Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Cena już od 9,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

gdyby nie skład...

Talc, propylparabene...ja dziękuję za takiego konia trojańskiego. Kończę to opakowanie i przechodzę na abstynencję. Ale trzeba mu oddać: ładnie pachnie, dobrze wygląda, kusi by wpisać się na stałe do kosmetycznego arsenału. Niestety rakotwórczy talc i te parabeny dyskwalifikują go nieodwracalnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286821].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry puder matujący

Zawsze kupuję ten puder gdy nie mam czasu na zastanawianie się na czymś innym, ale nie jest ideałem...

Plusy:
+ dobrze matuje,
+nie pozostawia koloru (mam w wersji transparent),
+długo się utrzymuje,
+nie kłóci się z podkładami,
+cena,
+dostępność.

Minusy:
- łatwo z nim przesadzić,
-fatalne opakowanie!!! zabranie go do torebki jest wręcz niemożliwe, chyba że lubimy mieć puder na wszystkich rzeczach znajdujących się w środku :/.

Generalnie puder tylko do użytku domowego :D ale i tak mogę polecić. Podsumowując: łatwo dostępny i stosunkowo tani puder matujący.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286191].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!

Świetny puder. Używam go od kilku lat. Dobrze matuje, nie sprawia, że skórki i faktura skóry są widoczne (jak to jest w przypadku niektórych pudrów). Dobra cena za taką jakość. Równomiernie kryje. Pudełko przystosowane do tego, że zmieści się cienki puszek do nakładania. Fakt, plastikowe i czasem w torebce zdarzają się różne wypadki. Pudełko nie otwiera się na szczęście samo, raczej po prostu pęka przy zmiażdżeniu. Ale to przecież nie jest najważniejsze. Jakość kosmetyku jest na prawdę świetna i szczerze go polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280866].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

Bardzo dobry.

puder kupiłam kilka miesiecy temu zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i youtubie. Bardzo dobrze mi się sprawdził. Utrwalił i utrzymał makijaż, a do tego nie dał wrażenia "płaskiego matu". Nakładany pod oczy wilgotną gąbką do makijażu dał efekt "photoshopa". Jak dla mnie, wart uwagi.
+niska cena,
+dostępność,
+trwałość,
+odcień transparentny nie zmienia koloru podkłądu i nie bieli
+nie zapycha
+wygładza cerę
Jedyny minus:
-słabe opakowanie, które popękało przy pierwszej podrózy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279736].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony puder !

Ja ten puder kupiłam już dawno temu po raz pierwszy i do tej pory używam tylko tego , doskonale matuje i nie widać go na twarzy. Jedynym minusem jest nietrwałe opakowanie, które za każdym razem mi się połamie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276626].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny gdyby nie opakowanie

Produkt zakupiłam bo potrzebowałam dobrego pudru a wyczytałam ze ten sprawdza się wyśmienicie.Muszę przyznać ze produkt sam w sobie jest bardzo dobry . Zakupilam w kolorku 001 transparentnym który chyba jest najbardziej rozchwytywany . Bardzo dobrze matuje przy czym nie tworzy pudrowego i plaskiego efektu co mi bardzo odpowiada jest bardzo wydajny oraz szeroko dostępny.Jeśli chodzi o puder mamy na nim wytłoczoną korone co wygląda bardzo fajnie na poczatk użytowania ;) Niestety opakowanie zasługuje na ogromny minus a szczególnie wieczko które mi popękało i rozwaliło się a nie nosilam go w torebce także jest bardzo słabej jakośći. Reasumując bardzo dobra zawartość w słabej jakśći opakowaniu lecz jest na tyle dobry ze byc moze skuszę sie na kolejny egzemplarz:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275301].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

Do bardzo dobry puder, a jego największą zaletą jest dostępność jasnych odcieni. Bardzo go lubię, nie wysusza skóry i nie pozostawia pudrowego efektu na twarzy. Jest lekki, dobrze matuje i utrwala makijaż, nadaje się do nakładania pod oczy. Jest również wydajny, spokojnie wystarcza na kilka miesięcy. W tej cenie chyba nie ma nic lepszego, nadaje się do cery suchej i wrażliwej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267876].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla tłustej cery

Puder co mojej tlustej cery nie nadaje się tak jakbym chciała. Bardzo szybko się błyszczę i wymagane są częste poprawki w ciągu dnia.
Opakowanie tandetne. Wieczko szybko pęka, napisy są starte w ciągu tygodnia.
Puder raz mi upadł z niewielkiej wysokości i cały się rozkruszył. Drugie opakowanie rozkruszyło i wysypało się w kosmetyczce (którą noszę w torebce)
Bardzo się pyli. Lepiej aplikować gąbeczką ,puszkiem- nie duzym pędzlem.
Puder jest mało wydajny ,szybko widać denko.

Myślę ,ze ten produkt sprawdzi się na cerze mieszanej i normalnej, nie potrzebującej mocnego matu- jak moja.

Nie zauważyłam ,zeby 'utrwalał/ trzymał' makijaż.

Wydaje mi się ,ze 30zł to troche sporo na taki puder. Nie wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265341].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Bez szału - nie do końca utrwala podkład, skóra szybko się świeci, nie daje ładnego wykończenia. Opakowanie jest słabej jakości.
Na plus tylko to, że ma przystępną cenę i jest łatwo dostępny. No szału nie robi i wow nie było.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261218].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam go od lat

Zalety:
+ Szeroka gama kolorystyczna, więc każdy znajdzie coś dla siebie
+ Ładnie matuje, na mojej mieszanej cerze utrzymuje się bez poprawek przez kilka godzin
+ Nie tworzy efektu maski
+ Dobrze "dogaduje się" z większością podkładów
+ Dostępny w praktycznie każdej drogerii
+ Wydajny

Wady:
- Opakowanie - niezbyt trwałe niestety

Według mnie, najlepszą recenzją dla tego porduktu jest to, że nie rozstaję się z nim od lat i zawsze jest w mojej kosmetyczce :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260418].usefull || 0 }}% pomocna.