L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

Serum do pielęgnacji rzęs o innowacyjnej formule, opartej na koncentracie składników czynnych stosowanych do tej pory w pielęgnacji włosów: argininie, prowitaminie B, serynie i kwasie glutaminowym. To unikalne połączenie ma za zadanie reaktywować `śpiące` rzęsy, wzmocnić je, odbudować i zmniejszyć ich wypadanie. W rezultacie, po czterech tygodniach regularnego stosowania, rzęsy stają się dłuższe, gęstsze, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie przy demakijażu.

dobro

Odżywka kosztuje(w drogerii natura) prawie 70 zł.
Plusy
-szybki efekt(już po paru dniach można za uwarzyć różnice)
-wydajność(używałam przez półtora tygodnia a zużyło mi się 1/10 produktu)
-przy tuszowaniu efekt teatralnych rzęs

minusy
-cena
-i największy minus z ciekawości przestałam go używać i cały efekt który udało mi się uzyskać zniknął

Rady
-jeżeli chcice kupić taniej polecam kupić można na allegro(nawet za 25 zł)
-nie mieszajcie jej z żadnymi innymi odżywkami
-używaj jej 2 razy dziennie

Czy poleciłabym ten produkt?
Dziewczyną które byłby gotowe używać jej regularnie przez resztę życia. A dla dziewczyn które chcą zaoszczędzić polecam tą z my sicrect lub z lbiotici.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/10

nie zreaktywował mi rzęs

Trafiłam na to serum przypadkiem bo akurat było w super promocji za 3 GBR (15 zł). Moje rzęsy są z natury dosyć długie ale średnio gęste i niezbyt mocne (nie raz wypadają podczas codziennego demakijażu oczu)
Pomyślałam: czemu nie spróbować ?
Stosowałm ten produkt codziennie na noc przez ok miesiąc. Nakłada się topornie bo ten aplikator to jakaś masakra- powinien być normalny grzebyczek jak przy tuszu do rzęs. Rzęsy są posklejane i nie ma juz mowy o pomalowaniu się tuszem -wiec tak jak mówiłam nadaje się tylko na noc. Co do działania..
nie zauważyłam zmian na lepsze, praktycznie nie zaszkodził ale czy pomógł? W regularnej cenie zupełnie nie warto go kupować.

Używam tego produktu od: ok 1 + miesiąca

serum na milion gwiazdek

cudo!
moje rzęsy nie są przesadnie krótkie czy rzadkie, mój problem polegał na tym ze co jakis czas rzesy mi bardzo wypadały i na lini rzęs pojawiały się paskudne przerwy
nic nie pomagało żadne witaminki i inne cudeńka nie dawały sobie rady
+ aplikacja jest fenomanalnie łatwa
+ rzęsy są wydłużone
+ mam teraz milion rzęs na oku:)
+ cena ( w szczególności na allegro) nie jest wygórowana, a produkt zdecydowanie jest jej wart
+ jest używa się jej z rozsadkiem, nie nakładając od razu połowy opakowani ana oko:), nie obciąza i nie skleja
+ fenomanalnie wydajna, końca nie widać
+ teraz nawet gdy jakas rzęsa mi wypadnie na jej miejscu w oka mgnieniu pojawiają sie nowe rzęski
jestem totalnie zakochana:))

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nie powala/nieadekwatny

Nieadekwatna cena do jakości produktu. Liczyłam, że to serum zostanie moim KWC. Przeliczyłam się niestety. Produkt stosuję ponad dwa miesiące. Początkowo przy regularnym użyciu rzęsy odżyły. Faktycznie zagęszczone, lekko wydłużone i odrobinę przyciemnione (mam b. jasne rzęsy). I to by było na tyle.

Niestety po około półtora miesiąca stosowania, rzęsy zaczęły wypadać. Jak zaczęły tak nie chcą przestać. W efekcie mam przerzedzone, sztywne i osłabione rzęsy. Serum potwornie skleja i obciąża rzęsy-stąd oczywiste jest możliwe stosowanie tylko na noc. Aplikacja niezwykle wygodna jak dla mnie-jednak szczoteczka sprawia, że produkt jest mniej wydajny-trudno zebrać nadmiar serum z rzęs.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Dobry przy stosowaniu systematycznym

Mam swoje rzęsy długie i gęste , bynajmniej tak mi mówią , ale jak każda kobieta chce żeby efekt był zniewalający więc przetestowałam tą odżywkę w celu polepszenia swoich rzęs.

UŻYWANIE

Przez całe wakacje systematycznie używałam tej odżywki ( raz lub dwa razy w tygodniu przerwa by rzęsy odpoczęły od chemii i tydzień przerwy z powodu choroby) . Ale używałam systematycznie rano i wieczorem zero makijażu , sama odżywka , albo kreski nad okiem , na rzęsy nic zero tuszu . Więc moja opinia będzie bardzo rzetelna . Teraz mi się skończyła odżywka więc 2 miesiące i kilka dni września była używana ta odżywka.

