L`Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

L`Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

Pojemność 1 szt

Color Riche od L’Oréal Paris to seria szminek do ust, występująca w 12 różnych odcieniach. Pomadki mają gładką, kremową konsystencję i subtelny zapach.
Szminka Color Riche jest wzbogacona w witaminę E o właściwościach przeciwutleniających. Dodatkowo zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za utrzymanie naturalnego piękna ust i odżywiają je. Dodatkowo pomadki do ust L’Oréal Paris zawierają prawie 50% aktywnych składników, które chronią i odżywiają usta każdego dnia, pomagając w ich regeneracji i odbudowie.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające

Jemerced mówiła...

Jemerced pojechała do Cannes i bardzo polecała te szminkę w kolorze 634. Dużo kosmetyków z jej polecenia mi się sprawdziło... ten niestety nie. Zjada się po 5min, wysusza, bolą mnie po niej aż usta... cena bardzo wysoka, opakowanie takie sobie, ale kolor boski!

Niezla .

Mam odcien 303 Rose Tendre. - piekny jasniutki roz ,delikatnie perlowy/rozswietlajacy
Odcien jest sliczny i jest to jedna z nielicznych firm u ktorych widze taki kolor. Jakosc opakowania i szminki jest wysoka i milo sie ja ''nosi'' ma tylko 1 minus. Mimo to spokojnie polecam.

Jedna z ulubionych

Posiadam kolor 335- przepiękna, soczysta czerwień. Szminka ma bardzo ładne opakowanie w kolorze żółtego złota, które prezentuje się bardzo elegancko. Ma bardzo fajną, miękka kosnytencję, więc nie ma najmniejszego problemu z precyzyjnym rozprowadzeniem jej na ustach. Szminka już po nałożeniu jednej warstwy idealnie pokrywa usta kolorem. Nie smużny, nie tworzy prześwitów. Nadaje ustom ładnego, nienachalnego blasku. Nie wysusza ich a delikatnie nawilża. Jest dość trwała, oczywiście podczas jedzenia czy picia ściera się ,ale równomiernie. Nie do końca odpowiada mi tylko zapach szminki, jest zbyt mocno pudrowy, ale po nałożeniu na usta już go nie wyczuwam.

Super na co dzień

Jedna z moich ulubionych pomadek - mam ją w kolorze dziennym 378 i sprawdza się bardzo dobrze. Ma lekką formułę, która nie wysusza ust. Lekko masełkowa, lekko błyszcząca, ale mimo to utrzymuje się ok 3-4h na ustach bez jedzenia i picia. Przy jedzeniu i picu jednak zjada się dość szybko, ale dość równomiernie i naturalnie nie pozostawiając nieestetycznego efektu. Dodatkowo ie wychodzi poza kontur ust, nie wysusza ich, nie podkreśla suchych skórek. Dla mnie bardzo fajna opcja, lubię ją kupować na promocjach, ponieważ jej regularna cena jest dość wysoka.

Strzał w 10!

Jestem zakochana w tej szmince od pierwszego użycia. Color Riche numer 350 to na pierwszy rzut oka typowa, czerwona szminka. Która z Was używa takich barw, ta wie, ze primo, dostać właściwy odcień to nie lada sztuka, secundo, dostać taką szminkę, która naprawdę fajnie się rozprowadza i nie rozmazuje na pół twarzy (i zębów), to prawdziwa sztuka! I taka właśnie jest ta szminka.

Uwielbiam!

Pomadki z tej serii są świetne. Drogie.. ale naprawdę dobre.
Plusy:
- Piękna gama kolorów
- Piękne opakowanie
- Nawilżają, nie wysuszają ust
- Są bardzo wydajne
- Mają śliczne, delikatnie połyskujące wykończenie
Minusy:
Cena... Ale na promocji da się przeżyć.

Super :)

Dostałam swoją w promocji w drogerii. Kolor "Scarlett Creme" - super czerwona! Bardzo piękny, nasycony i zmysłowy kolor na specjalne wyjścia. Szminka jest bardzo dobrze napigmentowana, nie rozmazuje się, ma bardzo dobrą trwałość. Dobrze nawilża ust. Ma piękne eleganckie opakowanie. Zapach ok, choć jak dla mnie trochę za bardzo "szminkowy". Polecam :)

Idealna na co dzień :)

Mam kolor Eva's delicate rose i jest on idealny do makijażu dziennego. Ładnie nawilża usta i nie podkreśla suchych skórek. Jak dla mnie świetna szminka, nie potrafię znaleźć żadnej wady ;) Opakowanie jest bardzo eleganckie i trwałe.

Cudowna szminka

Świetna szminka, utrzymuje się na ustach długo, ma piękne kolory, cena dość wysoka ale zdecydowanie warto.
Plusy:
- trwałość
- kolory

Minusy:
- dość wysoka cena

Kultowa szminka

Uwielbiam to szminkę , jest bardzo dobrej jakości,
w przystępnej cenie, lekka, delikatna, nawilża dobrze usta,
z lekkim blaskiem.
Ładnie się rozprowadza, jest delikatna i świetnie nawilża usta.
Nie potrzebuje konturowania ust, nie wyłazi po bokach,
intensywność koloru daje się stopniować.
Ma kremową konsystencje , łatwo rozprowadza się na ustach ,
daje satynowe wykończenie.

Pozytywne zaskoczenie

Raczej jestem zwolenniczka matowych szminek, ze wzgledu na trwalośc, nie lubię co chwilę poprawiac szminki. Ta mnie urzekła . Posiadam piękny rozowy kolor ( numer 132) , to własnie on mnie skusił do zakupu. Szminka w ogole nie wysusza ust , a jej trwlosc jak na pomadkę nawilżajacaą jest bardzo dobra (u mnie wytrzymala nawet kilkanaście godzin , przy jedzeniu i piciu). Po wielu godzinach kolor jest mniej intensywny, ale ściera się rownomiernie, nie trzeba po kazdym posilku spogladac w lustro, poniewaz wyglada bardzo dobrze. Opakowanie jest solidne i ładne, aplikacja jest przyjemna, prosta , konsystencja kremowa. Nie wiem jak "zachowują się" inne kolory, ale ten na pewno po zużyciu kupię .

Polubić czy...?

Piękny prezent od mojej przyjaciółki! Mój kolor to intensywna czerwień! Na co dzień nie stosuję takiego koloru, ale czy na imprezę czy na wieczorne wypady na miasto, chętnie ją używam! Szminka ma piękny kolor - przypomina mi zapach kosmetyków mojej babci. Poza tym ma piękne, ekskluzywne opakowanie tj exclusive. Szminka nawilża usta a poza tym nadaje jej zjawiskowego koloru!
Czy jest trwała? I tak i nie! Jak to mówią nic nie jest wieczne, w moim przypadku szminka wytrzymuje do 3/4h co i tak nie jest daje złego wyniku, chociaż liczyłam na więcej!