Mineral Matte, Mineralny podkład w piance

Mineral Matte, Mineralny podkład w piance

Wygodny w użyciu podkład w piance z pudrami mineralnymi, koryguje drobne przebarwienia bez efektu maski. Lekka pianka podkładu błyskawicznie wchłania się w skórę dając jednolity rezultat makijażu bez efektu maski. Daje pudrowe wykończenie makijażu - w trakcie aplikacji zmienia się konsystencja pudru.
Formuła pudru niezatykająca porów wzbogacona w mikronizowane pudry mineralne, nadająca pudrowo-marowy efekt makijażu, pozwala oddychać skórze oraz zachowuje naturalny poziom nawilżenia. Trwałość 8 godzin, bez uczucia ściągniętej skóry. Polecany dla cery przetłuszczającej się i mieszanej.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Silica, Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Tribehenin, C30-45 Alkyl Methicone, Lauryl PCA, C30-45 Olefin, Tocopheryl Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Triethoxycaprylylsilane, Parfum (Fragrance) [+/- (May contain): Mica, Cl 77891 (Titanium Dioxide), Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 (Iron Oxides), Cl 77007 (Ultramarines)] (02.11.2012)

/s/

Napisanych recenzji: 5

Jestem bardzo zadowolona - drobne ale.

plus:
-matowi skórę, a zatem nie potrzebne jest tu użycie pudru
-nie pozostawia smug
-lekki, nie zapycha porów
-odcień idealny żółtawy
-idealny dla cery MIESZANEJ I TŁUSTEJ

minusy:
- delikatnie uczucie ściągnięcia - chociaż trudno mi ocenić gdyż stosuję maści wysuszające ;/
- kilka razy uwydatnił suche skórki, gdy nałożyłam bez lekkiego wcześniejszego nawilżenia skóry

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871567].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Idelany

Ja kupuje na allegro za 20zł+przesyłka.
Jak dla mnie idealny. Mam cerę tłustą, dobrze matuje. Zakrywa zaczerwienia, skóra się nie świeci. Super konsystencja.
Mam bladą cerę, zawsze kupuje odcień 081(najjaśniejszy)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835565].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

dla mojej cery rewelacja

Produkt dla mnie super , kupilam tak troche nie ufnie a tu taka niespodzianka konsystencja super naklada sie latwo wydajny matuje moja cere do 8 godzin pozniej lekko sie swieci bibulka i wszystko ok nie sciera sie nie brudzi nie wiem skad takie oceny ... dla mnie cudo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825572].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 94

bubel

Kupiony po mega obnizce chyba koncowka serii wyprzedaz...
Kolory w miare bez rozowych tonow czyli dla mnie I tu zalety tego produktu sie koncza.
Zdecydowanie nie dla osob z sucha cera
Podkresla wszystkie suche mozliwe skorki nawet te o ktorych istnieniu nie mialam pojecia :)
Sciaga skore,malo wydajny jest go tylko 18 ml
I niestety jest efekt maski a na opakowaniu jak byk
"NO MASK EFFECT" taaaa
Nie kupowac chyba ze za ulamek ceny tak jak ja.
Bez zalu wyrzucam do kosza.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 szt po 18 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804227].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 31

Napisanych recenzji: 283

Zawiodłam się...

Dotychczas większość kolorowych kosmetyków Bourjois jakie miałam mnie zadowalało. W sumie niezadowolona byłam tylko z kompaktu BioDetox. Aż kupiłam ten podkład i to od razu w dwóch odcieniach 82 i 83.

Jaka jest moja ocena?

Podkład ma odcienie, w których każdy chyba znajdzie coś dla siebie. Ja kupiłam jaśniejszy na dzień i ciemniejszy na wieczór i oba były dobrze dopasowane, w sam raz.

Pędzelek jest wygodny, pozwala na nałożenie podkładu ze słoiczka. Niestety, przy nakładaniu podkładu na całą twarz pędzelkiem wychodził efekt "maski idealnej". Ja preferuję zatem nakładanie palcami. Efekt jest wtedy bardziej naturalny, choć daleko mu do ideału.

Podkład podkreśla suche skórki, z którymi nie miałam wielkiego problemu nigdy. Co więcej, wysusza. To jest mega wysuszenie, efekt ściągniętej skóry, który towarzyszy przez cały dzień.

