ColorFresco (Chłodzące cienie do powiek w sztyfcie)

ColorFresco (Chłodzące cienie do powiek w sztyfcie)

Cieni używam dosyć rzadko, zazwyczaj na jakieś specjalne wyjście lub na dyskotekę, dlatego zwracam uwagę na to, żeby dobrze sie rozprowadzały i długo trzymały na powiekach. Po wielu niepowodzeniach i rozczarowaniach odkryłam cień do powiek ColorFresco w sztyfcie. Mimo moich obaw, można go swobodnie korygować na oku,jeśli coś nie wyjdzie, bo ma lekko wilgotną konsystencję, która umożliwia delikatne jego roztarcie, ładnie błyszczy, rzeczywiscie chłodzi a co najważniejsze nie znika z oczu! Wytrzymał na moich powiekach całe wesele aż do rana! Znacie jeszcze takiego twardziela? Szkoda tylko, że gama kolorów tych cieni jest taka uboga...

Cena: ok. 27 zł

miłe wspomniania:)

Miałam kolor jaśniutkiego błękitu. Mama kupiła mi ten cień jako 1 z pierwszych moich cieni jakieś 11-10 lat temu??Już nawet nie pamiętam kiedy to było...Pamiętam że bardzo długo go zużywałam bo był mega wydajny i że fajnie chłodził co budziło mnie troszkę rano ;) Kolorek śliczny i subtelny..Fakt po całym dniu pamiętam że zbierał się w załamaniach ale bardzo go lubiłam..I to że jest taki maleńki i teraz chętnie bym go nosiła w torebce.Niestety już ich nigdzie nie widzę a szkoda!

Zaznaczyłam nie wiem bo nie widziałam ich w sklepach, jeżeli się pojawią to na bank się skuszę

Używam tego produktu od:wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań:1 czy 2?

i bez wałków

Dosłownie-chyba pierwsze cienie w kremie (czy raczej żelu) z którymi miałam do czynienia, a które się nie wałkowały na powiece! A nabyłam je świeżo po cieniach w kremie rimmel (=żywotność 5 minut). Cienie przyjemnie chłodzą powieki, są bardzo trwałe, dość równo się rozprowadzają (jak długo nie przedobrzysz z ilością warstw...)
Szkoda że tylko takie jasne kolorki...Zatem to 4* to trochę na wyrost, ale tak z sentymentu...

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:2, trzecie szwenda się po kosmetyczce

Super!

KWC a co! w kategorii cieni w kremie on wygrywa bezapelacyjnie. Podchodziłam do niego sceptycznie po przejsciach z cieniami w kremie Sephory które po niecałej godzinie ścierały się, wałkowały i zbierały w załamaniach, tutaj jestem w absolutnym szoku. Nałożony rano na powieki trzyma sie kilka godzin bez poprawek (jakieś 8 godzin spokojnie wytrzymuje) nie wałkuje sie, nie ściera a co najważniejsze nie zbiera sie w załamaniach (co zawsze tworzy brzydką kreskę na powiece. I przeszedł jeszcze jdną próbę a mianowicie intensywne słońce, jak jechałam samochodem to cały czas tak mi świeciło w twarz (a byłam bez okularów)i później caly dzień chodzenia po sklepach i jemu NIC! Mysłałam, że spłynie, a on gdyby nigdy nic trzyma się doskonale. Super. Mam kolor BUBBLY taki jaśniutki ze złotym połyskiem, super na lato! To jedyne cienie w kremie które polecam.

Aha co do chłodzenia, to tylko chwilę po nałożeniu czuć ten efekt, i po chwili znika, ale mi to nie przeszkadza, ważne że sie dobrze trzymają.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Nie będę po nim płakać

Jestem jego posiadaczką od 2 lat i już wkrótce chyba przestanę :) bo już nigdzie nie ma ich do kupienia.. a nawet jeśli- nie wywołał we mnie takiego zachwytu, żeby skusić się na następną sztukę.
Posiadam kolor 02- champagne bubbly, taki.. szampański :) delikatnie złoty, bardzo ładnie rozświetlający łuk brwiowy, jednak nie nadający się na całą powiekę (znika :( ). Rozprowadza się ładnie, chociaż nie lubię bawić się sztyftem, przyjemnie chłodzi.. ot, rozśwtelający cień, który ma taki bajer, że chłodzi :)

Dla mnie świetny!!

