Lancome, Amplicils (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Lancome, Amplicils (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Pojemność 6,5 ml

Tusz który ma nadać rzęsom panoramiczną rozpiętość pogrubiając je, podwijając i rozdzielając.
Jest to zasługą opatentowanej formuły tuszu z kompleksem Ampliflex oraz specjalnej szczoteczki która ułatwia nałożenie tuszu na rzęsy tak aby dokładnie je rozdzielić i pogrubić. Nie skleja rzęs. Jak wszystkie tusze Lancome`a, testowany oftalmologicznie, bezzapachowy i odpowiedni dla osób używających soczewek kontaktowych.
Dostępny w kolorze czarnym i brązowym, a także w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Cena: ok. 120 zł / 6,5 ml

Nic specjalnego

Uwielbiam tusze Lancome, ale akurat Amplicils i Virtouse nie są warte swojej ceny.

Amplicils bardzo delikatnie pogrubia rzęsy i jeżeli szukamy prawdziwego efektu pogrubienia, lepiej siegnąć po Hypnose.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

efekt dobry, ale..

Niestety natura nie obdarzyła mnie gęstymi i długimi rzęsami i od lat testuje nowe tusze i czekam aż którys z nich spełni moje oczekiwania... i przyznać muszę, że Lancome daje całkiem dobry efekt pogrubienia... i pewnie zostałabym przy nim dłużej gdyby nie to, że się MEGA obsypuje. Jak to możliwe za taka cenę? nie wiem. pozostaje mi dalej szukać mojego ideału...

Używam tego produktu od:1 mies

Wydluzajaca Kamfora...

Co to jest?ja sie pytam,,,mala zawartosc tuszu w tuszu?nic nie rozumiem,ten produkt to jeden z najgorszych mascar jakich dotychczas uzywalam,zero pogrubienia,wydluza-ale to nie jego zadanie,kruszy sie nie milosiernie,,szczoteczka skleja zamiast rozczesywac i podraznia mi powieke moze jest za twarda, juz go prawie nie ma (2 razy uzyty)wyparowal?no i moze dobrze,bo nie mam zamiaru go stosowac i po przetestowaniu 3 mroznych mascar z lancome czuje niesmak,bo za taka kase mozna miec lepsze tusze z nizszych polek.Chyba jest to pierwsza mascara ktora zaluje ze nabylam,tyle kasy...;(

Używam tego produktu od:1 mies temu
Ilość zużytych opakowań:dwa podejscia

Manicure - gradientowe kropki

nie

Wysycha w tempie światła. Całkowicie się nie nadaje do stosowania krótko po otwarciu. Potem robią się grudki. A rzęsy z grudkami to efekt, którego żadna z nas nie chce.

A co do efektu: to jakiś taki nijaki, mierny powiedziałabym. Używałam może 3 tyg i się go pozbyłam. Na pewno nie kupię ponownie. Moich krótkich i słabiutkich rzęs nie podkręcił ani nie pogrubił.

Używałam tego produktu 3 lata temu

Niestety na nie

Krem przez 2, 3 tyg sprawdzał się nie najgorzej. Natomiast później to nie nadawał się do niczego, szybko wysechł, pojawiły się grudki, po nałożeniu na rzęsy kruszył się strasznie a jego pozostałości rozsypywały się po całej twarzy.

Ilość zużytych opakowań:

Najs, gdyby nie uczulał

Na wstępię zanaczam, że nie wiem, czy kupię, bo tusze Lancomea mnie bardzo uczulają. Te polimery wpadają mi do oka, nie mogę ich stamtąd usunąć, oko boli jak nie wiem co a do tego piecze i kłuje jakby mnie igłą kłuli:(
Ale jeśli w danym dniu mnie tak nie podrażni, to jest extra. Wygląda tak jabym miała sztuczne rzęsy, które są grube, długie, podkręcone, nieposkejane, wyraźnie widoczne. Zawsze powtarzam sobie, że więcej nie kupię Lancomea ze względu na uczulenie, ale nie mogę go sobie odpuścić ..., bo nadaje oszałamiający wygląd.
Chociaż na początku tusz jest bardzo płynny i trzeba mieć wprawną rękę, aby potrafić nim malować rzęsy;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:oj wiele i zawsze koloru brąz

bardzo dobry

Zdradziłam go z Clinique High Impact Mascara i teraz żałuję ;) Tusz jest bardzo dobry, wyraźnie podkręca i pogrubia rzęsy, nie skleja ich, a jednocześnie nie nadaje im teatralnego wyglądu. Poza tym jest trwały, nie obsypuje się, ani nie rozmazuje.

