L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka nawilżająca)

L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka nawilżająca)

Pojemność 3,6 g

Nawilżająca szminka z witaminą E. Wyjątkowe połączenie bogactwa koloru, nawilżenia i pielęgnacji ust. Zawiera ochronny kompleks nawilżający z witaminą A i E przeciwdziałający wysuszaniu ust. Glinka żelująca zapobiega rozmazywaniu się szminki i utrwala kolor. Specjalny olejek intensyfikuje połysk i nasycenie koloru.

Są ze mną od lat

Szminka mojego dzieciństwa. Pamiętam jak moja mama miała ich kilka i uwielbiała je. Fascynowały mnie złote lub srebrne opakowania i ten zapach. Nie mogłam się doczekać kiedy i ja będę mogła sobie jakąś kupić.
Bardzo je lubię za kremową formułę, która nawilża usta. Matowe usta też lubię, ale niestety wysuszają je okrutnie i ostatnio równie często sięgam po pomadki nawilżające. Te mam sprawdzone od lat no i sentyment też robi swoje. Myślę że pozostaną ze mną na zawsze.

Świetna

Szminka nie wysusza ust, jest trwała. Mam ciemnoczerwoną - wystarczy jedno pociągnięcie i widać piękny kolor. Druga, różowo - perłowa. Obie super, jednak najbardziej lubię tą ciemnoczerwoną: wspaniały kolor bodaj nr 349. Najbardziej jednak lubię w niej to, że pomimo, że jest matowa, to nie robi z ustami masakry, a wręcz jakby o nie dba :)
Plusem jest też ładny zapach i bardzo ładne opakowanie. Gdyby nie cena kupiłabym więcej kolorów. Można jednak polować na promocje :)

Dobra Nawilżająca Szminka na co dzień

Jest to jedna z moich ulubionych szminek na co dzień. Przede wszystkim dlatego, że nie wysusza ust i mam wrażenie, że mój ulubiony kolor - 378 - Velvet Rose po nałożeniu na usta optycznie je powiększa : - )

Dosyć trwała jak na szminkę nawilżającą, która pozostawia lekko świecącą poświatę.
Minusem przy codziennym stosowaniu może być cena regularna, która w drogeriach sięga już ponad 50 zł. Często jednak udaje mi się ją wyhaczyć na promocji w Naturze za 30 zł więc jest OK, bo mi starcza zazwyczaj na 1 miesiąc użytkowania : - )

Makijaż z kosmetykami Bell

Bardzo fajny produkt

eśli chodzi o pigmentację to nie mam jej nic do zarzucenia, jest mocno kryjąca i naprawdę długo utrzymuje się na ustach. Kolor jest bardzo ładny, kobiecy, posiadam 376. Pomadka ta jest też wydajna i ma porządne opakowanie. Można spokojnie wrzucić ją do torebki bez obaw że sama się otworzy i wszystko pobrudzi. Ma kremową konsystencję i ładnie rozprowadza się na wargach nie zostawiając nieestetycznych smug czy grudek, ma jednak tendencję do lekkiego wysuszania

Bardzo fajna

Kupiłam ją ,,na szybko",za bardzo nie przyglądając się jej odcieniu. Cale szczęście trafilam - idealnie do mnie pasuje

Ma kremową, lekką konsystencję i świetną pigmentacje. Juz po jednym pociągnięciu nie ma żadnych prześwitów. Kolor w ciągu dnia nie blaknie i świetnie się trzyma na ustach. Nie roluje się i zjada równomiernie. Bardzo komfortowo się ją nosi - praktyczne w ogóle jej nie czuc.

Opakowanie jest bardzo eleganckie-zlote, klasyczne, ale nie trwałe. Pękło mi w kilku miejscach.

Cena w drogeriach stacjonarnych też jest wysoka. Najczęściej kupuje je na promocjach, bo wtedy najbardziej sie opłaca.

