Goldwell, Dualsenses, Ultra Volume Gel-Shampoo (Szampon w żelu dodający objętości)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Ultralekka konsystencja żelu dla delikatnego oczyszczenia i wzmocnienia włosów. Szampon zawiera specjalnie zaprojektowany VOLUME SYSTEM wzbogacony multi-minerałami o ultra lekkiej konsystencji żelu dla widocznie wzbogaconej objętości i uczucia większej ilości włosów. Dla cienkich i normalnych włosów.

nie dla mnie

Mam włosy z tendencją do opadania, płaskie. Naturalnym jest, że chcę nadać im objętości. Moja Pani Fryzjer farbuje mi włosy farbami Goldwella, które są wg mnie jednymi z najlepszych. Myślałam, że szampon będzie równie dobry jak farby lub inne produkty z serii, ale niestety.... Włosy po nim były szorstkie, ciężkie do rozczesania, a zamiast upragnionej objętości, dużo włosów na szczotce, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie nieskończone

Działa

Szampon tak jak odżywkę z tej serii także kupiłam zachęcona próbkami dodawanymi do zamówień w pewnej perfumerii internetowej.

Opakowanie-ładne, poręczne.

Zapach/konsystencja.Zapach jest przyjemny, dość świezy i intensywny.Konsystencja żelowa, gęsta.Szampon mocno się pieni tworząc obfitą pianę.
Dobrze myje, włosy po jego użyciu są świeże, dobrze się rozczesują.

Działanie- tak faktycznie nadaje objętośc.Objętośc włosów po jego użyciu jest widocznie i namacalnie większa.To widać i czuć pod palcami.Aż do nastepnego mycia.Są jakby otoczone lekko pudrową kołderką.
Ale uwaga bo szampon nie należy do "przyjemniackzów".Na pewno nie pielęgnuje włosów i raczej nie nadaje się do codziennego używania bo obciąża i może wysuszać.Kto liczy też na połysk może być zawiedziony.Ale ja nie oczekuję gładkich włosów, chcę objętości.A to ten szampon mi daje.

To nie jest kosmetyk pielęgnacyjny.Tak jak odzywka z tej serii to raczej kosmetyk do zadań specjalnych, do używnia od czasu do czasu niż codziennie.I tak moim zdaniem nalezy do niego podchodzić.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i ok 1/3 pełnowymiarowego opakowania

Szamponowy bubelek

Szampon dobrze się pieni, ładnie pachnie, ma fajną żelową konsystencję...i to byłoby na tyle.

Kompletnie nie zauważyłam aby zwiększył objętość moich włosów.
Do tego strasznie przetłuszcza włosy.

Plącze je.. ALE dobrze się mimo to rozczesują później.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Nie spełnił oczekiwań

Po szamponie dodającym objętości nie oczekiwałam jedwabiście gładkich, śliskich włosów , ale nie myślałam, że będzie tak plątał włosy.
\\nBez odżywki byłoby ciężko je rozczesać (mam długie włosy).
\\nNie unosi włosów u nasady, trochę je puszy, ale raczej dlatego, że przesusza włosy, a nie, że dodaje im objętości.
\\nZapach standardowy - raczej "drogeryjny", niż "salonowy".
\\nSpodziewałam się więcej.

pierwsze wrażenia dobre, potem strasznie wysuszył skórę głowy :-(

Jestem w trakcie 1,5l. To całkiem porządny szampon, taki na czwórkę. Nie wiem, czy byłabym z niego zadowolona, gdybym nie używała dużych ilości odżywek (bez nich każdy szampon splącze moje włosy) ale z rekonstruktorem Tigi dumb blonde, spisuje się dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie do końca butli.

edit:

No i niestety gwiazdki w dół!
Szampon po dłuższym używaniu okropnie wysuszył skórę głowy :-( Jednak jedyne co mogę polecić z tej serii to RichRepair, który do samego końca spisywał się świetnie. Żałuję zakupu Ultra Volume, bo teraz walczę z łupierzem, który chyba planuje ze mną pozostać :-((

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,5l.

To nie to

No i mam ambiwalentne uczucia. Nigdy Goldwell fajny, niby produkt polecany przez fryzjera i z salonu. Niby nawet objętność jest w porzadku, włosy są miękkie i puszyste, ale strasznie wysuszone.. Do tego stopnia, że wolę na codzień używac fructisa a goldwella tylko z odżywką.
Nie jest to mój typ i nie kupię go ponownie. Może przy cięższych włosach się sprawdzi. Przy cienkich nie daje sobie rady. Niestety..

Używam tego produktu od: 3m
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niestety...

Kolejny wysuszacz, ta jedna gwiazdka to za to, że szampon naprawde dodaje objętości i to spektakularnej. Niestety, caly czar pryska nastepnego dnia, kiedy wlosy są nie do rozczesania, szorstkie i matowe, wysuszone na wiór i doslownie wyglądają jak wióry, bo aż poskręcane. Nie wyobrażam sobie używania tego szamponu regularnie, jedynie przed jakimś wielkim wyjściem raz na ruski rok. Efekt ekstra dry za kosmieczne pieniadze. W dodatku zapach calkiem średni, a konsystencja wodnista, ciężko sie pieni. Nie polecam:-(

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Bardzo udany szampon :))

Kupiłam go przypadkiem i na szczęście się nie zawiodłam. Szampon przede wszystkim BOSKO pachnie ( Ja wyczuwam zapach perfum RALPH Ralpha Laurenta :), które mój TŻ uwielbiał na mnie ;) ) , jest baaaardzo wydajny, super się pieni, zdarza mu się poplątać włosy, ale przynajmniej nie obciąża ich i dodaje im wręcz objętości. Super szampon, chętnie do niego wrócę.
Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

KWC

Świetny szampon. Dobrze się pieni, doskonale oczyszcza włosy (szczególnie chodzi tu o sebum i kosmetyki do układania włosów), ślicznie pachnie (zapach utrzymuje się jeszcze długo długo po myciu), nie plącze włosów i jest niebywale wydajny. Gdy włosy są jeszcze mokre, już widać jak "odbijają" się od głowy. Po wysuszeniu czuć i widać różnicę - włosów jest zdecydowanie więcej, wyglądają na zdrowsze, gładsze, pięknie lśnią. Polecam!

Aha, szampon, jak i wszystkie produkty Goldwell, nie jest testowany na zwierzętach!