Touch Tint for Eyes

Touch Tint for Eyes

Cień do powiek w tubce - konsystencja mniej więcej taka, jak podkładu. Odcień 02 Pink Sheen daje tylko błysk, w zasadzie nie zmienia koloru powieki. Nie włazi w załamania, nie podrażnia oczu z soczewkami. Tubka o pojemności 7 ml, pozornie mała, wystarczy na bardzo długo - cień jest niesamowicie wydajny. Oczywiście, można go też stosować jako rozświetlacz ciemniejszego cienia.

Cena: ok. 80 zł

Bardzo dobry

Zawsze lubiłam cienie w kremie - no ale wiadomo jakież to one lubią mieć wady. Zazwyczaj nieszczególnie trzymają się powieki. A ten nie - nic nie zjeżdża, nie gromadzi się tam gdzie go nie chcemy, trzyma się caluśki dzień. Mam odcień Nude Sparkle, opalizujący, nakładam go przeważnie na łuk brwiowy, b. ładnie wygląda, jestem zadowolona i z chęcią miłą przetestuję inne kolory. A - nieziemsko wydajny.

Wrzechstronny

Generalnie zawsze bylam przeciwna cieniom w kremie.Mialam nienajciekawsze wspomnienia.Ale ten Cliniqua jest inny-nie zbiera sie w zalamaniach powiek,pieknie opalizuje,ma rozne zastosowania.Ja mam odcien 13 Gold,sluzy mi jako cien,rozswielacz na twarz oraz usta.Jest mega wydajny,nie mam pojecia kiedy zblize sie chocby do polowy tubki.Nawet bez bazy utrzymuje sie wiele godzin.Polecam!

Używam tego produktu od:dwoch mcy

Jestem zachwycona

Jestem zachwycona i pozostane wierna. Do rozswietlania uzywalam do tej pory cieni Art Deco( ktore sa rewelacyjne) bo nie znalam jeszcze tego w tubce. Delikatne, transparentne, pieknie rorswietlaja, nie zbieraja sie w zalamaniach mimo iz moga byc roznie dozowane. Mam kolor 07. W tubce wyglada jak fiolet, a na oku daje piekny efekt rozswietlenia. Cien dobrze wyglada sam jak i tez jako baza pod ciemniejsze kolory.
Cudo, polecam

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i nie ostatnie

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

CIEŃ CIENI!!!!!

Mój ideał... Oczywiście nie da wszystkie naraz: efektu jedwabistego oka, matu itd.
Da natomiast:
-doskonały efekt rozświtlonego oka przy wariantach perłowych --> np.nude sparkle
-trwałość na 24 h --> bez zbierania się w załamaniach,nawet przy twarzy saute (bez podkładu:)
-świetna baza lub sam cień --> sprawdzone przy różnych rodzajach makijażu
-superwydajność!!!!!! ona nie jest ważna,jeśli kosmetyk jest umiarkowanie dobry; tu natomiast nie najniższa cena w sprzężeniu z wydajnością to re-we-lac-ja
Nie rozumiem negatywnych opinii..Chyba nie oceniamy tego samego oryginalnego produktu..

zaskoczył mnie

Nie lubię cieni do oczu, ale z małym wyjątkiem. tym wyjątkiem jest własnie Touch Tint For Eyes. Kremowy, bardzo łatwo się aplikuje, ma dobry poślizg. Nadaje subtelny, transparentny efekt, jest zaskakująco trwały jak na cień w kremie i nie ma specjalnych tendencji do zbierania się w załamaniach skóry. WYDAJNY!
Polecam.

nie dla mnie

bardzo chcialam je miec i zakupilam kolor bialy, za 18 euro. Jak w chlodne miesiace bylo nawet, nawet, ale jak przyszla ciepla wiosna, o lecie juz nie wspomne, to czar prysnal. Produkt ten bardzo sie zbieral w zalamaniu powieki. Zdecydowalam, ze dam go mamie. Moja mama uzywa tylko pudrowych cieni, ale bialym rozswietla powieke pod brwia, wiec ten cien bedzie jak znalazl. Tam sie nie sciaga.

czysta przyjemność!

Mam kolor Pink Sheen już półtora roku i nie wygląda na to, by miał się szybko skończyć. Choć muszę uczciwie przyznać, że nie używam go codziennie. Aplikacja jest bajecznie prosta- palcem, kosmetyk ma świetny poślizg. Efekt jest lśniący, kolor dyskretny (przynajmniej ten mój)- powieki wyglądają pięknie. Gdy po jakimś czasie zbierze się w załamaniach (niewiele), można to łatwo skorygować też palcem, nie scierając przy tym całości. Urocza zabawka. Ggyby nie ta cena, kupiłabym jeszcze jeden- dość ciemny szry beż (nie pamiętam nazwy). Choć może skuszę się i tak...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... w trakcie 1
Recenzja: ...

koszmar

Zupełnie nie rozumię tych cudownych wcześniejszych recenzji, czuję się jakbym czytała o innym kosmetyku. Dla mnie cień ten to największa porażka 2003 roku. Może dlatego, że nie kupiłąm go w Europie, a w Stanach. W Polsce kolor teal twinkle jest śliczny szary a w Stanach jakiś zielonkawy i wyglądam jakbym mala podbite oczy - koszmar. Cień nie da się równomiernie nałożyc, zaraz spływa do załamań oka. Nie wiem jak sobie z nim poradzić, a naprawdę się starałąm, ale tupka leży i się kurzy, moge odstąpic. O wiele bardziej polecam super cie kremowy clinique tuch base for eyes.

SUPER!!!

NIesamowite!Nigdy nie miałam tak doskonałych cieni!!!Wypróbowałam kolory-beżowy, różowy, srebrny...wszystkie piękne.Jestem zdecydowaną zwolenniczką cieni w kremie. Noszę szkła kontaktowe. Te cienie przebiły wszystkie, których używałam do tej pory!Efekt na powiekach piękny! Niesamowicie połyskują! Do tego trzymają się caluśki dzień i jeszcze w nocy! Piękne kolory, bardzo naturalne. Nigdy te cienie nie zwałkowały mi się. Przy tym są bardzo wydajne i starczają na długo!Wiele dziewczyn pytało mnie co to za cienie tak pięknie wyglądają! Wszystkim niezmiennie je polecam!Wielka szkoda,że cena to 85zł, bo wykupiłabym wszystkie kolory!Są doskonałe!

sama nie wiem

Jak dla mnie chyba zbyt naturalny efekt...Łatwo się rozprowadzają, są dość trwałe (nie "spływają"), mają delikatne, subtelne odcienie.

REWELACJA!!!

Uwielbiam wszelkie świetliste, lekkie kosmetyki w ślicznych tubeczkach ;-) Dlatego też jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch kolorów tego cienia: Pink Sheen i Sable Shimmer i jestem zachwycona! Niesamowicie lekka konsystencja wspaniale rozprowadza się po powiece. Nie zbiera sie w zagłębieniach, nie warzy sie, jest delikatniutki dla oczu i powiek. Kolorki są wprost śliczne, na powiekach wyglądają niezwykle naturalnie-dodaja blasku i subtelnego koloru. Używam ich prawie codziennie od 3 miesięcy i wydają się wogóle nie kończyć. Dla mnie bomba i pełny zachwyt!!!!Można nakładac je paluszkiem, ale ja polecam mały pędzelek-taki jak do szminki :-)