Eye Mythic, Anti-Puffiness and Dark Circles Eye Gel

Eye Mythic, Anti-Puffiness and Dark Circles Eye Gel

Leciutko błękitny żel w granatowej tubce. Lekki, wygładza skórę pod oczami i rozjaśnia cienie. Odświeża i nawilża. Likwiduje opuchnięcia.

Jak wypalic oczy?

No pewnie, ze nie kupie bo produkt juz nie istnieje. Postanowilem napisac o nim slowo, bo do tej pory pamietam te wizyty u okulisty i dermatologa i to jak oni nie wierzyli, ze to po kremie.
Luksusowo wypalal spojowki, nawet nakladany z daleka od oka niezawodnie trafial do celu i zatruwal skutecznie swym jadem cala galke oczna.
Jesli uwielbiasz lzawiace, krwisto-czerwone i piekace oczy to to byl produkt dla ciebie. Spoznilas sie, bo wycofali. Moze trafi sie na e-bayu.
Gorszego produktu pod oczy nie mialem.

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: uzylem trzy razy i nie tylko wyrzucilem ale pocialem tubke nozyczkami.

Świetny

Nie do końca zgadzam się z opiniami poprzedniczek, dla mnie to jeden z najlepszych kremów dla młodych kobiet które potrzebują głębokiego nawilżenia bez ujędrniania itp. Fakt cena jest wysoka ale to najbardziej wydajny krem jaki miałam, opakowanie z długim dziubkiem, bardzo wygodne w aplikacji. Krem jest lekki, przyjemnie chłodzi skórę (zgodnie z zaleceniami kosmetyczki trzymałam go w lodówce), redukuje poranną opuchliznę, nawilża i wygładza. Idealnie się wchłania i zaraz po jego użyciu nakładałam cienie bez żadnych komplikacji. Fakt, tubka szybko się niszczy, ale zważywszy bardzo dobre działanie tego kremu jestem to skłonna wybaczyć.

dość dobry ale bez przesady

Używam od miesiąca, ale cudów jakichś nie widzę. Przyznam, że po takiej marce spodziewałam się czegoś lepszego. Ma przyjemny zapach, nie uczula, nie szczypie w oczy, jest wydajny i pozornie dobrze się wchłania. Mówię: pozornie, bo niestety makijażu na jego bazie wykonać się absolutnie nie da. Wszystkie cienie nie dość, że nakłada się fatalnie, to jescze zbijają się w grudki. Nawet cienie Guerlain. Co do redukcji cieni - nie bardzo. Za to opuchliznę likwiduje cudnie. Znika w mgnieniu oka.W sumie gdyby kosztował trochę mniej byłabym zachwycona. A tak, po skończeniu tubki poszukam czegoś lepszego.

Cellulit adipocyty

niezly

Az dziwie się, że nikt go wczesniej nie dodal bo w ofercie guerlain jest juz co najmniej 2 lata.Moim zdaniem niezly. Nie pamietam dokladnie ile kosztowal, ale starczyl mi na bardzo dluzo. Bardzo wydajny. Tubeczka z dlugim czubeczkiem pozwala na dobra aplikacje-napewno za duzo nie wycisniemy. No i i jest higienicznie (nienawidze maczac palcow czy szpatulek w sloiczkach). Efekt-no coz nic spektakularnego. Wygladzil skore, ma dzialanie mocno nawilzajace i ochladzajace. Ale chcac naprawde dobrze nawilzyc skore musialam nakladac grubsza warstwe (co oczywiscie wydluza wchlanianie, ktore przy normalnej ilosci jest w normie).Bardzo sie niestety rozczarowalam opakowaniem. Zlote literki an tubce pozmazywaly sie, a nakretka-okropienstwo-cala zlota farbka odeszla i teraz jest granatowo zlota z odskakujaca farba. Wiem ze opakowanie to nie jest najwazniejsza rzecz, ale placac za krem ponad 100 zlotych nie chcialabym chowac go koniecznie do zafki bo wyglada obskurnie.Podsumowywujac- ok, schladza nawilza, ale bez spektakularnego wymazania cieni i obrzekow bo nie do konca przespabnej nocy (a producent obiecuje ze to zel dla nie do konca wysypiajacych sie). Sredniaczek za ta cene.