Konsystencja jest rzeczywiście piankowa, ale nie powoduje problemów w nakładaniu go.

Na mojej skórze podkład utrzymuje się jakieś 6-8 godzin, później zaczyna spływać.

Aha - i cena. Podkładu jest TYLKO 18 ml, a nie jak w standardowych opakowaniach 30 ml. Ja już nie kupię choćby z tego względu.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie właśnie się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749697].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Najgorszy jakiego używałam.

Podkład zdecydowanie nie dla mnie. Wysuszył mi skórę tak bardzo, że miałam poważny problem z jej "naprawieniem", mimo, że mam cerę mieszaną. Przez to wysuszenie efekt na twarzy też był brzydki, bo podkład podkreślał wszystkie suche skórki i wyglądałam, jakbym miała swego rodzaju łuski. Poza tym jest bardzo nietrwały, co chwilę musiałam poprawiać makijaż. Pędzelek jest niedostosowany, podkładu nabiera się za dużo i rozprowadza bardzo nierównomiernie. Mimo, że wybrałam najjaśniejszy odcień i tak był dla mnie za ciemny.
Plusem może być to, że wykończenie faktycznie jest matowe, nie potrzeba byłoby nawet sypkiego pudru, gdyby nie fakt, że tak szybko spływa z twarzy.
Poza tym, jak dla mnie jest dość wydajny, ale może być to związane z faktem, że starałam się go używać jak najrzadziej.
Ogólnie jestem na nie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 18ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[744382].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

taki sobie

po zapoznaniu się z opiniami, skusiłam się na zakup tego podkładu, zwłaszcza, że cena sprzyjała na allegro i udało mi się go nabyć za jakieś 25 zł.
jednak bardzo się rozczarowałam,
bo oprócz plusa, którym była cena, same minusy:
• zapach
• beznadziejny pędzelek, który po kilku użyciach nadaje się do wyrzucenia
• barszo, ale to bardzo nietrwały, utrzymuje się może ze 2 godziny i spływa, wieczorem przy demakijażu w ogóle go już nie ma
• konsystencja, wiem, że jest w piance, ale próbowałam kilku, podkładów z niższej półki w musie i zrobiły lepsze wrażenie;
• kolorystyka, słaba, odcienie abstrakcyjne jak dla mnie, mimo, że ten któy zakupiłam wydawał się być ok, bo wcześniej sprawdziłam w drogerii.

Ogółem, nie jest to mój kwc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[740290].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 203

Dobry podkład ale za mało trwały

Kupiłam go w promocji z pędzelkiem w opakowaniu.
Używałam nr82.

Zalety:
-średni cenowo
-fajnie matuje
-daje bardzo naturalny efekt
-konsystencja musu
-bezproblemowy w aplikacji
-bardzo fajny pędzelek

Wady:
-za mało trwały

Podkład jest naprawdę bardzo dobry ale za mało trwały.Może kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[728062].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 61

bardzo dobry

Podkład jest bardzo przyjemny w użyciu, delikatnym pędzelkiem nakłada się go bardzo komfortowo i szybko.
Ma ładne odcienie, nawet taka blada osoba jak ja znalazła swój.
Jest wydajny, mimo małej pojemności.
Matuje na długo, nie ma potrzeby używania pudru.
Nie wysusza.
Wykończenie jest aksamitne, buzia jest miękka, absolutnie nie tworzy efektu maski.
Trwałości również nie mam nic do zarzucenia - wytrzymuje cały dzień bez poprawek.

Odjęłam jedną gwiazdkę za to, że podkreśla suche skórki (trzeba mieć bardzo, ale to bardzo dobrze nawilżoną skórę) i okropny, jak dla mnie, zapach.
Moje policzki są przesuszone, strefa T również często odwodniona, ale myślę, że kiedy się z tym uporam, podkład będzie idealny.
Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722073].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

bardzo dobry

plusy:
-wygładza skórę
-dobrze kryje
-dosyć długo się trzyma
-stosunkowo tani
-łatwa, wygodna i przyjemna aplikacja
-pędzelek do aplikacji w zestawie

minusy:
-podkreśla suche skórki ( nie nadaje się do suchej cery)
- pudrowy zapach

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[686613].usefull || 0 }}% pomocna.