Avon, Naturals, Healthy Hydration, Almond Oil & Avocado, Moisturising Shampoo (Szampon z olejkiem z migdałów i awokado)

Szampon polecany do włosów suchych i zniszczonych z olejkiem z migdałów i awokado znanych ze swoich pielęgnujących właściwości.

nawilżające, oczyszczające

Świetny

-pięknie pachnie
-dobrze się pienie
-łatwo się spłukuje
-bardzo łatwo się włosy rozczesują
-ładne,zgrabne opakowanie
-nie podrażnia
-cena 5 zł za 200 ml
-włosy nawilżone i wygładzone

Nie spodziewałam się,że będzie aż tak dobry,działa jak by kosztował ze 30 zł ! Mam go w nowszym opakowaniu.POLECAM!

Dobry

Szampon kupilam kilka razy na promocji w katalogu, bardzo go lubilam, jednak jakis czas temu zniknal z oferty i nie mozna juz go dostac.

PLUSY
+ pieknie pachnie
+ dobrze sie pieni
+ wygodne w uzyciu opakowanie
+ nie podraznia
+ nie wysusza
+ tani

MINUSY
- malowydajny
- obciaza wlosy sklonne do przetluszczania

świetny zapach

Ten szampon jest świetny!
+pięknie pachnie
+dobrze się pieni
+łatwy w spłukiwaniu
+razem z odżywką bardzo ułatwia rozczesywanie
+wygodne opakowanie
Właściwości odżywczych czy regenerujących specjalnie nie zauważam, bo moje włosy są bardzo słabe i plączą się bez przerwy, ale użytkowanie tego szamponu na pewno można zaliczyć do bezproblemowych. Polecam przede wszystkim dla zapachu, który jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

całkiem całkiem

Mam bardzo suche włosy, a tego szamponu używałam w połączeniu z maseczką i balsamem do włosów suchych ( również z Avonu);
plusy:
-włoski po nim ładnie się rozczesują
-przyjemny zapach
-czasem w katalogu jak i na allegro można znaleźć w śmiesznie niskiej cenie
-nie podrażnia skóry głowy
-dobrze się pieni i zmywa pozostałości kosmetyków

minus:
-wolę szampony o bardziej żelowej konsystencji, ten był dla mnie niewydajny

Używam tego produktu od: 1-2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Bardzo słaby

Szampon trudno się spłukuje...

Zalety:
+opakowanie
+zapach
+odświeża

Wady:
-bardzo trudno się spłukuje
-słabo się pieni
-wydajność
-po umyciu włosy trudno się rozczesują
-nie odżywia włosów

Szampon trzeba bardzo dokładnie spłukać, bo jak zostanie, to po wysuszeniu, włosy się lepią i trzeba ponownie płukać.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Dobry

Plusy
+ładnie nawilżał moje suche włosy
+piękny zapach, kremowa konsystencja
+fajnie się pieni, nie plątał moich włosów
+włosy łatwiej się rozczesywały, ale i tak musiałam nałożyć potem odżywkę (ale i tak robię to zawsze po każdym szamponie)

Ma jednak jeden duży minus, przez który musiałam z niego zrezygnować i za to odejmuję 1 gwiazdkę:....
-robi mi się po nim straszny łupież:/ już na drugi dzień od umycia pojawiał się łupież i nie było mowy, żeby TYM szamponem oczyścić skórę głowy. Więc nasuwa się kolejny minus tego produktu:
- słabo oczyszcza. A jednak szampon powinien to robić, dlatego odejmuję kolejną gwiazdkę.

Mimo wszystko warto wypróbować, sprawdzi się u osób, które nie mają skłonności do powstawania łupieżu. Ja niestety przez to muszę się pożegnać z tym produktem .

