Pharmaceris, Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Cena już od 30,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nowej generacji nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Ulubiony

Świetnie kryje, nie zatyka porów, nie podrażnia i nie wysusza. Dobrze się go nakłada, komfortowo nosi i jest dostępny w dość jasnym odcieniu dla bledziuchów. Ma też wygodne opakowanie z pompką i jest wydajny.

Od kilku lat udaje mi się go zawsze upolować w promocji za ok. 25 zł.
Stosunek jakości do ceny: 5/5.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361291].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Używałam go przez około 2 lata, walcząc jednocześnie z niewielkim trądzikiem. Pod podkład stosowałam kremy i emulsje również od Pharmaceris (przeciwtrądzikowe, matujące). Oto moje wnioski:
Zalety podkładu:
+ dobre krycie
+ nie wysusza skóry
+ nie zapycha
+ nadaje się dla wrażliwej cery
+ wygodne, higieniczne opakowanie
+ wydajny
Wady:
- mało odcieni
- podkreśla meszek na twarzy
- ściera się niesamowicie szybko i łatwo
- cena ( w mojej okolicy to zazwyczaj około 40 zł, bez promocji)

Nie polecam osobom oczekującym zmatowienia.
Ogółem jeden z lepszych podkładów jakie używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361231].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Posiadam odcień IVORY czyli najjaśniejszy. Podkład świetnie rozprowadza się gąbeczką typu Beauty Blender, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że z czasem ciemnieje na twarzy. Patrząc aktualnie w lusterko po 10 godzinach od jego nałożenia, podkład wciąż jest oraz kryje równie mocno, aczkolwiek roluje się na nosie, ściera i błyszczy cała twarz, choć mam cere bardzo suchą i nałożony puder z WIBO pół-transparentny lub transparentny bambusowy z PEASE. Niemniej jednak polecam go, bo jest moim ulubieńcem odnośnie cery b. suchej. :)

Plusy:
*Cena ,(Jeśli jest promocja, można go kupić za ok. 20 zł, w SUPER PHARM'IE.)
*dostępność,
*krycie(!),
*nawilżenie+ komfort noszenia. Nie czuję żadnego ściągnięcia itp.

Minusy:
*Błyszczenie po kilku godzinach(ale nie czarujmy się, jest mało podkładów, których nie trzeba poprawiać w ciągu dnia. :) )
* ścieranie.
Gdyby nie to, dałabym moooooocną 5.:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344156].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

ściera się

po tylu podkładach drogeryjnych postanowiłam kupić jakiś z apteki...
mam odcień 02
wykorzystałam połowę tubki, reszta czeka na lato... za ciemny na ta chwilę

ładnie kryje zaczerwienienia
nie mam uczucia ściągnięcia skóry
ładnie się nakłada
nie robi smug
nie ciemnieje
opakowanie jest super, nic się nie marnuje, ma pompkę, która denko pompuje do góry wyciskając podkład, nic na ściankach buteleczki nie zostanie

wszystko byłoby dobrze i mogłabym nawet kupić ton jaśniejszy teraz na zimę, gdyby nie poważny minus: ściera się i brudzi ubrania, to mnie bardzo zniechęca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341631].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie fajnie

używam już od ponad roku prawie codziennie i nie jestem pewna, czy on kiedykolwiek się skończy. ale to nawet dobrze, bo jest całkiem super. po kilku nieudanych próbach z podkładami trafiłam właśnie na ten, przy którym mogę wytrzymać, choć nie wiem, czy jak wreszcie się skończy, to nie będę eksperymentować dalej.

+ dobre krycie, wręcz odzyskuję twarz po nałożeniu
+ wydajność
+ nie wysusza, nie podrażnia
+ całkiem trwały

- czasem nie daje rady z matem i trochę się waży na twarzy
- zostawia superplamy gdziekolwiek nie dotknę twarzą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320526].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

jestem na nie

Co prawda użyłam tylko próbek ale całe szczęście. Poleciła mi koleżanka. Jakoś nie byłam od początku pozytywnie nastawiona z racji, że rzadko się maluje. Już przy aplikacji widziałam, że jest gęsty. Nałożyłam i poczułam, że to za dużo na moją skórę, ale postanowiłam iść do pracy. Fakt nie błyszczy się po nim skóra, zakrył co nie co niespodzianek ale też bez szału, mój fluid z bell radzi sobie lepiej. Generalnie nie jest na pewno delikatny. Ktoś tu pomylił pojęcia. Ja czułam że mam mega tapetę, tak jak kiedyś po dermacolu ( no może prawie). Generalnie nie skuszę się na zakup. Na pewno jest wydajny bo próbka wystarczyłaby na 3 razy. Ja użyłam tylko raz.
+wydajność
+mat
-tapeta
-mało nawilża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314086].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Fluidu używam już od czasów gimnazjum kiedy to moja buzia szalała i była pełna pryszczy. Na studiach zrobiłam rok przerwy (w tym czasie masakrowałam ją mega ciężkim i kryjącym dermacolem) ale w końcu poszłam po rozum do głowy i do niego wróciłam.
To jest mój ulubiony fluid, którego już nie zmienię na żaden inny. Spełnił moje oczekiwania. Moja cera obecnie jest w lepszej kondycji, udało mi się nieco zaleczyć trądzik choć cały czas spędza mi on sen z powiek...
Fluid przypudrowuje.... mąką ziemniaczaną, która służy mi za puder sypki! Tak! Mąką ziemniaczaną, która rewelacyjnie matuje moją skórę na cały dzień. Działa ściągająca i antybakteryjnie. Tworzy na twarzy satynową powłoczkę. Jest kompletnie niewidoczna i 100 razy lepsza od najdroższego pudru. W dodatku jaka tania! :)

