Lucidity Light Diffusing Makeup SPF8

Lucidity Light Diffusing Makeup SPF8

Lekki podkład rozświetlający. Daje efekt naturalnego, promiennego makijażu. Drobne cząsteczki odbijające światło od cieni i drobnych zmarszczek, powodują ich zamaskowanie. Utrzymuje się na skórze cały dzień, nie zmienia koloru. Chroni cerę przed szkodliwym wpływem środowiska.

Średniak

Bardzo trwały, niestety na mojej mieszanej cerze sprawiał wrażenie ciężkiego i topornego, czasami miałam odczucie, że było go na twarzy za dużo, był wyraźnie widoczny i na pewno nie rozświetlał cery. Sprawiał raczej wrażenie statycznej maski i wchodził w pory. Mimo to ma bardzo pożądne krycie i dobrze się utrzymuje, jest idealny na większe wyjścia, w obiektywnie aparatu wygląda ladnie.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

dobry, ale gdzie to rozświetlenie???

Fluid wyglada bardzo naturalnie na twarzy, nie robi maski, nawliża i wygładza, lecz rozprowadza się dosyć ciężko. Na mojej mieszanej, delikatnej cerze sprawuje się dobrze, krysje średnio, ale przy okazji zauważalnie matuje, co mozna mu policzyc na plus.Niestety, buteleczka okropna, trzeba przechylac by wylać żądaną ilość kosmetyku, łatwo o rozlanie zawartości!!!Jest to równierz bardzo niehigieniczne....
Do zalet przypisac mozna szeroki wybor kolorow-neutralne, chlodne i cieple, kazdy znajdzie cos dla siebie, cala gama czytelnie opisana.Na minus policze brak rozswietlenia, ktory bardzo mnie rozczarowal,twarz wyglada co prawda swierzo, ale nie promiennie...

Używam tego produktu od: 1 mieś
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Mocna czwórka. Chciałam napisać dokładnie to o czym zapewnia producent.

Podkładzik fajnie się rozprowadza, daje bardzo naturalny makijaż, ładnie wyrównuje kolory, nie ciemnieje i co mnie bardzo zdziwiło ma pewne właściwości kryjące :)
Na mojej buźce nie utrzymuje się jednak cały dzień, nałożony rano pod wieczór już go praktycznie nie ma, ale do takich zadań wybieram zdecydowanie inne podkłady.

Polecam jako podkład na codzień, gdy nie potrzebujemy mocnego krycia.

Używam tego produktu od: 6miesięcy

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

spoko :)

podkład się super rozprowadza bo ma lekka konsystęcję. Medium krycie ale wystarczające dla przeciętnej cery. dobry dal suchej skóry...aczykolwiek troszke nabłyszcza na nosie i na brodzie. wygląd świeżej promiennej twarzy-NAPRAWDE!!!!. Dośc dobrze trzyma sie na twarzy przez ok tak myślę 6 godzin. Poprawka mile widziana. No i chyba puder na wykonczenie myślę, że niezly pomysł. wadą jest beznadziejna buteleczka....no to cos strasznego....wydaje mi się, że przez to traci na wydajności choc nie potrzebujesz go za wiele nakladac na twarz.
I kolejna wada to ja osobiście miałam uczucie...w cieplych pomieszczeniach ...ze spływa mi z twarzy... ale cóż każdy jest inny!!! ale ogólnie jest warty polecenia ale myslę, że nie dla tłustej cery.

