Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Cena już od 30,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nowej generacji nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Napisanych recenzji: 2

Rozczarowanie roku ! ! !

Hej wszystkim :)

Myślę że fakt iż specjalnie na tę "okazję" założyłam konto tylko po to aby móc powiedzieć co mi na sercu leży ... bo takiego rozczarowania nie przeżyłam chyba nigdy :(

Otuż, skuszona opiniami i tym co pisze sam producent , że " nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje się ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu"
DZIEWCZYNY ! Jak to jest możliwe że w moim przypadku wszystkie te obietnice prysnęły jak bańka mydlana po 2h nałożonego podkładu na twarzy, (pierwszy raz zmywałam podkład zaraz po przyjściu do pracy i nakładałam lekki BB) Sądziłam ze produkt apteczny będzie w sam raz dla mojej tłustej, cery z rozszerzonymi porami, ale okazało się inaczej.
Uczucie maski było nie do wytrzymania, miałam wrażenie że moja skóra w ogóle nie oddycha, jakbym przykryła ją folią, to ze zaczęłam się świecić po 20 minutach zostawię chyba bez komentarza bo takiej porażki nie miałam nawet po fluidzie nawilżającym. hmmm... kolejna sprawa, miał sie stapiać z skórą ?? .yyyy u mnie osadzał sie w rozszerzonych porach, a ja wyglądałam porostu na chorą z gorączką - taki był efekt końcowy.

ŻAŁUJĘ tych pieniędzy które na niego wydałam, nie kupiłabym go nawet na promocji - 90% ....

dodam że próbuje go komuś opchnąć, aby się go pozbyć ale wyobraźcie sobie ze dwie koleżanki już go mi oddały ;/

... uffff wygadałam się , mogę spadać :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209253].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Coś strasznego.

Postanowiłam kupić ten produkt ponieważ myślałam, że dodatkowo oprócz krycia dobrze wpłynie na moją trądzikową cerę. Niestety stało się wręcz odwrotnie. Moja skóra przez ten pokład była w najgorszym stanie jaki do tej pory miałam. Bardzo mnie uczulił moja cera była pokryta cała wielkimi ropnymi krostami, po których teraz mam blizny. Postanowiłam się upewnić czy to na pewno jego wina, więc po odstawieniu wróciłam do niego znowu na jakiś tydzień i moje przepuszczenia się potwierdziły. Dodatkowo ma tylko trzy kolory c o jest dla mnie minusem. Ja miałam ten najjaśniejszy i byłam dosłownie biała jak ściana. Pewnie każdy reaguje inaczej, ja tylko przedstawiam moje doświadczenia z tym podkładem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193343].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Mój ulubieniec.

Mam cerę wrażliwą, postanowiłam zrezygnować z wszelkich produktów drogeryjnych, które tylko pogarszały stan mojej cery. Postawiłam na podkład kryjący Pharmaceris - nie zawiodłam się!

+ Nie zapycha
+ Nie uczula, nie podrażnia, idealny dla cery wrażliwej
+ Nie ciemnieje

- nie kryje wszystkich niedoskonałości, zwłaszcza niemiłych "niespodzianek", dlatego krycie według mnie nie jest perfekcyjne
- czasami daje efekt maski
- widoczne suche skórki :(

Mimo wielu minusów, kocham ten podkład. Jest dla mnie numerem jeden i chociaż próbowałam zamienić go na inny, to jednak poszukiwania ideału kończyły się klapą. Zawsze wracam do pharmaceris :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180928].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Napisanych recenzji: 13

bardzo dobry

ja używam FLUID ANTYOKSYDACYJNY z sylimaryną SPF20 , Próbowalam intensywnie kryjącego ale podkreśla mi suche skórki, matujący zwężający pory nie dla mnie bo mam suchą skórę - to dla tych co narzekają że po tym fluidzie się świecą - jest do suchej skóry więc może być skóra po nim świecąca. Fluid antyoksydacyjny ładnie wygładza mi skórę, delikatnie kryje i przez to nie mam maski na twarzy, nie wychodzą mi po nim wypryski, nawilża, pasują mi też odcienie. Polecam, nie jest drogi i wygodnie się go używa, ma plastikową butelkę z pompką, można wycisnąć nawet minimalną ilość. Może tylko nie trzyma się długo na twarzy i brudzi mi ubrania, gdyby nie brudził to byłby mój hit !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172373].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Mieszane uczucia

Jest to podkład, do którego wracam najczęściej, choć robię to raczej z konieczności niż autentycznego zachwytu nim. Ma on bowiem wiele plusów:
+ jest bardzo wydajny
+ jasny odcień jest bardzo ładny, naprawdę JASNY, neutralny, nie wpada ani w żółć ani róż
+ lekko rozświetla cerę
+ lekko pudrowy efekt
+ nie tworzy maski
+ nie smuży się
+ bardzo dobrze kryje
+ stapia się z cerą

Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku. Niestety, produkt posiada również minusy, które sprawiają, że wciąąż zdradzam go z innymi podkładami, poszukując czegoś lepszego:

- ciastkuje się strasznie
- brzydko się warzy
- podkreśla suche skórki
- jest nietrwały
- zostawia ślady na wszystkim i wszystkich
- formuła nie jest ciężka, ale mimo to podkład jest wyczuwalny na twarzy przez cały dzień
- czasami (nie w przypadku każdej buteleczki) z biegiem czasu ciemnieje i nie nadaje się do użytkowania

Ogółem rzecz biorąc, byłby to dla mnie podkład idealny ze względu na odcień i krycie, gdyby nie niski komfort jego noszenia. Wracam do niego, jeśli nie odpowiadają mi inne podkłady jakie kupuję, ale to na pewno nie jest jakiś super kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172348].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

W miarę ok

Kupuję ten podkład od kilku lat, jednak bardziej z konieczności, niż z powodu szczególnego uwielbienia. W najbliższym czasie planuję zainwestować w droższy podkład, więc mam nadzieję, że okaże się lepszy.