PLUSY:
+ dobrze kryjący (maskuje moje przebarwienia i blizny)
+ lekki (nie zapycha, idealny do cery trądzikowej)
+ nie powoduje efektu maski
+ nie waży się (nawet po całym dniu)
+ nie wysusza skóry
+ nie zbiera się w kącikach i załamaniach
+ dobrze się rozprowadza (nie robi smug, najlepiej go jednak wklepywać)
+ trwały
+ opakowanie z pompką (dzięki czemu produkt możemy zużyć do końca)
+ wydajny (starcza mi na dość długi czas)

MINUSY:
- cena (jak na kieszeń studentki nie jest za tani, ale w końcu to dobry, apteczny produkt)
- dostępność (używam go w najjaśniejszym odcieniu - 01 Ivory - który jest na prawdę ciężko dostępny; zazwyczaj go nie ma, dlatego zamawiam go w aptekach internetowych)

Pharmaceris zawsze już będzie w mojej kosmetyczce. W zestawie z mąką ziemniaczaną tworzy zgrany duet :) Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269916].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie roku ! ! !

Hej wszystkim :)

Myślę że fakt iż specjalnie na tę "okazję" założyłam konto tylko po to aby móc powiedzieć co mi na sercu leży ... bo takiego rozczarowania nie przeżyłam chyba nigdy :(

Otuż, skuszona opiniami i tym co pisze sam producent , że " nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje się ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu"
DZIEWCZYNY ! Jak to jest możliwe że w moim przypadku wszystkie te obietnice prysnęły jak bańka mydlana po 2h nałożonego podkładu na twarzy, (pierwszy raz zmywałam podkład zaraz po przyjściu do pracy i nakładałam lekki BB) Sądziłam ze produkt apteczny będzie w sam raz dla mojej tłustej, cery z rozszerzonymi porami, ale okazało się inaczej.
Uczucie maski było nie do wytrzymania, miałam wrażenie że moja skóra w ogóle nie oddycha, jakbym przykryła ją folią, to ze zaczęłam się świecić po 20 minutach zostawię chyba bez komentarza bo takiej porażki nie miałam nawet po fluidzie nawilżającym. hmmm... kolejna sprawa, miał sie stapiać z skórą ?? .yyyy u mnie osadzał sie w rozszerzonych porach, a ja wyglądałam porostu na chorą z gorączką - taki był efekt końcowy.

ŻAŁUJĘ tych pieniędzy które na niego wydałam, nie kupiłabym go nawet na promocji - 90% ....

dodam że próbuje go komuś opchnąć, aby się go pozbyć ale wyobraźcie sobie ze dwie koleżanki już go mi oddały ;/

... uffff wygadałam się , mogę spadać :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209253].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś strasznego.

Postanowiłam kupić ten produkt ponieważ myślałam, że dodatkowo oprócz krycia dobrze wpłynie na moją trądzikową cerę. Niestety stało się wręcz odwrotnie. Moja skóra przez ten pokład była w najgorszym stanie jaki do tej pory miałam. Bardzo mnie uczulił moja cera była pokryta cała wielkimi ropnymi krostami, po których teraz mam blizny. Postanowiłam się upewnić czy to na pewno jego wina, więc po odstawieniu wróciłam do niego znowu na jakiś tydzień i moje przepuszczenia się potwierdziły. Dodatkowo ma tylko trzy kolory c o jest dla mnie minusem. Ja miałam ten najjaśniejszy i byłam dosłownie biała jak ściana. Pewnie każdy reaguje inaczej, ja tylko przedstawiam moje doświadczenia z tym podkładem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193343].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec.

Mam cerę wrażliwą, postanowiłam zrezygnować z wszelkich produktów drogeryjnych, które tylko pogarszały stan mojej cery. Postawiłam na podkład kryjący Pharmaceris - nie zawiodłam się!

+ Nie zapycha
+ Nie uczula, nie podrażnia, idealny dla cery wrażliwej
+ Nie ciemnieje

- nie kryje wszystkich niedoskonałości, zwłaszcza niemiłych "niespodzianek", dlatego krycie według mnie nie jest perfekcyjne
- czasami daje efekt maski
- widoczne suche skórki :(

Mimo wielu minusów, kocham ten podkład. Jest dla mnie numerem jeden i chociaż próbowałam zamienić go na inny, to jednak poszukiwania ideału kończyły się klapą. Zawsze wracam do pharmaceris :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180928].usefull || 0 }}% pomocna.