Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Obłędny zapach

Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku, z którego bezproblemowo można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Zapach ma obłędny- pachnie jak budyń śmietankowy :) Szkoda tylko, że nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Konsystencja podobnie jak zapach- budyniowa, przyjemnie rozprowadza się na włosach, nie ma też problemu ze spłukaniem maski. Początkowo nie byłam zadowolony z efektów, bo tych efektów w ogóle nie widziałam. Ale uparłam się i postanowiłam zużyć maskę do końca. Do było bardzo dobre posunięcie. Mniej więcej w połowie opakowania zaczęłam zauważać poprawę kondycji swoich kosmyków. Przede wszystkim przestały się plątać i lepiej się rozczesywały. Stały się bardziej nawilżone, miękkie i gładkie. Przestały się puszyć, zaczęły lepiej się układać, stały się przyjemne w dotyku a końcówki nie są już tak szorstkie. Włosy odzyskały też swój naturalny, piękny blask. Maska jest niedroga, bardzo wydajna,warto więc się skusić. Ja osobiście serdecznie polecam.

Można ją zjeść

Pachnie tak pięknie, że można ją zjeść :D
Stosuję maskę od bardzo dawna. Jest mega wydajna. Ma idealną konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta. Łatwo się spłukuje. Włosy po użyciu jeszcze dłuuugo pachną, łatwo się rozczesują, są dociążone, widocznie nawilżone i odżywione oraz pełne blasku. Maska nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania się.

Najlepsza maska!

Maska jest moim faworytem. Ale nie tylko na włosy świetnie działa, ta maska jest dobra do wszystkiego. Ja używam jej również do nawilżenia twarzy, skóra jest po niej miękka i gładka. Dobrze radzi sobie też jako maska na stopy, również fajnie je wygładza. Nie używaĺam jeszcze tej nowej wersji, ale nam nadzieję, że ona również mnie nie zawiedzie.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Pół na pół

Kiedyś często zaopatrywałam się w mleczną Milę (wtedy 1000 ml było za 11 zł). Super działała, jako codzienna odżywka lub raz na jakiś czas maska. Włosy gładkie, błyszczące, idealnie się rozczesywały. Cudów nie działała, ale za taką cenę spełniała podstawowe zadania nie obciążając moich przetłuszczających włosów. Niestety zakupiłam maskę już w nowym opakowaniu i składzie (!) za cenę 30 zł. Włosy ok rozczesują się, ale nie błyszczą jakoś lepiej i co najgorsze mimo użycia maski jako odżywki obciążyła mi włosy. Trochę się zawiodłam. Raczej po zużyciu całości zrezygnuję z ponownego zakupu.

Super

+zapach
+cena
+nawilzenie
+wygładzenie
+natyhmiastowy efekt
+odbudowa i blask

IDEAŁ
starcza nawet na rok uzywam kilka lat i jestem zadowolona napewno lepsza od wszytkich drogeryjnych masek . Polecam do blond farbowanych wlosow suchych i zniszczonych

Fajna

Bardzo fajna maska. Przede wszystkim chwale ją za rzekomy brak silikonów w sobie...mam nadzieję że faktycznie tak jest. Maska bardzo fajnie nawilża i wygładza włosy. Wystarczy nałożyć ją na włosy na 1-2 min i efekt jest już odczuwalny. Ma bardzo ładny budyniowo-mleczny zapach. Konsystencja jest trochę rzadka, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Dodatkowo rewelacyjna cena za duże opakowanie.

Idealna maska

Do zakupu przekonała mnie moja fryzjerka, tłumacząc, że produkt ten mnie nie zawiedzie. Miała rację - już po pierwszym użyciu zakochałam się w nim!
Zapach jest wprost nieziemski - połączenie budyniu śmietankowego z mlecznymi cukierkami ala toffiee, cud. Maska świetnie rozprowadza się po włosach, nie spływa ani nie jest trudna w spłukiwaniu. Włosy po niej są delikatne i lśniące, czuję czasem jakby lekko obciążała moje włosy, ale nie przeszkadza mi to. Produkt jest bardzo wydajny.
Jedynym minusem jest opakowanie, które nie jest wygodne w użyciu.

Mimo wszystko produkt zasługuje na 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Super

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam nabyć tą sławną maskę... i się nie rozczarowałam :)

Jest świetna, przede wszystkim użekł mnie ten cudowny zapach, maska pachnie jak mleczne cukierki bardzo słodko ale wcale nie mdło, do tego zapach utrzymuje się na włosach po myciu.

Oczywiście najważniejsze jest działanie i tutaj też się nie zawiodłam.

