Cristhine, Cienie do powiek podwójne

Cristhine, Cienie do powiek podwójne

Podwójne cienie perłowe do powiek w przezroczystym opakowaniu ze szpatułką. Duży wybór kolorów za niską cenę.

takie sobie

Nie powalają, ale nie są też tak tragiczne jak pisały moje poprzedniczki. Myślę, że jakość w 100% adekwatna do ceny, nie ma czego oczekiwać po tak tanich cieniach. Nie są zbyt trwałe, wytrzymują bez poprawki tylko kilka godzin. Na początku stosowałam bez bazy, więc wyglądało to dosyć niekorzystnie. Z bazą jest trochę lepiej, ale nie idealnie. Cienie są słabo widoczne na powiece. Myślę, że ilość pudru w konsystencji jest zbyt duża, przez co cienie nienaturalnie zbierają się na załamaniu powieki, zamiast dobrze się rozprowadzać.

Podobają mi się kolory, szkoda jednak, że tak się osypują. Mimo tego całkiem nieźle rozświetlają, więc wpadłam na pomysł, by używać ich po wykonanym makijażu, tak tylko na wykończenie i pod okiem, zanim zrobię kreskę. Ciekawie to wygląda i myślę, że w takiej roli cienie spełniają swoje zadanie. Zawsze można użyć ich jakoś inaczej ;-)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

hmmm....

Szukałam białego cienia, a w mojej małej drogeryjce był tylko ten (konkretnie biały + śliczna lawenda) i biały Virtul Joko. Wybrałam ten gdyż do Virtuali Joko nigdy więcej nie wrócę po sparzeniu się na czarnym cieniu z tej linii (niby czarny ale nie widać go zupełnie na powiece - takie nic o_O ).

Wracajmy do sedna, cień biały (do tej pory tylko jego próbowałam) łatwo się nakłada (choć używałam pędzelka a nie tego dołączonego czegoś ;/ ), bardzo ładnie mieni się na powiece, (ale nie jest nachalny), rozświetla spojrzenie, trzyma się całkiem długo bez bazy (u mnie większość cieni bez bazy utrzymuje się max 4h, tak też było z tym)

Jeśli chodzi o pudełeczko to jest po prostu.... szajsowate i brzydkie, nie radzę też używać dołączonej pacynki - choć nie próbowałam nie wyobrażam malowania się czymś tak mikroskopijnym :\

Podsumowując, pomijając opakowanie, cień taniutki i nawet godny polecenia - nie spodziewałam się aż tak dużo z tak małą cenę ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

scheiß

mialam dawno temu piekny brokatowa kolor zbiera sie szybko w zalamaniach powiek dla mnie tragedia oddalam je kolezance ktora szalala na ich punkcie bo tanie i dak dobrze sie trzymaja na powiece. Bylam zla co ja kupie i nie pasuje mi to oddawalam jej a ona zachwycona wszystko trzyma sie jak trzeba ile ja kasy na nia zamiast na siebie wydalam hihihi...

Manicure - glitter nails

okropne...

Jedne z moich pierwszych :)Zgadzam się z porzedniczkami... Zbijają się w grudy,wałkują, kolorów prawie nie widać na powiece,konsystencja okropna-strasznie twarde...Nie polecam...

nie warto

Kolory mi sie podobają, ale tylko w pudełku, bo na powieki można tonę nanieść i nie widać ich. Mają pudrową konsystencję, odcienie perłowe ni edają efektu perłowego, gromadzą sie na powiekach. Nie polecam nawet do wypróbowania kolorów. Gąbki na aplikatorach wyginają się i uniemożliwiają nałożenie cienia.

Tragedia........

Jak w tytule. Straszne kolory, wogóle nie trzymają się powieki, osypują się, bleee. Nie polecam nawet za tak niską cenę.

z bazą dobre

Mam dwa opakowania tych cieni (jasno i ciemno zielone)oraz (jasno i ciemno popielate)kupiłam ze względu na kolory.Cienie stosuję z bazą art deco i trzymają się dobrze,mało wydajne - szybko znikają z pudełeczka ale są takie tanie.