Visibly Refined, Pore Refining Facial Wash

Visibly Refined, Pore Refining Facial Wash

Emulsja do mycia twarzy z serii Visibly Refined Alpha Hydroxy Formula zmniejszająca widoczność porów skóry. Zawiera łagodne kwasy owocowe i delikatne mikroperełki, dzięki czemu usuwa martwe komórki naskórka i wygładza nierówności cery. Ma konsystencję rzadkiego żelu, a unikalna formuła sprawia, że wnika głęboko w głąb porów skóry i doskonale je oczyszcza.
Wyraźnie poprawia strukturę i wygląd skóry - pory staja się mniej widoczne. Jest odpowiednia dla każdego typu cery.

nie polecam

buzia po paru dniach rzeczywiscie ladnie wyglada, ale potem inwazja krostek. musi miec cos w sobie co niemilosiernie zapycha pory. wysusza buzie, a mam mieszana naczynkowa ;/ na pewno nie kupie

Używam tego produktu od:brrrrrrrrrrr

Rewelacja!

Bałam się tego cuda bo zazwyczaj reaguję zaczerwienieniem na polikach po takich peelingach-"drobinkowcach". Dostałam go w aptece jako nagrodę za punkty, stał niedługo - babska ciekawość zwyciężyła!!
Efekt super, mam wrażenie, że wszelkie zanieczyszczenia są wręcz "wydarte\, pory zmniejszone i niewidoczne.
Jestem mu wierna od ok 1,5 roku.
Mój mąż też go używa i chwali bardzo.
POLECAM!!

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:4szt

Ideał!

Absolutnie najlepszy żel do mycia twarzy, jaki kiedykolwiek miałam!
Bardzo skutecznie oczyszcza nie podrażniając przy tym buzi. Drobinek ściernych jest wystarczająco dużo i są wystarczająco twarde, by złuszczyć martwy naskórek, a zarazem są na tyle łagodne, że nie drapią.
Nie robią się po nim żadne "niespodzianki".
Ładnie pachnie, dobrze się pieni i w ogóle byłby moim ideałem, gdyby nie to, że go ostatnio nie mogę nigdzie kupić!

Używam tego produktu od: Używałam bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: Dużo...

Dieta na trądzik

niezastąpiony

Ja dla mnie kosmetyk ten ma same plusy. Po pierwsze samo połączenie żelu myjącego z peelingiem jest świetnym zestawieniem bez którego moja buźka rano po prostu nie jest w stanie się obejść. Mikrodrobinki złuszczają naskórek ale nie robią tego agresywnie, dzięki czemu skóra nie jest zaczerwieniona. Ponadto żel znacząco zwęża pory. Te na nosku w zupełności potrafi zamknąć. Skóra staje się gładka i świeża. Cóż jeszcze mogę powiedzieć - wydajny, ładnie pachnący... Po prostu świetny.

Wreszcie czysto!!

Zalety:
* idealnie oczyszcze (dzięki konsystencji zelu peelingującego)
* fajnie sie pieni
* jest strasznie wydajny
* przyjemny zapach
* usuwa mniejsze zaskórniki i zwęza pory
Wady:
- niezbyt praktyczne opakowanie
- delikatnie wysusza ( ale to mozna nadrobic kremem)

OGÓLNIE POLECAM!!!

Bardzo przyjemny

Zaskoczył mnie tek żel - nie wysusza, o co go podejrzewałam, nawet używany dwa razy dziennie na bardzo suchą skórę. Bardzo przy tym dokłądnie oczyszcza i fajnie odświeża - będę do niego wracac z pewnością.

jak dla mnie ok

Kosmetyk ktors nie do konca splenia swoje przeznaczenie ale jest bardzo dobry mimo to. Dobrze oczyszca skórę, wygładza, ale zmiejszenia porów nie zauważyła. To jednak nie powduje zebym nie polecala tego żelu do mycia buzki z umiarkowanymi problemami, do cery mieszanej, nawet wrazeliowej sie dobrze nadaje.

