Dax Cosmetics, Retinol + witamina A, Krem nawilżająco - wygładzający na dzień

Dax Cosmetics, Retinol + witamina A, Krem nawilżająco - wygładzający na dzień

Krem na bazie retinolu pobudza słabnące wraz z wiekiem naturalne procesy odnowy skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Długotrwale nawilża, ożywia, poprawia kolory i elastyczność skóry, która staje się gładka i młodziej wygląda. Zawiera filtry UV.
Krem polecany szczególnie dla osób z tendencją do tworzenia się zmarszczek i kurzych łapek.

Cena: ok. 19 zł / 50 ml

nieporozumienie

Osobliwy pomysł, zeby krem na dzień miał tłustą konsystencję i zostawiał na twarzy warstewkę, na której rozprowadzenie podkładu jest nierealne. Może będzie dobry dla osób z baaaardzo suchą skórą? Do tego nie ma oznaczonego zakresu ochrony przed promieniami UV, na co przy kremach na dzień zawsze zwracam uwagę. W związku z powyzszymi powodami używam go na noc. Gdyby takie było jego przeznaczenie, dałabym mu 3 gwiazdki, ale skoro oceniam go jako krem na dzień- daję tylko jedną.

***

Mam mieszaną cerę i dla mnie ten krem początkowo był za tłusty. Po około pół godzinie wchłania się całkowicie. Skóra po nim wyraźnie wyjaśniała, nabrała jasnego kolorytu. Trochę jakby mnie niespodzianek wypryskowych się pojawiało. Ponieważ jest to krem nawilżająco - wygładzający to: działania nawilżającego nie zauważyłam ale nie miałam wysuszonej cery więc nie jest źle. Co do wygładzenia to rzeczywiście cera jest po nim wygładzona (dla mnie to porównywalne działanie z kremem z zielonej linii Oceanica).
Generalnie kemik dobry, prosi się o udoskonalenie opakowania (to nieadekwatne do zawartości).

ilość zużytych opakowań: 1 tubka 25ml

nie :(

stosuje od czasu do czasu kremy z retinolem, jednak ten mnie nie zachwycil.podoba mi sie jego lekka konsystencja, brak tłustego filmu na twarzy i dosc dobre nawilżenie.nie zauwazylam natomiast dzialania retinolu, jaki obserwuje np. stosujac kremy Ziaji Aretina Q.

niezły

Dobry ale trochę za tłusty jak dla mnie.Prawdę mówiąc używam go częściej na szyję bo wtedy się szybko wchłania i skóra szyi jest super nawilżona.Na twarz stosuję raczej na noc.Efekty są jak najbardziej,chociaż w ten retinol w tubce nie wierzę do końca.

dobry sredniak

Na poczatku zastrzezenia: krem na dzien bez filtrow to w obecnych czasach raczej pomylka, chyba ze ktos calymi dniami siedzi w zamknietym pomieszczeniu z zaslonietymi roletami, ale chyba nie ma za wiele takich kobiet... w zwiazku z brakiem rzeczonych filtrow uzywam go na noc. No i calkiem mi sie podoba efekt widoczny na mojej twarzy: skora jest wyraznie wypoczeta, gladka i nabiera wyjatkowo ladnego kolorytu. Do tego krem ladnie (choc nieco za slodko) pachnie, ma delikatna konsystencje i szybko sie wchlania: nie musze sie martwic o stan poduszki. Dzialania przeciwzmarszczkowego nie zauwazylam (ale i szczerze mowiac nie spodziewalam sie po kremie zamknietym nie w aluminiowej, ale plastikowej tubie: kazdy retinol rozlozylby sie w takich warunkach...)Drogie Dax Cosmetix: jestescie dobra firma, ale wciaz macie wiele do zrobienia.

no, wiem, za wcześnie..:)

Wiem, wiem, za wcześnie jeszcze dla mnie, ale miała próbkę (ha, próbkę! próbę!, mam ją nadal :-) ) i stosowałam na noc. Spostrzeżenia: zapach może być, konsystencja jak najbardziej. Natomiast dla mnie kremik był za tłusty (stąd to stosowanie na noc) i mógłby sie lepiej wchłaniać. Jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek, to oczywiście się tu nie wypowiem, bo zmarchy mam tylko pod oczami. No dobra, na czole mam dwie. Na nie krem nie pomógł. Nie zauważyłam też jakiegoś niesamowitego nawilżenia i odżywienia. No, poprawia koloryt cery, ale dużo lepiej robi to krem z Sekretów Urody(również Daxa) przeciwzmarszczkowy. Po prostu dobry krem, ale bez rewelacji. Bardzo wydajny.

bardzo dobry !!!

Jestem pod wrażeniem tego kremu :) Wygładza, nawilża, nie tłuści przy tym buzi.Pod makijaż jak dla mnie the best, znakomicie rozprowadza się na nim podkład. :)Nie szczypie w oczka. Z powodzeniem można stosować go przy cerze mieszanejDelikatny, przyjemny zapach a-la krem Nivea ;)Jednym słowem bardzo fajny kremik za niską cenę.Ode mnie **** . Polecam.