Estee Lauder, So Polished Gentle Exfoliating Scrub (Peeling z popiołem wulkanicznym)

So Polished Gentle Exfoliating Scrub to peeling-maseczka lub raczej maseczka peelingująca z popiołem wulkanicznym, syntetycznymi drobinkami i kwasami z alg morskich. Ponadto zawiera wyciąg z hawajskiego ananasa, jaśminu i kokosa. Idealna dla wszystkich rodzajów cer.

Co z tą Estee?

To jest peeling? To chyba żart! Ja używam tego jako żel do mycia twarzy, w ilości dwa razy dziennie. I tu spisuje się jako-tako.

Pachnie średnio, nie ściera, drobinki małe i przeze mnie nie wyczuwalne.
Znam o wiele lepsze żele do mycia jak i peelingi w duzo mniejszych cenach.

Kasa wyrzucona w błoto, nigdy wiecej nie kupię.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Swietny

Jest to mój ulubiony peeling.
Peeling na akurat takie jak trzeba granulki ani za twarde ani za miękkie. Delikatnie masuje buzie, ale doskonale usuwa martwy naskórek i odtyka pory.

Wystarczająco ostry by zetrzeć martwy naskórek ale przy tym na tyle łagodny ze nie podrażnia skóry.

Edit:
W dalszym ciągu polecam ten peeling bo jest naprawdę świetny.
Jednak nie jest to juz mój peelingowy faworyt bo został zastawiony przez Dark Angel LUSH.

Używam tego produktu od:

Bardzo dobry

Bardzo dobry peeling, doskonale oczyszcza i nie podraznia delikatnej skóry twarzy.
uzywam go od dwóch miesięcy 2 razy w tygodniu. Skóra na twarzy jest po nim gładka i mam wrażenie dokładnego oczyszczenia.
Kupiłam go za 50 zł od dziewczyny która przywozi kosmetyki z USA , wielkosc 50 ml a nie zużyłam jeszcze połowy. Bardzo wydajny.

Manicure - glitter nails

Pozytywne zaskoczenie

Od kilku lat nie używałam peelingow mechanicznych, bo to co wyprawialy one z moją wrażliwą skórą było potworne. Ale postanowiłam zaryzykować....i jestem bardzo zadowolona. Skóra bardzo dobrze oczyszczona i ani troszkę nie podrażniona. Poza tym ładnie pchnie. ...

Świetnie wygładza

Kupiłam w strefie bezcłowej więc kosztował bodajże 89 zł. Delikatny ale jednocześnie naprawde bardzo skuteczny peeling. Wygładza, zupełnie nie podrażnia - drobinki ścierające są małe. Zapach i konsystencja przyjemne choć nie rewelacja. Do używania 2-3 razy w tygodniu.