Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Schwarzkopf Schauma, 7 ziół, Szampon ziołowy do włosów normalnych i przetłuszczajacych się

Cena już od 7,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera specjalnie skomponowany zestaw 7 ziół - m.in. rozmaryn, rumianek, tymianek i krwawnik oraz kompleks witamin - pantenol i witaminę PP. Szampon normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych. Nadaje włosom puszystość i miękkość. Pełny efekt pielęgnacyjny uzyskasz stosując również balsam ziołowy.

lekki codzienniak

Pamiętacie szampony Schauma? Bo mi się kojarzą z dzieciństwem, gdzie były bardzo rozchwytywane zaraz po zakończeniu ery szamponu Familijnego :D kojarzy mi się bardzo pozytywnie, więc postanowiłam go sobie sprawić.

Niewiele się w nim zmieniło, chyba tylko to, że nie zawiera parabenów, bo tak samo jak kiedyś dobrze oczyszcza skórę głowy, po umyciu są lekkie, puszyste i miłe w dotyku, ładnie się błyszczą, ale tragicznie się rozczesują.. wspomagam je więc spray'ami ułatwiającym rozczesywanie.. bez nich ani rusz..

Zapach jest typowo ziołowy, ale po umyciu nie wyczuwalny, bardziej już czuję odżywkę, która ułatwiała rozczesywanie. Formuła szamponu dosyć gęsta, dobrze się piwni na włosach, ale opakowanie bardzo przeciętne.. radzę je bardzo lekko naciskać bo wyleje się zbyt dużo produktu,, o dużo za dużo..

W moim odczuciu to taki typowy codzienniak przypominający dawne pokrzywowe szampony, niskopółkowy szampon za około 5-6zł, który myje, ale nie daje efektu WOW.. Nad kolejnym zakupem się zastanowię,. to bardziej sentymentalny zakup niż chęć przywiązania się do niego.. dla mnie takie 3/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549436].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Szampon zakupiłam na promocji w pewnym dyskoncie i już po chwili pożałowałam wydania nawet tak niskiej ceny za jaką go nabyłam.

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Dostępność.

MINUSY:
- Bardzo chemiczny zapach, nieprzyjemny,
- Włosy szorstkie po zastosowaniu, wydają się po prostu brudne,
- Powoduje elektryzowanie się włosów,
- Uczula,
- Wywołuje łupież,
- Po jednym dniu włosy przetłuszczają się, więc w żadnym stopniu nie spełnia swojego zalecenia producenta,
- Brak objętości - to kolejna niespełniona obietnica producenta,
- Leista konsystencja,
- Ciężko się pieni.

PODSUMOWUJĄC szczerze nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477361].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo słaby szampon

U mnie się nie sprawdził. Co prawda, dobrze się pieni, myje, czyści włosy i jest tani. Jednak dla mnie ma okropny zapach, włosy są po nim dziwnie suche i bardzo ciężko je potem rozczesać. Dodatkowo włosy się po nim puszą, ciężko je ujarzmić. Być może inne produkty z tej serii są lepsze, 7 ziół w zielonym opakowaniu nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477286].usefull || 0 }}% pomocna.

Konferencja babyliss

Nie nie i jeszcze raz nie

Szampony Shauma wyjątkowo źle na mnie wpływają! Dosłownie po 1-2 myciach dostaję łupieżu. włosy same w sobie nie pogorszyły sie, ale moimo to Szampony totalnie nie dla mnie. niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423576].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze kupię.

Po prostu ideał. Świetnie się pieni, dokładnie myje. Nie podrażnia. Nic dodać nic ująć. Zawsze kupię bez zastanowienia gdy będę potrzebować czegoś tego typu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369861].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki codzienny

Jest to taki szampon do którego z chęcią będę wracała i wiem, że bardzo dobrze wpływa na moje włosy. No właśnie, włosy bardzo ładnie się po nim układały. Dobrze oczyszczał i nie przesuszał. Super się stosowało. Miał bardzo przyjemny, ziołowy zapach.
Szkoda, że tak szybko się skończył. Następnym razem muszę kupić większe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364736].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy po użyciu to stos siana

Ten szampon tak bardzo oczyszcza włosy, że wręcz nie mogę ich rozczesać. Stosowałam go na naturalnych włosach, jak i kilka razy na rozjaśnianych. Dodatkowo ma drażniący zapach.
Plus to wygodne, standardowe opakowanie od Schaumy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najgorszy

Szampon ogółem nie najgorszy. Nie przetłuszcza, Włosy nie są aż tak bardzo splątane, jak przy niektórych szamponach, jednak odżywka i tak idzie w ruch. Zapach jest lekko ziołowy, jednak ma w sobie nutę delikatności, ogółem przypadł mi do gustu pod tym względem. Włosy nie elektryzują się po nim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347966].usefull || 0 }}% pomocna.

Zioła.

Przyjemny szampon do codziennego stosowania. Nadaje włosom miękkość i puszystość. Oczyszcza, ale bardzo delikatnie. Nie podrażnia skóry głowy. Dobrze się pieni i jest dość gęsty, ale średnio wydajny. Zapach, jak dla mnie średnio przyjemny. Ziołowy, ale bardzo dosłowny. Nie wszystkie zioła mi pasują ;)
Nie wpływa szczególnie na zmniejszenie przetłuszczania się skóry głowy, ale nadaje się do codziennego stosowania. Działa doraźnie. Jest delikatny, ale robi co ma robić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341986].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Myślę, że jest to szampon, który nie zrobi ogromnego efektu woah na głowie, ale podstawową funkcję spełnia co jest chyba najważniejsze. Mam włosy przetłuszczające się u nasady co zmusza mnie do mycia głowy codziennie lub co dwa dni oraz reszta włosów, która spokojnie mogłaby wytrzymać kilka dni bez mycia.

Co producent obiecuje? Normalizowanie funkcjonowania gruczołów łojowych, nadanie włosom puszystość oraz miękkość. Co zauważyłam? Na pewno mogłam spokojnie głowę myć co dwa dni, więc produkt na pewno hamuje przetłuszczanie się włosów. Włosy po umyciu i naturalnym wysuszeniu były ładnie odbite u nasady, miękkie, zauważyłam lekkie zwiększenie objętości co przełożyło się na puszystość. Nie zauważyłam, żeby podczas używania tego szamponu pojawił się łupież.

Teraz coś o samym produkcie. Zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które można bez problemu otworzyć bez używania siły pełnej obaw czy paznokcie będą całe. Konsystencja produktu jest idealna, spokojnie można kontrolować ilość nałożoną na dłoń. Zapach jest mało kuszący, ale nie utrzymuje się na włosach, więc można to zaakceptować i wytrzymać te kilka minut zapachowych niedogodności. Wydajność jest w porządku, cena adekwatna do jakość produktu, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Myślę, że produkt skusił mnie, żeby przetestować inne wersje. Czy do tego wrócę? Może tak, ale jeśli nie znajdę swojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284571].usefull || 0 }}% pomocna.