Mila Pro, Maska mleczna do włosów z proteinami

Mila Pro, Maska mleczna do włosów z proteinami

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Dobra... ale

Bardzo dobra maska, która doskonale nawilża, dodaje blasku i sprężystości moim cienkim włosom, a jednocześnie ich nie obciąża, ale moim zdaniem identyczne właściwości ma maska KALLOS SERICAL MASKA CREMA AL LATTE za którą za 1000ml płacę 14zł, natomiast za Mile 500ml zpłaciłam 20zł w promocji.

Zalety:
doskonale nawilża,
pięknie pachnie
nie obciąża włosów

Wady:
cena

Rewelacja

Maskę zakupiłam u fryzjerki po zabiegu rozjaśniania włosów. Schodziłam wtedy z koloru czarnego na blond, więc moje włosy wymagały na prawdę ogromnego nawilżenia i intensywnej pielęgnacji. Fryzjerka zachwalała działanie maski i jej cena nie była duża, więc wzięłam ją bez zastanawiania się. Po pierwszym odkręceniu słoiczka zakochałam się z zapachu, cudowny! Jak śmietankowy deser. Maska bardzo dobrze się rozprowadza na włosach. Po nałożeniu przeczesuje włosy grzebieniem z szerokimi ząbkami, żeby maska dostała się do każdego włoska, nakładam czepek i czekam. Moje zniszczone rozjaśnianiem włosy po tej masce były na prawdę gładkie i nawilżone. Ratowała mnie w tamtym okresie, bo włosy po zwykłej odżywce były strasznie spuszone. Mimo, że mam już swoje naturalne włosy i pozbyłam się zniszczonych włosów to nadal wracam do tej maski. Jest świetna!

dobra maska

Bardzo popularna maska, polecana niemal w każdym sklepie fryzjerskim. Podchodzę z dużą nieufnością do takich specyfików Ta maska się sprawdza.

Zalety:
przenika w głąb włosa
łatwo się spłukuje
nie przeciąża
nawilża przeciętnie
przystępna cena w promocji
ułatwia rozczesywanie

Minusy
niezbyt duża wydajność

Szału nie ma

Ot taka sobie zwykła odżywka bo maska nazwać bym tego nie nazwała.. Poleciła mi ją początkująca fryzjerka koleżanka i chociaz chciałam te wersje keratynowa przez przypadek otrzymałam mleczna. Wielgasne litrowe opakowanie kurzy się w łazience bo drogeryjne maseczki (np wspominany w wielu komentarzach kallos banan!) są o niebo lepsze. Nie wiem, być może moje wysokoporowate, suche, farbowane, rozjaśniane, popalone włosy jej nie akceptują. Ostatecznie wykorzystuje ja do sposobu z myciem włosów sama odżywka i do tego nadaje się ok. Może jeszcze do golenia nog się nada... ale jesli chcecie super ekstra maskę do włosów a macie włosy takie jak ja to lepiej sięgnąć po tańszy kallos.

oj nie

Kallosy uwielbiam, kupiłam w ciemno a tu klapa
zapach ok
po użyciu jej moje włosy były jak przysłowiowe siano
sztywne strąki jakby niedomyte
dałam jej jeszcze jedną szansę i tak samo
oddałam znajomej
dostępność/pojemność /opakowanie/cena bardzo ok

Genialna

Dla moich włosów jest świetna. Duże opakowanie w niskiej cenie, piękny zapach, włosy są gładsze, lśniące, łatwo się rozczesują, należy jednak uważać i dokładnie spłukiwać w przeciwnym razie włosy u nasady mogą być obciążone i przetłuszczone. Generalnie na duży plus

Obłędny zapach

Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku, z którego bezproblemowo można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Zapach ma obłędny- pachnie jak budyń śmietankowy :) Szkoda tylko, że nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Konsystencja podobnie jak zapach- budyniowa, przyjemnie rozprowadza się na włosach, nie ma też problemu ze spłukaniem maski. Początkowo nie byłam zadowolony z efektów, bo tych efektów w ogóle nie widziałam. Ale uparłam się i postanowiłam zużyć maskę do końca. Do było bardzo dobre posunięcie. Mniej więcej w połowie opakowania zaczęłam zauważać poprawę kondycji swoich kosmyków. Przede wszystkim przestały się plątać i lepiej się rozczesywały. Stały się bardziej nawilżone, miękkie i gładkie. Przestały się puszyć, zaczęły lepiej się układać, stały się przyjemne w dotyku a końcówki nie są już tak szorstkie. Włosy odzyskały też swój naturalny, piękny blask. Maska jest niedroga, bardzo wydajna,warto więc się skusić. Ja osobiście serdecznie polecam.

Można ją zjeść

Pachnie tak pięknie, że można ją zjeść :D
Stosuję maskę od bardzo dawna. Jest mega wydajna. Ma idealną konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta. Łatwo się spłukuje. Włosy po użyciu jeszcze dłuuugo pachną, łatwo się rozczesują, są dociążone, widocznie nawilżone i odżywione oraz pełne blasku. Maska nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania się.

Najlepsza maska!

Maska jest moim faworytem. Ale nie tylko na włosy świetnie działa, ta maska jest dobra do wszystkiego. Ja używam jej również do nawilżenia twarzy, skóra jest po niej miękka i gładka. Dobrze radzi sobie też jako maska na stopy, również fajnie je wygładza. Nie używaĺam jeszcze tej nowej wersji, ale nam nadzieję, że ona również mnie nie zawiedzie.

Pół na pół

Kiedyś często zaopatrywałam się w mleczną Milę (wtedy 1000 ml było za 11 zł). Super działała, jako codzienna odżywka lub raz na jakiś czas maska. Włosy gładkie, błyszczące, idealnie się rozczesywały. Cudów nie działała, ale za taką cenę spełniała podstawowe zadania nie obciążając moich przetłuszczających włosów. Niestety zakupiłam maskę już w nowym opakowaniu i składzie (!) za cenę 30 zł. Włosy ok rozczesują się, ale nie błyszczą jakoś lepiej i co najgorsze mimo użycia maski jako odżywki obciążyła mi włosy. Trochę się zawiodłam. Raczej po zużyciu całości zrezygnuję z ponownego zakupu.

Super

+zapach
+cena
+nawilzenie
+wygładzenie
+natyhmiastowy efekt
+odbudowa i blask

IDEAŁ
starcza nawet na rok uzywam kilka lat i jestem zadowolona napewno lepsza od wszytkich drogeryjnych masek . Polecam do blond farbowanych wlosow suchych i zniszczonych

Fajna

Bardzo fajna maska. Przede wszystkim chwale ją za rzekomy brak silikonów w sobie...mam nadzieję że faktycznie tak jest. Maska bardzo fajnie nawilża i wygładza włosy. Wystarczy nałożyć ją na włosy na 1-2 min i efekt jest już odczuwalny. Ma bardzo ładny budyniowo-mleczny zapach. Konsystencja jest trochę rzadka, ale w niczym mi to nie przeszkadza. Dodatkowo rewelacyjna cena za duże opakowanie.