Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie
Cera
normalna

Fajny produkt

Jeden z moich ulubionych pudrów. Występuje w kilku ładnych kolorach, wygląda naturalnie na twarzy. Ładnie matuje, choć wymaga poprawek w ciągu dnia, po kilku godzinach skóra zaczyna się świecić. Na pewno zmieniłabym opakowanie, które jest beznadziejne.

Polecam:-)

Puder jest świetny! Nie znalazłam nigdzie pudru, który przy dosłownie odrobinie produktu tak pięknie i naturalnie matowił. Nie zatyka porów i w miejscach skory normalnej (nie w strefie T, bo ta zawsze ma tendencje to szybkiego przetłuszczania) matowi na cały dzień. Myślę, ze będzie to mój ulubieniec :)

Do poprawek w ciągu dnia

Zakupiłam z ciekawości bo taki chwalony.
Został moim pudrem torebkowym choć średnio się do tego nadaje ze względu na opakowanie bez lusterka które jeśli luzem lata po torebce potrafi się otworzyć.
Nie jest to puder dobrze utrwalający makijaż ale w moim przypadku daje porządny mat na 5 godzin i nie wysusza. Niestety jeśli jakimś cudem nałożymy go za dużo to potrafi być dość widoczny na twarzy.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Jest ok

Bardzo przyjemny puder, jednak nie utrwala podkładko. Daje przyjemny, nie nachalny mat. Ciężko nim coś zepsuć. Mógłby być troszkę trwalszy, gdyż po paru godzinach buzia zaczyna się świecić (a mam skore normalna z tendencja do przesuszania wiec przypuszczam, ze przy tłustych skórach może się nie sprawdzić). Opakowanie jest daremne

Puder nie spełnił moich oczekiwań

Kupiłam puder zachęcona świetnymi opiniami na jego temat mimo iż opakowanie nie jest zachęcające, wole te z lusterkiem i gąbeczką, dzięki którym można poprawić makijaż w każdej chwili. Puder nie spełnił moich oczekiwań ani pod względem opakowania ani samego produktu. Efekt matowienia skóry jest krótkotrwały ok. 3 godz. i generalnie jakoś nie współgra z moimi podkładami, po ok. 5 godz. zaczyna "schodzić". Mam cere mieszaną więc jest mniej wymagająca od tłustej a puder mimo to się nie sprawdził.

Genialny

Najlepszy puder jaki miałam w życiu. Kolor 001 Transparent jest idealny dla mojej jasnej cery. Doskonale matowi skórę, dobrze współgra z podkładem. W drogeriach internetowych można go kupić za bardzo niską cenę. Jest trwały, ma bardzo przyjemny zapach. Polecam !

Używam codziennie :)

Bardzo dobry produkt, matuje może nie na 12 h, ale dość długo, ponieważ od rana do południa nie muszę poprawiać matu na mojej twarzy nawet w strefie T z którą mam problem. Bardzo ładnie wygląda na nim róż, brazer i rozświetlacz.

Ok

Nie przepadam za kolorówką Rimmela,jednak ten puder jest dobry.Są jasne odcienie,bez różowych tonów.Matuje skore twarzy,nie roluje sie z podkladem.Jest wydajny i idealny na male poprawki lub jako wykonczenie makijazu.

Must have

Stosuje ten produkt od dobrych 2 lat. Używam go przez wszystkie pory roku, na każdą okazję - zarówno na imprezę jak i na co dzień. Mam dość jasną cerę dlatego ten puder idealnie się u mnie sprawdza - nie jest żółty/pomarańczowy (mój odcień to 003 peach glow), dzięki czemu nie czuję się jak mandarynka. Idealnie matuje skórę na jakieś kilka godzin. Jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 3 miesiące. Przy noszeniu go ze sobą trzeba być ostrożnym gdyż może się pokruszyć pod wpływem uderzenia. Polecam stosowanie pod niego lżejsze podkłady, gdyż w połączeniu z silnie matującymi i kryjącymi podkładami może czasem zapychać nam pory dlatego polecam stosowanie wtedy dużej ilości bazy pod makijaż. Mimo to jestem zadowolona z produktu i na pewno sięgnę po niego wiele razy.

Jest świetny

Używam koloru 01 - transparent, na każdą porę roku. Dobrze matuje na kilka godzin (mam problem ze strefą T). Dość wydajny. W cenie regularnej trochę drogi, ponieważ opakowanie jest mało praktyczne, może otworzyć się w torebce, plastik lubi pęknąć. Zaopatruję się na promocjach -50 :)

Niezawodny

Bardzo dobrze matuje, dobrze łączy się z każdym podkładem. Najfajniejsza jest jednak transparentność, która pozwala używać go cały rok( w zależności od pory roku używam 3 kolorów podkładu). Opakowanie nie jest zbyt wygodne, ale puder jest bardzo duży i mega wydajny.

Używam tego pudru już dość długo. Dostałam go kiedyś w prezencie spodobał mi się nie jest super drogi a dodatkowo bardzo wydajny co zwiększa jego atrakcyjność. Twarz matuje może nie na 12 h ale trochę wytrzymuje. Moja skóra się nie świeci . Kolor bardzo łatwo dobrać bo jest ich bardzo dużo.