Definition Permed & Curly ( Pianka pielęgnująca włosy ondulowane i kręcone - bez spłukiwania )

Sprężystość i elastyczność do włosów ondulowanych i naturalnie kręconych. Łagodna, pielęgnacyjna formuła nadających połysk kwasów owocowych i wzmacniającego mleczka migdałowego, przedłuża witalność loków, wzmacnia ich sprężystość oraz nadaje dodatkową objętość.

Do nabycia w sklepach fryzjerskich.

Cena: ? / 200 ml

delikatna

Bardzo lubię tę piankę ze względu na to,że mam włosy średniej długości,lekko kręcone.Pianka ta jest przeznaczona właśnie do takich włosów.Jest bardzo delikatna,włosy są po niej miękkie w dotyku,delikatne,absolutnie ona ich nie obciąża ani nie skleja.Mają piękny połysk i zapach.Oj ta pianka bardzo pięknie pachnie :))Bardzo dobrze się układają,nie robią się strąki,dobrze się rozczesują.Nawilża.Skręt jest bardziej podkreslony.Nie jestem jednak pewna czy dla osób o ciężkich włosach nie byłby za delikatny.Ale ogólnie pianka w sam raz jak dla mnie.Najlepiej chroni włosy latem,gdy są narażone na suche powietrze i słońce.