Matte & Cover (Podkład kryjący) (stara wersja)

Matte & Cover (Podkład kryjący) (stara wersja)

Rewelacyjny podkład opracowany dla cery tłustej i mieszanej.Beztłuszczowa formuła podkładu oparta na lotnych silikonach pozwala skórze swobodnie oddychać.Wodno-silikonowa emulsja podkładu zapobiega powstawaniu zaskórników i innych wyprysków,które pojawiają cię często na skórach tłustych i mieszanych podczas używania podkładów opartych na tłuszczach. Podkład ma tak dobrane komponenty,że utrzymuje się na skórze przez cały dzień w niezmienionej postaci.W efekcie cera jest idealnie gładka i matowa a wszystkie przebarwienia dokładnie zatuszowane. Nie zawieta talku.

Cena: 24,50zł / 30ml
/s/

Napisanych recenzji: 2

dobra jakos kosmetyków za niewielka cene

Podklad dobrze matuje, jest delikatnej konsystencji i nie tworzy efektów maski... A do dziewczyn które mają problem z zapachem- weźcie sie ogarnijcie i zastanowcie czy ważniejsze jest dla was ładny zapach czy kosmetyk który nie uczula. Bo fluidy tej marki sa robione w 100% na naturalnych skladnikach dlatego nie uczulaja. Jesli chcecie ładnie pachnący fluid to sie potem nie dziwcie że macie wypryski i uczula bo taki fluid ma w sobie już chemie.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[569765].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 19

Dobry, ale nie idealny.

Podkład z paese kupuje już jakiś czas, dosyć dobrze kryje i nie powoduje u mnie niespodzianek w postaci wyprysków. Matuje, ale na krótko. Nie jest ideałem, ma swoje wady, szybko zasycha, trochę ciemnieje na twarzy, źle nałożony robi plamy. Kupuje go ze względu na to, że jest dosyć wydajny, niedrogi i nie szkodzi mojej skórze, ale bez zastrzeżeń obejść się nie mogę, bardzo trudno jest znaleźć podkład idealny, zaczynam wątpić w to, że takowy w ogóle istnieje.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 po 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[556356].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Mój ulubiony

Mam cerę trądzikową z tendencją do błyszczenia. Wypróbowałam mnóstwo podkładów i ten wreszcie spełnił moje oczekiwania. Używam najjaśniejszego odcienia 201 - ciepły beż, ktory wg mnie sprawdzi się w przypadku wiekszości kobiet o dość jasnej karnacji.
Zalety:
- bardzo dobrze się rozprowadza
- ładnie wyrównuje koloryt skóry
- nieźle matuje choć w moim przypadku na krótko (2-3 godziny) choć u mnie to i tak rekord. Polecam uzywanie z transparentnym pudrem matujacym - efekt jest bardzo dobry

Wady:
- zapach - mnie już nie przeszkadza ale na pewno mógłby być lepszy. Bardzo trudno się do niego przyzwyczaić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[515155].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 7

może byc

Mam cerę mieszaną, która po jakimś czasie zaczyna się beznadziejnie świecic, ale muszę przyznac, ze nie zgadzam sie z opiniami niektórych użytkowniczek. Kupiłam ten podkład kilka dni temu za bardzo przyzwoitą cenę. Podkład bardzo fajnie matuje, jednak nie kryje już tak dobrze. Rozprowadza się raczej równomiernie. Zapach? Nie czuję, by jakoś śmierdział i żeby wstyd mi by było z nim wyjśc z domu. Niektórzy ten podkład nazywają \'\' tańszy Revlon\'\', a Revlon to jeden z najlepszych podkładów. Dla lepszego efektu polecam kupic Revlona także i nałożyc najpierw w małej ilości Paese, a potem takze w małej ilości Revlona Colorstay najlepiej. Efekt będzie niesamowity! Ale żeby nie tworzyc efektu maski, nie wolno dawac ich duzo razem!

plusy:
+ matuje
+ długo się utrzymuje

minusy:
- słabe krycie

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[509365].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Śmierdzidło

nigdy więcej . jak on paskudnie pachnie .. nie kryje i nie matuje . zapycha . kolory ciemne . nigdy przenigdy nie kupujcie . bo on tak cuchnie , że masakra . wstyd z tym z domu wyjść

