Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bioderma, Sebium, Pore Refiner (Korygujący preparat zwężający pory) (stara wersja)

Cena już od 29,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat o działaniu korygującym dla skóry tłustej lub mieszanej z problemem rozszerzonych porów, spowodowanym nadmiernym wydzielaniem sebum, stresem, paleniem, zanieczyszczeniami itp. Poprawia wygląd skóry, czyniąc ją bardziej delikatną, gładszą i czystszą. Likwiduje niedoskonałości cery, zwęża pory i sprawia, że są mniej widoczne. Opatentowany kompleks Fluidactiv przywraca prawidłową jakość sebum, co zapobiega zatykaniu porów i tworzeniu się zaskórników. Dzięki działaniu przeciw wolnym rodnikom pozwala zachować naturalny blask skóry. Zmniejsza błyszczenie się skóry. Dzięki lekkiej, płynnej konsystencji błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę przyjemnie jedwabistą w dotyku. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Skład: Water (Aqua), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dipropylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, Sodium Polyacrylate, Salicylic Acid, Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Silica, Trideceth-6, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Propylene Glycol, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Caprylic/ Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum) (12.03.2010)

niezawodny

Polecam wszystkim! Na prawdę warto przetestować, szczególnie gdy ma się cerę tłustą i widoczne pory. Serum po nałożeniu robi taką jakby gładką warstwę na twarzy i gdy nałoży się krem oraz podkład to buzia wygląda na bardzo gładką i cały czas jest świeża. Makijaż utrzymuje się o wiele wiele dłużej. Nie wyobrażam sobie letnich gorących dni bez tego serum.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002358].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit!

Na pewno kupię ponownie. Uwielbiam ten krem. Wygładza skórę, matuje. Dzięki niemu makijaż twarzy utrzymuje się cały dzień. Zostanie już ze mną na zawsze ;)

plusy
+efekt wygładzenia skóry
+lekko maskuje pory
+matuje
+utrwala nakładany na niego podkład

minusy
-wysoka cena

Używam tego produktu od: półtora miesiąca, codziennie!
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950794].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo

U mnie krem w ogóle nie zmniejszył porów, po prostu nie zauważyłam żadnej poprawy. Zapach i konsystencja przyjemna, ale strasznie się roluje na skórze, przez co mogę używać go tylko na noc. Na szczęście nie przetłuścił mi dodatkowo skóry. Jedna gwiazdka, ponieważ w moim przypadku nie zostały spełnione zapewnienia z opisu producenta, a krem do najtańszych nie należy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935556].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Idealny!

Od młodych lat borykałam się z problemem zaskórników, pryszczy i rozszerzonych porów, które mogłabym śmiało nazwać \'dziurami\'.. W dodatku mam cerę mieszaną - po nałożeniu podkładu bardzo szybko się przetłuszczała w strefie T.

Ale wreszcie znalazłam kosmetyk dla mnie!

Niespodzianka może jakaś jedna pojawi mi się raz na miesiąc, pory są zdecydowanie zmniejszone, buzia wygląda na w miarę jednokolorową, a nie w różnokolorowe ciapki;d
Krem pod podkładem znacznie przedłuża jego trwałość i opóźnia przetłuszczanie strefy T o dobre kilka godzin. Cera wygląda świeżo.

Krem ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, bardzo szybko się wchłania i pozostawia twarz przyjemnie mięciutką.

Jedynym minusem jest strasznie wysoka cena.. Ale jako że jest to jedyny preparat, który tak dobrze na mnie działa, to zamierzam go dalej kupować.

