Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

straszny skład

Miałam kiedyś okazję używać tego pudru, ale niestety miałam niewielką wiedzę na temat składu. Teraz jestem pewna, ze nie kupiłabym go nigdy więcej. Po pierwsze talk, po drugie petrolatum, po trzecie silikony. Dziękuję i współczuję nastolatkom z trądzikiem,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494906].usefull || 0 }}% pomocna.

mój Must Have

Używam tego pudru od wielu lat - nie widzę różnicy pomiędzy nową a starą wersją.
Zdecydowanie jest to jeden z moich ulubionych produktów do makijażu i posiadam go w kilku odcieniach - bo warto go używać niezależnie od tego czy muśnie mnie słoneczko czy nie.
Opakowanie - całkiem ok. Wydajność - wystarczy mi na kilka miesięcy używania go mniej więcej co drugi dzień.
Trwałość - nie matuje przez 12h, ale przez 4-5h jest dobrze. Po tym czasie dwa ruchy pędzlem i znów jest dobrze :)
Nie roluje się, dobrze się rozprowadza, wtapia się w cerę, nie podkreśla suchych skórek. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492951].usefull || 0 }}% pomocna.

DOBRY MATT

Zużyłam już kilka opakowań i bardzo polecam! Świetnie matuje, bardzo wydajny. Wygodne opakowanie, nie łamie się. Puder posiada wiele odcieni, jednak u mnie najlepiej sprawdza się transparentny, dopasuje się do każdego koloru podkładu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491001].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Bardzo dobry, tylko ten skład...

Dziwne, bo w powyższym opisie jest zaznaczone ze nie zawiera parabenów, natomiast gdy przejrzymy skład to okazuje się ze jednak one tam są...

+ bardzo dobrze matuje moją tłustą cerę
+ bardzo wydajny
+ nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych podczas jego stosowania

- nietrwałe opakowanie, które łatwo może pęknąć
- parabeny i parafina!!!

Podsumowując: jeśli jesteś w stanie zaakceptować skład, to polecam, bo bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490046].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Puder jako tako jest niezły, zazwyczaj używam koloru transparentnego- wydawało mi się, że to oznacza brak koloru, lecz on daje lekko jasnobeżowy lub biały kolor.
Jest trwały, gdy rano nim się pomaluje to trzyma do wieczora, ALE w strefie T po ok. 3-4h zaczyna się świecić.
Czasem jak nie chce mi się nakładać sypkiego pudru pod oczy to daje stay matte'a i tutaj mogę powiedzieć, że mi się nie sprawdza, gdyż wchodzi w zmarszczki, a tego bardzo nie lubię.
Jak na taką małą cenę, produkt jest dobry więc mogę mu dać 4 gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489846].usefull || 0 }}% pomocna.

Póki co najlepszy

Długo szukałam dobrego i taniego pudru. Stay Matte jest wybawieniem. Co prawda, przy mojej cerze muszę go poprawiać średnio 3 razy na dzień, ale z pudrów do 25 zł nie znalazłam lepszego.
+ brak efektu maski
+cena
+wydajność
+dostępność

-trwałość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488076].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły :)

Kupiłam go w promocji za niecałe 20 i obawiałam się, że będzie tandetny, jednak jest bardzo fajny a tandetne jest tylko opakowanie :P
Ładnie matowi, łatwo dobra kolor, jest delikatny i nie wygląda jak maska. Nie wysusza skóry.
Minus za trwałość, która w porównaniu z droższymi produktami jest dużo słabsza.
Nie jest to mój ideał, jednak myślę że można się na niego spokojnie skusić..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487256].usefull || 0 }}% pomocna.

Kilka zużytych opakowań

Jak na tą cenę jest to świetny puder. Jeden z tych produktów, które polubiłam i nie zmieniam od jakiegoś czasu. Używam pudru w kolorze transparentnym i jestem mega zadowolona. Raczej nie poprawiam makijażu w trakcie dnia i utrzymuje się dość długo. Na plus również to, że jak już się stopi ze skórą i podkładem to nie zostawia śladów na ubraniach. Mógłby tylko być bardziej odporny na upadki. :P Ogólnie polecam, kilka zużytych opakowań mówi sama za siebie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486561].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał :)

Jest to jedyny puder jaki do tej pory stosowałam i nie mam zamiaru zamienić go na żaden inny! Stosuję puder w odcieniu transparentnym. Pięknie matowi cerę, naturalnie wygląda na twarzy i jest bardzo wydajny. Nigdy mnie nie zapchał. Dostępny w każdej drogerii, jednak ze względu na cenę (z tego co wiem obecnie jest to niecałe 30 zł) kupuję go w drogerii internetowej (za 14 zł). Mały minus za brak gąbeczki, ale można mu to wybaczyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486451].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!!!

Kupiłam ten puder podczas promocji w Rossmannie i jestem z niego bardzo zadowolona.Puder ten doskonale wykańcza i utrwala makijaż,nałożony na podkład sprawia że skóra wygląda o wiele lepiej.Po nałożeniu pudru twarz w ogóle się nie świeci .Puder jest w wygodnym opakowaniu.Stosuję go 2 miesiące i jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485816].usefull || 0 }}% pomocna.