Maska mleczna do włosów z proteinami

Maska mleczna do włosów z proteinami

Cena już od 13,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

• Aqua,
  • Hydrolyzed Milk Protein,
  • Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein,
  • Methylisothiazolinone,
  • Sodium Cocoyl Glutamate,
  • Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (13.05.2012)

Napisanych recenzji: 33

Fajna

Bardzo fajna maska. Przede wszystkim chwale ją za rzekomy brak silikonów w sobie...mam nadzieję że faktycznie tak jest. Maska bardzo fajnie nawilża i wygładza włosy. Wystarczy nałożyć ją na włosy na 1-2 min i efekt jest już odczuwalny. Ma bardzo ładny budyniowo-mleczny zapach. Konsystencja jest trochę rzadka, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Dodatkowo rewelacyjna cena za duże opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187483].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Idealna maska

Do zakupu przekonała mnie moja fryzjerka, tłumacząc, że produkt ten mnie nie zawiedzie. Miała rację - już po pierwszym użyciu zakochałam się w nim!
Zapach jest wprost nieziemski - połączenie budyniu śmietankowego z mlecznymi cukierkami ala toffiee, cud. Maska świetnie rozprowadza się po włosach, nie spływa ani nie jest trudna w spłukiwaniu. Włosy po niej są delikatne i lśniące, czuję czasem jakby lekko obciążała moje włosy, ale nie przeszkadza mi to. Produkt jest bardzo wydajny.
Jedynym minusem jest opakowanie, które nie jest wygodne w użyciu.

Mimo wszystko produkt zasługuje na 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123816].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 62

Super

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam nabyć tą sławną maskę... i się nie rozczarowałam :)

Jest świetna, przede wszystkim użekł mnie ten cudowny zapach, maska pachnie jak mleczne cukierki bardzo słodko ale wcale nie mdło, do tego zapach utrzymuje się na włosach po myciu.

Oczywiście najważniejsze jest działanie i tutaj też się nie zawiodłam.

Mimo, że trzymam ją najczęściej ok 2 minut to efekty i tak są bardzo dobre
+ nawilża
+ wygładza
+ włosy są po niej miekkie i lśniące.

Do tego jeszcze trzeba dodać, że cena jest śmiesznie mała.
Jedynym minusem może być dostępność, ja ją kupiłam w sklepie fryzjerskim bo tylko tam są.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040941].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Napisanych recenzji: 14

Cudowna

Kupiłam tę maskę przy okazji wyzyty u fryzjera.

Produkt cudownie wzmacnia włosy, ułatwia ich rozczesywanie i układanie i przy okazji nieziemsko pachnie. Moje włosy są mięciutkie w dotyku po jego użyciu. Poza tym jest bardzo wydajny. Używam go z mamą i siostrą od roku, może dłużej, a zużyłyśmy dopiero pół opakowania. Ogólnie to wystarczy niewielka ilość na całe włosy, a muszę przyznać, że mam bardzo długie.

Minusów nie widzę. ;)

Podsumowując, uwielbiam tę maskę, bo jest idealna do moich włosów.

Używam tego produktu od: około rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023665].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

Idealna dla moich włosów

Jako że moja siostra prowadzi swój salon fryzjerski to przez te kilka lat zdążyła informować mnie i kupować od przedstawicieli produkty które po prostu lubiła testować na mnie haha :D
Tak też było z tą maską która po prostu już ze mną została i towarzyszy mi bardzo długi czas.
Moje włosy mają duże zdolności do puszenia, szczególnie z tyłu na końcówkach, oraz bywa że są matowe i szorstkie :(
Codzienne mycie włosów, suszenie i prostowanie nie odbudowuje ich - wręcz przeciwnie.
Wcześniej były rozjaśniane, dekoloryzowane ale teraz na szczęście mam już swoje naturalne włosy ! (jedynie końcówki są jeszcze "z farbą")

Podsumowując:

Plusy:

- Maska świetnie nawilża włosy i nadaje im blasku, błyszczą się i wyglądają zdrowo
- Zamyka łuski włosa
- Zapach jest obłędny i aż chcę się ją skonsumować :D
- Konsystencja jest świetna, bardzo wydajna i mała ilość wystarcza na pokrycie całych włosów
- Nie obciąża, nie skleja włosów, łatwo się wypłukuje
- Cena jest super
- Odżywia włosy

Minusów nie ma :) z dostępnością nie będę minusował bo nie wiem jak to wygląda gdyż sam tej maski nie kupuję :D

Dodam, że lepiej używać jej 2 razy w tygodniu żeby nie przyzwyczaić włosów gdyż straci ona to cudowne działanie i zacznie je obciążać (proteiny)

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017275].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

wygładza włosy, są miękkie. ma dobrą cenę (chociaż są tańsze) warto wypróbować.

