Schwarzkopf Gliss Kur, Odżywka w piance do spłukiwania do włosów cienkich i delikatnych

Odżywka w piance do spłukiwania. Zawiera SCAN REPAIR KOMPLEX. Jest pierwszą odżywką w piance o bardzo drobnej strukturze i delikatnym działaniu. Została specjalnie opracowana do włosów delikatnych. Nie obciąża ich, ułatwia rozczesywanie. SCAN REPAIR KOMPLEX wykrywa słabsze miejsca włosów i pielegnuje je dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
Odżywka w piance - zawierająca chitozan wygładza powierzchnię włosów, nie obciążając ich i ułatwiając rozczesywanie.

Wielka niewiadoma

Po takiej firmie spodziewałabym się jakichkolwiek efektów.
Jedynym plusem jest łatwość rozczesywania włosów oraz to, że moje włosy nie przetłuszczały się po nim :)
Jednakże moje włosy nie były po nim ani puszyste ani tym bardziej błyszczące.

Ogólnie rzecz biorąc, u mnie ta pianka nie zadziałała .

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

kiepska

Nie zauważyłam działania tej odżywki, minimalnie wygładza włosy, poza tym nie widzę innych efektów jej działania. Nie mogę doczekać się, aby ją już skończyć. Zupełnie nieskuteczna moim zdaniem. Nie polecam.

nie wiem

mślałam że ta odżywka rozweseli moje włoski i nada im choć troszkę objętości niestety do tej pory nie wiem na czym polega ta odżywka... choć w sumie spełnia jedną obietnicę producenta:łatwość rozczesywania

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Sama niewiem

Niewiem ile przyznać gwiazdek, narazie niech będą trzy. Uważam, że ta pianka nie pielęgnuje delikatnych włosów, raczej modeluje. Wystraszyłam się jej na samym początku, byłam pewna, że włosy będą sie dobrze rozczesywać, a tu wałek ;-) Ale jakież było moje zaskoczenie kiedy wysuszyłam włosy! Były puszyste jak nigdy, jakieś takie grubsze i w ogóle świetnie się układały, a moje kudełki nie należą do tych dobrze układających się. No i dalej się zastanawiam nad tymi gwiazdkami... Moim zdaniem producent nieźle oszukał klientów, ale napewno będe jej używać-oczywiście jako pianki modelującej. Żeby wyrównać straty kupię sobie jakiś szamponik z odżywką, powinno być dobrze. Ahhh jeśli chodzi o te straty-moje włoski sa przesuszone, trochę sianowate, ale co tam-ważne, że się super układają!

Zmieniam gwiazdki na cztery, dlaczego? A dlatego, że ta pianka podbiła moje serce jako kosmetyk modelujący. Moje włosiny nigdy nie uładały się tak dobrze, nie miałam tak duzo włosów jak teraz, a poza tym mniej się przetłuszczają, są sztywniejsze. Jedyny minus tej pianki jaki dostrzegłam to to, że włosy źle się rozczesują, a tak to bomba!

niedobra

dla mnie kompletny niewypał. Mimo rzeczywiście lekkiej konsystencji baardzo wzmogła przetłuszczanie się moich włosów. Były oklapnięte i bez życia, jakby przeciążone pielęgnacją. Efekt odżywczy średni, najgorzej włosy wyglądają na 2 dzień po umyciu.

niedobra

Mam ją od kilku miesięcy i za nic nie mogę skończyć. Jest bardzo przyjemna w użyciu: ładnie pachnie, piankę miło wmasowuje się we włosy i dobrze spłukuje. Ale efekt jest po prostu żaden, czyli tragiczny. Mam włosy bardzo delikatne, w dodatku z tendencją do przetłuszczania się. Podczas mysia zwykle bardzo sie targają, więc gdy są długie (tak jak teraz) potrzebuję odżywki, która ułatwi rozczesanie. Ta nic takiego nie robi! Nie zauważyłam też, żeby w jakiś sposób poprawiałą ogólną kondycją moich włosów. Mam wrażenie, że fryzurka jest ładniejsza i dłużej świeża, jeśli zamiast użyć tej odżywki poprzestaję na samym szamponie... Myślę, że to mówi samo za siebie. To był bardzo nietrafiony zakup.

Odżywka????

Ta odżywka ma w składzie alkohol (na jednym z pierwszych miejsc). Być może dlatego przesusza włosy z uporem godnym lepszej sprawy. Użyłam jej kilka razy, czego bardzo żałuję, bo musiałam potem dwa razy bardziej odżywiać swoje włosy. Oddałam Mamie, która ma normalne włosy, zawsze u niej lądują wszystkie moje nietrafione kosmetyki :). I zazwyczaj nie narzeka :). A tym razem usłyszałam, że po tej odżywce ma włosy jak siano, takie sztywne, suche i szorstkie. Takim odżywkom mówimy NIE!

nic nie warta

Byle jaki produkt. Prawdą jest, że nie obciąża włosów, bo jest niesamowicie lekka i nie tłusta. Niestety po zużyciu całej butelki 150 ml stwierdzam ,że moje włosy ani troszkę nie uległy polepszeniu.Nieprawdą jest zapewnienie producenta, że włosy łatwo się rozczesują po tej piance ! Ponieważ u mnie ta pianka ani nie nawilżała włosów ani nic podonego z roczesaniem był totalny problem!!! Więcej włosów zniszczyłam chyba przy rozczesywaniu :(Włosy po użyciu miałam suche jak siano.Mam włosy z tendencją do przetłuszczania, czyli odżywka taka powinna być niby na miejscu a to tymczasem kompletny niewypał.* tylko za wygodny pojemnik z atomizerem,łatwość użycia, sam pomysł i za to, że jeszcze większej krzywdy nie wyrządziła moim włosom ;) Aha -i jeszcze za całkiem przyjemny zapach :)Nie polecam do suchych , farbowanych włosów, którym potrzebne jest nawilżenie, czy natłuszczenie, bo ta odżywka tego na pewno nie zdziała. Ja mam delikatne włosy i sie zawiodłam :(