Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Maybelline, Color Sensational (Nawilżająca szminka do ust)

Maybelline, Color Sensational (Nawilżająca szminka do ust)

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Nowość od Maybelline - szminka Color Sensational, czyli nawilżająca pomadka.
Formuła kosmetyku została oparta o czyste barwniki i miód, pielęgnuje, wygładza. Maybelline wprowadziło 4 różne opakowania.
Do dyspozycji są aż 24 odcienie, podzielone na 4 gamy kolorystyczne (brązy, róże, czerwienie, fiolety). Każda z nich zamknięta jest innym kolorze skuwki.

nawilżające, kryjące
w sztyfcie
Efekt
perłowe

Faktycznie nawilża

Jak dla mnie to jest to połączenie pomadki i balsamu nawilżającego. Efekt można stopniować od bardzo naturalnego do pełnego krycia. Przy delikatnym "maźnięciu" da subtelny nawilżony efekt a przy dokładnym wyrysowaniu ust da intensywny kolor który będzie wyglądał za razem bardzo zdrowo.
Uwielbiam tą pomadkę również za to że faktycznie nawilża moje usta które mają tendencję to wysychania na wiór. Zapach delikatny, trudny do określenia ale bardzo przyjemny.
Cena nie jest wygórowana dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492381].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo kremowe

Ja posiadam te w czerwonych opakowaniach w kolorach: jasny cukierkowy róż oraz lekka pomarańczowa czerwień. Bardzo fajnie nakładają się na usta ale jednak też podkreślają ich mankamenty gdy nie są wystarczająco wypielęgnowane. Bardzo dla mnie na minus jest zostawanie śladów na filiżankach i jedzeniu ale niestety taki już urok kremowych pomadek. Te mogłabym trochę porównać do pomadek z rimmela ale tamte chyba mają bardziej satynowe wykończenie te bardziej kremowe. Mimo wszystko polecam. Warto również taką mieć nawet na jakieś mniej ważne wyjście tym bardziej że kolory są prze wspaniałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488501].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Kiedyś moja ulubiona szminka na co dzień. Dopóki nie nadeszła moda na matowe usta. Maybelline mógłby wprowadzić te same odcienie w wersji matowej. Szminka w przepięknych odcieniach, mój ulubiony 165. Nawilża usta, kolor utrzymuje się parę godzin, starcza na długo, choć mogłaby być ciut tańsza. Fajne, wygodne, opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473791].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Cudo

Kupiona bez zastanowienia i sprawdzania na promocji w Rossmanie. Kolor 547- moja idealna czerwień. Uwielbiam kolor, konsystencję i zapach. Trzyma się bardzo dobrze, nie spływa, chociaż po jedzeniu trzeba poprawić. u mnie zagościła na stałe. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432341].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione!

Pomadki z serii Color Sensational od Maybelline są moimi ulubionymi. Często gdy mam je na ustach, dostaję komplementy i pytania, jakiego produktu użyłam. Świetna jakość w stosunku do niskiej ceny.
+całkiem trwałe
+bardzo komfortowe
+mają piękne kolory
+świetnie wyglądają zmieszane (np. połączenie 900 i 902)
+nie wysuszają ust, za to delikatnie je nawilżają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430131].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Posiadam kolor 160 Cosmo Pink, planuję dokupić kolejne

+nadaje mokre, lekko błyszczykowe wykończenie
+nie zasycha na ustach
+dobrze napigmentowana
+trwała
+nawilża
+nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek
+solidne i trwałe opakowanie

Bardzo przyjemna w stosowaniu! Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422701].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z ulubionych

Kupiłam ją przypadkiem na promocji 2 w cenie 1 i stwierdzam, że to najlepsza szminka jaką do tej pory miałam. Posiadam kolor 900 Pink Pop, który idealnie komponuje się z kolorem mojej cery, oczu i włosów. Utrzymuje się dość długo na ustach i super je nawilża, tak więc spełnia moje oczekiwania. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410861].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Jedna z najlepszych szminek jaką miałam! Bardzo długo utrzymuje się na ustach (pomimo spożywania posiłków i napojów), nawilża je. No i ten intensywny kolor! Polecam wszystkim.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405516].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDO!

Posiadam kolory: 160 cosmo pink, 250 mystic mauve i 540 hollywood red.
+ Pachną CUDOWNIE.
+ Cena, na promocji -49% można ją kupić za kilkanaście złotych.
+ Wybór kolorów.
+ Łatwa dostępność.
+ Trwałość bardzo dobra, jak na szminkę idealna.
+Opakowanie.
Minusów nie zauważyłam. Polecam bardzo serdecznie, na pewno zakupię jeszcze kilka kolorów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390211].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Mój kolorek to 160 Cosmo Pink - trochę brudny róż idealny na co dzień :)

+ cena
+ bardzo kremowa konsystencja
+ łatwo się nakłada
+ nie wysusza
+ mimo, że nie zastyga trzyma się na ustach nawet kilka godzin! :)

Jest świetna, idealna do torebki, warto ją kupić i spróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385256].usefull || 0 }}% pomocna.