Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie
Cera
normalna

Puder znany już chyba wszystkim

To chyba najlepszy kosmetyk Rimmel . Puder matujacy dostępny w rossmanie . Dodatkowo jest jednym z nielicznych pudrow gdzie jest do wyboru tyle kolorów .

Ideał

Używam tego pudru od roku i dalej jestem nim zachwycona.Doskonale wykańcza makijaż,twarz wygląda na zdrowszą i bardziej promienną.Bardzo długo trzyma się na skórze.Łatwo można dopasować odpowiedni kolor do swojej skóry.Nie zapycha porów i jest bardzo wydajny.

mój stary przyjaciel

Ten puder był moim pierwszym jaki miałam na swojej twarzy, dlatego mam duży sentyment do niego. Jest takim produktem do którego się wraca latami. Taki klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody

Bobbi Brown - nude make up - usta

Dobry ale bez zachwytu

Puder dobry no bo całkiem przyzwoicie matuje ale uwaga jeśli chociaż odrobinę przesadzimy z ilością np w złym świetle to potrafi zrobić prawdziwą maske. Trzeba naprawdę uważać. U mnie sprawdza się gdy na spokojnie w świetle naturalnym powoli go nakładam jednak na szybkiego potrafi płatać figle. W dodatku bardzo pyli wszystko jest w pyłku a że w mojej szafie króluje czerń to jest to duży problem. No i to opakowanie to tandeta.

Taki sobie

Po pierwsze nie lubię opakowania. Bardzo łatwo się niszczy, rysuje, pęka i szybko wygląda okropnie
Puder jest średnio wydajny, nieco się pyli
Tuż po nałożeniu na twarz wygląda średnio. Robi mega maskę. Po jakimś czasie nieco się wtapia i wyglada nieco lepiej. Wciąż wolie pudry sypkie ale ten nie jest zły choć nie matuje tak dobrze jak sypańce.
Jest tani, łatwo dostępny i ma kilka kolorow do wyboru
Szczerze to nie wiem czy kupię ponownie, chyba chwilowo poszukam czegoś lepszego

Ulubiony!

Jest genialny. Matuje, kryje, trsnsparentny, idealnie dopasowuje sie do koloru skory. Nie splywa po kremie do twarzy. I nie ciastkuje sie. Wyglada bardzo naturalnie.
Zuzylam juz z 10 opakowan. Uzywam go codziennie. Jest bardzo wydajny.

bardzo dobry puder

Jest to jeden z fajniejszych pudrów jakie stosowałam. Ładnie matowi skórę i utrzymuje makijaż nawet cały dzień(mam skórę normalną). Nałożony z umiarem da delikatne satynowe wykończenie. Nie używam go codziennie, gdyż mam wrażenie, że trochę przesusza skórę.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie

Wiele naczytałam się na temat tego pudru i podczas poświątecznych zakupów w R. udało mi się kupić zestaw z pudrem i tuszem za ok. 18 zł, czyli praktycznie mniej niż wynosi cena regularna pudru. Tusz sprawdził się u mnie bardzo przeciętnie natomiast puder bardzo polubiłam. Nie jest to może moje KWC, ale na pewno wart jest uwagi.

OPAKOWANIE

Największym mankamentem tego produktu jest właśnie opakowanie. Wykonano je z kiepskiej jakości plastiku i po pewnym czasie wygląda ono nieciekawie. Opakowanie posiada na bezbarwnej, przezroczystej części napisy w kolorze srebrnym z nazwą produktu oraz logo marki. W części beżowej znajduje się zaś puder z tłoczeniem. Opakowanie zamykamy poprzez przekręcenie górnej części, jednak nie nadaje się ono do noszenia w torebce, gdyż bardzo łatwo je otworzyć. Jest również bardzo wrażliwe na wszelkie, nawet małe upadki czy noszenie w torebce. Nie posiada żadnego aplikatura ani lusterka, co zapewniają inne marki, jest to po prostu wygodne i praktyczne podczas poprawek makijażu w ciągu dnia. Napisy przy noszeniu w kosmetyczce ścierają się bardzo szybko, zauważyłam to, bo dopóki stało na toaletce nie działo się nic takiego. Mimo wad, to nie opakowanie jest najważniejsze a zawartość.

PUDER

Posiadam ten puder w odcieniu transparentnym, choć w opakowaniu jest to jasny beż. Nie mamy się jednak czego obawiać, bo kolor jest idealnie wyważony i daje praktycznie takie same efekty jak pudry transparentne o białej barwie. Kolor jest idealny dla osób o jasnej, chłodnej karnacji. Nie zmienia kolor podkładu, nie bieli, stosowałam go również z kremami BB i również sprawdził się. Puder jest drobno mielony, daje naturalne wykończenie. Nakładam go przeważnie pędzlem, rzadziej puszkiem. Przy nakładaniu pędzlem odrobinę pyli, ale da się opanować sztukę jego nakładania tak, aby to zminimalizować. Puder bardzo dobrze matuje moją mieszaną cerę z przetłuszczającą się strefą T na kilka godzin. Orientacyjnie są to 3-4 godziny, po czym musze robić poprawki. Wynik naprawdę dobry. Ponadto zdecydowanie przedłuża świeżości trwałość makijażu. Nie wpływa niekorzystnie na stan cery. Produkt posiada tytuł KWC i w pełni na niego zasłużył, jest warty uwagi.

PLUSY:
+ dobrze matuje
+ utrwala makijaż
+ daje naturalne wykończenie
+ odcień transparentny jest dla mnie idealny
+ dobrze współgra z podkładami i kremami BB
+ nie bieli
+ korzystny cenowo
+ bardzo dobrze dostępny

MINUSY
- kiepskiej jakości opakowanie
- pyli przy nakładaniu pędzlem

Najlepszy z najlepszych

Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć puder idealny, który idealnie zmatowi twarz, nie będzie tworzył na twarzy grudek, ani nie przyciemni jej, tworząc efekt maski. Puder ma fajne opakowanie, jest ono praktyczne, co prawda nie ma lusterka, jednak dla mnie to nie problem. Puder nie kruszy się, po nabraniu na pędzel idealnie dopasowuje się do twarzy. Jest bardzo wydajny, jedno opakowani wystarcza na co najmniej 3 miesiące.

Świetny

Od pudru wymagam wykończenia i utrwalenia makijażu. Ten sprawdził się u mnie świetnie. Jest tani, wydajny, posiada piękne kolory nawet dla blachiochów, utrzymuje mat do 6h. Polecam!

Najlepszy pod słońcem

Tak jak w tytule. Co tu pisać. Świetnie matuje. Nie zapycha. Nie powstaja po nim nowe krosty. Długo się utrzymuje i jest bardzo wydajny. To już moje trzecie opakowanie i chyba nigdy się z nim nie rozstanę.

Najlepszy puder!

Ładnie kryje, matuje i utrwala makijaż. Testowałam wiele pudrów ale jak narazie ten jest najlepszy. Ładnie trzyma się na buzi, nie osypuje się zbytnio, nie pozostawia efektu maski na twarzy. Cena bardzo przystępna, mam swój idealny odcień. Polecam :)