L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

Pojemność 1 szt

Color Riche od L’Oréal Paris to seria szminek do ust, występująca w 12 różnych odcieniach. Pomadki mają gładką, kremową konsystencję i subtelny zapach.
Szminka Color Riche jest wzbogacona w witaminę E o właściwościach przeciwutleniających. Dodatkowo zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za utrzymanie naturalnego piękna ust i odżywiają je. Dodatkowo pomadki do ust L’Oréal Paris zawierają prawie 50% aktywnych składników, które chronią i odżywiają usta każdego dnia, pomagając w ich regeneracji i odbudowie.

nawilżające, kryjące
w sztyfcie

Cudowna szminka

Świetna szminka, utrzymuje się na ustach długo, ma piękne kolory, cena dość wysoka ale zdecydowanie warto.
Plusy:
- trwałość
- kolory

Minusy:
- dość wysoka cena

Kultowa szminka

Uwielbiam to szminkę , jest bardzo dobrej jakości,
w przystępnej cenie, lekka, delikatna, nawilża dobrze usta,
z lekkim blaskiem.
Ładnie się rozprowadza, jest delikatna i świetnie nawilża usta.
Nie potrzebuje konturowania ust, nie wyłazi po bokach,
intensywność koloru daje się stopniować.
Ma kremową konsystencje , łatwo rozprowadza się na ustach ,
daje satynowe wykończenie.

Pozytywne zaskoczenie

Raczej jestem zwolenniczka matowych szminek, ze wzgledu na trwalośc, nie lubię co chwilę poprawiac szminki. Ta mnie urzekła . Posiadam piękny rozowy kolor ( numer 132) , to własnie on mnie skusił do zakupu. Szminka w ogole nie wysusza ust , a jej trwlosc jak na pomadkę nawilżajacaą jest bardzo dobra (u mnie wytrzymala nawet kilkanaście godzin , przy jedzeniu i piciu). Po wielu godzinach kolor jest mniej intensywny, ale ściera się rownomiernie, nie trzeba po kazdym posilku spogladac w lustro, poniewaz wyglada bardzo dobrze. Opakowanie jest solidne i ładne, aplikacja jest przyjemna, prosta , konsystencja kremowa. Nie wiem jak "zachowują się" inne kolory, ale ten na pewno po zużyciu kupię .

Polubić czy...?

Piękny prezent od mojej przyjaciółki! Mój kolor to intensywna czerwień! Na co dzień nie stosuję takiego koloru, ale czy na imprezę czy na wieczorne wypady na miasto, chętnie ją używam! Szminka ma piękny kolor - przypomina mi zapach kosmetyków mojej babci. Poza tym ma piękne, ekskluzywne opakowanie tj exclusive. Szminka nawilża usta a poza tym nadaje jej zjawiskowego koloru!
Czy jest trwała? I tak i nie! Jak to mówią nic nie jest wieczne, w moim przypadku szminka wytrzymuje do 3/4h co i tak nie jest daje złego wyniku, chociaż liczyłam na więcej!

Da się lubić :)

Nigdy w sumie nie ciągnęło mnie do tych szminek. Pamiętam jednak, jak lata temu jej próbka była dołączona do jakiejś gazety - wtedy to była nowość reklamowana przez Millę Jovovich. Ale pod wpływem częstych ostatnio promocji w drogeriach zastanawiałam się nad jej zakupem. I tak w końcu na wiadomej promocji w Rossmannie wybrałam odcień 641 Beige Boudoir - najładniejszy ze wszystkich moim zdaniem, prześliczny "nudziak" rozjaśniający nieco mój odcień ust. Szminka nadaje ustom lekko satynowe wykończenie. Łatwo się rozprowadza, gładko sunie po ustach. Ma także bardzo ładny zapach, typowy dla rodziny Color Riche. Opakowana jest w eleganckie złote opakowanie z charakterystycznym zamknięciem. Na sztyfcie ma wytłoczone logo L'Oreala, co jest ciekawym detalem. Małym minusem może być jej niezbyt dobra trwałość, przy jedzeniu czy piciu szybko schodzi z ust. Cena również jest dosyć wysoka jak na szminkę, ale marka robi tu swoje. Warto jednak skusić się na nią na promocjach. Mimo jej trwałości lubię ją, ale chyba jednak się już na nią nie skuszę. Za to miałam okazję wypróbować szminki, która od lat skrycie mnie intrygowała odkąd weszła na rynek :D .

Bardzo dobre ale nietrwałe.

