Aromatherapy, Sleeptherapy, Żel pod prysznic ułatwiający zasypianie

Aromatherapy, Sleeptherapy, Żel pod prysznic ułatwiający zasypianie

Przyjemny żel do kąpieli, umyj nim ciało, a potem marsz do łóżka. Jego zapach ukołysze cię do snu.

Przeciętny

Opakowanie całkiem ładne i poręczne, zapach nieagresywny, ale właściiwości nasenne wątpliwe :) Pieni się nieźle, ale wysusza skóre, dodatkowo nie należy do wydajnych. Ot taki zwykły żel pod prysznic jakich wiele.
ilość zużytych opakowań: 1

wkurzający

Strasznie lubię wszelkie aromaterapeutyczne bajery, i sama nazwa nastawia mnie pozytywnie do produktu. Tym większe było moje rozczarowanie. Miał ułatwiać zasypianie i pachnieć lawendą - tymczasem okazał się całkiem świeżą, orzeźwiającą kompozycją w której dla mnie dominują cytrusy i cynamon, grrr...
W składzie ani gramunia naturalnych wyciągów, do tego jeszcze wysusza skórę ... totalne naciągactwo.
Ta jedna gwiazdka jest za to, ze sprawdził się jako żel do golenia nóg (całkiem wydajny).

ilość zużytych opakowań: ... 1

średniaczek

Dość dobrze się pieni, niestety odrobinę wysusza skórę. Zapach oczywiście śliczny, jak całej serii. Kupiłam całą serię za jednym zamachem, jednak samego żelu nie kupię więcej (jest wiele tańszych i lepszych). Nie podoba mi się opakowanie, gdyż trzeba mocno naciskać aby wydostać żel. Stosunek ceny do jakości nie wpada więc korzystnie.

Avon Mark - relacja

mocno pieni się

Ładny zapach i mocne pienienie się(=dobra wydajność) to fakt, ale za tym idzie refleksja ,że skoro tak dorze sie pieni musi mieć dużo dość wysuszających skórę detergentów. I to też fakt, bo trzeba po nim solidnie nawilżyć skórę.Nie ma zmiłuj. Kupiłam go w jakimś zestawie Avonu, bo dołączone były żelowe(do chłodzenia) okulary na zmęczone oczy i maska do włosów.Na pewno nie kupię powtórnie:)

lubię :)

Ma przyjemny, piękny zapach - jak cała seria, dobrze myje, jest wydajny i poręczny.Mały minus za przesuszanie/podrażnianie skóry.Ilość zużytych opakowań: 2

zwykły

Nic specjalnego - zapach nie jest jakiś szczególnie ładny. Rzeczywiście z kategorii spokojnych, ale nic poza tym, żel jak żel, zwykły. Myje i tyle ;) Więcej raczej nie kupię.Ilość zużytych opakowań: 1.

Eee tam...

Jesli ten balsam kogos uspil to moje serdeczne gratulacje ;) Nota bene wymyslenie takiej nazwy zajelo chyba specom od marketingu w Avonie sporo nieprzespanych nocy ;). Sam zel jest bardzo przecietny, natomiast jako produkt o dzialaniu aromaterapeutycznym zupelnie mnie nie przekonal. Zapach po prostu nie przeszkadza, ale gdzie mu tam do aromaterapii.

piekny zapach

Cudowny zapach, który rzeczywiscie dziala na zmysly kojaco. Dobrze sie pieni i ogólnie ma same zalety...jedynie moglabym sie przyczepic do wydajnosci. Ale zapach rekompensuje to w zupelnosci. Ilość zużytych opakowań: zuzylam jedno opakowanie

Rewelacja

Cudowny żel do mycia ciała.jego zapach rzecywiście kołysze do snu.Do tej pory nie wierzyłam aromatoterapie.Jestem pod wrażenie ,to jeden z najlepszych produktów Avonu.Polecam z czystym sumieniem