Kerasilk, Lotion Soin & Brillance (Care & Gloss)

Kerasilk, Lotion Soin & Brillance (Care & Gloss)

Jest to odżywka, a właściwie poprawna nazwa to loton, nadająca włosom połysk bez spłukiwania. Do każdego rodzaju włosów. Niepowtarzalny 2-fazowy system pielęgnacji nadający połysk i uczucie jedwabistych włosów. Górna faza podwyższa połysk i elastyczność włosów, podczas gdy dolna zabezpiecza wilgotność włosów, pielęgnuje je i chroni przed codziennymi obciążeniami.

jak wszystkie 2-fazowe odżywki, przed użyciem trzeba silnie wstrząsnąć aby połączyć obie fazy.

Cena: 24 zł za 150 ml w sklepie fryzjerskim.

nabłyszcza.

Doskonały produkt, by ożywić farbowane(nie tylko) włosy, którego nie można "przedobrzyć", fantastycznie bowiem, wnika we włosy i nie obciąża ani trochę. Wydobywa zdrowy połysk, miękkość i poczucie piękna na głowie:) Nie nadaje się jednak do włosów bardzo zniszczonych( nie należy oczekiwać cudów, pomyśleć raczej o regeneracji); zapach- w moim odczuciu- nie bardzo udany, ale też niezbyt drażniący, z gatunku tych łatwo przyswajalnych dla naszych nosów.Ilość zużytych opakowań: poluję na czwarte:)

lubię

To moje odkrycie ostatniego miesiąca.Kupiłam ten loton i muszę powiedzieć, że to jak dla mnie,taka delikatniejsza wersja odżywki dwufazowej Ekinosa w spray'u.Delikatniejsza bo nie jest konicznie dla suchych i zniszczonych włosów,nadaje się też do włosów normalnych.No i delikatniejsza jest też jeśli chodzi o cenę :))Włosy po jej zastosowaniu są bardzo miękkie i delikatne w dotyku.Nie wiszą strąki,nie obciąza,przyjemnie pachnie i bardzo łatwo się włosy po niej układają.jestem z niej bardzo zadowolona.