Miałam już trzy "nudziaki" color riche i jeden bardziej intensywny kolor taki trochę landrynkowy róż.
Szminki mają eleganckie opakowanie. Nie ma opcji żeby same otworzyły się w torebce i narobiły nam bałaganu, bo zamknięcie jest trwałe i przy otwieraniu słychać taki "klik". Wyglądają stylowo, o klasę lepiej niż opakowania innych szminek. Nie ma wstydu wyjąć ich z torebki przy ludziach.
Zapach jest bardzo przyjemny, aż chce się malować usta. I wyczuwam go długo pod nosem jeszcze po aplikacji.
Gama kolorów bardzo duża, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja uwielbiam ich nudziaki. Są eleganckie i nadają się na każdą okazję. Mogę wyjąć w ciemno z torebki i pomalować wargi bez lusterka - mam pewność że wyglądają dobrze.
Najlepszy jest jednak ten efekt nawilżenia ust. Komfort noszenia tych szminek to niebo. Jakbym miała na ustach odżywczy balsam.
Teraz czas na te słabsze strony szminki:
1. Cena - w regularnej cenie jest bardzo droga! Nie jestem w ogóle przekonana czy aż tyle jest warta mówiąc szczerze. Zawsze kupowałam je na promocji albo przez internet.
2. Trwałość - niestety nie powala na kolana. Po ok.trzech godzinach szminka zaczyna znikać jak kamfora. A przy jedzeniu i piciu to od razu jej nie ma. Coś za coś, owszem super nawilża ale kosztem trwałości właśnie.
Czy kupię ponownie? Pewnie tak, bo lubię te szminki. Dobrze się je nosi. Ale na pewno nie w cenie regularnej, no to zdzierstwo w biały dzień.
Polecam szczerze. To dobry produkt.

Kolor 630 Beige A Nu

Bardzo lubię pomadki z L'Oreal ale ostatnio zauważyłam, że dość słabo się utrzymują. Moja wytrzymuje z 2 max 3 godziny. Schodzi dość powoli ale trzeba często poprawiać. Opakowanie jest piękne. Zawsze to kochałam w tych pomadkach. Widać klasę Firmy. Ta jest z wersji nawilżającej i czuć to nawilżenie. Bardzo dobrze chroni usta to tak jak połączyć bardzo dobry balsam z nudowym kolorem. Bardzo mi się to w niej podoba. Walka z suchymi ustami jeszcze w zimie to ogromny plus. Niestety, najgorsza jest ta trwałość. Kolor piękny, nawilżenie świetne, opakowanie cudo, marka światowej sławy a trwałość podupada. Cena też nie zachęca, jako 25 letnia kobieta potrzebuję trwałych rzeczy a znam produkty które mają podobne składy a są lepsze w trwaniu na ustach. ;)

Bardzo fajna, używana od lat

Lubię ją, przyjemna w stosowaniu, aksamitna, calkiem trwała, przetestowałam prawie wszystkie odcienie.
Każdy kolor elegancki jak i opakowanie, przed regularniejszym zakupem zniechęca mnie tylko cena.
Usta nie wysuszają się, nie wyjeżdza poza, ściera równomiernie, szminki są wydajne i ładnie pachną.
Tylko gama kolorów jest dość zachowawcza jak się zastanowić.

L'oreal Color Riche pomadka

Genialna pod każdym względem.
Kremowa konsystencja.
Satynowy efekt.
Dobrze się rozprowadza.
Bardzo przyzwoita trwałość.
Duża gama kolorystyczna.
Nawilża usta.
Nie podkreśla suchych skórek.

Odcien 230

Świetne kolory, łatwa aplikacja, nie rozmazuje się, nawilża usta i jest trwała. Do tego ma bardzo eleganckie opaopakowa. Jest to jedna z moich ulubionych szminek na co dzien odcien 230 jest delikatny i bardzo kobiecy

Są ze mną od lat

Szminka mojego dzieciństwa. Pamiętam jak moja mama miała ich kilka i uwielbiała je. Fascynowały mnie złote lub srebrne opakowania i ten zapach. Nie mogłam się doczekać kiedy i ja będę mogła sobie jakąś kupić.
Bardzo je lubię za kremową formułę, która nawilża usta. Matowe usta też lubię, ale niestety wysuszają je okrutnie i ostatnio równie często sięgam po pomadki nawilżające. Te mam sprawdzone od lat no i sentyment też robi swoje. Myślę że pozostaną ze mną na zawsze.

Świetna

Szminka nie wysusza ust, jest trwała. Mam ciemnoczerwoną - wystarczy jedno pociągnięcie i widać piękny kolor. Druga, różowo - perłowa. Obie super, jednak najbardziej lubię tą ciemnoczerwoną: wspaniały kolor bodaj nr 349. Najbardziej jednak lubię w niej to, że pomimo, że jest matowa, to nie robi z ustami masakry, a wręcz jakby o nie dba :)
Plusem jest też ładny zapach i bardzo ładne opakowanie. Gdyby nie cena kupiłabym więcej kolorów. Można jednak polować na promocje :)