Zdecydowanie nie dla mnie

Cóż, niestety musze sie wyłamać z tych zachwytów, ale powód mam solidny. Otóż kupiłam ten żelopeeling, bo chciałam sprawdzić, czy będzie lepszy od żelu Deep Clean, z którego byłam w miarę zadowolona (póżniej odkryłam lepsze:> ). I na początku (pierwsze 4-5 dni) po prostu piałam z zachwytu: cera wygładzona, odświeżona, nawet nie bardzo wysuszona, pory częściowo, ale widocznie-zwężone, no po prostu cud-mixtura! Jednak po tygodniu na twarzy zaczęły mi się pojawiać w ilościach dość potężnych małe ciemnoróżowe pryszczyki z nieciekawa zawartością w środku, która to zawartość dawała sie nawet łatwo wycisnąć, lecz po owej operacji zostawały na dłuuugo ranki, które nijak nie chciały sie zagoić, ani wysuszyć! Pryszczyki nie ruszane przeistaczały sie w 2 razy wieksze!! No po prostu TRAGEDIA! Ranki w końcu zanikły, a ponieważ szkoda mi było wyrzucić prawie nie zaczęte opakowanie postanowiłam spróbować jeszcze raz. Niestety historia się powtórzyła i pomyślałam, że to może być wina kremu. Krem był konkurencji (L'Oreala), lecz po jego zamianie na krem Neutrogeny pryszczyki ani myślały sie z mojej cery ewakuować, wiec kłócenie sie żelu z kremem innej firmy odpadało. Desperacko odważyłam sie na jeszcze jedna zmiane taktyki, czyli używanie raz na tydzień. Finał był taki, że żel zmienił właścicielke, której to właścicielce... służy doskonale.

Sama nie wiem, był to pierwszy kosmetyk, który źle zadział na moją cere, wcześniej takich przejść w ogóle nie doświadczyłam, myślałam, że moja mieszana cera jest niezniszczalna, ale widać - człowiek uczy sie całe życie... Dwie gwiazdki.

Hit!

Żel ten jest przede wszystkim nieziemsko wydajny - dosłownie kropelka wystarczy by zmyć resztki makijażu, perfekcyjnie oczyścić buzię i niewiarygodnie ją wygładzić! Regularnie stosowany wyraźnie poprawia kondycję cery - mniej zaskórników, w ogóle mniej trądzikowych problemów, wygładzenie, a wręcz wypolerowanie twarzy :D, delikatne rozjaśnienie. Dodatkowym atutem jest przyjemny, niemęczący zapach. Bardzo go polubiłam i chyba pozostanie stałym elementem mojej toalety :)

świetny

Jest świetny:).Po 2 miesiącach używania raz dziennie wyraźnie wygładził mi buzię,poznikała większość grudek.Buźka jest znacznie bardziej oczyszczona.Co do porów to efekt taki sobie,ale i tak większy niż inne żele.Dokładnie myje i jakby odtłuszcza,ale skóra nie jest ściągnięta ani wysuszona.Granulki masują,pobudzają krążenie i są bardzo delikatne.Do tego żel jest niezwykle wydajny.Zapach ma dosyć słaby,ale ok.W sumie jak na razie chyba nie bedę nawet szukać niczego innego.

oczyszcza ale delikatnie

Przyjemny w stosowaniu: faktycznie czuć, że skóra staje się "oczyszczona" (mam nawet wrażenie, że jest tak gładka, że skrzypi przy pocieraniu..). Jak dla mnie, posiadaczki cery bardzo tłustej, jest to uczucie przyjemne, w szczególności, ze nie jest to tego typu brutalne oczyszczenie, które powoduje wzmożoną produkcję sebum w ramach reakcji obronnej).
Niewątpliwą zaletą jest wydajność, ostatnio miałam różne pianki do mycia twarzy (których potrzebowałam do jednorazowego użycia z 4 aplikacje), więc zaskoczona byłam niepomiernie, jak malutko tego żelu potrzeba, żeby zyskać pożądany "poślizg" podczas mycia.
I przechodzę do zalety subiektywnej... Dla mnie jest nią zapach. Daje mi on mianowicie poczucie luksusu :P chciałam napisać "nie wiem dlaczego..." ale już się zanalizowałam i wiem! Otóż przypomina mi ....
mój pierwszy samodzielny wojaż zagraniczny. Byłam nad Balatonam, słońce mmmm... i inne przyjemności. A wyjeżdżając zaopatrzyłam się kosmetyki-tylko-dla-siebie (czyli bez współdzielenia z rodziną). I zapach Neutrogeny przypomina mi bardzo zapach odżywki do włosów Timotei, którą wtedy używałam (nota bene była to pierwsza moja odżywka do włosów).. hen hen kiedy to było.. rozmarzyłam się (a tu do pracy wracać trzeba).

Słaby

Nic mi się w tym żelu nie podoba. Nie będę się rozpisywać nad jego działaniem, bo w ogóle go nie widzę, mam nawet wrażenie, że tylko pogarsza stan skóry. Mimo drobinek nie czuję żadnego oczyszczenia, żadnego efektu działania kwasów. Więcej nie kupię.