Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Cena już od 13,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cera
wrażliwa
prasowany
matujące
Krycie
lekkie

Nic specjalnego.

To po prostu zwykły puder, który matowi na kilka godzin.
Czyli tak jak wiele innych.
Skóra wygląda "ziemiscie " i "maczyscie", czyli ...też jak po wielu innych.
Nakładany pędzlem na podkład trzyma do 4 h.
Puszkiem-do 6h.
Nie robi placków i nie "ciastkuje".
To plus.
Ale zwyczajnie wygląda brzydko na twarzy.
Widać że jest puder, widać ta sucha "pudrowosc".
No, zwykły puder matujacy-ok, ale dla mnie to za mało.
Sprawdzi się dla młodszych dziewczyn z, jeszcze naturalnie świeżą cera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575191].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Testowałam puder transparentny, 001. Przyjemny w użyciu, łatwo się rozprowadza. Nieco zbyt jasny dla mojej karnacji (więc raczej dla osób bledszych), ale o pożądanym przeze mnie żółtawym tonie. Nie wchodzi w zmarszczki. Nie pyli. Wystarczająco matuje cerę mieszaną (dla cer tłustych mat będzie zbyt mały). Za tę cenę jakość należyta (w promocjach Rossmanna i Hebe kosztuje niewiele).
Plus za odporność - spadł mi z wysokiej toaletki i nic się nie stało - opakowanie wytrzymało, zawartość nie pękła, ani się nie pokruszyła. Minus: wymaga poprawek po kilku godzinach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572646].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zawiedziesz się

(testowałam na kilku podkładach i jednym kremie BB)
Kupiłam zachęcona wysokim miejscem w rankingu na tej stronie i przekonałam się, że na tym miejscu jest nie bez powodu :) To po prostu bardzo dobry, uczciwy puder, który warto kupić. Myślę, że najważniejsze w kolorowym kosmetyku jest to jak się prezentuje na twarzy, a ten puder wygląda przepięknie. Cera jest jednocześnie ekstremalnie matowa i świetlista, a poza tym wygląda na "gęstą". Nie lubię kosmetyków Rimmela, bo zawsze okazują się zbyt różowe i za ciepłe, ale ten produkt mile mnie zaskoczył, bo nie ma w sobie nawet krzty różu, na pędzlu wygląda jakby był delikatnie żółtawy, ale na skórze staje się bezbarwny, chociaż zauważyłam, że "udelikatnia" odcień podkładu, co wg. mnie jest pożądanym efektem.

Zalety:
- niesamowicie poprawia wygląd podkładu: w przypadku słabych fluidów sprawia, że wyglądają one przyzwoicie, a w z tymi dobrymi działa jak photoshop :)
- dobrze matuje
- NAPRAWDĘ NIE WCHODZI W ZAGIĘCIA POD OCZAMI

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571516].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - nietypowe kosmetyki

Idealny(jak dla mnie) matowy efekt

Plusy
Puder używam w kolorze transparentnym, więc na skórze nie jest widoczny. Wystarczy niewielka ilość żeby uzyskać mat na twarzy, więc jest to produkt wydajny.

Plus/minus
Cena jest ok chociaż mógłby być trochę tańszy. Opakowanie nie jest złe, ale nie przepadam za takim ściąganym wieczkiem. Obawiam się, że w torebce mógłby się spokojnie otworzyć i nieźle napaskudzić. Mam suchą skórę i puder wytrzymuje na niej cały dzień, ale nie wiem czy wielbicielkom porządnego matu albo właścicielkom bardziej tłustej skóry będzie odpowiadał.

Minusy
Teraz czas na mój największy zarzut. Puder, przy codziennym stosowaniu zapchał mnie i długo nie mogłam pozbyć się zaskórników.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567451].usefull || 0 }}% pomocna.

chyba coś ze mną nie tak

Mam cerę tłustą i liczyłam na super matowienie jednak on robi to na góra 2 godziny :/ Po nałożeniu czasem robi mi efekt ciastka na twarzy co nie wygląda fajnie a naprawdę nie nakładam go dużo. Jak na razie odłożyłam go na półkę i używam okazjonalnie, SZKODA :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562871].usefull || 0 }}% pomocna.

To się nazywa Matt! 003 Peach Glow

Kocham, kocham, kocham. Mój ulubiony puder matujący. Po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest TO. Super utrwala podkład. Kontur trzyma się cały dzień i oczywiście matuje na wiele godzin. Jak nie potrzebuję mocnego krycia to nakładam ten produkt zamiast podkładu, Naprawdę polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562216].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna cera na... 2 godziny.

Puder utrzymuje mat maksymalnie 2 godziny. Po ich upływie cera zaczyna świecić się tak mocno, jakbym posmarowała twarz olejem. Dodam, że nie jest to kwestia naturalnego mocnego wydzielania się sebum, ponieważ jestem po kuracji Izotekiem i wydzielanie się sebum jest u mnie dawno unormowane. Puder zaczyna przemieszczać się i warzyć również po upływie 2-óch godzin.

Plusy:
+ puder jest transparentny
+ nie zapycha

Minusy:
-mat utrzymuje się do 2 godzin ( a nie 5 , jak obiecuje producent)
- szybko warzy się i przemieszcza na twarzy, tworzy placki
- wysoka cena

Nie kupię ponownie tego pudru, ponieważ nie matuje, a to miało być jego główne zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561641].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Producent zapewnia matowy efekt przez 5 godzin. Rzeczywiście to się zgadza, jednak tylko w przypadku cery normalnej lub suchej. Mam mieszaną cerę i w strefie T, gdzie wydziela mi się najwięcej sebum niestety matowy efekt utrzymuje się góra 2 godziny. Ogólnie całkiem przyjemny, nie ma efektu maski. Dobrze dopasował się do koloru mojego kremu bb. Szkoda, że opakowanie nie ma lusterka ani gąbeczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558391].usefull || 0 }}% pomocna.

faworyt pudru transparentnego

Używam koloru transparentnego i nareszcie moja skóra po użyciu podkładu i pudru przestała wyglądać jak maska. Minus za trwałość- utrzymuje się ok 4h. Potem trzeba poprawić, dlatego mam go zawsze przy sobie w torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557366].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Puder w kolorze transparentnym sprawdza się dobrze, jednak po paru godzinach wymaga poprawek. Potrafi zaznaczyć skórki i wchodzić w pory, z niektórymi podkładami (nie ważne czy jest baza, krem czy cokolwiek innego staram się zrobić) tworzy efekt ciastka. W małej ilości jest super, dla osób wymagających matu wypada miernie. Są lepsze i tańsze zamienniki, chociaż na promocjach opłaca się go wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554516].usefull || 0 }}% pomocna.