L'Oreal Paris, Plenitude, Hydra Confort (Mleczko do demakijażu do cery suchej i wrażliwej)

Delikatne mleczko do demakijażu do cery suchej i wrażliwej. Przywraca idealny poziom nawilżenia skóry. Zawiera Hydra Ceramidy.

Stosowanie uprzyjemnia różowy kolorek.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Rosa Canina, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Stearic Acid, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanathan Gum, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Propylparaben, CI 17200, Parfum

Cena: ok. 21zł / 200ml

switne;D

lubie marke loreal a to mleczko dostalam gratis przy zakupie 2 kremo do twarzy tej samej marki.
piekny zapach
nie szczypie w oczy
wydajne
dosc tanie
swietnie zmywa makijaz

Używam tego produktu od: roku, półtora
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Dobre mleczko, ale wolę płyny micelarne

W zasadzie jego wady wynikają z tego, że jest mleczkiem. Używałam go bardzo długo i w sumie byłam z niego całkiem zadowolna... dopóki nie użyłam po raz pierwszy płynu micelarnego. Od tego czasu mleczko stoi w szafce nieużywane. Sporadycznie do niego wracam, bo żal mi ponad połowy opakowania, które zostało. Niestety za każdym razem mam wrażenie, że mleczko jest tłuste i zamiast zmywać, tylko rozmazuje mi makijaż po twarzy.
Odejmuję mu za to tylko jedną gwiazdkę, przecież nie mogę mieć żalu do producenta o to, że nie sprzedał mi płynu micelarnego w opakowaniu mleczka - wiedziałam co kupuję ;)

Plusy:
> spełniał moje oczekiwania, co do zmywania makijażu, przed odkryciem alternatywy w postaci micela
> zdecydowanie nadaje się do wrażliwej skóry, nie wysusza i nie podrażnia
> nie szczypie w oczy, choć widzialam w innych recenzjach, że z tym bywa różnie
> jest bardzo wydajny, opakowanie starczało mi na kilka miesięcy
> zapach ok

Minusy:
> wspomniana już gęsta i tłusta konsystencja - nie daje takiego uczucia świeżości, jak płyn i zostawia tłusty film
> zużycie wacików podczas stosowania - ilość hurtowa

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego i mojego ostatniego

obiektywnie bez sensu.

krótko i na temat - jeżeli coś, czym zmywam makijaż, jest przeznaczone do skóry wrażliwej, a pieką mnie po nim oczy, to pragnę zauważyć, że stosowanie tego jest bez sensu.

zmywać makijaż zmywa, ale mleczko Ziaji - Kozie Mleko - robi to również, a nie podrażnia i kosztuje 6zł.

prosta kalkulacja - bez sensu.
nie mam wybitnie wrażliwej cery, oczu również, tak więc to pieczenie w porównaniu z ceną dyskwalifikuje te mazidło na wieki wieków.
półtorej gwiazdki, bo dość szybko zdarłam z twarzy warstwę Duraline za pomocą tego specyfiku.

Używam tego produktu od: parę razy podebrałam mamie
Ilość zużytych opakowań: testy

WŁOSY lokówka

Bardzo lubie to mleczko

Mleczko do demakijazu loreal ma piekny zapach i bardzo ladnie usuwa makijaz . Dobrze nawilza skore. Nie szczypie w oczy, co jest duzym plusem, ma fajna gesta konsystencje.

Używam tego produktu od: 4miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Nie wiem, czy jest to możliwe, ale zepsuł się...

Od kilku lat stosowałam go naprzemiennie z innymi do cery suchej i wrażliwej. Chwaliłam sobie, pomimo tego, iż był trochę za tłusty jak dla mnie i miał dość wysoką cenę.

Odkąd L\'oreal zmienił butelkę mleczka na nową, ja mam silne przekonanie, że coś, co bardzo ceniłam w tym produkcie, czyli brak podrażnienia, zniknęło. Myślałam, że może moje mleczko zakupione było źle przechowywane, jakaś gorsza partia się trafiła mi, czy cokolwiek innego się stało, ale gdy zmyłam buzię tym samym mleczkiem, ale mojej mamy, przekonałam się, że już nigdy nie kupię go, gdyż SZCZYPIE I PODRAŻNIA OCZY!

