Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie
Cera
normalna

Od zawsze ze mną

Używam go od kiedy zaczęłam moją przygodę z makijażem. Miałam już lepsze i gorsze pudry ale zawsze do tego wracam bo jest pewniakiem w przystępnej cenie z dobrymi odcieniami. Świetnie dopasowywuje się do koloru skóry, nie obciąża cery.
Jedyną małą wadą jest opakowanie-super by było gdyby górna przykrywka była połączona z dołem, bardzo by mi to ułatwiło życie bo czasami same się otwierają w torebce :D

Jeden z najlepszych!

Używam go od lat, ale od czasu do czasu, bo przeważnie używam ryzowego, ale to jest mój numer dwa! Dobrze utrwala, trzyma się cały dzień, polecam szczególnie z lekkimi podkladami :)

Świetnie matuje!

Bardzo dobrze utrwala makijaż na wile godzin. Odcień transparentny 001 świetnie dopasowuje się do koloru podkładu, nie wysusza cery, nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha. Jasny odcień, dobrze współgra z podkładem, jest wydajny, łatwo się go aplikuję. Idealny do cery tłustej i mieszanej. Tworzy matowe wykończenie na wiele godzin. Eliminuję nadmiar sebum, nie tworzy efektu maski. Bardzo ładny zapach pudru.

Bardzo go lubię ale...

Z tym pudrem zaczęłam moją przygodę z makijażem więc mam do niego wielki sentyment. Produkt bardzo ładnie wygląda na twarzy i świetnie utrwala makijaż jak na produkt z niskiej półki. Ten puder ma zarówno duże plusy jak i niestety minusy. Opakowanie jest z robione z bardzo taniego plastiku a idzie za tym to, że jak upadnie to cały produkt nam się pokruszy. Oczywiście też pragnę wspomnieć o niezbyt dobrym składzie jaki ma ten puder więc poleciłabym znaleźć coś z lepszym składem. Podsumowując, produkt bardzo dobry- utrwala dobrze makijaż i wygląda świetnie na twarzy, ale też produkt z nie najlepszym składem i opakowaniem o bardzo słabej jakości.

Kosmetyk, do którego wrócę!

Kolejne opakowanie sprawdza się bardzo dobrze, matuje na długi czas, nie zbiera się w kącikach, jest bardzo wydajny. Jedynym minusem może być opakowanie, które posiada słabe jakościowo zamknięcie po krótkim czasie bardzo skłonne to pękań.

dobrze matuje

Jeśli szukasz dobrze matującego pudru bo masz tłustą cerę to dobrze trafiłaś/eś!.
Puder robi to co ma robić . Matuje i to na długo. Dobra cena w stosunku do jakości. Nie podoba mi sie tylko opakowanie z racji ,że nie jest solidne, nakrętka odchodzi często , wystrczy ze gdzieś się uderzy czy w kosmetyczce mocniej trąci puder roztrzaskuje sie w drobny mak. Poza tym jak najbardziej udany zakup!

Bardzo dobry

Towarzyszył mi niemal codziennie przez 3 lata ( teraz przestał bo chciałam przetestować inne). Bardzo go lubię, bo dobrze utrwala makijaż, świetnie matuje, ale nie wysusza skóry ( używałam odcieni 003 i transparentnego) . Nie zapycha skóry, jest trwały, dobrze się "wtapia" w skórę i nie tworzy efektu maski. Opakowanie jest porządku, sam puder jest wydajny. Polecam.

Świetny

Idealnie matujący i kryjący.. Kupiłam z ciekawości, kiedyś używałam innego pudru od tej marki, niestety wyglądał sztucznie u był bardzo widoczny na twarzy.. Ten świetnie się rozprowadza oraz ma idealny do mojej skóry odcień.

Mój faworyt

Moge każdemu z czystym sercem polecić puder Rimmel Stay Mate kolor transparentny. Jest to idealny podkład dla osób o jasnej cerze. Nie daje efektu maski, a przede wszystkim nie ciemnieje z upływem czasu. W opakowaniu poprzez pędzel bardzo się kruszy - natomiast jest to niewielka wada.

Najlepszy do wykończenia makijażu

To mój ulubiony puder do wykończenia makijażu, do odświeżenia w ciągu dnia mam innego faworyta. Miałam kilka kolorów, ale wygrywa transparent za ładny żółty odcień i brak przyciemnienia podkładu.

Bardzo dobry

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat tego pudru postanowiłam go kupic. Zaplacilam za niego 13,90 na Cocolita.pl, bo byl akurat produktem dnia :) po przetestowaniu go moge powiedziec, ze bardzo fajnie wspolgra z podkladami, dobrze matuje i nie podkresla suchych skorek, lecz musze go miec zawsze przy sobie, bo nie jest tak trwaly jakbym tego oczekiwala. Ale na szczescie jest niewielki i smialo miesci sie w torebce. Wiec zaden problem :) ogólnie polecam

Cudowny

Ten puder używam już ponad rok i zdecydowanie jest najlepszy. Tak jak producent zapewnia dobrze matuje twarz. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
Opakowanie jest proste ale funkcjonalne.
Cena tego produktu może nie jest najniższa ale też niezbyt wygórowana. Jest to idealny stosunek ceny do jakości. Sam puder jest wydajny. Używając go codziennie wystarcza mi czasami na dwa miesiące :)