Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Cena już od 9,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g

• Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891),
  • CI 77491,
  • CI 77492,
  • CI 77499,
  • Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

Zawsze jest w mojej kosmetyczce

Nie używam pudru codziennie, jednak czasami moja twarz potrzebuje lekkiego zmatowienia i ten puder spisuje się świetnie. Gama kolorów w której nie miałam problemu żeby odnaleźć swój odcień, na twarzy wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski jaki uzyskiwałam używając innych pudrów. Największym plusem jak dla mnie jednak jest to, że nie ciemnieje, nie zauważyłam żeby w ciągu dnia jego kolor chociaż w małym ułamku się zmieniał, co przy innych pudrach zdarzało mi się prawie zawsze. Nie wysusza mojej wrażliwej skóry, zawsze mam go w kosmetyczce, nie zamienię na żaden inny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Jest okej

Nie mam za dużo do zarzucenia. Jest okej jak na taką cenę. Mat nie jest na długo, trzeba poprawiać. Przy dobrej aplikacji nie wygląda jak maska na buzi.
Ogólnie jest okej - polecam, jeśli jest na wyprzedażach
Ale jednak tak o bym chyba wybrała inny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236576].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Jest okej

Kupiłam go za namową koleżanki. Produkt jak dla mnie bardzo wydajny mimo codziennego użytkowania. Lepszą trwałość uzyskuję wklepując go puszkiem. Wklepany wilgotną gąbeczką, aby utrwalić korektor pod oczami wygląda bosko. Skóra jest taka gładka.
Co do trwałości- jest okej, daje radę, nie poprawiam makijażu w ciągu dnia, bo tego nie lubię, mimo że przydałoby mi się to, gdy stosuję ten puder. Myślę, że znajdzie się lepszy puder matujący.
Gdy kupiłam puder sypki, którego efekt mi się bardziej podoba używam go sporadycznie, gdy się spieszę i nie chcę być cała obsypana bądź gdy gdzieś jadę.
Używam koloru transparentnego, który nie zmienia koloru mojego podkładu.
Opakowanie fatalne, bałabym się go nosić w torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234188].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

Napisanych recenzji: 10

Jestem bardzo z niego zadowolona

Plusy
+matowanie, skóra nie błyszczy się cały dzień
+cena
+dostępność
+wtapianie się w skórę

Minusy
+opakowanie (wystarczył niewielki wstrzas i przykrywka mi się polamala)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Niezbednik w każdej kosmetyczce

Puder jest dla mnie kultowym kosmetykiem, nie podkresla suchych skórek mimo, że mam cere w okresie jesień - zima - wczesna wiosna ekstremalnie suchą. Odcien transparentny idealny dla każdej cery. Jedynym minues opakowanie, które z każdym nowym egzemplarzem po prostu sie rozwala

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225803].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Dla tłustej i mieszanej - nie, dla normalnej i suchej - tak

Byłam posiadaczką cery tłustej. Puder robił ciasto na twarzy i matował na maksymalnie 2h. Mimo wszystko mi pasował, ale wymyśliłam zeby nakładać pod niego puder ryżowy. Spisało się to, trochę wydłużyło czas matowienia i zmniejszyło efekt ciasta na buzi.

Teraz, biorę leki na trądzik i cera mi sie wysusza. (Izotek jakby ktoś pytał). Puder jest ok. Nadal nakładam pod niego puder ryżowy i jest ok. Wytrzymuje cały dzien.

Jednakże musimy wiedzieć, że jest to podkład bardzo widocznie matujący i widac naprawdę ten mat.
Ja lubię taki efekt.
Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224568].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 183

Słabo

Nie wiem, ani on matujący ani rozswietlający.
Puder maq drobinki błyszczące wyraźnie je widać i w opakowaniu i na twarzy.
Specjalnie nie matuje ani nie rozświetla. Zupełnie nie ogarniam czemu nazwany jest stay matte.. Nie nadaje się do cer typowo tłustych do których przecież dedykowane są pudry matujące.
Nie utrwala makijażu.
Mało wydajny.
Tandetne i zupełnie nie trwałe opakowanie.
Dla mnie ma dwa plusy; cena i kolor ( mam transparentny)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223758].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Super

Kupiłam go na promocji w rossmanie, bo jakoś wpadł mi w oko jego odcień. Ogólnie na początku wydawał mi się dziwny. Taki jakby lepki. Ale okazało się że to wina mojego już zużytego pędzla. Jest w solidnym opakowaniu, które nie otwiera się w kosmetyczce ani w torbie. ładnie matuje, ale nie przesadnie. Jest bardzo wydajny i ma dobrą cenę.
Jak dla mnie to na razie nie ma lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220746].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Za tą cenę - najlepszy

Zdecydowanie hit drogeryjny, co wcale nie czyni go najlepszym pudrem matującym. Mam bardzo tłustą cerę, nic nie matowi mnie na dłużej niż 1,5 h, z tym nie jest inaczej, więc posiadaczki takiej cery nie powinny się jakoś specjalnie zachwycać. Podoba mi się w nim to, że jest delikatnie napigmentowany, dzięki czemu wyrównuje koloryt cery. Dobrze utrwala korektor, nie podkreśla skórek, nie wchodzi w zmarszczki i pory
Szkoda, że opakowanie jest koszmarne. Wygląda tanio i tandetnie, napisy się zdzierają. WSZYSTKIE moje opakowanie (miałam ich do tej pory 5) pękły. Kiedy zaczyna pojawiać się denko pod produktem to mogę zagwarantować, że puder zaraz się pokruszy całkowicie. Gdyby opakowanie było zamykane na pokrywkę na zawiasie i miało lusterko, to zdecydowanie polubiłabym go jeszcze bardziej.

+cena
+lekki kolor, wyrównuje koloryt cery
+posiadaczki cery normalnej i suchej bardzo dobrze zmatuje
+nie podkreśla skórek, nie włazi w zmarszczki itp

-opakowanie 0/10
-nie matowi aż tak dobrze
-kiedy zaczyna się kończyć, bardzo się kruszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218336].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Najlepszy

Puder kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami w internecie oraz od osób, które już go stosują, Stosowałam już kilka pudrów, do których miałam pewne obiekcje, jednak ten dla mnie jest numerem 1.
Jest bardzo wydajny, ma dosyć niską cenę, długo utrzymuje się na mojej twarzy, generalnie spełnia moje oczekiwania. Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków, więc oczekuje dobrego matu i trwałości. Czasami muszę go poprawiać w dzień, ale to raczej oczywiste. Stosuję kolor transparentny, nie ciemnieje na twarzy i ładnie dopasowuje się do cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218101].usefull || 0 }}% pomocna.