Używam tego produktu od: używałam go pół roku temu przez okres 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

PRZYZWOITY

-ładnie pachnie,
- ale z nawilżaniem raczej średnio.
- super konsystencja.
-perłowe zabarwienie
-miły i przyjemny,
- można się skusić :)
- przystępna cena

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Oceniam na 3.00

Jak dla mnie bez rewelacji.

Zacznę od plusów:
+ ładny zapach awokado i migdałów
+ wygodne opakowanie - nigdy nie zdarzyło mi się żeby coś się z niego wylało
+ cena - właściwie przeciętna więc można zaliczyć na plus

+/- myje włosy jak każdy inny szampon

Jeśli chodzi o minusy:
- głównym minusem jest to że podczas mycia nim włosów strasznie je plącze ( używam go z odżywką bo inaczej nie mogłabym doprowadzić ich zupełnie do porządku)
- średnio wydajny - przy myciu co 3-4 dni starczył mi zaledwie na 3 tygodnie
- moim zdaniem wogóle nie nawilża włosów

Polecam osobom, które nie oczekują niczego specjalnego od szamponu.

Nie nada, no nie

Lubię Avon, lubię proletariackość tej marki ("Twój własny kawałek semiluksusowego kosmetyku za jedyne 7.90 zł!") i ich przaśny pricing. Że zaś przeżyłam swoją porcję frustracji na tle marek selektywnych (np. beznadziejny szampon Lancome) to z lubością oddaję się poszukiwaniom tanich perełek. No i znalazłam - Avon robi swietną pielęgnację stóp ;) ale zamiast szamponów powinni produkować płyny do płukania. Ta wersja jest po prostu okropna. Jedyne plusy to ładny zapach i niska cena - jak w Dosi :) podstawowym, ale fatalnym, problemem, jest fakt, iż po 4 godzinach włosy robią się smętnie oklapłe, nieświeże, no paskudne po prostu. To w zasadzie eliminuje jego zastosowanie jako szampon. No nie da rady, nie da, będę musiałam nadal się rozpieszczać luksusem w postaci Elseve (obowiązkowo zakupowanym w Auchan w Krasnem - informacyjnie - tam najtaniej ;) ).

Używam tego produktu od:używałam przez kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

;-)

Mam bardzo wysuszone końcówki włosów. Regularne podcinanie nie wiele daje, ponieważ po krótkim czasie ponownie są wysuszone, szorstkie i matowe. Pozostaje mi jedynie regeneracja. Spróbowałam tego szamponu bez wielkich nadziei na cuda. I spotkała mnie niespodzianka. Szampon jak dla mnie jest rewelacyjny! Nawilża i nadaje blask pasmom. Do tego włosy dobrze się rozczesują i pięknie pachną! Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

nidgy nie ufałam szamponom z avonu, jednakże skusiłam sie po namowach kolezanki, ktora wychwalała jego zapach i właściwiości odżywcze...
hmm... musze powiedziec ze juz po pierwszym zastosowaniu sie okropnie zawiodłam, bo zapach jest okropny, no chyba ze trafiłam na jakas felerna butelke :/
Jesli chodzi o działanie, to nie dosc ze nie nawilza to co gorsza po umyciu moje wlosy wygladaja jak stóg siana, nie wspominajac ze szampon tak podraznil mi skóre glowy ze od razu dostałam paskudnego łupieżu :/

Moze niektórym odpowiada ale u mnie niestety się nie sprawdzil ;/

Taki sobie

Kupiłam szampon w promocji w cenie ok 4 zł. Urzekł mnie zapach w katalogu :) W rzeczywistości okazał sie również bardzo podobny. Niestety moje włosy po użyciu szapmonu były w tragicznym stanie. Nie widze różnicy w nawilżeniu. Włosy stały sie trudne do ułożenia, puszyły sie a o ich wyprostowaniu nie było mowy. Raczej nie jestem z niego zadowolona ;/ Mam włosy przetłuszczające sie w dodatku bardzo zniszczone prostowaniem, farbowaniem :/ I jeszcze sie niesamowicie puszą po wysuszeniu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnin