Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Cena już od 13,71 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cera
wrażliwa
prasowany
matujące
Krycie
lekkie

najlepszy!

Miałam już ogrom pudrów matujących. Do tego wracam już chyba setny raz.
Bardzo matuje, ale nie robi przy tym efektu maski. Cena adekwatna do jakości.
Długo się trzyma i jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545696].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny produkt

Wiele razy słyszałam o nim dobre opinie, wiec się skusiłam na jego zakup. Mam go w kolorze transparentnym. Używam go do utrwalenia makijażu i sprawdza się do tego idealnie. Matowi cerę na cały dzień i nie zmienia koloru podkładu.
+cena
+wydajność
+trwałość
+kolor ( a raczej fakt, że koloru wgl na twarzy nie widać)
+dostępność produktu
+ilość produktu w opakowaniu
- dość tandetne opakowanie bez lusterka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544531].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Posiadam odcień 006 Warm Beige.
Puder ma bardzo przyjemną, puszystą konsystencję. Jest jasny, bardzo ładnie matuje i wygładza skórę. Długo się utrzymuje na twarzy. Daje ładny efekt zarówno po użyciu pędzlem czy gąbką. Nie pyli się co wpływa pozytywnie na wydajność i przyjemność używania. Poza tym pięknie pachnie. Opakowanie jest mało solidne i niezbyt wygodne, ale jakość samego produktu to wynagradza. Jak za tą cenę uważam, że warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543066].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik - jak powiększyć usta bez zastrzyków

Ulubiony :)

Zacznę od tego że na mojej cerze rzadko kiedy jakiś puder wygląda dobrze, działa dobrze oraz nie powoduje uczulenia. Moja cera jest mieszana, jednocześnie łatwo się odwodnia a przy tym bardzo mocno przetłuszcza się w strefie T :/. Do tego jest alergiczna... Cudownie po prostu :(. No ale wracając, moim pierwszym pudrem był puder z firmy IsaDora który ładnie wyglądał na buzi lecz strasznie wysuszył mi cerę odstawiłam więc pudry na bardzo długi okres czasu.. moim kolejnym pudrem stał się własnie puder z Rimmela. W miedzy czasie wypróbowałam też pudry różnych firm np Mac, Catrice itp...
Ale puder z Rimmela sprawdza się u mnie najlepiej. Nie trzyma dość długo matu bowiem moja cera zawsze się świeci po pewnym czasie, jednak mimo to bardzo go lubię. Za co? A no za to że mogę go stosować na podkład i bez podkładu. Cera wygląda w nim ładnie, nie jest to tępy mat tylko taki ładny satynowy efekt, skóra jest miękka i wygląda na bardzo zadbaną. Puder minimalizuje widoczność porów a z nimi akurat mam ogromny problem :(. Nie zapycha mnie mimo parafiny w składzie :). Nie powoduje u mnie uczulenia ani nie daje efektu ciasta. Do tego jest transparentny i dopasowywuje się do podkładu lub kremu CC :). Podoba mi się też w składzie to że zawiera Mike oraz olej kokosowy i aloes. Za to duży plus. Co do opakowania to jest już słabiej, jest ono ładne ale nie praktyczne ponieważ jego górna otwierana część nie jest złączona z resztą opakowania i trzeba ją osobno odkładać. Tak samo z napisami, ścierają się bardzo szybko :( i wygląda to niezbyt ładnie. Ja lubię jak kosmetyk ma trwałe opakowanie do tego ładne wizualnie ale jakość tego pudru mi to wynagradza :). Kolejna sprawa wydajność, jak na moje jest dość wydajny do tego cena jest na plus. Często mogę go dostać w promocji w Naturze lub Rossmanie więc plus. No i zapach, puder bardzo ładnie pachnie tak pudrowo i przyjemnie, mi się podoba :). Podsumowując, bardzo lubię ten puder i często do niego wracam po niepowodzeniach z innymi. To jest taki mój pewniak plus wygląda najładniej na mojej buzi z pośród innych pudrów prasowanych :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541401].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie wart polecenia

Do pudrów zraziłam się dawno temu, mimo tłustej cery. Skuszona recenzjami kupiłam Stay Matta i nie zawiodłam się :) Transparentny, nie widoczny, nie tworzy maski, plam ani nie uwidacznia suchych skórek. Matuje naprawdę dobrze, bibułki poszły w odstawkę. Opakowanie słabe, acz za tą cenę nie oczekujmy cudów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540516].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy puder matujący

Dla mnie to najlepszy puder matujący. Używałam wielu: od ryżowych przez bambusowe, aż w końcu natknęłam się na Rimmel Stay Matte. Idealnie pasuje do mojej cery.
+ Cena;
+ Niewidoczny na twarzy;
+ Pięknie matuje;
+ Utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin;
+ Dostępny niemal w każdej drogerii;
+ Wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538336].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam! Może nie jest to jeszcze to czego szukałam ale zdecydowanie jest wart polecenia. Lekki, nie powoduje efektu "maski" ani nie tworzy takiej "puchowej maseczki". Dobrze matuje, spokojnie kilka godzin nie trzeba "poprawiać noska".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537386].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.!

Doskonale matuje, nie tworzy plam, pięknie stapia się z każdym podkładem. Jest trwały. Nie zmienia w żaden sposób koloru podkładu. Mój odcień 001.
Mimo wszystko na mojej cerze nie daje matu przez cały dzień. Po kilku godzinach jednak niezbędne są poprawki, ale zdążyłam się przyzwyczaić.;) Mimo wszystko, uwielbiam go. ;)
Jedyne co mi troszkę przeszkadza to opakowanie. Mogło by być lepiej wykonane. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535926].usefull || 0 }}% pomocna.

trójka z plusem

*mam cerę normalną w kierunku przetłuszczającej (strefa "T").

Jak sobie poradził ten puder? --> tak sobie.
Po 3 godzinach się świecę --głownie nos i płatki nosa.

Czy podkład jest dobrze utrwalony?--> tak sobie...
Puder się dość szybko ściera...
I jak na puder "transparentny " to hmm dość dożo koloru schodzi....

Przez pierwsze 2 miesiące używania byłam załamana.... skóra bardzo szybko się świeciła.... Źle go aplikowałam - pędzlem do pudru ( tak jak mój poprzedni puder w kamieniu). Kiedy zaczęłam używać puszka --> mam 3 godziny spokoju jeśli chodzi o "błysk na twarzy" i jeszcze godzinę-2 względnego spokoju (błyszczę się ale nie ma tragedii).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531131].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie najlepszy

Świetny produkt. Za każdym razem poluje na niego na promocji -49% w Rossmann. Zużyłam już kilka opakowań i stał się on moim ulubieńcem. Dobrze utrwala makijaż i utrzymuje się na twarzy przez większą część dnia, przynajmniej w moim przypadku :). Praktycznie nie widać go na twarzy. Ja posiadam odcień 001 i nie zauważyłam aby zmieniał kolor mojego podkładu. Wadą jest zdecydowanie mało poręczne opakowanie przez co kilka razy spadł mi na podłogę. Wydaje mi się że jest to jedyna wada tego produktu, mimo to na pewno zakupię go przy kolejnej okazji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530121].usefull || 0 }}% pomocna.