Używam tego produktu od: już nie używam , ale uzywałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: ani jednego nie zużyłam bo wyrzuciłam ,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[505357].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 321

jestem zmuszona wyrzucić

Pewnie moja ocena nie będzie pełnowartościowa, ponieważ nie jestem w stanie znieść tego podkładu. Powód - ZAPACH A RACZEJ SMRODEK, który nie znika a utrzymuje się do momentu zmycia podkładu z twarzy. Dawałam mu szansę kilkakrotnie. Wybierałam dni kiedy nie idę do pracy i aplikowałam sobie ów produkt. Nie kryje dobrze, raczej średnio, ale wyrównuje koloryt skóry, więc byłby dobry do cery niewymagającej zbyt dużego tuszowania. Opakowanie jest fajne, szklany słoiczek z pomką. Myślę, że kupowałabym go bo przez ten czas, gdy miałam ten podkład na twarzy skóra wyglądała przywoicie. Mam tłustą cerę skłonną do błyszczenia, a przy tym podkładzie stan skóry był dla mnie zadowalający porównując do innych podkładów. Mat był taki, jak powinien. To są plusy tego produktu, ale przekreśla je ten wielki smrodek. Apeluję więc do producenta, aby zrobił coś z tym. Cały czas wydawało mi się, że mam na twarzy przestarzały kosmetyk. Litości, naprawcie to bo szkoda takiego przywoitego podkładu. Mogę go w tej chwili polecić osobom, które są w stanie wytrzymać ten okropny zapach przez cały dzień. Ja muszę ten podkład po prostu wyrzucić bo nawet nie mam serca dać go komuś do zużycia.

Używam tego produktu od: kilka razy od trzech tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[493347].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

zdecydowana pomyłka

Mam cerę mieszaną, mocno błyszczącą w strefie T. Nie było mojego podkładu, wiec wziełam ten, oto moja ocena:
WADY-
*strasznie ciemnieje na twarzy
*zero matu, błyszczałam się po kilku minutach jak świeca
*spływa z twarzy,
*robi plamy
*strasznie brudzi ubrania
*zatyka pory, skóra robi się jakaś ściagnieta
*nie mogłam doprowadzić cery po nim do ładu
*ciemne kolory

Plusy:
*dobrze kryje
*przystepna cena, choc jak na ten produkt-zdecydowanie za wysoka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[476342].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 109

myślałam że będzie gorzej

Mam juz swoj podkład KWC ale nie ma on pompki i źle sie go wydobywa dlatego postanowiłam kupić tani podkład z fajną pompką i przelać swój podkład do tej praktycznej buteleczki.
Padło na ten podkład ;]

KOLOR najjaśniejszy jest niestety zbyt ciemny, dla bladych osób sie zupełnie nie nadaje. Ja to skorygowałam przez przyciemnienie szyji i dekoltu balsamem brązującym i jest ok.

KONSYSTENCJA jest taka dość leista, zero tłuszczu

ZAPACH jest obrzydliwy, chemiczny, czuć pieprz i chemię, nie postarali się, jakby wogóle nie dali zapachu, czuć go przez 2 godziny po nałożeniu

OPAKOWANIE jest praktyczne, dobrze się trzyma pompkę, jest dobrze wyprofilowana na palca, ogólnie wygląda elegancko

EFEKT jest bardzo w porządku, dość dobrze matuje, myślałam że będzie gorzej, podkład jest jakby suchy w nakładaniu, szybko zasycha na skórze, nadaje skórze bardzo naturalny mat a nie taki jak po pudrach prasowanych, mat przez okolo 5 h, raczej nie zapycha, krycie dość dobre- średnie nie podkreśla suchych skórek ktore mam ;p

SKŁAD jest nie zły, nie zawiera tłustej parafiny, a prawie sama wode i silikony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[461458].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Tak, tak, tak!

Ten podkład jest dl mnie idealny. Przykrywa, co trzeba, matuje lekko. Jak dla mnie cudeńko i pomyśleć, że dopiero niedawno go odkryłam dzięki drogerii w moim mieście. Jestem wdzięczna pani, ktora mi go poleciła. Ja zapłaciłam za niego 30 zl i uwazam, że jak za tą cenę jest po prostu rewelacyjny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[451769].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Daję 5:)

Chyba znalazłam swój KWC jeśli chodzi o podkłady:) I jestem z tego powodu mega szczęśliwa:)

Z moją mieszaną cerą zawsze miałam problemy z fluidem. Czy to revlony, rimele, loreale, nie ważne...błyszczałam się jak lusterko!!! A ten podkładzik bardzo, bardzo daje rade!!:)
-nie czuje go na twarzy jak to się często zdarzało z innymi
-nie zapycha!!!!:)
-NIE ŚWIECI się na twarzy przez ładnych pare godzin
-ma w miare jasne kolorki, ja używam najjaśniejszego bodajże 201
-w miare pachnie, co najważniejsze po nałożeniu nie czuję jego zapachu
-no i nie czuje potrzeby poprawek w ciągu dnia, bo poprostu nie mam takiej potrzeby, i co mnie bardzo cieszy i co się nigdy nie zdarzyło z innym podkładem: po nałożeniu nie muszę używać pudru w kamieniu, ponieważ cera jest suchiutka, matowa i nie ma warstwy tłuszczyku:)

Jak dla mnie mój KWC jeśli chodzi o podkłady.

Gdybym musiała odjęłabym tylko jedną gwiazdkę(ale nie zrobię tego oczywiście:) za kiepską dostępność. Podkład znalazłam aż 400km od miejsca w którym mieszkam:) czystym przypadkiem:) Wcześniej nigdzie nie mogłam na niego trafić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[451536].usefull || 0 }}% pomocna.