Cienie do powiek

Cienie do powiek

Zgłaszająca osoba: Ofelia

Inglot ma nieprawdopodobną wręcz ilość cieni do powiek - pojedyncze, podwójne i potrójne. Matowe i perłowe. Kolory najprzeróżniejsze, ułożone w ładne zestawy (te trójkolorowe). Jakość jest raczej przeciętna, ale nie ma problemów z ich nakładaniem, trzymają się w miarę dobrze, osypują co prawda trochę, ale niska cena chyba jest tu wystarczającym usprawiedliwieniem. Ogromny wybór kolorystyczny jest jednak takim atutem, że mam w swojej kosmetyczce całkiem pokaźną kolekcję cieni Inglota.

uwaga: to jest zgłoszenie starej wersji cieni Inglota, przed ulepszeniem formuły produktów. Prosimy nie dodawać nowych recenzji.

Cena: ok. 15 zł /zestaw potrójny/

Odpowiednia cena za dobrą jakość

Inglot 402 to piękny kolor, niestety w przeciwieństwie do reszty szybciej zszedł i e końcu się wykruszył (inne używam już dwa lata i nie widać żeby cokolwiek zeszło. Posiadam jeszcze:
MATTE 326 (chłodny brąz) i 327 (ciepły brąz) i AMC 55 (shimmery czerwona cegła)
Bardziej obszerną wypowiedź uzupełnię kiedy będę mogła wypróbować słynną paletkę z Naked.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 1

cenię za jakość!

Cienie używam już od kilku lat i bardzo sobie je cenię za wysoką jakość!

+ wygodna aplikacja
+ świetna kompozycja kolorów
+ dobry pigment, mocny, intensywny kolor
+ trwałość i jakość koloru utrzymuje się cały dzień
+ nie obsypuje się, nie rozmazuje, nie tworzy cienia pod okiem, ani na powiece, jak to często dzieje się w przypadku różowych odcieni
+ nie podrażnia powieki
+ bardzo wydajny

Naprawdę dobre!

Miałam parę wersji kolorystycznych tych cieni.
Musze przyznać, że moimi ulubieńcami są cienie w zestawieniu szarości i bieli. Nie wiem ile już takich zestawów zużyłam, ale dość sporo ;)
Poręczne, ładne opakowanie.
Łatwo się nakłada.
Muszę przyznać że z ich trwałością jest raczej średnio.
Do tego przystępna cena - czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele zużytych

Inglot swatche sypkie cienie

średnie...

Cienie dostałam kiedyś od siostry... Nie powalają na kolana.. wybór kolorów owszem ogromny, ale co z tego, skoro utrzymują się marnie....

Niby przyciągają swoimi barwami , ale ....nie kupię ponownie:)

Używam tego produktu od: dawna

Lubię ale wolę freedom

Mam dwa pojemniczki tych cieni: jedne w kolorach fioletu, drugie zółto -pomarańczowo złoty i zielony. Cienie są naprawdę dobre :) ale jednak wolę zainwestować w Inglot Freedom.

Plusy:
-genialne kolory
-dobra pigmentacja
-trwałe
-nie kruszą się

Minusy:
-jak dla mnie czasem jest tak, że 2 cienie mi się podobają a trzeci mi nie odpowiada więc czasami ciężko mi jest dobrać kolory, które wszystkie mi będą pasować (w tym niezawodny jest właśnie system freedom), zwykle jasne kolorki szybciej się zużywają a ciemne zostają w opakowaniu, to i tak trzeba dokupić jakiś jasny cień do rozstarcia ciemniejszego :) :)

-trzeba dodać, że cienie są coraz droższe, więc jak tak dalej pójdzie to będe musiała poszukać odpowiednika innej firmy... Bo pamiętam czasy, kiedy Inglot miał naprawdę przestępne ceny :) :) A przy dzisiejszej konkurencji tym bardziej powinny być jakieś znaczące promocje...

Generalnie jeśli chodzi o cienie w kamieniu to w porównaniu z drogeryjnymi cieniami wypadają dobrze :) :)

W tym momencie te cienie kosztują 21 zł!! a nie 15!!!
Produkt godny uwagi :) :) acz nie mam ochoty wykupować całej kolekcji :) :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Rewelacja!

Mam spory wybór tych cieni. Uwielbiam je i jestem im wierna.

+ piękne kolory
+ świetne łączą się ze sobą kolory
+ długo się utrzymują
+ bardzo wydajne
+ nie opsypują się
+ nie podrażniają oczu, nie uczulają
+ opakowanie
+ cena

Minusów nie stwierdziłam :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

nietypowy róż

Bardzo dobrze oceniam te cienie. Kupiłam je kilka lat temu na slub, bo dobrze komponowały się z sukienką i jeszcze ich nie zużyłam. Bardzo wydajne opakowanie.