Dla mnie ten cień jest świetny, godny polecenia. Dziwię się, że niektóre recenzentki piszą, iż krótko się trzyma. U mnie na powiece trzyma się cały dzień. Także nie zbiera mi się wcale w załamaniach. I ten przyjemny efekt chłodu... Jedynym minusem jest mała gama kolorów, no i może nie nakłada się go zbyt łatwo. Ale poza tym świetny! Polecam!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 2
Recenzja: ...

szkoda pieniędzy

Kupiłam go mamie, bo pani w sklepie bardzo mi zachwalała ten cień. No mówię za 27 zł to cień musi być super, a jednak pomyłka. Cień szybko schodzi z powiek, zbiera się w załamaniach. Jedyny plus to że fajnie chłodzi.
I moim zdaniem jest mało wydajny. A po pewnym czasie się łamie :/

nie warto

Bardzo mi go zachwalano, i tym bardziej załuję z nim spotkania. W momencie nakładnia czuć przez chwilkę kojący chłodek.Cień jest śliczny, pastelowo winny co z tego skoro błyskwicznie znika. W sumie łatwo nim robić korekty bo łatwo się go nakłada ale szybko przemieszcza się z powierzchni powieki. W tej cenie można smiało używać avonu color trendy który nie uczula.

Nic specjalnego

Cień nie jest zły, ale moim zdaniem trochę kiepsko się rozprowadza i niestety dość szybko spływa z powieki. Chłodzenia zadnego nie zauważyłam...

nic nie wart

Nie mogę doszukać sie w nim żadnych plusów. Kompletnie nietrwały, najpierw zbiera sie w załamaniu powieki, potem znika, mimo że producent obiecuje 8-godzinną trwałość. Chłodzi przez ułamek sekundy, w momencie nakładania. Niewygodny w aplikacji. Broni się tylko ładnym kolorem (na ręce, na powiece już efektu brak) - 02 Champagne Bubbly.

Color Fresco nabyłam zaraz, jak tylko pojawił się na rynku. I od tego czasu leży w mojej kosmetyczce, przekładany z miejsca na miejsce...
Zauroczył mnie odcień Rosy White. Faktycznie przy nałożeniu doświadcza się uczucia chłodu. Cień się również świetnie, równomiernie nakłada, pozostawiając oczy delikatnie podkreślone i rozjaśnione. Dlatego za formę 2*.
Natomiast minusy:
- sztyfcik jest tak delikatny, że złamał mi się podczas nakłania na powiekę
- po 2 miesiącach zgęstniał, stwardniał i przestał równomiernie nakładać
- nieużywany cień jakby ulatniał się - na czubku sztyftu powstaje warstewka uniemożliwiająca nałożenie cienia (trzeba ją zerwać i malować dopiero kolejna wierzchnią warstwą)
- trwałość wołająca o pomstę do nieba - cień znika po godzinie i zbiera się w załamaniu powiek.
Sam cień jest niesamowicie wydajny, aczkolwiek w obliczu powyższych minusów nie polecam.

ah ten chłód :D

Na wstępie tłumaczę się dlaczego odejmuję gwiazdkę :
1. Efekt "chłodu" mogłby się dłuzej utrzymywać.
2. Za uboga gama kolorystyczna ( ja chcę więcej ! )
Są tylko dwa powody ;) Reszta jest fantastyczna ;) Mam kolorek taki właściwie bezbarwny aczkolwiek z złotym połyskiem :) naprawdę bezbłędny na lato i do szybkiego makijazu :) Wystarczy "przejechać" ( nawet byle jak :D ) po powiece tym sztyftem i cień jest tam gdzie ma być ! bardzo miłe uczucie oszronienia powieki :) - rano lekko pobudzające ;) trzyma się przyzwoicie długo, nie wałkuje się ani nie zbiera w załamaniu powieki :) Opakowanie jest wygodne a cień wydajny :) Bardzo przyjemny bejerek - warto być w jego posiadaniu :)

świetny cień

uwielbiam ten cień , jest świetny, ekstra się rozprowadza(daje uczucie chłodu- idealny na lato), trzyma sie bardzo dlugo, nie pozostawia żadnych wałków, szkoda tylko, że jest taki maly wybor kolorow