Plusy:
- mocno nawilża, nawet po użyciu toniku, moim zdaniem nie trzeba już wieczorem stosować kremu nawilżającego
- dobrze radzi sobie z makijażem, choć może zapychać (dlatego lepiej zmyć go wodą lub tonikiem później)
- przyjemny zapach

Minusy:
- wysoka cena
- szczypie i podrażnia oczy
- zostawia tłusty film

Choć moja ocena w tym momencie jest bardziej negatywna, niż pozytywna, daję 3 gwiazdki ze względu na ilość butelek, które zużyłam w przeszłości i byłam zadowolona.

Używam tego produktu od: Z przerwami od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. czterech

Idealne dla bardzo suchej skóry

Niestety mam bardzo suchą skórę, która po kontakcie z wodą robi się ściągnięta. To samo dzieje się po użyciu większości środków do demakijażu. Po wielu nieudanych eksperymentach przestałam już wierzyć, że istnieje mleczko, które byłoby w stanie nawilżyć moją wrażliwą skórę. Wtedy - jakoś zupełnie przez przypadek - kupiłam Hydra Confort. Okazało się strzałem w dziesiątkę. Dobrze usuwa makijaż, a co najważniejsze - po zastosowaniu cera jest mięciutka, gładka, nawilżona, niemal jak po nałożeniu kremu!

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten kosmetyk! Chociaż ma jedną wadę - nadmiar grozi szczypaniem w oczy ;)

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę ;)

trochę szczypie w oczy

+wydajne (używane z tonikiem 5 miesięcy)
+nie uczuliło mnie
+dokładnie zmywa makijaż (niewodoodporny)
+nie powoduje ściągania się skóry

-szczypie w oczy przy demakijażu oczu ,jak za dużo go wezmę
-trochę zbyt gęstawe
-zostawia nieprzyjemną tłustą warstwę na twarzy.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Nie, no nie

Za markę zawsze trzeba zapłacić. Jeśli marka tania, i produkt tani, to jest szansa, że 8 zł, które płacisz, płacisz za składniki. Jeśli marka droższa, a produkt tani, to ewidentnie ceny na podatek za markę starczyło tylko :D Takie mam odczucia po zużyciu mleczka Loreal, nabytego w promo za 13 zł. Poniżej przeciętnej - coś tam oczyszcza z oczu, do twarzy nie polecam, bo zapycha. Pozostawia nieprzyjemną, tłustą warstwę na cerze. Marnie oczyszcza. Nie polecam. Ziaja jest lepsza.

Używam tego produktu od:półtorej miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Taki nijaki...

Mleczko jak mleczko. Żadnych rewelacji. Ma mniej więcej tyle samo zalet jak i wad.

Plusy:
-śliczny zapach
-fajny różowy kolor i dobra konsystencja
-przystępna cena.
-bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem, idealnie zmywa mój "uparty" tusz ;)

Minusy:
-pozostawia bardzo nieprzyjemnie tłustą skórę
-lekko drażniący, po użyciu pieką mnie oczy
-mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

kiepściutki

Nie kupiłam go, więc chociaż o to nie mam do siebie żalu, a dostałam w prezencie. Oj kiepściutki ten prezent :/ :P

Mleczko ma przyjemny zapach i kolor. Daję mu dwie gwiazdki, gdyż nie podrażnia skóry.

Minusów jest naprawdę dużo
- zła konsystencja
- zapycha (!!)
- minimalnie usuwa makijaż (naprawdę prawie wcale!)
- osadza się na ściankach buteleczki, w związku z czym nie dość, że to bardzo nieatrakcyjnie wygląda (opakowanie jest przeźroczyste), to przede wszystkim nie można go wydobyć!
- cena zupełnie nieadekwatna
- nie nawilża (a to miało być jego główne zadanie)

Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu!
Zdecydowanie odradzam!!

tragiczne

Mleczko jest jak dla mnie zbyt gęste i tłuste , strasznie szczypie w oczy ,które łzawią i przez minutę mam mgłę przed oczami, pozostawia na twarzy nieprzyjemną tłustą powłokę ,pewnie to wina parrafinum liquidum w składzie, ogólnie nie polecam !!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie!!

nic specjalnego

Jedynym plusem tego mleczka jest jego zapach. ładny kolor i nic poza tym. Pozostawia tłusty film na twarzy a usuniecie makijażu graniczy z cudem - chyba, że nastawiamy się na 10 krotną zmianę wacika i tyle samo aplikacji produktu.Kompletnie nie spełnia swojej roli. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej go nie skończę