Avon, Arabian Glow, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach)

Avon, Arabian Glow, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach)

Opakowanie zawiera drobne kuleczki pudru w różnych odcieniach. Pociągnięciem pędzla należny zmieszać kolory ze sobą, po czym nałożyć cienką warstwę pudru na twarz, która uzyska w ten sposób ciepły, złocisty koloryt.

Co to ma być?!

plusy:
?

minusy:
- śmierdzi
- robi plamy
- za mocny
- gąbeczka do niczego

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
+ wysoka wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tragedia

Mocno brązowy bronzer.
Powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś innego - wiele osób bardzo chwaliło mi perełki, więc i ja się na nie zdecydowałam, a tutaj niemiłe zaskoczenie - nie mogę tego produktu normalnie nałożyć na całą twarz w ramach modelowania, jedynie jako bronzera na policzki i to super silnego. Mam bardzo jasną karnację i po pomalowaniu się perełkami wyglądałabym jak po znacznym przedawkowaniu solarium. Muszę spróbować tej jaśniejszej wersji produktu, może ona okaże się dla mnie odpowiedniejsza. Z tej niestety nie jestem zadowolona - nawet po lekkim muśnięciu policzków mam wypieki jak "ruska lalka". Aplikator jest bardzo przeciętny, samo pudełko zaś nietrwałe, spadło i od razu pękło, zamknięcie się wręcz rozwaliło. Sam układ perełek też chyba jest ważny, bo jeśli akurat zbiorą się koło siebie same brązowe? Myślę, że nie do końca ten problem przemyślano. Osobiście produktu nie polecam, dodatkowo jeszcze dodam, że próbowałam nakładać kosmetyk pędzlem, ale nie bardzo jest to wykonalne, gdyż całe perełki gnieżdżą się we włosiu pędzla. Cena za wysoka, zdecydowanie.

Plusy
- wydajność
- eleganckie opakowanie
Minusy
- ciężki
- cena
- nadaje efekt maski

Używam tego produktu od: kilka lat co jakiś czas

pomarańczowe kleksy

Kupiłam ponieważ chciałam przetestować jakiś brązer w formule innej niż puder prasowany. Padło na kulki Avon:)

Zamowilam chlodną tonację, otrzymałam ciepłą...kolor wygląda strasznie na mojej karnacji. Są to pomarańczowo żółte nienaturalne placki...strasznie się odcinające od twarzy 😔

Puder ma mega intensywny zapach, jak dla mnie za intensywny.

Używać tej gąbki jako aplikatora? Padłam i się nie podniosęn:D :D :D przepraszam jeśli kogoś uraziłam 😀

Trwałość znośna, nie znika w ciągu dnia, na szczęście nie ciemnieje. Opakowanie wygodne, na mój pędzel ( z avonu do różu), nakłada się dobrze.

Ale ten kolor...

Używam tego produktu od: 2 miesiace

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Produkt nie przypadł mi do gustu.

NIe używajcie gąbki jako aplikatora

Używam go tylko latem przy opalonej skórze

Plusy:

+ dostępność
+ wydajność, wystarczy użyć trochę
+duże opakowanie
+trwały efekt

Minusy:

- w opakowaniu warm są kulki w kolorze miedzi i złota co z połączeniu na mojej cerze wygląda pomarańczowo i nie naturalnie za jaskrawy błyszczący kolor
- moim zdaniem za bardzo sie rozsypuje, nakładam na twarz a wszędize go pełno
- zdecydowanie lepiej nakłądać pędzlem niż załaczoną w zestawie gąbeczką ;]
-ciężko go zetrzeć i rozetrzeć na twarzy kiedy się przesadzi z ilością
-kulki w połowie opakowania się kruszą i rozlatują
-nie przystępna cena

Używam tego produktu od: lata 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

jedno małe ale..

Kulki brązujące Avon w mojej kosmetyczce są jeszcze od czasów szkoły średniej, czyli hen hen wstecz :P
Ogólnie jestem z nich zadowolona:
+wydajne
+długo utrzymują się na twarzy
+efekt naturalnej opalenizny
+są często w promocji, więc można je nabyć za grosze
+estetyczne opakowanie

Jeden minus:
- po jakimś czasie, gdy zetrze się \'pierwsza\' warstwa kulek, ciężko jest się nimi pomalować, trzeba dosłownie trzeć pędzlem.