Polecam używać go razem z płynem micelarnym Biodermy z serii Sebium - idealna para!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920872].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Dla mnie krem doskonały, używam go już od ponad dwóch lat. Mam cerę trądzikową ze skłonnościami do tworzenia się zaskórników i trądziku różowatego, skóra tłusta. Zdecydowanym plusem w moim przypadku jest to, że to jest jedyny krem(a próbowałam już chyba wszystkich dermokosmetyków do cery trądzikowej), który po regularnym stosowaniu zlikwidował mi całkowicie zaskórniki z czoła i okolicy T. Świetnie nadaje się do podkładu(tylko najlepiej pomieszać podkład z kremem przed nałożeniem, gdyż inaczej może się rolować), skóra długo jest MATOWA i świeża. Zdecydowanie jest to mój nr. 1 (czego nie mogę powiedzieć o reszcie kosmetyków z tej serii). Największym minusem jest to, że krem jest mało wydajny, mały i dosyć drogi jak na to, jak szybko mi się kończy, a dosyć oszczędnie go używam. Jednak nie zniechęca mnie to, ponieważ jest to jedyny kosmetyk, który tak dobrze działa na moją cerę. Piszę tą recenzję dla kobiet, które nie mogą poradzić sobie z zaskórnikami-polecam, może na Was tak dobrze podziała jak na moją skórę:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918338].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Plusy:

- korektor + krem na zwężanie porów - REWELACJA - brałabym w ciemno!
- krem zmiększa delikatnie całą twarz
- zwęża pory
- likwiduje wągry
- świetny na wszelkie niespodzianki
- świetnie matuje
- konsystencja żelowa
- szybko się wchłania (nie roluje mi się na twarzy!)
- całkiem przyjemny zapach
- nawilża !

Minusy:
- póki co brak :)

Dziwię się, że u niektórych wyczytałam, że nie nawilża i że się roluje w czym ja tego problemu nie miałam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896276].usefull || 0 }}% pomocna.

nic nie robił

Ze wględu na moje problemy z cerą, ciągłe błyszczenie, rozszerzone pory - zakupiłam o to ten produkt. Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, pomyślałam - spróbuję.
Stosowanie w dzień: napewno nie....twarz błyszczy sie niesamowicie i nie pod makijaż!!! Podkład rolowal sie, nie było mowy o wykonaniu makijażu.
Więc stosowałam w nocy...ale moja cera jaka była, taka i została, nawet po systematycznym stosowaniu noc w noc. Nie ma mowy o ograniczniu błyszczenia oraz zwężeniu porów.
Złużyłam ten preparat do końca tylko dlatego, ponieważ było mi szkoda wydanych pieniędzy.
Nie sprawdził się u mnie totalnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884388].usefull || 0 }}% pomocna.

Matowienie ekstremalne, chociaż główna obietnica producenta niespełniona

Używałam tego kremu jakiś czas temu do mojej tłustej buzi. Kupiłam go zachęcona obietnicą zmniejszenia rozszerzonych porów. Stosowałam głownie kiedy wiedziałam, że będę przebywać poza domem wiele godzin i na imprezy.

Plusy:
- porów co prawda nie zmniejszył, ale ten krem utrzymywał na mojej cerze mat najdłużej ze wszystkich testowanych produktów
- konsystencja bardzo lekka, żelowa
- szybciutko się wchłania
- przyjemny zapach

Minusy:
- moja cera po jakims czasie tak jakby przyzwyczaiła się do jego działania mimo, że nie używałam go codziennie
- czasem troszkę się roluje
- w miejscach gdzie nałożyłam go za dużo lub źle rozsmarowałam robił białe plamy, aczkolwiek pod podkładem nie było tego widać
- absolutnie nie nawilża, ale coś za coś

Bardzo polecam jako krem do zadań specjalnych. Ja pewnie za jakiś czas go kupię ponownie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878770].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest okej

Zakupiłam ten produkt, ponieważ ekspedientka mi go doradziła. Szukałam czegoś pod makijaż, aby po dłuższym czasie nie świeciła mi się twarz.
Powiem szczerze, żę za taką cene spodziewałam się czegos lepszego. Krem może i matuje na długo, ale na całonocną impreze się nie nadaje.
Po drugie mam go z miesiąc, a już mi się kończy.
Za drogi wydatek jak dla mnie, aby co miesiąc go kupować i wydawać 75 zł na krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872734].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Świetna rzecz. Matuje na dluuuuugo, zmniejsza nieco widoczność porów. Genialny na strefę t jako baza pod podkład. Współpracuje z każdym podkładem i pudrem. Chowajcie sie wszystkie bazy matująca swiata z najwyższych półek!!! W dodatku pielęgnuje mieszane i tluste partie skory. Absolutnie nie do suchych partt twarzy bo wysuszyć. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865661].usefull || 0 }}% pomocna.