Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Idelany

Moje wybawienie. Mój kolor 2 chyba naturalny idealnie pasuje do kolorytu mojej cery. Już po nałożeniu pozostawia delikatny efekt glow na twarzy. Jest delikatnie mokry a przy tym wspaniale kryjący. Wszelkie niedoskonałości cery są zamaskowane. Naprawdę użyłam go dopiero dosłownie 2 , 3 razy i za każdym razem wyglądał idealnie. Ja muszę go zawsze delikatnie przypudrować jak każdy ale ten jet dla mojej cery popropstu idealny lepszy niż vichy no i też tańszy. Gorąco polecam,. warto go przetestować.

O nie!

Podkładu używałam jakiś czas temu i niestety nie wspominam tego zbyt dobrze. Przy mojej tłustej cerze okazał się być straszny. Fakt kryć kryje dość dobrze, ale co z tego jak po jakiejś godzinie cera świeciła mi się dosłownie tak jakbym posmarowała ją jakimś mega tłustym czymś . Dodam. że świeciło się wszystko nie tylko strefa T, ale dosłownie cała twarz. Przez co podkład bardzo tracił na trwałości i po prostu spływał z twarzy.

Dla mnie cudo!

Znakomity. Nie będę ukrywać tego, że mam problem z trądzikiem i przebarwieniami. Podkład sobie z nimi radzi bardzo dobrze. Dopasowuje sie do koloru skóry, kryje niedoskonałości, moim zdaniem nie tworzy efektu maski.
No tak gama kolorystyczna: uboga tylko 3 odcienie... Ja używam 2 sand. Idealny odcień.
Oczywiście trzeba przypudrowac twarz. Ale makijaż przy użyciu tego podkładu jest bardzo trwały i raczej naturalny (przy dobrym zakryciu mankamentów urodowych). Polecam!

Bardzo dobry dla wrażliwej cery

Poleciła mi go koleżanka, która również boryka się z problemem naczynkowej cery. Podkład ładnie kryje, nie uczula. Jednak żałuje, że nie ma większej gamy kolorystycznej, ponieważ jeden jest za jasny, a drugi już za ciemny.

Bardzo dobry - świetne krycie

Bardzo polubiłam ten podkład - a większe wyjścia lub gdy potrzebowałam mocnego krycia przez cały dzień.
Mam cerę bez problemów, mieszaną z lekkimi zaczerwienieniami. Na co dzień nie potrzebuję mocnego krycia, ale czasem jest ono potrzebne.
Ten podkład bardzo dobrze sobie z tym poradził - super kryje, co można budować, daje fajne wykończenie bez wfektu maski. Najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny.
Po użyciu nie zeobił nic złego z moją twarzą- nie wysuszył, ani nie zapchał.
Super opakowanie wygodne w uzyciu i bardzo higieniczne.

Pharmaceris- przyjaciel skóry problematycznej

Produkt idealnie sprawdził się w zetknięciu z moją problematyczną cerą. W trakcie mojej walki z nawrotem niewielkiego trądziku okazał się być zbawienny. Produkt ma właściwą konsystencję, zapewnia odpowiednie krycie, nadaje skórze naturalny, zdrowy wygląd. Nie daje efektu maski, a skóra może swobodnie oddychać. Serdecznie polecam!

raczej do niego nie wrócę

jestem rozczarowana tym kosmetykiem, kupiłam w aptece zachęcona opisem producenta ale nie spełnił moich oczekiwań, wybrałam odcień ivory no i niestety twarz po nałożeniu jest trupio blada , mocno się świeci wiec trzeba zmatowić sypkim pudrem a po jego nałożeniu tworzy się nienaturalny maskowaty wygląd, jest dość gesty i długo się wchłania , po kilku godzinach roluje się w nawet małych zmarszczkach mimicznych, wymaga poprawek w ciągu dnia już po ok 2 godzinach , u mnie służy bardziej jako korektor po oczy , nie stosuje na cała buzię ponieważ bardzo uwydatnia pory

Mój ulubieniec

Mam cerę mieszaną, nie mam większych problemów skórnych. Podkład jest stosunkowo lekki, a przy tym ma dobre krycie. Wymaga jednak przypudrowania. Mała gama kolorystyczna jest wadą, aczkolwiek znalazłam tam odcień do mnie pasujący. Próbowałam wielu podkładów z podobnym kryciem i zazwyczaj kończyło się to znacznym pogorszeniem stanu skóry, czego nie zauważyłam przy stosowaniu tego produktu.
Za każdym razem do niego wracam :)

Wiernie mi służy

Lubię ten podkład. Stosuję go niezmiennie od kilku lat i jestem z niego zadowolona. To jedyny fluid, który mnie nie zapycha, nie powoduje na mojej twarzy wyprysków i zaskórników. Ma małą gamę kolorystyczną, ale mi odpowiada, bo korzystam z najjaśniejszego odcienia – Ivory. Raz w jedno lato przerzuciłam się na Sand. Jest dość ciężki i gęsty, ale nakładam go gąbeczką do makijażu, a wówczas tak tego nie odczuwam – ładnie się rozprowadza, dobrze kryje ewentualne niespodzianki czy przebarwienia, nie roluje się, nie ściera. Dobrze dobrany kolor nie powoduje efektu maski. Cena jest optymalna, łatwa dostępność – niemal każda apteka czy taki Superpharm. Opakowanie mi odpowiada, jest twarde, trwałe, plastikowe – nawet jak spadnie to nic się nie stanie. Łatwo wydobywa się produkt. Minusem jest to, że nie widać ile podkładu zostało, trzeba to robić „na czuja”, bo jak się skończy to nie ma zmiłuj – po prostu stoimy przed lustrem z niedokończonym makijażem. Pompka wysysa dosłownie wszystko. Dlatego po jakimś czasie użytkowania lubię sobie kupić zapasowy „w razie czego”.
Został mi polecony przez dermatologa, kiedy zmagałam się z problemami skórnymi. Każdy inny podkład mnie zapychał. Z tego jestem od dawna zadowolona.

Wykorzystała: kilka próbek

Cudo!

Krycie tego podkładu w stosunku do jego lekkiej formuły to poezja. Nakładałam go palcami, pędzlem, gąbką i każda forma aplikacji nie sprawiała problemów, a krycie było naprawdę zadowalające. Kolor - strzał w dziesiątkę. Fajnie radził sobie z zaczerwieniami. Bez efektu maski. Opakowanie wygodne. Polecam zarówno osobom z cerą problematyczną, jak i normalną :)

Mogło być lepiej

Mam kolor Sand i powiem, że jest on trochę sztuczny. Cera jest po nim taka wytapetowana. Fakt, że bardzo dobrze kryje naczynka i wypryski, ale niestety zatyka pory. Stosuję go na co dzień jako korektor, gdyż wolę naturalniejszy wygląd skóry. Szkoda, że są tylko 3 kolory.

Dobre krycie

Podkład dobrze kryjący o gęstawej konsystencji. Mocno się wyświeca więc przypudrowanie go jest koniecznością w celu przedłużenia jego trwałości ponieważ lubi w ciągu dnia osadzać się w liniach (można je bez problemu poprawić dłonią bez efektu plam).
Idealny dla skór suchych i wrażliwych mam wrażenie, że trochę nawilża. 02 wpada w kolory zółte co niesamowicie cieszy.

lukaszmakeup.pl

Dziwna maska

bardzo nie lubie tego podkladu. Okropnie ciemnieje, bardzo brudzi ubrania, jako jedyny nie trzyma sie wcale na mojej buzi I robi okropna maske, cos strasznego. Nie kupie ponownie.