Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Błyszcząca masakra!!!

Ten podkład to jakaś porażka, krycie średnie, ale to błyszczenie na twarzy-OMG-GORSZEGO FLUIDU NIE UŻYWAŁAM. Twarz zaraz po nałożeniu świeci się jak "psu jajca". Po krótkim czasie rozwarstwia się na twarzy, ściera się, znika, wygląda okropnie. Nigdy więcej go nie użyję.

Super

Krycie idealne, na rodzinnej uroczystości wszyscy pytali co to za podkład. Znajome również były ciekawe.
Zero efektu maski, matowe wykończenie, delikatny a jednocześnie dobrze kryje, nie zatyka porów.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

promienna cera

Używałam niejednego podkładu i muszę przyznać, że ten jako jedyny spełnił wszystkie moje oczekiwania. Nie należy do najtańszych, ale gwarantuję, że przy normalnym, niemal codziennym stosowaniu jest bardzo, bardzo wydajny i wart swojej ceny. Nie wysusza, nie uczula, świetnie kryje, nie blokuje porów i nie nasila objawów trądziku (wręcz przeciwnie), co u mnie było szczególnie ważne. Polecam wszystkim niezdecydowanym, u mnie się sprawdził na 5 z dużym plusem.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Naprawdę intensywnie kryje

Jeśli komuś zależy na bardzo mocnym kryciu - to jest kosmetyk właśnie dla niego/niej. Fluid maskuje wszystko, co stanie mu na drodze :) Dla mnie to umiarkowana zaleta, ale wiem, że dla niektórych to może być wybawienie. Średnio matuje, średnio nawilża. Jak dla mnie - całkiem ok.

Jest ok ;)

Używam go już około dwóch miesięcy i mam mieszane odczucia. Ogólnie - jest OK - ładnie kryje, nie robi krzywdy skórze, nie zapycha jej, ma ładny odcień (używam tego najjaśniejszego), nie podkreśla suchych skórek. Jednak mieszane uczucia wynikają z tego, jak on wygląda na twarzy, a wygląda bardzo różnie. Ciężko jest go okiełznać pudrem, bo jak nałożymy sporo pudru, to widać skórki. Jak nałożymy mało, to po półtorej godziny świecimy się niemiłosiernie i to tak niezbyt fajnie wygląda, bo ten błysk na twarzy jest bardzo mocny. Trochę się ściera na brodzie, ale to przy dłuższym noszeniu.

Jak dla mnie super

Podkład jest idealny dla mojej suchej i wrażliwej cery, dość dobrze kryje. Ja jednak nie mam większych niedoskonałości, głównym moim problemem są rumieńce, których nie widać po nałożeniu tego podkładu. Utrzymuje mi się bardzo dobrze na twarzy, po przypudrowaniu jest w stanie wytrzymać cały ,intensywny dzień. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że mógłby być dostępny w jaśniejszym kolorze. 01 jest strasznie żółty...ale po rozjaśnieniu korektorem pod oczami i w strefie T wypada w porządku pod względem kolorystycznym.

Taki sobie..

Ogólnie bardzo lubie produkty Pharmaceris do twarzy. Idac tym tropem zakupiłam podklad. Bardzo wydajny podklad natomiast zupelnie nie jest trwaly i do skóry mieszanej nie polecam go używać..gdyż po paru godz pojawia się świecenie twrzy. Krycie jest słabe...szczerze mówiąc i bez korektora ani rusz. Kosztuje ok 30 zł bodajże więc tragedii nie ma. Rozczarowala mnie też gama kolorów...trzy kolory i ot tyle. Konsystencja fajna, trwalośc slaba. I mialam wrażenie, że czasem zostawia mi ''pudrową warstwę''na twarzy ktora niekoniecznie ladnie wygladała, a jednoczesnie ścierala się przy najbliższej okazji...jak zreszta po pewnym czasie caly podklad :) W moim przypadku wysuszał mi 'skórę nosa'. Dla osób nie oczekujących mega krycia powinien byc ok :)

Idelany

Moje wybawienie. Mój kolor 2 chyba naturalny idealnie pasuje do kolorytu mojej cery. Już po nałożeniu pozostawia delikatny efekt glow na twarzy. Jest delikatnie mokry a przy tym wspaniale kryjący. Wszelkie niedoskonałości cery są zamaskowane. Naprawdę użyłam go dopiero dosłownie 2 , 3 razy i za każdym razem wyglądał idealnie. Ja muszę go zawsze delikatnie przypudrować jak każdy ale ten jet dla mojej cery popropstu idealny lepszy niż vichy no i też tańszy. Gorąco polecam,. warto go przetestować.

nie dla mnie

Firma Pharmaceris ma dobre produkty do pielęgnacji skóry dlatego stwierdziłam że podkład powinien być równie dobry. I rzeczywiście jest lekki, nie wysusza skóry, utrzymuje nawilżenie przez cały dzień na wysokim poziomie, nie robi maski, dobrze stapia się ze skórą, nie jest zbytnio długotrwały ale na zwykłe dzienne wyjścia jest ok . Dobry na lato zwłaszcza że posiada fiiltr SPF 20. Do tego ma dosyć naturalny skład więc nie zapcha.
Jego ogromnym minusem jest kiepska gama kolorystyczna bo z tego co się orientuje jest on tylko w 3 odcieniach

nie dla mnie

Kryje i chroni

Kryje niedoskonałości, nie przesusza, jest wydajny i dobrze sie wtapia zaaplikowany gąbeczką. Dodatkowo zawiera SPF20, wiec chroni skórę. Minus jest za mały wybór kolorystyczny, jednak osobom z bardzo jasną karnacją polecam zainwestować w kosmetyk rozjaśniający (wiec dodatkowy koszt). Czy ponownie kupię? nie wiem, mam kilka innych podkladow w planach :)

Porządny.

Podład kupiłam z ciekawości, więc nie miałam co do niego wyrobionych oczekiwań. Oceniam go jak najbardziej pozytywnie,
+ używam go od końca grudnia więc około 2 miesiące i póki co nie daje żadnych oznak bycia na wykończeniu
+ opakowanie śmieszne, ale wygodne, co prawda niektórym może przeszkadzać pompka (wiadomo, część podkładu zostaje w środku i raczej jej nie wydobędziemy) ale ja akurat nie zwracam na to uwagi
+ kolor, jestem bardzo blada i obawiałam się koloru 01, pomimo że na dłoni nie wygląda jasno, po nałożeniu na twarz zdaje się wtapiać
+ dobra konsystencja, pośrednia pomiędzy gęstym a płynnym podkładem
+ nie obciąża skóry
+ dobrze kryje
+ pasuje do pudrów typowych jak i do ryżowych

- niestety, ale wytrzymałość jest słaba, jest podatny na ścieranie, dodatkowo dla mnie - osoby co cerze mieszanej, zbyt łatwo ucieka z czoła

Dobry wybór, gdy wiem, że nie potrzeba mi 12h krycia, a nie chce zbyt obciążać skóry :)