Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lovely, Magic Pen (Korektor do twarzy)

Lovely, Magic Pen (Korektor do twarzy)

Pojemność 2,5 ml

Korektor doskonale maskuje wszystkie niedoskonałości cery. Idealny do retuszowania cieni pod oczami i drobnych,kłopotliwych krostek. Zupełnie nowa, wyjątkowo skuteczna formuła w wygodnym i praktycznym opakowaniu z pędzelkiem.

Lekki korektor pod oczy

Tani korektor pod oczy, który posiada pędzelkowy aplikator, któy jest niesamowicie niewygodny i niehigieniczny. Krycie jest naprawdę słabe. Nadaję się chyba tylko do lekkiego wyrównania koloru pod oczami.

Nie dla mnie

korektor sprawi się dla osób, których wypryski nie są zaognione, czerwone. lekko kryje niedoskonałości, nie jest ciężki. trwałość ma słabą, po zaledwie dwóch godzinach prawie nie ma po nim śladu
zapach na początku wydaje się w porządku, jednak z biegiem używania robi się coraz gorszy
aplikator to totalna porażka, przy pierwszym użyciu trzeba kręcić przez dobre kilka minut, a gdy się uda fala produktu wylewa się z pędzelka
uważam jednak ze sprawdzi się on jako korektor pod oczy, gdy ma się oczywiście lekkie cienie.

Dla nastolatek

Używałam tego korektora przed laty. Super dla mało wymagającej i młodziutkiej skóry. Sprawdzał się u mnie gdy miałam 19 lat, zero zmarszczek i minimalne cienie pod oczami po nieprzespanej nocy. Niestety, teraz to o wiele za mało. Lubiłam ten korektor za płynną konsystencję, jasne odcienie, aplikator w pędzelku i brak wysuszania i podrażnień. Krycie oczywiście słabiutkie. Średnia trwałość. Jak już mówiłam, myślę, że będzie fajny dla młodych i mało wymagających dziewczyn, które dopiero rozpoczynają przygodę z makijażem. Ciężko sobie nim zaszkodzić :)

Wibo na wiosnę 2015

Dobry, ale nie najlepszy

Nie jest kryjacy (a kupiłam go z myślą o moich worach pod oczami) przez co nie kupię go jeszcze raz. Produkt jest trwały, lecz przy lekkim nacisku wody się zmywa - jak dla mnie ma idealną trwałość. Jest bardzo przystępny cenowo.

Nie

Jak dla mnie to bubel. Korektor mocno wpada w różowe tony. Dodatkowo w ogole nie kryje! nie rozumiem po co wypuszczać na rynek korektor który nic nie robi. szkoda mi tych wydanych kilku złotych. Nie polecam

Dla mało wymagających

Bardzo lekki, dla cery która nie wymaga wiele. Zużyłam 2 opakowania, jednak na nich się chyba zakończy. Niska cena, dosyć niska jakość. Słabo kryje , plus za to że nie obciąża, nie zapycha.

średniak

To jest taki korektor, który nosisz w torebce, i gdybyś go zgubiła to byś nawet nie zauważyła straty. Jest tani i łatwo dostępny, nie uczula. Ale prawie wcale nie kryje, ewentualnie może służyć do roświetlania stef pod oczami. Do tego się sprawdza. Do wyprysków lub innych zmian - niekoniecznie. Opakowanie wydaje się być mało higieniczne i naprawdę potrzeba go sporo, aby coś z niego wyleciało. Polecam osobom zaczynającym swoją przygodę z makijażem.

Nie nadaje się

Ten korektor nie nadaje się do niczego zbytnio. Znika ze skóry, nawet po przypudrowaniu. Jest go mało w opakowaniu. Nie wart czegokolwiek. Słabo kryje.

MI SIĘ SPRAWDZA

Mi się sprawdza , niweluje zaczerwienienia spowodowane wypryskami. Nie roluje się z podkładami, jest w odpowiednim kolorze. Cena zabójczo niska, czasami na promocji -49% można naprawdę poszaleć. Opakowanie w porządku, tylko trochę mało produktu w opakowaniu. Wykręcanie produktu sprzyja kontroli wydajności. Wracam do niego chętnie i jest przyzwoity.

Niewypał

Korektor nie zamaskował moich niedoskonałości cery mimo nałożenia dużej jego ilości. Konsystencja za rzadka, przez co produkt się strasznie rozmazuje i nie pozostaje na "krostkach". Nie kupię go więcej.

Ujdzie w tłumie

+cena
+kolor jest bardzo jasny
+delikatnie rozświetla okolice oczu
+dobry jako baza pod cienie
+łatwo dostępny
+oczy wyglądają pod nim zdrowo, naturalnie

+-opakowanie

-słaba trwałość, znika po paru godzinach
-aplikator
-bardzo słabo wydajny, starcza na 3 tygodnie

bubel.

Bubel jakich mało.
-Brak krycia jakiego kolwiek
-znika z pod oczu po godzine
-bardzo mało wydajny (mi wystarczył na niecałe 2 tygodnie O.o)
-nie rozświetla/rozjaśnia
-szybko przetłuszcza się buzia z nim ! -nałożyłam na brode i srodek czoła w celu rozjaśnienia tych miejsc. Po godzinie miałam te obszary jakby wysmarowane olejem !!!

+cena
+jasny kolor
Produkt może sie nadać dla młodych dziewczyn, nastolatek ,które zaczynają przygodę z makijażem i chcą po testować.