Podoba mi się zestaw tych 3 kolorków, które świetnie komponują się na powiece, gdy się je wymiesza. Do tego kredka lub eyeliner i efekt jest naprawdę świetny! Czasami stosowałam je do codziennego makijażu jako róż wymieszany z pudrem - tutaj też znajduje swoje zastosowanie.

Kolory są niesamowicie trwałe i tutaj duży plus, bo nie musiałam w ogóle ich poprawiać! Myślę, że cena w miarę przeciętna, warto się skusić!

Kolor jest nieco zaintensywny, dlatego daję 4,5. Może wyglądać momentami nienaturalnie i troszkę zbyt "słodko". Trzeba ostrożnie go używać, żeby nie uniknąć "klaunowatego" wyglądu.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wciąż je zdradzam i wciąż do nich wracam

Trojaczki to chyba najbardziej udane dzieci Inglota :)
Miałam ich dużo,nie potrafię zliczyć opakowań,bo używam ich od 10 lat na pewno,a pewnie i dłużej :)
Po krótce o zaletach :
-dobra pigmentacja
-dobra trwałość (z bazą bardzo dobra)
-nie kruszą się
-bardzo duży wybór kolory
-kolorki w opakowaniu są dobrze do siebie dobrane
-świetna konsystencja
-estetyczne i wygodne opakowanie
-cena
-nie wywołują podrażnień
-nie osypują się

Jako że lubię eksperymenty,nowości i gadżety,nie bazuje tylko na nich,ale cieni u mnie nigdy za dużo,więc i te trojaczki zawsze goszczą w moim kufrze.

Oczywiście w obliczu tylu lat użytkowania,i tylu opakowań,zdarzały się nieco gorsze egzemplarze,ale słowo daje - nigdy nie złe!
Jak dla mnie są to cienie niezawodne,pomimo różnych innych wynalazków inglota,nowszych i niby bardziej pro,te pozostają moimi ulubieńcami!

Używam tego produktu od: minimum 10 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczenie dużo

Dla mnie super

Upps dopiero teraz doczytałam, że to stara wersja i nie należy dodawać nowych recenzji :-(

Jedyne jakich używam.
Miałam juz chyba wszystkie zestawy z brązami, szarościami i fioletami - pięknie podkreślają niebiesko-zielone oczy.
Zestawy dobrze dobrane kolorystycznie, chociaż sam też eksperymentowałam z własnymi zestawieniami.
Nałożone delikatnie dają bardzo naturalny efekt makijazu "nude".
Nałożone grubiej dają świtny efekt "smokey eyes" w wersji brązowo-szarej.
Trwałość dobra, nawet latem trzymają się cały dzień.
Wydajne, jedno opakowanie używane codzień starcza mi na ok. 4 miesiące.
Dwa minusiki: w duże upały pod wieczór się lekko wałkują na górnych powiekach i niestety nigdy mi się nie udaje całej 3 skończyć w tym samym czasie (najciemniejszy oddcień zawsze kończy mi się jako pierwszy).

bez zarzutu

Same plusy:
- łatwo je rozprowadzić na powiece,
- fajna kolorystyka,
- nie osadzają się w załamaniach powieki,
- sa długotrwałe,
- dobra pigmentacja,
- przystępna cena,
- duża różnorodność w wyborze palet.
Minusów nie ma. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

lubię te cienie

Swoje potrójne cienie dostałam w prezencie. Posiadam odcien nr 47 (brąz, kremowy oraz podchodzący pod takie stare złoto/rudy).

Jestem zadowolona.
- Łatwa aplikacja.
- Nie kruszą się nadmiernie.
- Bez problemu mozna zrobić z nich makijaż używając wszystkich 3 odcieni.
- Kolory są dość intensywne. Nie trzeba nakładać pół tony aby otrzymać dany kolor.

Jedyny minus jaki się dopatrzyłam to taki, że bardzo często używając któregokolwiek z tych cieni lecą mi łzy. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane bo przy pojedynczych cieniach z inglota tak nie mam.

Ogólnie godny polecenia.

godne polecenia

Cieni do powiek Inglot używam od kilku lat. Wypróbowałam różne marki i kolory, lecz jedynie gama z tej firmy mnie zadowala. Idealne dla początkujących dziewczyn, gdyż są łatwe w aplikacji.

PLUSY:
łatwo się je aplikuje
intensywne kolory dla każdej z nas
cena
nie podrażniają oka
długo się utrzymują

MINUSY:
mieszają się, dlatego kilkukolorowy makijaż jest niemożliwy
czasami się kruszą (gdy chcesz mieć intensywniejszy kolor i nakładasz większą warstwę)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5 całych