018877].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

super szampon w niskiej cenie

Pomimo iż moje włosy są suche i zmęczone farbowaniem to nie wybieram szamponów innych niż te do włosów zniszczonych . Dostałam ten szampon od siostry . W owym czasie miałam problem z wypadającymi włosami oraz z swędzeniem skóry głowy szczególnie z tyłu . Chwilę pomysłam i stwierdzilam ze nic nie moze byc innego jak produkty ziolowe a ze mialam ten w zapasie . Ogólnie szampon czekał w kolejce po to by używać go do depilacji nóg . Kiedy go po raz pierwszy użyłam moja skóra głowy magicznie odżyła . Szampon nie zawiera siliknow ,a mimo to moje włosy po nim nie są napuszone . Uwielbiam go , włosy po nim wyglądają na świeże , gładkie i zadbane . Cena jest niebywale niska a wydajność produktu jest też znośna .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004792].usefull || 0 }}% pomocna.