Róż do policzków

Róż do policzków

Miękki jak jedwab, bezzapachowy róż do policzków, łatwy do nakładania. Rozjaśnia i konturuje twarz. Wzbogacony jedwabiem, zawiera witaminę E i filtry przeciwsłoneczne UVA/UVB.

Cena: 7,20zł

okropny

Nikomu nie polecam tego kosmetyku. Kwestie tandetnego opakowania pomijam bo w sumie najważniejszy jest sam kosmetyk, opakowanie jest drugorzędne (szczególnie w kosmetyku za kilka złotych).
Kupiłam go ze wzgledu na kolor, który w opakowaniu wygladał na jasny, przybrudzony róż. Niestety na twarzy kolor jest brzydki- ciepły i lekko ceglasty- nie pasuje do mnie.
Sam kosmetyk jest suchy i bardzo nietrwały. Z twarzy znika po trzech, czterech godzinach.
Na twarzy wygląda bardzo nienaturalnie- nie wiem czy to kwestia koloru czy konsystencji różu ale widać, że mój rumieniec został stworzony różem... róz nie stapia sie ze skórą,ma brzydkie wykończenie i często na twarzy robi placki.
Ja lubię delikatny, chłodny makijaż, który daje efekt "porceanowej lalki". Róż w takim makijażu obok tuszu do rzęs to kosmetyk kluczowy- musi być jasny, chłodny, bardzo naturalny i dawac efekt naturalnego rumieńca a nie pudrowo- ceglastego placka. Róż mam od pół roku, uzywałam go będąc w domu albo ot, tak chcąc go zużyć ale dzisiaj go wyrzciłam i z tej okazji powstała powyższa recenzja....

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op (ale nie dokończę kosmetyku - wyrzucam go)

dramat

kupilam na wyjezdzie odcien cocoa, gdyz nie zabralam swojego zestawu. kosztowal 7,90. najpierw nie moglam otworzyc opakowania, potem nie moglam domknac. ale do rzeczy- roz ten w ogole nie jest napigmentowany, kruszy sie niemilosiernie i osypuje. to zdecydowanie jeden z najgorszych kosmetyków, ktore kupilam. to żart, nie róż.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: odrobina

nigdy więcej!

Kupiłam ten róż zachęcona ceną (dałam za niego 3.70). Niestety, oprócz ceny nie ma żadnych zalet.

-pędzelek to jakaś porażka
-bardzo mała pigmentacja
-twardy, suchy
-magicznie szybko znika z mojej twarzy

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, ale raczej wyląduje w koszu

Bordowe usta H&M

Ni narzekam

Kupiłam, bo niedrogi i jakoś u mnie się sprawdza. Nie nakładam tym pędzlem załączonym w opakowaniu, tylko gąbeczką. Rozprowadza się dobrze, równomiernie, nie mam czerwonych "placków" a mam cerę naczynkową, wcale mi się nie ściera, wyglądam naturalnie.

Używam tego produktu od: rok

do niczego sie nie nadaje

Kupilam kilka lat temu. Pamietam, ze byl straszny: trudno sie rozprowadzal, zostawial smugi na policzkach, szybko sie scieral ( ale to chyba w jego przypadku zaleta).

Używam tego produktu od: nigdy
Ilość zużytych opakowań: jedno-dwurazowe uzycie

Odpowiada mi

Używam tego produktu od kilku lat nieprzerwanie i dziwią mnie te strasznie negatywne opinie! Róż występuje w wielu kolorach więc łatwo wybrać odpowiedni dla siebie- ja mam cacao- służy mi do modelacji mojej okrągłej buźki. Ładnie się rozprowadza, kolor nie blednie ani nie ciemnieje, długo się trzyma (mam tłustą skórę i schodzi razem z pudrem więc nie jest tragicznie), jest tani i co najważniejsze- nie ma żadnych drobinek brokatowych!

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: sporo

nie narzekalam

uzywalam gdy bylam jeszcze nastolatka i moj budzet byl raczej ograniczony. i z tego co pamietam to bylam zadowolona.
ladne kolorki, choc paleta niezbyt wyposazona. trwalosc srednia. z rozprowadzaniem nie mialam specjalnych klopotow.

przede wszystkim atrakcyjna cena:]

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Może być

Być może nie używałam lepszych, dlatego ten produkt mnie zadowala, mimo, że inne wizażanki mają o nim nie najlepsze zdanie. Dla mnie jest calkiem przyzwoity. Jest dość duży wybór ładnych kolorów. Róż ma delikatny połysk, łatwo się rozprowadza i dość długo trzyma, może dlatego, że nie mam tłustej cery. Dla mnie nie jest to zły kosmetyk.

też pierwszy raz...

Tak, to był mój pierwszy róż do policzków. Trafiłam na ładny, brzoskwiniowy kolor. Niestety na policzkach znikał on ekspresowym tempie. Dołączonym do niego pędzelkiem jako tako można się umalować, ale w porównaniu do pędzelka z Blush Delice wypada blado. Opakowanie raczej nie do ludzi, bez lusterka, przaśne, z bezwiednie opadającą klapką, tylko do użytku domowego - nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia. A te należy powtarzać często, gdyż róż znika ze skóry po około godzinie. Generalnie, niewart nawet tych 10 złotych.

moj pierwszy roz...

i ostani tej firmy. Kupilam go by potestowac kolory, roz na twarzy itd. Mam go od pol roku a uzylam ze 3 razy. No nie potrafie sie chyba malowac kosmetykami tej firmy. Jeszcze ten pedzelek w pudeleczku - tragedia! po co daja cos takiego? przeciez ten roz ciezko stosowac przy dobrym pedzlu a co dopieru taka powiekszona wersja pedzelka do farb plakatowych. Slaba trwalosc a ja nie mam jakos ochoty poprawiac ciagle wojego makijazu, zreszta tez po kolejnych poprawkach okaze sie ze mamy tone rozyska na twarzy. Ani to ladne ani eleganckie.

Rada : dolozyc troche kupic inny.

jedna gwiazdka za roznorodnosc kolorow (bo kolor mam akurat ok) i dosyc spore opakowanie.

15.04 - Dokladam jedna Gwiazdke -
Wciaz uwazam ze 'roz roku' to to nie jest ale ostanio 'przeprosilam' sie z nim i calkiem nam razem dobrze (glownie ze wzgledu na fajny kolor). Fakt twarde to to jak kamien ale na dobrym delikatnym podkladzie musniecie powoduje sliczny rumieniec. Znalazlam na niego sposob by ozywic jego plaska matowa barwe - muskam sie nima potem po nim jasniejsza czescia rozu Shiseido. Pieknie rozswietlony kolor i ozywiona buzka. Z dodatkiem Shiseido trzyma sie w stanie niezmienionym caly dzien.

Wiec teraz go lubie ;)

Przeciętny

Bardzo nietrwały, krótko sie trzyma, po niedługim czasie od nałożenia trzeba makijaż poprawic. Nie robi plam ani smug ale tez nie modeluje ładnie twarzy. Opakowanie beznadziejne tak jak i pędzelek. Bardzo przeciętny róż.

ujdzie

Przyzwyczaiłam się do niego, bo podoba mi się kolor (ciągle kupuję ten sam odcień, czyli nr 8). Pędzelek absolutnie się nie nadaje. Kolor szybko znika z twarzy. Róż jest bardzo wydajny. Mam juz trzeci, bo dwa spadły mi na podłogę i rozsypały się.