Maska tak naprawdę ma bardzo prosty skład i faktycznie działa, jest tylko jedno ale. Włosy mam kręcone i wraz ze wzrostem temperatury zaczęły mi się puszyć a wszystko za sprawą tego składnika: Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. trochę za późno się połapałam, że to słynny humektant. Jednak ogólnie godna uwagi.
+poprawia kondycję włosów
+wygładza
+cudownie pachnie
+cena

- może puszyć
- nie odżywia

Używam tego produktu od: luty 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Za ten zapach wybaczę jej wszystko!

Zakochałam sie w niej od razu gdy tylko odkręciłam wieczko. Zapach był tak piękny, tak przyjemny i taki słodki, że nawet gdybym przez nią wyłysiała , to i tak bym ją stosowała chociażby i ze względu na sam zapach. Nigdy żaden kosmetyk nie pachniał piękniej.

Co do samej maski, to nie mogę powiedzieć, jest naprawdę w porządku. Włosy są miękkie i nawet gładkie, ale stosuję jeszcze olej kokosowy, więc nie mogę całkowicie jej tego przypisać.

Jest bardzo wydajna, wystarczy dosłownie mała ilośc, aby nałożyć na całe włosy. Łatwo sie spłukuje.

I przede wszystkim jest tania. A to bardzo dobra informacja. Jedna z lepszych masek z jakimi miałam doczynienia.

Zdecydowany minus! Dostępnosc. Dosłownie nigdzie jej nie ma! A nienawidzę kupować rzeczy przez internet (zawsze boje sie, ze dostane jakieś stare czy coś). Ja swoje opakowanie dorwałam w Warszawie w jednej z osiedlowych drogerii (a do Warszawy mam 3 godziny drogi). Mimo wszystko kopsnę sie chyba do stolicy aby wlasnie ją nabyć.

Używam tego produktu od: Lutego
Ilość zużytych opakowań: Właśnie skończyłam pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999001].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

może być

Plusy:
-cena
-ilość
-miekkość włosów

Minusy:
-włosy szybko się przyzwyczaiły do niej i działanie nie było takie jak przy pierwszym użyciu.
Koncówki nadal były zniszczone :/

Ilość zużytych opakowań: około czterech

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987774].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja!!!

Maska jest rewelacyjna! Długo szukałam czegoś żeby nawilżyć i zmiękczyć moje lekko sztywne włosy. Ta maska spadła mi normalnie z nieba! :)
PLUSY:
+Nawilża
+ Zapach!
+ Cena
+ Lekkość włosów
+ Włosy po niej są mięciutkie i dobrze się układają :)

Minusy:
- Brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952800].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

bardzo dobra, jedna z lepszych i tańszych masek

Plusy:
+wspaniały zapach
+super odbudowa przy regularnym stosowaniu
+niska cena
+wygładza włosy, mniej się po niej elektryzują,
+nie obciąża włosów, można ją stosować jako maskę i ją zmyć- jak również zostawić małą jej ilość bez zmywania,
+nie przetłuszcza włosów,
+odżywia i nawilża, a przy regularnym stosowaniu polepsza całą kondycję włosa.

Minusy:
- średnio wydajna i najlepiej przyswajalna przy otwarciu łuski włosa (tuż po ciepłym spłukaniu szamponu),
-nie pomaga szybko, tylko przy dużej regularności,
-włosy po niej nadal się trochę puszą,
-nie zapobiega plątaniu, łamaniu oraz kruszeniu.

Podsumowując: z Mily ze wszystkich rodzai masek do włosów ta- z keratyną- oraz mleczna są najlepsze.

Używam tego produktu od: półtora roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941156].usefull || 0 }}% pomocna.