Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

Świetny

Produkt za niską cenę, który utrwala makijaż. Może nie na bardzo długo, ale spełnia swoją funkcję. Podoba mi się to jak matuje cerę. Nie daje efektu maski i tworzy naturalny efekt. Ponad to jest bardzo wydajny. Mam go już bardzo długo, a końca wciąż nie widać. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367726].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Puder używałam od dawna, na początku zrobił na mnie mega wrażenie i kupowałam go opakowanie za opakowaniem. Teraz gdy zmieniłam fluid nie mogę dobrać odpowiedniego koloru. Puder dobrze matowi, trwałość jest średnia, ale jednak za tą cenę jest wart.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367716].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony

Jest to najlepszy puder, jaki dotychczas używałam. Nie zatyka porów, bardzo dobrze matuje na cały dzień. Utrwala makijaż, daje naturalny efekt, czego chcieć więcej. Jest wydajny i ma bardzo dobrą cenę. Używam go już od dawna i na pewno jak mi się skończy kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366971].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

puder

ulubiony
nie matuje na długo ale bardzo ładnie wygląda na twarzy, dobrze gruntuje podkad i za to go uwielbiam, minusem jest opakowanie, które szybko się psuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366436].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Najlepszy puder jaki można dostać w drogerii ! Mnie nim zaszczepił youtube. Podoba mi się bardzo jego zapach, nie bieli aż tak bardzo ( coś tam wiadomo , ja mam bardzo ciemną karnację z żółtymi tonami więc na mnie go trochę widać). Ogólnie bardzo trwały, utrwala maikjaż, korektor mi się na nim nie waży pod oczami co jest dla mnie wielkim wielkim plusem. Cienka warstwa wystarczy, da już duży mat, nie radze przesadzać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365161].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie - nie.

Wszyscy się zachwycają i polecają, u mnie niestety sie nie sprawdził. Może miałam zbyt wysokie oczekiwania. Matuje tylko na początku po nałożeniu, ale zaraz się świecę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361146].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Puder doskonale spisuje się na co dzień jak i na wielkie wyjścia, jest trwały, daje dobry efekt matowej skóry. Nie zapycha i nie uczula, Kolory są odpowiednio dobrane i każdy znajdzie coś dla siebie. Do poprawy jest opakowanie ponieważ szybko pęka. Godny polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353456].usefull || 0 }}% pomocna.

Nadprodukcja sebum

Zachęcona dobra ceną w promocji zrezygnowałam z mojego ukochanego Manhattana i skusiłam sie na to. Mam cerę mieszaną w każdej możliwej definicji. Manhattan ogarniał sebum i jedna poprawka dziennie wystarczała. Natomiast to straszne coś nie matuje w ogóle. Ba, powiedziałabym nawet że dba o to abym świeciła sie bardziej. Kilka poprawek dziennie to norma. Do tego kolor jest nierównomierny. Tworzą się plamy przez co pojawia sie wrażenie brudnej twarzy. Nie nie nie i jeszcze raz nie. Nie mam co z nim zrobic, pewnie upadnie mi przypadkowo na kafelki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347716].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Kupiłam na tegorocznej promocji w Rossmannie, skuszona dobrymi recenzjami obiecującymi ładny mat i długą trwałość. Pierwsze kilka użyć nie było łatwe - byłam przyzwyczajona do pudru sypkiego. Na twarzy też nie wyglądał jakoś super, utrzymywał się też raczej średnio. Postanowiłam jednak dać mu szansę, i z każdym użyciem było coraz lepiej. Teraz jest to jeden z moich ulubionych produktów i sięgam po niego praktycznie codziennie. Jeśli chodzi o zapach, jest zwyczajny - pudrowy. Opakowanie wygląda dość solidnie. Przez zakręcane wieczko jest większa szansa, że produkt nie otworzy się przy pierwszym upadku na dywan. Mała wskazówka co do trwałości: im lepiej zagruntujemy (czyt.: baza na tak!) i im lepiej nałożymy (wklepywanie puszkiem lub pędzlem), tym dłużej będziemy się cieszyć matem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343386].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry puder :)

Używam odcienia 003. Daje piękny,naturalny efekt. W ciągu dnia nie ciemnieje. U mnie spokojnie wytrzymuje 7-8 godzin bez żadnych poprawek (dłużej na razie nie próbowałam). Naprawdę bardzo dobry puder za taką cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342941].usefull || 0 }}% pomocna.