Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Cena już od 9,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

Napisanych recenzji: 16

Dobra jakość

Bardzo dobry produkt za tą cenę
+ dobrze matuje (tylko nie można nakładać go pędzlem)
+ super cena
+ mega wydajny

- nie jest zbyt trwały niestety
- opakowanie często pęka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254641].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Najlepszy

Zaczęłam go używać od lutego i do tej pory nie zamieniłam go na inny.
Plusy:
-mam nadmiernie świecącą się cerę, puder matuje ją na parę godzin
-nie trzeba go dużo nakładać żeby widzieć efekt
-ślicznie pachnie
-starcza mi na bardzo długo (nawet do 3 miesięcy)
-dostępność
-można go dostać za niską cenę w niektórych drogeriach internetowych, w normalnych sklepach jest on droższy
Minusy:
-Jedynym minusem jest opakowanie, trzeba na nie bardzo uważać bo może szybko pęknąć, otwiera się czasami samo w torebce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254476].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Ulubiony

Na puder trafiłam już jakieś 2 lata temu i przez cały ten czas jest dla mnie świetny.

Plusy:
- odcień transparenty jest idealny dla mnie,
- wygodne opakowanie, szerokie przez co bardzo łatwo się z niego aplikuje produkt na twarz,
- matuje, nie święcę się w ciągu dnia,
- duża pojemność,
- niska cena,
- dostępność,
- ładne opakowanie,
- zapach,
- można wykorzystać go do samego końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254143].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać korektor

Napisanych recenzji: 7

Puder idealny

Używam tego pudru od początku mojej "poważnej" przygody z makijażem i uważam, że jest niezastąpiony! Świetnie kryje, ma wiele odcieni, zapewnia mojej skórze mat na wiele godzin. Nigdy nie musiałam szukać jego zamiennika, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jedynym jego minusem jest dość mizerne opakowanie (średnio co drugie w moim przypadku nie wytrzymuje do końca produktu), ale za taką cenę można przymknąć na to oko.

Zdecydowany mistrz wśród pudrów prasowanych!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253296].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Idealny

Przede wszystkim puder ślicznie pachnie, dobrze matuje skórę i nie zapycha.
Jak dla mnie ekstra :)

+cena
+wiele odcieni
+dobre krycie
+piękny zapach

Jedynym minusem jest chyba tylko opakowanie, ale za taką cenę można mu to wybaczyć. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250233].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Świetny.

Tutaj nawet nie ma co za dużo pisać, to powinien być niezbędnik w każdej kobiecej kosmetyczce. Mam odcień 001 czyli transparentny, nie zauważyłam aby nadawał kolor (tak jak niektóre transparentne mają w zwyczaju), matuje tak jak potrzeba, przedłuża trwałość makijażu no i jest potwornie wydajny, jedno opakowanie męczyłam rok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249981].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

niezbędny

Ulubieniec jak ich mało! Najlepszy produkt jaki znalazłam. Nie wyobrażam sobie używać na co dzień czegoś innego.
PLUSY:
- wydajność
- dostępność
- gama kolorystyczna
- matuje bardzo dobrze
- długo się trzyma
MINUSY:
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248988].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Świetny !!!

to mój numer 1. Używam go już rok i jest on dla mnie idealny. Przy mojej mieszanej cerze potrzebuje mocnego matu, który utrzyma się przez parę godzin i taki jest ten produkt. Kolor, działanie, wydajność, opakowanie. Puder idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247726].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

niezastąpiony od lat

pudru stay matte uzywam odkad zaczelam sie malowac, mam do niego sentyment krotko mowiac ;)
obecnie jest to moj torebkowy puder do poprawek, utrwalałam niim korektor pod oczami, do czego rowniez sie nadaje.
mat nie jest zbyt hardkorowy, jesli macie bardzo tłusta cere i utrwalacie nim podkład, nie jest zbyt wadajny
minusem jest tez opakowanie, ktore szybko sie niszczy
ogolnie polecam ten puder, mysle ze wiekszosc cer bedzie z niego zadowolona, dostepne jest kilka kolorow, w tym transparentny, dobra cena, naturalny efekt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246988].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Dobry produkt

Puder przyjemny. Dobrze kryje , matuje na kilka godzin pomimo tego , że mam skórę tłustą . Dodatkowy plus to zapach , mało który puder tak pięknie pachnie :)

- brak gąbeczki , bądź czegokolwiek do nakładania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246653].usefull || 0 }}% pomocna.