Unicolor, Tanita Effective, Balsam do ciała lekko brązujący opóźniający odrost włosów po depilacji

Balsam opóźnia odrost włosów po depilacji,

nadaje skórze delikatną złotą opaleniznę.

Przywraca skórze elastyczność i optymalną wilgotność,

likwiduje szorstkość i napięcie naskórka,

łagodzi podrażnienia.

Zawiera naturalne woski, allantoinę, d-panthenol, witaminę E, prowitaminę B5; chronią one skórę przed działaniem wolnych rodników i wzmacniają jej system odpornościowy. Dodatek ekstraktu z płatków jaśminu działa relaksująco i łagodząco.

Cena: ok. 7 zł

Dobry krem 'po'.

Używam go tuż po samej depilacji (czyli co jakieś 2-3 tygodnie). Koi przesuszoną depilacją skórę, nawilża ją i natłuszcza. Szybko się wchłania. Zapach... neutralny; dla mnie ani ładny, ani brzydki. Spełnia dobrze swoją funkcję - i za to 4 gwiazdki.

Używam tego kosmetyku: regularnie po każdej depilacji

bardzo przyjemny

A ja go lubię. :)
Jako jeden z nielicznych naprawdę tylko delikatnie brązuje, choć efekt widać już po jednorazowej aplikacji.
Nie zostawia smug, ma lekką konsystencję ułatwiającą rozsmarowywanie, nie podrażnia wydepilowanej skóry, ma przyjemniejszy zapach niż większość samoopalaczy itp.
Jest bardzo wydajny a przy tym niedrogi.

taki sobie

Plus za wlasciwosci lekko brazujace. Nie za mocne jak zwykle samoopalacze, a przy czestym stosowaniu daja ladna delikatna opalenizne. Nie brudzi. Nie pozostawia zaciekow w trakcie uzywania, ale niestety schodzi nierownomiernie i zostawia plamy.
Minimalnie spowalnia odrost wlosów - spodziewalam sie lepszych efektow.
Zapach niezbyt przyjemny - samoopalaczowy.
Nawilza srednio - tez bez rewelacji, ale lagodzi podraznienia.
W sumie moja ocena gdzies pomiedzy 2 a 3 gwiazdkami.

Ilosc zuzytych opakowan: 1

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

o.k.

Dla mnie jest najlepszym jak na razie produktem samoopalającym bo daje równomierny efekt po użyciu i nie za mocny jak zwykłe samoopalacze. Faktycznie trochę spowalnia odrost włosków, a te po jego użyciu jaśnieją jak od słońca. Lekko nawilża skórę, a odcień opalenizny nie jest żółty. Mój Mężczyzna gdy zaczęłam go używać myślał, że byłam w solarium, więc sądzę, że efekt jest naturalny. Minusem jest zapach (taki samoopalaczowy) i zacieki po zaprzestaniu jego używania.

do niczego

Kupiłam ten wynalazek, jak tylko wszedł na rynek, ale do tej pory źle go wspominam. Po pierwsze, śmierdzi, po drugie, "opalenizna" (o ile to w ogóle tak można nazwać) jest nierównomierna, po trzecie, brudzi ubrania (smarowałam się nim wieczorem po kąpieli, a na drugi wieczór też po kąpieli miałam żółty ręcznik!!!), no i po czwarte, w ogóle nie spowalnia odrostu włosów.

Ilość zużytych opakowań: może 1/3 pierwszego, a może jeszcze mniej; reszta wylądowała w koszu

niczego sobie

wszystko ma super i na piątkę, z wyjątkiem rosołowego zapachu...ładnie się rozsmarowywuje, nie zostawia zacieków, włosy nie rosną, jeżeli komuś zapach nie przeszkadza, to szczerze polecam

Ok

Jako balsam do ciała dobry, ale nie rewelacja. Nawilża, odżywia jak dla mnie troszkę za słabo, ale ja mam wyjątkowo suchą skórę na nogach. Jako balsam brązujący świetny. Ładna złota opalenizna, bardzo naturalna. Przy regularnym stosowaniu nie robią się żadne plamy ani nic takiego. Jak się przestanie użwywać, to zmywa się niestety nierównomiernie.A odrost włosów rzeczywiście spowalnia. Normalnie musiałam nogi codziennie golić, a teraz co 3 dni.Bałam się, że taki "omnibus" będzie podrażniał, ale nic. Tylko ten zapach mógłby być przyjemniejszy. ALe na pewno i zapach i efekt jest lepszy niż przy używaniu balsamu Ziai.Ilość zużytych opakowań: 1

mieszane odczucia

Hmm... Poużywałam tylko trochę, bo nie chciałam zbyt mocnego efektu. Właściwie jest to prawie samoopalacz - tak samo śmierdzi i też robi zacieki. Tylko słabiej brązuje. Nie nawilża skóry. Zgodny ze specyfiką Tanity, średni produkt..Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1