Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Ulubiony

Świetnie kryje, nie zatyka porów, nie podrażnia i nie wysusza. Dobrze się go nakłada, komfortowo nosi i jest dostępny w dość jasnym odcieniu dla bledziuchów. Ma też wygodne opakowanie z pompką i jest wydajny.

Od kilku lat udaje mi się go zawsze upolować w promocji za ok. 25 zł.
Stosunek jakości do ceny: 5/5.

Dziwna maska

bardzo nie lubie tego podkladu. Okropnie ciemnieje, bardzo brudzi ubrania, jako jedyny nie trzyma sie wcale na mojej buzi I robi okropna maske, cos strasznego. Nie kupie ponownie.

Fatalny fluid zniszczył mi cerę!!!!!!

Witam,
Od wielu lat korzystam z opinii na wizażu, zdarzały się sytuację iż kosmetyk ,który kupiłam bardziej lub mniej mi odpowiadał. Po użytkowaniu tego fluidu postanowiłam założyć konto i uchronić was od kupna tej porażki.

Moją cerę opisałabym jako mieszaną zdarzają się sytuacje gdy miejscami jest przesuszona jak i też tłusta, do tej pory nie miałam większych problemów z cerą zdarzały się jakieś niespodzianki przed okresem ale niewiele.
Po użytkowaniu tego produktu cera okropnie mi się zapchała(głównie na policzkach) mam bardzo dużo pryszczy oraz nabawiłam się zapalenia okołoustnego. Powiem szczerze że jestem w ogromnym szoku nie umiem doprowadzić mojej cery do poprzedniego stanu.

Obietnica producenta: "przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą" jest kompletnie nieadekwatna.

NIE POLECAM!!

Nie polecam

Zachęcona dobrą ceną jak na dermokosmetyk...kupiłam ten podkład. Jednak nie kupię go ponownie. Mam cerę mieszaną, stosowałam go ok 4 msc i moja cera znacznie sie pogorszyla. Podklad zatkał mi pory skóry...na twarzy pojawilo mi się bardzo duzo czarnych kropeczek.

Makijaż Maybelline

Jest OK

Jak do tej pory kupowałam drogie podkłady i wbrew pozorom nie spełniały moich oczekiwań. Te kryjące zazwyczaj zatykały pory. Ten jest tani, a efekt naprawdę świetny. Niestety tylko trzy kolory do wyboru. Musiałam kupić, dwa aby zmieszać i dopasować do mojej skóry. Bardzo wydajny! Nie używam go długo ale wydaje się być trwały. Nie świeci się, ale z opisów widzę że to zależy od cery. Ja mam normalną ze skłonnościami do wysuszania się.

Fajny

Bardzo lekki podkład, fajnie wyrównuje koloryt skory, nie zapycha porów dzięki czemu nie powstają nowe wypryski. Mógł by być bardziej trwały. Po kilku godzinach się świece ale wystarczy przypudrowac lub zdjąć nadmiar sebum chusteczkami.

Nie na mojej mieszanej cery

Niestety podkład nie jest dla mojej mieszanej cery. Mimo użycia bardzo dobrego pudru matującego on i tak sie swieci i bardzo szybko spływa,po kilku godzinach nie ma go po prostu na twarzy. Dostałam w prezencie od mamy a oddałam go koleżance. Szkoda.

Rewelacja

Produkt godny polecenia. Dla mnie odcień Sand okazał się idealny. Fluid doskonale kryje niedoskonałości, jest bardzo wydajny i trwały. Co prawda skóra trochę się po nim błyszczy ale można to przykryć matujacym pudrem

Polecam!

Używam podkładu od lat. Wcześniej używałam kryjącego podkładu marki Vishy, jednak był dla mnie zbyt ciężki. Ten, jest dużo lżejszy, nie tworzy efektu maski, a jednocześnie świetnie kryje. Przy okazji jest trzykrotnie tańszy.
Moja cera nie jest rewelacyjna - zaczerwienia, lekkie sińce pod oczami, czasami wyskakują mi krostki. Zdecydowanie potrzebuję podkładu kryjącego, a ten sprawdza się świetnie. Zazwyczaj jedna warstwa, dość cienka warstwa, wystarcza, by ujednolicić koloryt skóry. Przez to też podkład jest wydajny. Na twarzy utrzymuje się cały dzień, bez żadnych poprawek. Czasami bardzo lekko się święcę, ale z tym radzi sobie większość pudrów. Podkład się nie ściera, nie pozostawia śladów na ubraniu. Moja cera jest bardzo, bardzo jasna - większość podkładów skreślam, gdyż są po prostu za ciemne. Ten dostosowuje się do mojej karnacji. Można go nabyć w prawie każdej aptece. Naprawdę polecam!

Błyszcząca masakra!!!

Ten podkład to jakaś porażka, krycie średnie, ale to błyszczenie na twarzy-OMG-GORSZEGO FLUIDU NIE UŻYWAŁAM. Twarz zaraz po nałożeniu świeci się jak "psu jajca". Po krótkim czasie rozwarstwia się na twarzy, ściera się, znika, wygląda okropnie. Nigdy więcej go nie użyję.

Super

Krycie idealne, na rodzinnej uroczystości wszyscy pytali co to za podkład. Znajome również były ciekawe.
Zero efektu maski, matowe wykończenie, delikatny a jednocześnie dobrze kryje, nie zatyka porów.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

promienna cera

Używałam niejednego podkładu i muszę przyznać, że ten jako jedyny spełnił wszystkie moje oczekiwania. Nie należy do najtańszych, ale gwarantuję, że przy normalnym, niemal codziennym stosowaniu jest bardzo, bardzo wydajny i wart swojej ceny. Nie wysusza, nie uczula, świetnie kryje, nie blokuje porów i nie nasila objawów trądziku (wręcz przeciwnie), co u mnie było szczególnie ważne. Polecam wszystkim niezdecydowanym, u mnie się sprawdził na 5 z dużym plusem.

Naprawdę intensywnie kryje

Jeśli komuś zależy na bardzo mocnym kryciu - to jest kosmetyk właśnie dla niego/niej. Fluid maskuje wszystko, co stanie mu na drodze :) Dla mnie to umiarkowana zaleta, ale wiem, że dla niektórych to może być wybawienie. Średnio matuje, średnio nawilża. Jak dla mnie - całkiem ok.