Szkoda, że stacjonarnie można kupić tylko kilka odcieni na krzyż

Kilka lat temu kupiłam szminkę L'oreal w bardzo podobnym opakowaniu i byłam z niej bardzo zadowolona, więc mimo wysokiej ceny postanowiłam w aktualnej serii znaleźć jakiś pasujący mi odcień.
Wybrałam kolor 378 velvet rose. Kolor jest bardzo ładny. Koralowy, ale nie pomarańczowy. Pasuje do mojej ciepłej karnacji.
Nie jest mocno kryjący. Trzeba nakładać kilka warstw. Podoba mi się tłusta konsystencja. Ta szminka nigdy nie robi się sucha. Noszenie jej na ustach daje przyjemne uczucie nawilżenia, natłuszczenia, pokrycia delikatnym kolorem neutralnym.
Wykończenie podoba mi się bardzo. Nie jest perłowe, nie jest matowe, jest subtelne, lśniące. To jest chyba wykończenie satynowe. Od tej pory takiego wykończenia szukam.
Cała seria tych pomadek liczy sobie mnóstwo kolorów. U nas w drogeriach stacjonarnych jest jakieś 6-7 odcieni. Inne można wyszperać w internecie.

Dobre pomadki.

Loreal ma w swojej ofercie bardzo dobre pomadki. Pierwszą z nich kupiłam, za pierwszą wypłatę w cenie regularnej , kolejną w handlu obwoźnym za pół ceny , a potem to już tylko "internety".

+ eleganckie, solidne, dosyć ciężkie opakowanie
+ ciekawa gama kolorystyczna o różnym wykończeniu
+ konsystencja kremowa, ale zbita, taka jakby woskowa
+ wydajna
+ nie sprawia trudności z aplikacją
+ jest trwała
+ jeśli się zjada to równomiernie
+ nadaje ustom ładny wygląd i połysk
+ nie wysusza ich i nie ściąga

-/+ neutralny zapach
-/+ nie powiedziałabym, że pielęgnuje, po prostu ma niewysuszającą formułę

- cena drogeryjna to dość duży wydatek

Dobra

Co prawda nie zauważyłam jakiegoś porządnego nawilżenia, ale ogólnie jest ok.

+ bardzo ładny, delikatny kolor na ustach
+ przyjemnie pachnie
+ jest dość trwała
+ nie podkreśla suchych skórek
+ eleganckie opakowanie

+/- cena
Kupiłam ją w internecie po dużo tańszej cenie niż regularna.
Za cenę regularną nigdy nie kupię, ale jeśli po raz kolejny znajdę te szminki w internecie w kuszącej cenie to jeszcze na kilka sobie pozwolę.

świetna!

Bardzo dobra szminka! Świetne kolory, łatwa aplikacja, nie rozmazuje się, nawilża usta i jest trwała. Do tego ma bardzo eleganckie opakowanie. Minusem jest według mnie cena regularna koło 50-60 zł. Warto kupić na promocjach w rossmanie czy superpharm.

Dobra

Oceniam odcień 330 matowa czerwień. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, nie wylewa się poza kontur ust oraz nie rozmazuje się .
Posiada eleganckie opakowanie które bardzo ładnie prezentuje się w toaletce. Jest dealna dla osób które nie lubią błyszczących się pomadek.
bardzo dobrze dostępna m.in. w Rossmannie.
Nie wysusza ust , bardzo dobrze nawilża.Wytrzymuje na ustach spokojnie kilka godzin . Ma trochę chemiczny jak dla mnie smak oraz zapach. Jednak myśle że jest dość dobrym produktem i warto przetestować

Genialna

Posiadam kolor INTENSE FUCHSIA 288

Świetny kolor zakochałam się w nim. Jest bardzo trwała nawet jak jem piję to po 6 godzinach jest nadal taka sama , świetnie się ją nakłada przyjemna konsystencja. Same pozytywny

100 % koloru

Bardzo lubię tą szminkę. Zakupiłam nr 228 i jestem zachwycona. Szminka jak szminka, l'oreal robi je naprawdę dobre. Kolor jest intensywny, na ustach wygląda tak samo jak na obrazkach. Jest matowa wiec się nie klei, dosyć trwała.
Minus za cenę. Uwielbiam szminki i chciałabym zakupić więcej, niestety nie wydam kroci na szminki bo co z reszta kosmetyków ?