Używam tego produktu od:roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry, mógłyby być lepszy

Ładnie stapia się z cerą, łatwo się rozprowadza. Efekt jest naturalny, chociaż podkład ma pewne właściwości kryjące. Ładnie wygląda na buzi, ale przyznam, że oczekiwałam lepszego efektu rozpromienienia i ożywienia cery.Trwały, trzyma się caly dzień, ale za to mam wrażenie pewnej ciężkości.
Dobry, ale wrócę jednak do Color ID

potwierdzam-jest dobry :)

Mam trochę odmienne spostrzeżenia co do tego podkładu, niż poprzedniczki.Rzeczywiście jest delikatny, ale dla mnie jest to podkład bardziej zimowy niż letni.:) Tzn.wiem, że latem spłynąłby mi z twarzy strumieniem.:D Jest dosyć trwały, ale jest też raczej kremowo-rozświetlający.Nie matuje nic a nic, w zasadzie też nie kryje.Bardziej jest kremem tonującym, niż podkładem.Maski na twarzy nie tworzy- o tym nie ma mowy.Moim zdaniem nawilża całkiem porządnie, będzie się dobrze nadawał dla skóry suchej.Tłustoskórym go odradzam.Ten subtelny blask jaki daje, może się zamienić w ich przypadku w niestetyczny błysk.Nie jest widoczny, nie osadza się w porach ani zmarszczkach.Łatwo go rozprowadzić, nie tworzy smug.Jest bardzo przyzwoity, ale czegoś mi w nim brakuje...Sama nie wiem czego i dlatego nie sądzę bym go w przyszłości kupiła.Mogę go jednak polecić z wyżej wymienionych powodów.:)

Mój faworyt!

Zakochałam się w nim już po pierwszym użyciu. Przede wszystkim - cudownie wyrównuje koloryt cery i rozświetla. Buzia wygląda naprawdę zdrowo i promiennie. To co mi bardzo odpowieda to pełna gama kolorystyczna - bez problemów znalazłam swój odcień, co nigdy nie było takie proste: zawsze kolor podkładu był to za różowy, albo znów za żółty. Ten podklad jest bardzo lekki. Nie spływa, nie ciemnieje, nie wysusza cery. Idealny!

idealny na lato

To naprawdę bardzo dobry podkład na lato - delikatnie rozświetla twarz, idealnie stapia się skórą, nie tworzy maski, nie kryje zbyt dobrze, ale jest przez to leciutki i niemal niezauważalny.Wytzrymuje nimal cały dzień, ale z małymi poprawkami tu i tam. ;)Jest produkowany w niespotykanie wielu jasnych, niemal przezroczystych odcieniach i dzięki temu łatwo wybrać coś dla siebie.Ilość zużytych opakowań: 1

Dobry na lato

Miałam tylko próbkę z Sephory i już, już miałam kupić, ale trafił się po drodze DP Chanela :)A potem kupiłam Adaptive i tak się jakoś z tym podkładem rozminęłam. W każdym razie jest to jeden z tych jak najbardziej godnych polecenia.Podkład jest bardzo leciutki i jeśli komuś chodzi głównie o właściwości kryjące to nie tędy droga. Natomiast jeśli głównym celem jest wyrównanie kolorytu skóry i jej łagodne rozświetlenie - to jak najbardziej. Wtapia się w buźkę błyskawicznie i jest niemal całkowicie niewidoczny. Podobno nadaje się do każdego typu skóry - za to już nie mogę wziąć całkowitej odpowiedzialności, w każdym razie na mojej mieszanej się sprawdził. Trzyma się parę godzin, co prawda krócej niż DP, ale pod tym względem Chanel bije wszystkie inne podkłady na głowę. Sprawia wrażenie bardzo wydajnego - napradę niewiele go potrzeba, aby dokładnie pokryć całą twarz. Skąpa próbka starczyła mi na tydzień.Ze względu na krótki czas jaki go używałam, nie dam mu 5 gwiazdek. Z pewnością jednak zaznajomię się z nim kiedyś na dłużej, tym bardziej, że cena jest bardzo korzystna.Aha - na niewypeelingowanej buzi uwidacznia łuszczącą się skórkę - podobnie jak DP czy Divinora (tak,tak, u mnie nawet Divinora bez dobrego peelingu nie sprawowała się pod tym względem najlepiej). Ale na buzi gładkiej - super.