Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Pharmaceris, Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Pharmaceris, Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Cena już od 30,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nowej generacji nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Efekt:
Gładka, świeża i miękka skóra o równej, naturalnej barwie bez efektu maski.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

Idelany

Moje wybawienie. Mój kolor 2 chyba naturalny idealnie pasuje do kolorytu mojej cery. Już po nałożeniu pozostawia delikatny efekt glow na twarzy. Jest delikatnie mokry a przy tym wspaniale kryjący. Wszelkie niedoskonałości cery są zamaskowane. Naprawdę użyłam go dopiero dosłownie 2 , 3 razy i za każdym razem wyglądał idealnie. Ja muszę go zawsze delikatnie przypudrować jak każdy ale ten jet dla mojej cery popropstu idealny lepszy niż vichy no i też tańszy. Gorąco polecam,. warto go przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488606].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Firma Pharmaceris ma dobre produkty do pielęgnacji skóry dlatego stwierdziłam że podkład powinien być równie dobry. I rzeczywiście jest lekki, nie wysusza skóry, utrzymuje nawilżenie przez cały dzień na wysokim poziomie, nie robi maski, dobrze stapia się ze skórą, nie jest zbytnio długotrwały ale na zwykłe dzienne wyjścia jest ok . Dobry na lato zwłaszcza że posiada fiiltr SPF 20. Do tego ma dosyć naturalny skład więc nie zapcha.
Jego ogromnym minusem jest kiepska gama kolorystyczna bo z tego co się orientuje jest on tylko w 3 odcieniach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469497].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469492].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Kryje i chroni

Kryje niedoskonałości, nie przesusza, jest wydajny i dobrze sie wtapia zaaplikowany gąbeczką. Dodatkowo zawiera SPF20, wiec chroni skórę. Minus jest za mały wybór kolorystyczny, jednak osobom z bardzo jasną karnacją polecam zainwestować w kosmetyk rozjaśniający (wiec dodatkowy koszt). Czy ponownie kupię? nie wiem, mam kilka innych podkladow w planach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458442].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny.

Podład kupiłam z ciekawości, więc nie miałam co do niego wyrobionych oczekiwań. Oceniam go jak najbardziej pozytywnie,
+ używam go od końca grudnia więc około 2 miesiące i póki co nie daje żadnych oznak bycia na wykończeniu
+ opakowanie śmieszne, ale wygodne, co prawda niektórym może przeszkadzać pompka (wiadomo, część podkładu zostaje w środku i raczej jej nie wydobędziemy) ale ja akurat nie zwracam na to uwagi
+ kolor, jestem bardzo blada i obawiałam się koloru 01, pomimo że na dłoni nie wygląda jasno, po nałożeniu na twarz zdaje się wtapiać
+ dobra konsystencja, pośrednia pomiędzy gęstym a płynnym podkładem
+ nie obciąża skóry
+ dobrze kryje
+ pasuje do pudrów typowych jak i do ryżowych

- niestety, ale wytrzymałość jest słaba, jest podatny na ścieranie, dodatkowo dla mnie - osoby co cerze mieszanej, zbyt łatwo ucieka z czoła

Dobry wybór, gdy wiem, że nie potrzeba mi 12h krycia, a nie chce zbyt obciążać skóry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451697].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Podkład kupiłam w aptece bez większego namysłu. Ani nie żałuję zakupu ani nie kupię ponownie. Bardzo mała gama kolorów, u mnie bardzo szybko schodził z twarzy i bardzo lubił po niej "wędrować" mimo utrwalenia pudrem :) czy faktycznie intensywnie kryjący ? Zależy co masz do ukrycia :) Jeśli chodzi o wydajność to lepiej być nie może, on chyba nigdy się nie skończy, jednak nie zamierzam zużyć go do końca. Weszłam w posiadanie lepszych podkładów i zwyczajnie go wyrzucę ( nie będę przy tym płakać ani ubolewać :) )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445611].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE!

Według zapewnień producenta fluid ma sprawdzić się na każdym typie cery. Niestety jest to kłamstwo! Kompletnie nie radzi sobie z cerą tłustą. Trzeba go solidnie przypudrować, aby trzymał się na twarzy. Bardzo długo zasycha, jednakże nie tworzy maski co jest jego ewidentnym plusem. Jednakże jego krycie przy sporym trądziku jest zerowe. Nie radzi sobie, zmiany przebijają, trzeba doklepywać miejscowo produkt, ale to też dużo nie daje. Po około 3 godzinach lubi rozejść się na twarzy tworząc tzw. pajęczynkę. Jak na produkt do cery problematycznej, jestem zdecydowanie na NIE!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438596].usefull || 0 }}% pomocna.

Fluid kryjący

Jak na podkład kryjący- bardzo lekka, lejąca się konsystencja. Długo wysycha na twarzy. Nie daje efektu maski i dość dobrze się rozprowadza. Zapach bardzo słabo wyczuwalny. Świetne dozowanie produktu. Niestety produkt bardzo krótko utrzymuje się na twarzy (po ok. 2h nie ma po nim śladu), brudzi ubrania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435066].usefull || 0 }}% pomocna.

Podklad dla starszych, nie do cery tłustej!

Podklad ma bardzo fajna konsystencję lecz jest ona dość gęsta, ma bardzo mocne kryciem, taki delikatny musik. Nie nadaje sie do cery tłustej i mieszanej wyglada tragicznie po kilku godzinach nawet z przypudrowaniem, ściera sie, daje efekt jeszcze bardziej tłustej skory. Polecam dla cery dojrzałej, suchej, wrażliwej i naczynkowej bo sprawdza się naprawe dobrze. Nie wysusza, nawilża i utrzymuje się bardzo długo. Fajne opakowanie lecz dość "tanie" jak na tą firme i strasznie "apteczne" dobry pompka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401681].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Idealne dla cery suchej i normalnej, nawilżają i rozświetlają cerę. Idealny dla osób które nie maja zbytniego problemu z cerą i potrzebują tylko nawilżenia oraz odświeżenia .
Podkłady nawilżające i rozświetlające są nie trwałymi podkładami dlatego że mają lekką konsystencje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399786].usefull || 0 }}% pomocna.