Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Idelany

Moje wybawienie. Mój kolor 2 chyba naturalny idealnie pasuje do kolorytu mojej cery. Już po nałożeniu pozostawia delikatny efekt glow na twarzy. Jest delikatnie mokry a przy tym wspaniale kryjący. Wszelkie niedoskonałości cery są zamaskowane. Naprawdę użyłam go dopiero dosłownie 2 , 3 razy i za każdym razem wyglądał idealnie. Ja muszę go zawsze delikatnie przypudrować jak każdy ale ten jet dla mojej cery popropstu idealny lepszy niż vichy no i też tańszy. Gorąco polecam,. warto go przetestować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488606].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok ;)

Używam go już około dwóch miesięcy i mam mieszane odczucia. Ogólnie - jest OK - ładnie kryje, nie robi krzywdy skórze, nie zapycha jej, ma ładny odcień (używam tego najjaśniejszego), nie podkreśla suchych skórek. Jednak mieszane uczucia wynikają z tego, jak on wygląda na twarzy, a wygląda bardzo różnie. Ciężko jest go okiełznać pudrem, bo jak nałożymy sporo pudru, to widać skórki. Jak nałożymy mało, to po półtorej godziny świecimy się niemiłosiernie i to tak niezbyt fajnie wygląda, bo ten błysk na twarzy jest bardzo mocny. Trochę się ściera na brodzie, ale to przy dłuższym noszeniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605366].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie super

Podkład jest idealny dla mojej suchej i wrażliwej cery, dość dobrze kryje. Ja jednak nie mam większych niedoskonałości, głównym moim problemem są rumieńce, których nie widać po nałożeniu tego podkładu. Utrzymuje mi się bardzo dobrze na twarzy, po przypudrowaniu jest w stanie wytrzymać cały ,intensywny dzień. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że mógłby być dostępny w jaśniejszym kolorze. 01 jest strasznie żółty...ale po rozjaśnieniu korektorem pod oczami i w strefie T wypada w porządku pod względem kolorystycznym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603761].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie..

Ogólnie bardzo lubie produkty Pharmaceris do twarzy. Idac tym tropem zakupiłam podklad. Bardzo wydajny podklad natomiast zupelnie nie jest trwaly i do skóry mieszanej nie polecam go używać..gdyż po paru godz pojawia się świecenie twrzy. Krycie jest słabe...szczerze mówiąc i bez korektora ani rusz. Kosztuje ok 30 zł bodajże więc tragedii nie ma. Rozczarowala mnie też gama kolorów...trzy kolory i ot tyle. Konsystencja fajna, trwalośc slaba. I mialam wrażenie, że czasem zostawia mi ''pudrową warstwę''na twarzy ktora niekoniecznie ladnie wygladała, a jednoczesnie ścierala się przy najbliższej okazji...jak zreszta po pewnym czasie podklad :) W moim przypadku wysuszał mi 'skórę nosa'. Dla osób nie oczekujących mega krycia powinien byc ok :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584746].usefull || 0 }}% pomocna.
Cienie Smashbox

nie dla mnie

Firma Pharmaceris ma dobre produkty do pielęgnacji skóry dlatego stwierdziłam że podkład powinien być równie dobry. I rzeczywiście jest lekki, nie wysusza skóry, utrzymuje nawilżenie przez cały dzień na wysokim poziomie, nie robi maski, dobrze stapia się ze skórą, nie jest zbytnio długotrwały ale na zwykłe dzienne wyjścia jest ok . Dobry na lato zwłaszcza że posiada fiiltr SPF 20. Do tego ma dosyć naturalny skład więc nie zapcha.
Jego ogromnym minusem jest kiepska gama kolorystyczna bo z tego co się orientuje jest on tylko w 3 odcieniach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469492].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469497].usefull || 0 }}% pomocna.

Kryje i chroni

Kryje niedoskonałości, nie przesusza, jest wydajny i dobrze sie wtapia zaaplikowany gąbeczką. Dodatkowo zawiera SPF20, wiec chroni skórę. Minus jest za mały wybór kolorystyczny, jednak osobom z bardzo jasną karnacją polecam zainwestować w kosmetyk rozjaśniający (wiec dodatkowy koszt). Czy ponownie kupię? nie wiem, mam kilka innych podkladow w planach :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458442].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny.

Podład kupiłam z ciekawości, więc nie miałam co do niego wyrobionych oczekiwań. Oceniam go jak najbardziej pozytywnie,
+ używam go od końca grudnia więc około 2 miesiące i póki co nie daje żadnych oznak bycia na wykończeniu
+ opakowanie śmieszne, ale wygodne, co prawda niektórym może przeszkadzać pompka (wiadomo, część podkładu zostaje w środku i raczej jej nie wydobędziemy) ale ja akurat nie zwracam na to uwagi
+ kolor, jestem bardzo blada i obawiałam się koloru 01, pomimo że na dłoni nie wygląda jasno, po nałożeniu na twarz zdaje się wtapiać
+ dobra konsystencja, pośrednia pomiędzy gęstym a płynnym podkładem
+ nie obciąża skóry
+ dobrze kryje
+ pasuje do pudrów typowych jak i do ryżowych

- niestety, ale wytrzymałość jest słaba, jest podatny na ścieranie, dodatkowo dla mnie - osoby co cerze mieszanej, zbyt łatwo ucieka z czoła

Dobry wybór, gdy wiem, że nie potrzeba mi 12h krycia, a nie chce zbyt obciążać skóry :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451697].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Podkład kupiłam w aptece bez większego namysłu. Ani nie żałuję zakupu ani nie kupię ponownie. Bardzo mała gama kolorów, u mnie bardzo szybko schodził z twarzy i bardzo lubił po niej "wędrować" mimo utrwalenia pudrem :) czy faktycznie intensywnie kryjący ? Zależy co masz do ukrycia :) Jeśli chodzi o wydajność to lepiej być nie może, on chyba nigdy się nie skończy, jednak nie zamierzam zużyć go do końca. Weszłam w posiadanie lepszych podkładów i zwyczajnie go wyrzucę ( nie będę przy tym płakać ani ubolewać :) )

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445611].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE!

Według zapewnień producenta fluid ma sprawdzić się na każdym typie cery. Niestety jest to kłamstwo! Kompletnie nie radzi sobie z cerą tłustą. Trzeba go solidnie przypudrować, aby trzymał się na twarzy. Bardzo długo zasycha, jednakże nie tworzy maski co jest jego ewidentnym plusem. Jednakże jego krycie przy sporym trądziku jest zerowe. Nie radzi sobie, zmiany przebijają, trzeba doklepywać miejscowo produkt, ale to też dużo nie daje. Po około 3 godzinach lubi rozejść się na twarzy tworząc tzw. pajęczynkę. Jak na produkt do cery problematycznej, jestem zdecydowanie na NIE!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438596].usefull || 0 }}% pomocna.

Fluid kryjący

Jak na podkład kryjący- bardzo lekka, lejąca się konsystencja. Długo wysycha na twarzy. Nie daje efektu maski i dość dobrze się rozprowadza. Zapach bardzo słabo wyczuwalny. Świetne dozowanie produktu. Niestety produkt bardzo krótko utrzymuje się na twarzy (po ok. 2h nie ma po nim śladu), brudzi ubrania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435066].usefull || 0 }}% pomocna.