Używałam go jeszcze, gdy nosiłam okulary, nie wiem, jak sprawdza się u osób z soczewkami kontaktowymi... Jeden minus- szybko wysycha. Mam wrażenie, że nie zużyłam go do końca i już musiałam wyrzucić, bo był zbyt gęsty.

Używam tego produktu od: używałam ok.3 miesięcy

Rewelacyjny!

Zgadzam się z jedną z poprzedniczek "po umalowaniu rzęs tym tuszem wyglądam jakbym przykleiła sztuczne rzęsy". W moim przypadku to także całkowita prawda. Jest to tusz dla zwolenniczek teatralnych, grubych i długich rzęs.
Testowałam już wiele tuszy i mam swoje dwa ulubione a teraz Lancome Amplicils dołącza do tego grona najlepszych. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na jego temat.
Tusz pięknie rozczesuje rzęsy pokrywając każdy włosek czarną wartstwą. Są niesamowicie długie, gęstę i moje wyglądają dosłownie jak w reklamie. Największy komplement jaki usłyszałam po nałożeniu tego tuszu to że "moje rzęsy wyglądają jak u hinduskiej księżniczki"-jak wiadomo hinduski z natury mają szalenie gęste, grube i długie rzęsy.
Nie rozmazuje się, nie robi kalki na powiekach, nie kruszy, u mnie wytrzymał cały dzień w niezmienionej postaci.
Bardzo gorąco polecam zwłaszcza fanką mocnego, wyrazistego makijażu oczu.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pozytywne zaskoczenie

Nie lubię tuszy Lancome, zazwyczaj używam Estee Lauder, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył. Rzęsy rzeczywiście wydają się grubsze i jest ich "więcej", a tusz sam w sobie jest bardzo lekki.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zbyt szybko wysycha

Tusz na początku mnie zachwycił, ale moja euforia szybko minęła. Po miesiącu czy półtora wysechł. Na początku był świetny, super efekt, podkręcenie, wydłużenie i pogrubienie (choć nie spektakularne) - miałam nawet nadzieję, że może być lepszy od mojego ulubionego Hypnose. Jednak po pewnym czasie tak wysechł, że pomalowanie nim rzęs stało się katorgą, osypywał się na policzki, totalnie sucha maź. Ocena niestety za szybkość wysychania. Gdyby nie to, miałby wyższą, bo początki zapowiadały się ekstra.

Ilość zużytych opakowań: jedno - niecałe, za szybko wyschło

Jeszcze do niego wrócę

Miałam ten tusz ze strefy wolnocłowej i byłam bardzo zadowolona. Daje wyrazisty makijaż oczu, a taki najbardziej lubię. Tusz ma świetną szczoteczkę, bardzo łatwo się nim umalowac, nie rozmazuje się, nie paćka się nim powieki, a tusz trzyma się cały dzień. Plus za kolor, nie czarno-grafitowy, ale prawdziwie czarny. Będę do niego co jakiś czas wracała.

Używam tego produktu od: starczył na 5 miesięcy codziennego stosowania
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Beznadzieja

Jeden z najgorszych tuszy z jakimi mialam do czynienia. Jestem uprzedzona do tuszy Lancome- ale mam podstawy uzywalam- Amplicils, Flextencils, Hypnose i wszystkie mnie zawiodly.

Bardzo szybko wysycha, nietrwaly, nie daje zadnego efektu, oprocz osypania rzes dziwnymi grudkami. Prezentuje sie koszmarnie, za taka cene nie warto miec z nim do czynienia. Nie robi roznicy czy uzywany do dlugich rzes czy krotkich- mizerny efekt jest zawsze taki sam.

ODRADZAM

Używam tego produktu od:nie pamietam