Posiadam najjaśniejszy odcień, który jest naprawdę jasny, wpada w żółte tonacje. Nakładam go Beauty Blenderem. Mam cerę tłustą, skłonną do niedoskonałości.

Zalety:
+ najjaśniejszy odcień jest naprawdę jasny
+ raczej wysokie krycie
+ nałożony w niewielkiej ilości daje dość naturalny efekt
+ łatwo się rozprowadza, ma idealną konsystencję

Wady:
- już po nałożeniu bardzo błyszczy się na twarzy
- jest nietrwały, dość łatwo się ściera, znika z twarzy
- mat po użyciu pudru ryżowego utrzymuje się na nim mniej więcej przez 3h
- podkreśla rozszerzone pory, suche skórki
- dość łatwo uzyskać efekt maski, nienaturalny wygląd

Podsumowując, da się z nim wytrzymać, ale zdecydowanie nie jest wskazany do cery tłustej,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1164571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

beznadzieja...

Mam cerę trądzikową i na maxa tłustą. Wymagam więc od fluidu dobrego krycia oraz zmatowienia. No i jeśli chodzi o mat to tutaj niestety ten podkład poległ.

plusy:
- bardzo odpowiada mi kolor ( 02 sand). Ma żółty odcień i idealnie stapia się z moim kolorem cery.
- fajnie kryje ( krycie średnie w kierunku mocnego)

JEDEN WIELKI MINUS - NIE MATUJE!!!
dosłownie jakbym wylała na swoją twarz wiadro oleju. Tzn może inaczej: zaraz po aplikacji twarz jest \'mokra\' i trzeba mocno ją zmatowić pudrem. Ale już po jakiś 30 min twarz jest na maxa tłusta. Poza tym ten podkład w ogóle nie wtapia się w moją skórę, w ogóle jakby nie wchłaniał się. Koszmar.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143471].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

OD LAT DLA MNIE NAJLEPSZY !!!

Podpatrzyłam ten podkład u koleżanki, której poleciła go kosmetyczka na jej problemy z cera. Każdy inny podkład zapychał mi pory a ten nie. Dlatego jest moim the best od paru dobrych lat. Testowałam już rożnych wersji ale najbardziej przypadł mi do gustu ten nawilżający. Używam najjaśniejszego odcienia, szkoda że paleta kolorów nie jest bogatsza ale i tak nie zamienię go na żaden inny. Maluje się codziennie a i tak opakowanie starcza mi na kilka miesięcy tak wiec jest wydajny. Nie tworzy efektu maski jeśli nie użyjemy ciemnego odcienia i jeśli umiejętnie go rozprowadzimy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140501].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Bardzo polecam!

Jest to najlepszy fluid jaki używam. Poleciła mi go kosmetyczka. Zrezygnowałam z tych wszystkich rimmel i maybelline, bo strasznie zapychały mi pory.
Podkład Pharmaceris nie stwarza u mnie efektu maski, dziwie sie że u kogoś występują, mysle że to raczej nieumiejętne nakładanie fluidu, albo zbyt duzej ilosci.
Jestem bardzo zadowolona. Już po miesiącu widzę, że moja cera jest bardziej gładka i matowa.
Polecam!

Używam tego produktu od: 10.02.16
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133481].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Znamy się bardzo dobrze

Czas najwyższy wystawić opinię mojemu podkładowi.
Zetknęłam się z nim, gdy moja siostra zaczęła używać nawilżającego, kiedy jej alergiczna skóra nie tolerowała żadnego innego.
Od początku:
- Super kryje. Obojętnie czy używamy na co dzień do delikatniejszego makijażu, czy potrzebujemy mocnego efektu wymodelowanej twarzy do zdjęć itd.
- Wiąże się z powyższym - wydajność. Używam go jako codziennego fluidu i zużywam go na prawdę niewiele ze względu na mocne krycie. Może robić za korektor w newralgicznych punktach, a przy zastosowaniu wcześniej dobrego kremu, nawet mała jego ilość idealnie rozprowadza się po całej twarzy. Także nie rozumiem negatywnych komentarzy o efekcie maski, po prostu trzeba go aplikować umiejętnie.
- Nie podrażnia, nie uczula, nie "zapycha", nie wywołuje ani nie nasila zmian skórnych.
- Z taką wydajnością i efektem bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jest to tani fluid. Droższe marki robią i lepsze i gorsze produkty, więc on jest po prostu w sam raz.
- Bezzapachowy, co dla mnie jest podstawą.
- Kolor w końcu mnie zadowala w pełni. Wcześniej wszystkie podkłady były za ciemne, albo złej jakości. Tu najjaśniejszy odcień jest idealny.
- Plus za delikatny filtr UV.

Nie daję fulla w ocenie, bo na pewno gdzieś na świecie jest jeszcze lepszy produkt tego typu dla mnie. Gdyby miał właściwości skutecznie matujące byłoby super.
Nie wiem czy nadejdzie ta chwila, gdy zdecyduje się na coś innego. Ale nawet gdyby, to na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka (nie liczę, ale jedno op. starcza na ok pół roku)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103286].usefull || 0 }}% pomocna.