Fitolift, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Fitolift, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Krem działa przeciwzmarszczkowo i kompensuje efekty hormonalnego starzenia się skóry. Znakomicie wygładza i przywraca rysom twarzy młodzieńczą wyrazistość. Wzmacnia i ujędrnia owal twarzy, niweluje tworzące się fałdki, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem wolnych rodników i agresywnych czynników zewnętrznych.
Dzięki zawartości mikrofluidu glukozowego, krem długotrwale i głęboko nawilża skórę oraz chroni ją przed odwodnieniem przez wiele godzin. Doskonale się wchłania i nadaje się pod makijaż. Zawiera filtry UV.
Zawiera flawon pozyskiwany z owocu mandarynki hamujący aktywność enzymów odpowiedzialnych za starzenie się skóry oraz fitohormony izolowane z pestek jabłka - naturalne składniki roślinne.

zwykly

zwykly krem. Nie zauwazylam zadnych rewelacji. Dobrze sie wchlania. Zapach ok. Niczego mi nie poprawil ani nie pogorszyl. Zuzycie probki jednak nie zachecilo mnie do kupna, tym bardziej ze spora probka wystarczyla na jedno uzycie (czyli nie jest zbyt wydajny). Ach, troche podraznil mi skore i po paru godzinach musialam sie posmarowac kremem nawilzajacym gdyz zaczela mi sie sciagac skora. Generalnie w obliczu obietnic producenta - cinko. Mozliwe jednak ze przy dluzszym uzywaniu byloby lepiej, stad nie dyskwalifikuje go zupelnie i daje ***.