Ideal Balance (Podkład w kompakcie; cera mieszana)

Ideal Balance (Podkład w kompakcie; cera mieszana)

Zgłaszająca osoba: tavares_boy

Ideal Balance, pierwszy inteligentny puder dla cery mieszanej, który sam dostosowuje się do potrzeb skóry. Idealnie równoważy strefy suche i tłuste.

Receptura "Oil Free"- połączenie delikatnego pudru matującego z wyciągiem z oczaru wirginijskiego o działaniu sebostatycznym z cząsteczkami zmiękczającymi i extraktami z lotosu o właściwościach nawilżających.

Dzięki suchym, lotnym olejkom i specjalnemu aplikatorowi Ideal Balance łatwo sie rozprowadza, pozostawiając na skórze delikatny film.

Skóra staje sie gładka, wygląda zdrowo i naturalnie, makijaż jest jednolity, matowy i utrzymuje się aż do 8 godzin.

Cena: ok. 55 zł / 9 g

Wspomnień czar, dobry był, nawet lepszy od wersji we fluidzie:)

Kupowałam go daaawno temu, kiedy jeszcze lubiłam kolorówkę L\'Oreala
Moja biedna cera, po pierwszym, długotrwałym zetknięciu z hardcorem: klima + jarzeniówki + milion komputerów po 10 h dziennie zaczęła sprawiać wrażenie mieszanej (była normalna z lekką tendencją do przesuszania). No wybór padł najpierw na fluid Ideal Balance, a potem na ten podkład.

+ dość wydajny, ale mniej niż fluid

+ nie było problemu z doborem odcienia (chłodny beż, ale numeru już nie pamiętam)

+ bardzo dobrze radził sobie z buzią - matowił strefy połyskujące, nie podkreślał suchości reszty, dodatkowo pozwalał na poprawki w ciągu dnia

+ mimo dla mnie dyskusyjnej formy kompaktu, ten rozprowadzał się gładko, równiutko, bez plam (czego o innych testowanych kompaktach powiedzieć nie mogę)

+ stosunkowo niedrogi

Minusów sobie nie przypominam, poza mniejszą wydajnością niż fluidu.

Używam tego produktu od: około 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Godny polecenia

Nie robi pomarańczowych śladów, nie zatyka porów, matuje niedoskonałości i wygląda bardzo naturalnie. Czego chcieć więcej? :)

Kupiłam go taniej niż w drogerii, ale jeśli nie trafi mi się już taka okazja, kupię go po rynkowej cenie i nie będę żałować.

Dodatkowy plus za lusterko i gąbeczkę w opakowaniu, które też jest bardzo fajne (nie ma opcji, żeby się coś otworzyło).

Używam tego produktu od: nie wiem

tylko do matowienia:/

Myślałam, że będzie lepiej kryć. Za to dość dobrze matuje:) skóra jest po nim taka aksamitna i miękka. ale niestety nie znalazłam dla siebie idealnego koloru(wszystkie za ciemne). moim zdaniem kolory te są nie tylko za ciemne ,ale też takie płaskie i jednolite, jakby martwe. Ale do matowienia twarzy-w sam raz:)

makijaż kreska

naprawde dobry

mam cerę mieszana ten podkład wspaniale matował moja skore i efekt był trwały.niestety już skończył mi sie ten kosmetyk ale używałam go z 4 miesiące i był wydajny i na pewno jeszcze go kupie.warty jest swojej ceny.do cery mieszanej naprawdę super .

Używałam tego produktu od:4 miesiecy

Bardzo dobry podkład:) Bardzo dobrze się trzym, idealny do poprawek w ciągu dnia. Wtapia się w skórę, ale trzeba dokładnie rozprowadzić. Matuje skórę na długo :)

;)

Bardzo fajny! Mam mieszana cerę i bardzo dobrze mi się go rozprowadza;) Bardzo dobrze matuje! Skóra na strefie T w ogóle się nie błyszczy po aplikacji;) z czystym sumieniem mogę go polecić, także POLECAm;)

Używam tego produktu od: 9 miesiecy

dobry na lato

Kupiłam za 25 zł.Cena w sklepie 65 zł...Puder jest doskonały na lato,bo:
1.bardzo dobrze matuje.
2.kolory są ciemne,toteż twarz lekko brązują(mimo iż mam kolor nr 15,najjaśniejszy).
3.delikatna konsystencja nie powoduje zatykania porów skóry(mam cerę mieszaną)
4.duże poręczne lusterko,ogólnie puderniczka wygląda elegancko(AVON to tandenta)
Polecam,ale tylko latem!!!

very good

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1
Używam go w lecie, aby nie męczyć twarzy podkładami w wysokiej temperaturze. Super matuje, twarz się nie świeci, o co w lecie ciężko. naprawdę polecam.

Tragedy - uciekać!!!

Niestety skusiłam się, bo miał dobrze matować strefę T.
Zalety - żadnych!
Wady:
1) tworzy maskę, jak u woskowych figur
2) zatyka pory (dostałam po nim pryszczy :( :( :( )
3) twarz po jego użyciu robi się płaska, jednowymiarowa
4) owszem matuje, ale wygląda to sztucznie
5) wielkie, niepraktyczne lusterko.

L'Oreal powinien dostac za to 'coś' naganę! Buu! Jeżeli nie chcecie sobie zepsuć cery, to lepiej omijajcie do szerkim łukiem.

Używałam tego kosmetyku przez tydzień i wymiękłam / ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Bubel do n potęgi!

Kolor dobrałam idealnie - 15. Używałam tak jak powinnam. I jaki efekt? Opłakany. To coś ciemnieje w lawinowym tempie, nie matuje, za to wprost ślicznie podkreśla rozszerzone pory na policzkach. Ale dzięki Bogu jest tak mało wydajny, że kończy szybciutko:). Używałam go właściwie jako puder prasowany, późnym wieczorem tuż przed powrotem do domu! Kiedy miałam pewność, że nikogo nie straszę! Ot taka moja oszczędność. Nigdy więcej na to badziewie nie wydam prawie 70 zł. Jedyne co jest świetne w tym produkcie to lusterko, ale relatywnie trochę drogie... Przepraszam, taki mały żarcik.

Nie jest zły..

Faktycznie cudów nie czyni, ale zły też nie jest. Bardzo ładnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, dobrze stapia sie ze skórą.Twarz wygląda świeżo i naturalnie. Matuje rzeczywiście średnio, ale akurat moja buzia tego nie potrzebuje. Jak dla mnie całkiem dobry, szczególnie, że za niego nie płaciłam :D

Rozczarowanie

bardzo sie ucieszylam kiedy ten puder pojawil sie na rynku, bo lubie podklady w kompakcie. Jednak Loreal nie popisal sie w tym przypadku. Kosmetyk przypomina zwykly puder w kamieniu, nie kryje wcale, matuje na bardzo krotko. W blyskawicznym tempie sie zuzywa, plusem jest ladne opakowanie z duzym panoramicznym lusterkiem. Cena nieadekwatna do jakosci.