Pomijając tą jedną wadę, uważam te kulki za naprawdę dobry produkt i pomimo szukania czegoś lepszego, i tak często do nich wracam.

Używam tego produktu od: 8-9 lat?
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zdecydowanie TAK !

+mega naturalny efekt opalenizny - wystarczą dwa machnięcia pędzlem

+ wystarczą na bardzo długo, ja od 2 lat wciąż nie mogę zużyć pierwszego opakowania

+ładne pudełeczko, nowa wersja wygląda lepiej niz ta stara

+dobrze utrzymuje sie na skórze, wiadomo w ciągu dnia JEDNA delikatna poprawka sie przyda.

+nie ma tragedii, nie zbiera sie w kącikach

+ nie podkreśla suchych skórek - co jest dla mnie ważne..

+ często w promocjach.. ja kupuje tylko na nich za 20zł ..to spora różnica cenowa

Moje KWC

NIE widzę żadnych minusów

Używam tego produktu od: 2 lata

nie jest zły

Pierwszy raz zakupiłam brązer w kulkach i chyba tylko dlatego, że był on w promocji świątecznej razem z pędzlem.
Aczkolwiek się nie rozczarowałam dobrez mi się go nakłada, utrzymuje się na buzi. :) Jest bardzo wydajny.

Jedynym minusem jest to, że jak chcę mocnego potkreślenia to muszę go dużo nałoży. :(
W sumie do minusów mogę dodać jeszcze wysoką cenę.

Beznadziejny

Moim zdaniem za bardzo sie rozsypuje co sprawia ze cała twarz wyglada jak kula disco.
Osobiście znam lepsze wiec porównując so nich nie polecam i nawet odradzam.

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

Polecam!

Zalety:

- ładne opakowanie,
- wydajny, starcza nawet na pół roku,
- świetnie podkreśla kości policzkowe,
- nadaje twarzy blasku, \'\'ożywienia\'\'.

Wady:

- jedyną jego wadą jest wysoka cena, lecz starcza na bardzo długo dlatego tez nie trzeba tych kosztów ponosić zbyt często.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

wspaniały

PLUSY:
- wydajny
- idealny do wycieniowania twarzy
- nadaje cerze ciepły, naturalny kolor

MINUSY:
- brak

Korzystam z kuleczek codziennie, a gdy o nich zapomnę na wyjeździe widzę, że mojemu makijażowi ewidentnie czegoś brakuje. Kosmetyk ten znam od wielu lat, ponieważ od kiedy pamiętam korzysta z niego moja mama.

Używam tego produktu od: kilku lat

Całkiem okej

Mam bardzo jasną cerę, chciałam wyglądać \'zdrowiej\' i ładniej. Moja mama kiedyś używała podobnych kulek też z Avonu dlatego skusiłam się na te.

Zalety:
-cena, kupiłam je na Allegro za 25 zł z przesyłką
-dostępność
-wydajny, wystarczy użyć trochę
-długo się utrzymuje

Wady:
-trochę pomarańczowy odcień, nienaturalny

+/- ciężko go zetrzeć z twarzy kiedy się przesadzi z ilością

Używam tego produktu od: Kilka dni
Ilość zużytych opakowań: Ciągle jedno

I tak i nie

Przy użyciu niewielkiej ilości daje łądny efekt (przynajmniej w przypadku ciemniejszej karnacji o żółtym pigmencie), ale gdy się przesadzi można zrobić sobię krzywdę ze względu na ten pomarańczowy odcień. Nie jest matowy, a lekko rozświetlający, co dla jednych może być plusem a dla innych minusem.

+bardzo wydajny
+nawet jeśli się przesadzi łatwo można to naprawić przy pomocy pudru

- trwałość opakowanie (moje upadło kilka razy na ziemie i za którymś pokrywka po prostu się rozpadła)
-pomarańczowy pigment
-średnio się utrzymuje

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze