Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cera
wrażliwa
prasowany
matujące
Krycie
lekkie

ulubiony na codzień

Jak do tej pory ulubiony puder utrwalający ;)
zalety:
na długo utrwala
matowi
odcien transparentny przepięknie się dopasowuje, nie zmienia koloru podkładu
bardzo wydajny
ma dobre cenę

wady:
opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1612956].usefull || 0 }}% pomocna.

Lipka

Każdy zachwala ten puder a dla mnie jest nieudany... Świece sie po nim strasznie i muszę sie poprawiać a do tego opakowanie bardzo szybko mi pękło. Jest tani i ładnie wyglada na twarzy przez krótki czas - więcej pozytywów nie ma, używam inny puder Rimmela który jest sypki i on jest genialny ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611751].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny!

Jest to jeden z tych produktów,po które trzeba sięgnąć samemu. Gdy ja to w końcu zrobiłam,stwierdziłam,że jest to jeden z lepszych drogeryjnych pudrów.
Bardzo ładnie matowi,nie sprawia,że podkład się roluje,nie sprawia ciemnienia podkładu,poprawia długość utrzymywania się podkładu na twarzy. Cena również korzystna,a już przy promocjach -49% bądź w internecie-można znaleźć za około 15 zł!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611391].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

fajny, lekki

Bardzo fajny i lekki puder. Lekko matuje i poprawia koloryt.
Używałam najjaśniejszego, gorąco polecam bladzioszkom!
Jednak jest mało wydajny, co prowadzi do tego, że cena nie jest przystępna na częste kupowanie :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608261].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych pudrów

Przypadł mi do gustu. Jestem bladziochem, a najjasniejszy odcień tego pudru pasuje dla mnie idealnie.
Robi to, co powinien- matowi skórę, wyrównuje koloryt i ładnie wykańcza makijaż.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605661].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba uważać

Kiedyś nie mogłam się bez niego obyć, teraz używam rzadko, głównie na jakieś wyjścia. Przez kilka miesięcy świetnie mi służył, matowił na długo, całkiem dobrze wyglądał na twarzy. Byłam zachwycona, że w końcu znalazłam idealny puder. Niestety po 6 miesiącach użytkowania zaczęłam mieć problemy z cerą, nadmiernym przetłuszczaniem się, wszystko "ciastkowało" mi się na twarzy. W akcie desperacji odstawiłam na jakiś czas produkty do twarzy. W tym czasie poczytałam trochę i postanowiłam zmienić właśnie ten puder. Cera "uspokoiła się", przestałam mieć problemy z przetłuszczaniem. Spróbowałam po jakiś czasie do tego pudru wrócić, ale wszystko powróciło. Także jeśli już to polecam używać go od czasu do czasu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605456].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny jest!

Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się zwłaszcza w strefie T, dlatego poszukiwałam pudru, którego głównym zadaniem byłoby matowanie. Nic więc chyba dziwnego, że podczas Wielkich Promocji w Rossmannie (to chyba na tyle wielkie wydarzenie, że zasługuje na duże litery :D) sięgnęłam właśnie po ten produkt.
Co pierwsze rzuca się w oczy? Rozmiar, w porównaniu z innymi pudrami (nawet droższymi) jest dużo większy, co przy tej cenie jest sporą zaletą.
Ma delikatnie, niemalże niewyczuwalny zapach, co moim skromnym zdaniem, jest plusem. Aplikuje się go przyjemnie, ładnie wtapia się w skórę i dopasowuje do jej koloru. Dobrze współpracuje z podkładami (ja miałam okazję wypróbować bo z ,,burżujskim” Healthy Mix oraz Infallable Matt od l’Oreala). Nie tworzy efektu ciasteczka, nie podkreśla żadnych załamań ani suchych skórek. Długo utrzymuje się na twarzy. Mogłabym się ewentualnie przyczepić delikatnemu osypywaniu się, ale nie jest to jakiś wielki problem.
Co do najważniejszej kwestii czyli działania. Matuje. Kryje. Utrwala makijaż i po prostu ,,przyklepuje” twarz. Taki porządny kosmetyk, który powinien sprawdzić się i u nastolatki, i u kobiety nieco dojrzalszej.
Puder jest wydajny, opakowanie całkiem wytrzymałe (mogłabym znów doczepić się braku lusterka, ale ja akurat nie potrzebuję, więc nie ma to dla mnie znaczenia). Gwiazdeczkę odejmuję za kiepską wydajność. Owszem, gabarytowo Stay Matte przewyższa swoich kolegów, ale starcza na krócej.
Ogólnie rzecz biorąc, puder polecam. Warto wypróbować, zwłaszcza za stosunkowo niską cenę, dobrą dostępność, całkiem fajną gamę kolorystyczną (chociaż z tego co zauważyłam, większość użytkowniczek okupuje transparentny). Póki co zaczynam przygodę z innym pudrem, ale z pewnością do pana Stay Matte wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603906].usefull || 0 }}% pomocna.

Photoshop w pudrze

Najfajniejsze w nim jest to, że potrafi uratować niemal każdy, nawet bardzo słabiutki podkład. Na ogół puder jest tylko dopełnieniem fluidu, jego wykończeniem, ale w tym przypadku mam wrażenie, jakby podkład był tylko bazą pod ten produkt. Cera wygląda pod nim na świetlistą, gęstą, zdrową i promienną. Nie wiem jak to opisać. Skóra po prostu staje się przepiękna. Dobrze matuje, porządnie kryje a jednocześnie wygląda niesamowicie lekko. Fakt, nie jest mega trwały, trzeba w ciągu dnia robić poprawkę lub dwie, opakowanie jest totalnie badziewne, a jego wydajność pozostawia wiele do życzenia. Tylko co z tego jeśli buzia wygląda dzięki niemu jak z porcelany? :) Kolor to ósmy cud świata, taka bardzo chłodna, ale świetlista, złotawobeżowa wanilia, która mocno przykrywa odcień podkładu, co akurat dla mnie jest zaletą, bo nie muszę się już tak bardzo przejmować barwą fluidu i mogę zużyć te, które musiałam odstawić na dno kosmetyczki z powodu nietrafionego odcienia. Dodam jeszcze, że trudno z nim przesadzić, nawet przy grubej warstwie wygląda lekko i nie "mączy" się :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595286].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!

Mój hit. Świetnie matuje i długo się trzyma. Nie ma efektu maski, jest lekki i nie widać, że ma się podkład na sobie. Niestety szybko się kończy a opakowanie rozwaliło mi się w drugim dniu użytkowania (plastikowe szkiełko pękło)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593101].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy !

Puder kupiłam na promocji w Rossmannie, po wielu pozytywnych opiniach, które usłyszałam od znajomych. Nie oczekuje wiele od pudrów akurat i zawsze wybierałam te najtańsze.

Ten jednak okazał się być moim hitem. Jest wydajny, bardzo trwały i odpowiedni również dla jasnej karnacji. Doskonałe wykańcza makijaż i nadaje skórze idealnego matowego efektu, który utrzymuje się cały dzień !

Co tu dużo mówić , produkt idealny !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593036].usefull || 0 }}% pomocna.