DZIAŁANIE

Po systematycznym używaniu zauważyłam

+ geste rzęsy (być może nowe lub te co mam bardzo się pogrubiły)
+zauważyłam że są nieco dłuższe
+mocniejsze
+nawilżone

-nie przyciemnił rzęs
-w pudełeczku zauważyłam 5 rzęs , więc trochę ich wypadło
- czasami szczypie w oczy , jak za dużo się nałoży lub zbyt blisko linii rzęs naniesie się odżywkę
-skleja rzęsy i mam wrażenie że je obciąża ( szczególnie jak nałoży się zbyt dużą ilość specyfiku. )
- roluje się na rzęsach (tak jakby zdzierać z rzęs zeschniętego ciągnącego się gluta - biaława barwa )
- chemiczny skład
- zapach raz czuje chemiczny , a raz bezwonny , nie wiem sama

APLIKACJA

+wygodne pudełko
+patyczek ( jakby gumowy , papierowy lub z jakiegoś miękkiego włókna ) w każdym razie wygodne i nie drapie po rzęsach
+ konsystencja ( bezbarwna - glutowata )
+dobrze się rozprowadza
+ łatwa dostępność

- wysoka cena

Reasumując produkt przy systematycznym stosowaniu daje efekty grubszych i dłuższych rzęs , ale niestety odrzuca mnie chemiczny skład , szczypanie w oczy i od czasu do czasu wypadające rzęski. Uważam że można spróbować , efekty są ale przy systematyczności i cierpliwości . Uważam że jak na Loreal i taką cenę to bardzo średnio.

1 i 2 gwiazdka za efekty które są przy stosowaniu systematycznym
3 gwiazdka za mocne rzęsy i nawilżone
4 ( nie cała gwiazdka ) za dobrą aplikacje

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Długo się zastanawiałam co napisać...

Produkt, można powiedzieć, poprawny.
Ma zalety, ale też i wady.
Stosuję go niemalże przed każdym pójściem do łóżka (jeszcze nie próbowałam stosować go jako bazy, ale korzystając z tego, że jest wydajny (+) chyba od jutra zacznę) i szczerze mówiąc rewelacji żadnych nie zauważyłam. Trochę mocniejsze - a i owszem, aczkolwiek dalej trochę wypadają (ale mniej(+)). Czy bardziej gęste - na dole rośnie kilka nowych, na górze może kilka też, ale znacznie mniej - spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu jak na tę cenę (- , -).
Być może kiedy zacznę go nakładać dwa razy dziennie efekt będzie bardziej widoczny - zobaczymy. Póki co nie jestem przekonana czy kupię go ponownie kiedy zacznie się kończyć - zwykłe odżywki za mniej niż 10zł zachowywały się na moich delikatnych, krótkich i nie za ciemnych rzęsach bardzo podobnie (może odrobinę gorzej, dlatego 3 i pół).

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

bardzo wydajna dziala odbudowuje rzesy sprawia ze staja sie dluzsze i gesciejsze lepiej naklada sie

bardzo wydajna
dziala
odbudowuje rzesy
sprawia ze staja sie dluzsze i gesciejsze
lepiej naklada sie tusz do rzes :)
POLECAM :-)

super odżywka do rzes szybko sie naklada, szczoteczka troche dziwna ale... :) nic nie jest idealne :) za to poprawa rzes widoczna juz po 3 dniach stosowania przynajmniej w moim przypadku... :) mam ogolnie krotkie zadkie i slabe rzesy a dzieki tej odzywcze sa dluzsze i gesciejsze.. nakladam ja na noc przed sne i czasem pod tusz do rzes ... Efekty naprawde sa widoczne :) POLECAAAMMM :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

porażka

Z początku chyba widziałam jakiś efekt, ale potem już nie miałam wątpliwości, że nic nie daje.

Wady:
- aplikator - totalna porażka
- cena
- zostawia białe kłaczki

Być może tradycyjny aplikator sprawiłby, że odżywka lepiej nakładana dałaby jakiś skutek.

Warto, warto, warto!!!

Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty!! Ja stosuję serum raz dziennie pod tusz do rzęs. Przestały one wypadać, są miękkie, bardziej gęste.
WARTO. Fajny kosmetyk :)

KwC

Do tego serum podchodziłam raczej sceptycznie,dostalam ten kosmetyk w prezencie,pewnie sama bym sobie go nie kupila,napisalam "bym nie kupila",bo teraz,to serum, juz na zawsze zagosci w mojej kosmetyczce!!!Przyznam ze na poczatku nie widzialam zadnej roznicy,ale tak po miesiacu regularnego stosowania moje rzesy wrecz odrodzily sie na nowo,zauwazylam ze przy lini rzes zaczely mi rosnac nowe,malutkie rzeskiMoje rzesy staly sie elastycze,silne,nie wypadaja przy demakijazu!!!Fakt,rano zauwazylam ze zostawia biala powloczke na rzesach,ale to jest absolutnie normalne,poprostu po calej nocy kosmetyk zasycha na rzesach!!!Zmywa sie bez problemu sama woda,wiec mysle ze to nie jakas katastrofa!!!Niesamowice wydajny.Goraco polecam to serum!

Używam tego produktu od: Pol roku:D
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie!

niestety...

Produkt nie spełnia obietnic producenta. Rzęsy nie są ani dłuższe, ani gęściejsze, nie wyrastają także nowe rzęsy. jedyne co ta odżywka zrobiła z moimi rzesami to stały się bardziej elastyczne, ale nie jest to długotrwały efekt. Rzęsy jak wypadały tak wypadają nadal. Nie polecam.

Używam tego produktu od: poł roku

nawet nawet

na poczatku nie widzialam zadenej poprawy wiec przestalam stosowac serum ale po jakims czasie znowu zaczelam i teraz mam baardzo wydluzone rzesy.. na koncowkach maja takie jasne "grudki" wiec jesli sie je umaluje sa naprawde dlugie :)

Używam tego produktu od:miesiaca