Goldwell, DualSenses, Ultra Volume, Gel-Conditioner (Odżywka w żelu zwiększająca objętość)

Ultra lekka konsystencja żelu dla codziennego wzmocnienia i poprawienia rozczesywalności włosów. Odżywka zawiera specjalnie zaprojektowany Volume System wzbogacony multiminerałami o ultra lekkiej konsystencji żelu dla widocznie wzbogaconej objętości i uczucia większej ilości włosów. Dla cienkich i normalnych włosów.

To nie jest żadna odżywka!Ale działa.

Producent chyba się mocno pomylił nazywając ten produkt odżywką.
Odżywka ma jak sama nazwa wskazuje odżywiać, tak?Ten produkt wcale nie odzywia włosów, nie poprawia ich kondycji.Ale jest idealny do zwiększania objętości!

Jestem posiadaczką włosów z gatunku cienkich i lichych, dodatkowo są one obcięte krótko.Chociaz nie jakoś ekstremalnie.Lubię mieć na głowie nieład, coś w stylu "prosto z łożka".Kosmetykami do stylizacji nie zawsze da się uzyskać ładny efekt bo sklejają włosy, są widoczne itd.

Z tą odzywką spotkałam sie podczas zakupów w znanej perfumerii internetowej.Dostałam do zamówienia próbki.Początkowo rzuciłam je w kąt ale któregoś dnia stwierdziłam, że wypróbuję.

Odżywka ma konsystencję niebieskiego żelu o przujemnym zapachu.Jest lekka.Po nałożeniu na włosy wsiąka w nie niemal od razu.
Spłukje się z łatwością.Nieco ułatwia rozczesywanie włosów ale w minimalnym stopniu.
Po wysuszeniu włosów przeżyłam szok-miałam ich ze dwa razy więcej.W dodatku były lekko usztywnione i "szopowate" czyli tak jak lubię :)
Dodatkowo efekt nie tylko widać ale też czuć pod palcami.
Objętośc utrzymuje się aż do następnego mycia.Włosy cały dzień wygloądają doskonale, są napuszone, mają wspaniałą objętość.

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy-ta "odżywka" nie odzywia włosów, nic a nic.Mam wrażenie, że nawet nieco przesusza włosy.To raczej kosmetyk do stylizacji.
Używana w nadmiarze, zbyt czesto obciąża włosy i niestety zamiast objętości są strąki.Dlatego nie używam jej codziennie ale co 2-3 mycie.Wtedy jest okej.

Jeśli szukacie objętości a nie odżywienia-ten kosmetyk sprawdzi się całkiem dobrze.

Cena w sklepach czy salonach jest dość wysoka ale od czego mamy internet?:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek i napoczęte pełnowymiarowe opakowanie

Odżywka bubelek

Szampon z tej serii jest równie okropny jak ta odżywka.

Zero jakichkolwiek efektów! Nie działa na moje włosy, nic a nic.

Do tego jest \'tępa\' i musiałam nakładać jej sporą ilość aby pokryła mi włosy (mam krótkie, lekko za ramiona)

Mimo długiego spłukiwania tak jakby pozostawała na włosach i je przetłuszczała!

Ilość zużytych opakowań: 2/4

Okropieństwo!

Nie wiem jak można coś takiego wypuścić na rynek. Żel jest niezwykle "tępy" w użyciu, włosy są napuszone i brzydkie. Wylałam połowę tego świństwa. Nie polecam nikomu, do niczego.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Wysusza włosy

Niestety, to nie to , czego oczekiwałam. Rozumiem, że produkt ten ma zwiększać objętość, więc nie ma tu mowy o super odżywianiu (bo odżywianie = obciążanie włosów). Jednak to wciąż jest odżywka więc jakieś tam właściwości odżywcze, nawilżające powinna mieć. odżywka Goldwell jednak tego w ogóle nie robi :(
Jeśli chodzi zaś o objętość to nic szczególnego też nie zauważyłam. Nie powiedziałabym, że moich włosów jest więcej.
Za to na pewno gorzej się układają, włosy stają się przesuszone i wyglądają sianowato.
Poza tym nie lubię uczucia, jakie ta odżywka zostawia na włosach podczas jej spłukiwania i kiedy są mokre. Nie wiem jak to dokładnie określić, ale chyba ten produkt pozostawia na włosach jakąś wartwę, która powoduje, że są nieprzyjemnie matowe i ciężko je rozczesać.

Jedyną zaletą odżywki jest jej zapach, taki świeży, słodki. Jednak nie będę kupować takiej odżywki tylko dla zapachu

Koszmar...

Szampon z tej serii strasznie wysuszyl mi wlosy, a odżywka tylko spotęgowala ten efekt. Odradzam, efekt wiórów murowany. Odżywka ma wodnistą konsystencję, nie odżywia, jedynie dodaje spektakularnej objętości, ale jakim kosztem i za jakie pieniadze? Reszta w mojej recenzji o szamponie.

Ilość zużytych opakowań: 75 ml

Świetna!

Jak dla moich włosów ten i inne kosmetyki goldwella są po prostu najlepsze.
Często odżywki, też profesjonalne (z drogeryjnych mieszadeł dawno już zrezygnowałam) przyspieszają proces przetłuszczania i oklapnięcia. Ta jest bardzo lekka, więc mogę bez problemu używać jej codziennie (bez odżywki nie daje rady delikatnie rozczesać swoich długich włosów). Pielęgnuje, nie wysusza włosów jak to sie zdarza niektórym volume.
Zapach przyjemny, ale nietrwały.
Objętość zdecydowanie łatwiej uzyskać, ale bez rytuałów typu suszenie głową do dołu i odpowiedniej stylizacji cudu nie ma.
Jednak wątpię żeby jakakolwiek odżywka/szampon była w stanie samodzielnie stworzyć efekt jak z reklamy, także daję KWC. Używam tego produktu od: miesiąca

Przesusza

Rewelacyjna odżywka! Stosuję ją razem z szamponem z tej samej serii (recenzja w odpowiednim miejscu). Odżywka absolutnie nie obciąża włosów, świetnie je odżywia (odkąd jej używam widzę poprawę stanu włosów), jest bardzo wydajna i ładnie pachnie (zapach utrzymuje się na włosach). Odkąd używam tej odżywki praktycznie odstawiłam wszystkie produkty zwiększające objętość (pianki, spraye) stosowane przed suszeniem włosów. Już ich nie potrzebuję! Po tej odżywce mam naprawdę dużo włosów, widzę to i czuję. Włosy są niesamowicie bujne (jak gdyby pokryte delikatną niewidoczną pudrową warstewką, która daje odczucie większej ilości włosów), miękkie w dotyku, pięknie lśnią i świetnie się układają. Polecam!

Produkt, jak wszystkie inne firmy Goldwell, nie jest testowany na zwierzętach!

EDIT: Przy dłuższym stosowaniu odżywka przesusza włosy (ach, ta pudrowa warstewka...). Odradzam więc stosowanie jej posiadaczkom włosów suchych! Obecnie używam wyłącznie szamponu z tej serii, a odżywkę nakładam okazjonalnie, co 3-4 mycia lub gdy chcę uzyskać ekstra efekt. Nie wiem, czy kupię ponownie, zastanawiam się nad alternatywą w postaci "60 sekundowego balsamu w żelu" z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam 3