Les Karites, Maska do włosów z karitą

Les Karites, Maska do włosów z karitą

Maska do włosów suchych lub zniszczonych zawiera masło z karity (5%), odżywcze i wzmacniające oraz elementy regenerujące strukturę włosa: czynniki błonotwórcze i witaminę B5

Nie polecam

Maska jest ciężka, niestety trudna do spłukania, cokolwiek bym robiła zostawia tłusty ślad na włosach. Zalety dwie - moje włosy (kręcone naturalnie) łatwo się rozczesują, maska ma dla mnie przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 200ml

daje rade

nie wiem czemu albo sie nia zachwycamy alebo nie znosimy jak dla mnei jest bardzo dobra , wlosy sie mneij pusza rewelacyjnie ukladaja i nastepnego dnia sa lejace moze tak dziala bo mialam naprawde zniszcone wlosy pewnie na zdrowych efekty sa takie ze przetłuszcza

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2 gie

Do grubych wlosow.

Moje wlosy sa proste, dosc grube i geste, ale kiedys byly znacznie gestsze i ladniejsze. Od jakiegos czasu je zapuszczam i staram sie osiagnac efekt wiekszej objetosci. Pomaga mi w tym henna i wlasnie ta maska. Nakladam ja nie tylko na dlugosc wlosow, ale tez tuz przy skorze glowy, zakladam czepek i turban i trzymam tak przez 15-30 minut. U mnie nie wzmaga przetluszczania, wrecz przeciwnie (przypuszczalnie przetluszczanie u mnie bierze sie z paradoksalnie zbyt suchej skory glowy). Wlosy latwo rozczesac, ale nie sa sliskie i oblepione jak po innych odzywkach. Moze troche mniej lsnia, ale z pewnoscia nie sa matowe, a wizualnie jest ich wiecej i w dotyku wydaja sie zdrowsze i grubsze. Zapach bardzo mi odpowiada, przypomina pudding smietankowy.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Smokey eyes H&M

mazdiło

Kupuje najczesciej w saszetce 75ml po lecie lub zimie. Nie polecam do czestego stosowania, bo obciąza wlosy-staja sie oklapniete, matowe, bez zycia. Nie mozna stosowac blisko skory, bo potem jest mega przetluszczenie.

Stosuje regularnie raz na tydzien/dwa tygodnie i nakladam od polowy dlugosci wlosow. Maska jest bardzo cięzka-co jest jej duzym plusem. Pachnie okropnie i kolor jakos nie przypadl mi do wlosow.

ale:
Wloski po niej sa ladne, wygladzone, odzywione, nie puszą się. Nie wiem jak sie sprawdza przy bardzo zniszczonych włosach, bo moje sa w dobrym stanie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

totalna klapa

Straszna sprawa, maseczka jest do kitu. Gęsta, treściwa konsystencja, trochę ciężko spłukać mi ja z włosów. Efekt końcowy to posklejane i matowe włosy z suchymi jak patyki końcówkami, które odstają na wszystkie strony. Więcej dodawać chyba nie trzeba. Naprawdę odradzam. Pierwszy kosmetyk, który wylądował w koszu.

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:1/2

oj nie

Nie przypadła mi do gustu ta maseczka, ponieważ jak dla mnie to ona nie robi absolutnie nic z włosami. Ani nie sa gładkie, ani miekkie- a wręcz przeciwnie mam wrażenie, ze sa szorstkie w dotyku. Konsystencja i zapach ujdzie.

Używam tego produktu od:4 mies.
Ilość zużytych opakowań:mecze 1

taka sobie...

maseczka jest ogólnie mowiac srednia, plusem jest to ze wlosy w dniu jej uzycia wygladaja po prostu zjawiskowo, sa blyszczace, doskonale się ukladają i pięknie pachną, juz drugiego dnia jednak widac ze sa przetluszczone i trzeba je czesciej myc gdy sie uzywa tej maski, kolejnym minusem jest to, ze maseczka nie daje zbyt wielkich efektow, nie odzywia wlosow zbyt dobrze, nie mozna jej stosowac jako kuracji bo w tej roli nie sprawdza sie zbyt dobrze, moze kiedys jescze kupie ten produkt ale szukam czegos lepszego

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Przyjemna maseczka

Świetny zapach, przyjemna kremowo-masłowa konsystencja. Dobra w przerwie między kosmetykami profesjonalnymi. Polecam raczej do pielęgnacji, nie do intensywnej regeneracji. Maseczkę oceniam w superlatywach, jedyny minus średia wydajność.

Używam tego produktu od:ok miesiąc, na b. zniszczone włosy

piękny zapach i nic więcej

Maske mam z wymiany na targowisku, dostalam pol opakowania na spróbowanie. Zaczne od zalety - jedyna glowna za to naprawde duza, to zapach maseczki, ja ten zapach po prostu uwielbiam.
Jednak ta maska kompletnie nie pomaga moim wlosom, a to przeciez jej glowne zadanie.
Dlatego dla zapachu bede uzywac... zel pod prysznic z tej serii, kosmetyki do wlosow karites zupelnie mi nie sluza (mialam tez szampon).

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

:)))

zawsze w mojej lazience. uwielbiam ja. nie jest to maska do czestego uzytku. ja aplikuje ja sobie raz na miesiac.
jest ciezka, nie splywa z wlosow. odzywia je.
moje wlosy po jej uzyciu sa miekkie, lsniace, cudownie sie ukladaja.

co tu duzo pisac...
KWC ;)

Używam tego produktu od:ojjjj, dlugo juz jej uzywam...
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek jednorazowych, kilka tych wiekszych tub

Niezły syf

Miałam większe opakowanie w butelce ale było na pewno z tej samej serii. Śmierdzące badziewie, które musiałam w nieskończonych ilościach wylewać na włosy aby chociaż je rozczesać. Żadnych efektów pozytywnych dla moich włosów nie zaobserwowałam. Były oklapnięte i szybciej się przetłuszczały. A jeżeli próbowałam dawać mniej odżywki wówczas o rozczesaniu mogłam tylko pomarzyć.
Ogólnie syf jakich mało, śmierdzące to, i konsytsencja ciekła i wogóle podrażniło mi tylko skórę głowy. Załuję że kupiłam. Butelka była duża i wyglądała wiarygodnie no ale na tym koniec.
Odradzam.

Używam tego produktu od:rok temu

cienka :(

no i przejechalam sie :( zwiedziona obietnicami producenta zakupilam owo cudo ktore mialo podreperowac moje wloski...i co???Siano!!!wlosy jak byly suche tak po masce staly sie jeszcze bardziej wysuszone-w w idoczny sposob.zaczely sie jakos puszyci odstawac-a mam wlosy proste jak druty!!! dla mnie wyrzucone pieniadze.wykonczylam cala tube czekajac na bardziej pozytywne efekty ale niestety sie nie doczekalam.zapach niespecjalny.nie moge polecic.