Mimo, że trzymam ją najczęściej ok 2 minut to efekty i tak są bardzo dobre
+ nawilża
+ wygładza
+ włosy są po niej miekkie i lśniące.

Do tego jeszcze trzeba dodać, że cena jest śmiesznie mała.
Jedynym minusem może być dostępność, ja ją kupiłam w sklepie fryzjerskim bo tylko tam są.

Cudowna

Kupiłam tę maskę przy okazji wyzyty u fryzjera.

Produkt cudownie wzmacnia włosy, ułatwia ich rozczesywanie i układanie i przy okazji nieziemsko pachnie. Moje włosy są mięciutkie w dotyku po jego użyciu. Poza tym jest bardzo wydajny. Używam go z mamą i siostrą od roku, może dłużej, a zużyłyśmy dopiero pół opakowania. Ogólnie to wystarczy niewielka ilość na całe włosy, a muszę przyznać, że mam bardzo długie.

Minusów nie widzę. ;)

Podsumowując, uwielbiam tę maskę, bo jest idealna do moich włosów.

Używam tego produktu od: około rok

Idealna dla moich włosów

Jako że moja siostra prowadzi swój salon fryzjerski to przez te kilka lat zdążyła informować mnie i kupować od przedstawicieli produkty które po prostu lubiła testować na mnie haha :D
Tak też było z tą maską która po prostu już ze mną została i towarzyszy mi bardzo długi czas.
Moje włosy mają duże zdolności do puszenia, szczególnie z tyłu na końcówkach, oraz bywa że są matowe i szorstkie :(
Codzienne mycie włosów, suszenie i prostowanie nie odbudowuje ich - wręcz przeciwnie.
Wcześniej były rozjaśniane, dekoloryzowane ale teraz na szczęście mam już swoje naturalne włosy ! (jedynie końcówki są jeszcze "z farbą")

Podsumowując:

Plusy:

- Maska świetnie nawilża włosy i nadaje im blasku, błyszczą się i wyglądają zdrowo
- Zamyka łuski włosa
- Zapach jest obłędny i aż chcę się ją skonsumować :D
- Konsystencja jest świetna, bardzo wydajna i mała ilość wystarcza na pokrycie całych włosów
- Nie obciąża, nie skleja włosów, łatwo się wypłukuje
- Cena jest super
- Odżywia włosy

Minusów nie ma :) z dostępnością nie będę minusował bo nie wiem jak to wygląda gdyż sam tej maski nie kupuję :D

Dodam, że lepiej używać jej 2 razy w tygodniu żeby nie przyzwyczaić włosów gdyż straci ona to cudowne działanie i zacznie je obciążać (proteiny)

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

wygładza włosy, są miękkie. ma dobrą cenę (chociaż są tańsze) warto wypróbować.

Maska tak naprawdę ma bardzo prosty skład i faktycznie działa, jest tylko jedno ale. Włosy mam kręcone i wraz ze wzrostem temperatury zaczęły mi się puszyć a wszystko za sprawą tego składnika: Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. trochę za późno się połapałam, że to słynny humektant. Jednak ogólnie godna uwagi.
+poprawia kondycję włosów
+wygładza
+cudownie pachnie
+cena

- może puszyć
- nie odżywia

Używam tego produktu od: luty 2015

Za ten zapach wybaczę jej wszystko!

Zakochałam sie w niej od razu gdy tylko odkręciłam wieczko. Zapach był tak piękny, tak przyjemny i taki słodki, że nawet gdybym przez nią wyłysiała , to i tak bym ją stosowała chociażby i ze względu na sam zapach. Nigdy żaden kosmetyk nie pachniał piękniej.

Co do samej maski, to nie mogę powiedzieć, jest naprawdę w porządku. Włosy są miękkie i nawet gładkie, ale stosuję jeszcze olej kokosowy, więc nie mogę całkowicie jej tego przypisać.

Jest bardzo wydajna, wystarczy dosłownie mała ilośc, aby nałożyć na całe włosy. Łatwo sie spłukuje.

I przede wszystkim jest tania. A to bardzo dobra informacja. Jedna z lepszych masek z jakimi miałam doczynienia.

Zdecydowany minus! Dostępnosc. Dosłownie nigdzie jej nie ma! A nienawidzę kupować rzeczy przez internet (zawsze boje sie, ze dostane jakieś stare czy coś). Ja swoje opakowanie dorwałam w Warszawie w jednej z osiedlowych drogerii (a do Warszawy mam 3 godziny drogi). Mimo wszystko kopsnę sie chyba do stolicy aby wlasnie ją nabyć.

Używam tego produktu od: Lutego
Ilość zużytych opakowań: Właśnie skończyłam pierwsze