Inter Fragrances, Petrole z azulenem, Lotion do zniszczonych lub słabych włosów jasnych lub rozjaśnianych (stara wersja)

Kosmetyk dwufazowy bez spłukiwania. Pielęgnuje włosy i skórę głowy. Zawarte w nim składniki aktywne stymulują wzrost włosów i łagodzą podrażnienia skóry głowy. Wmasowuje się preparat we włosy, skórę i pozostawia do następnego mycia głowy. Bardzo skuteczny kosmetyk, przy tym tani. Coś idealnego, gdy chce się wzmocnienić włosy na wiosnę.

Cena: ok. 12 zł

nie warto

Kpiłam go dobre dwa lata temu i stwierdziłam, że szkoda było wydawać pieniądze. Lotion ma okropny zapach, wg producenta nie trzeba spłukiwać- ale jak nie spłukałam i nie umyłam włosów jeszcze ze dwa razy to nie dość, że śmierdziały to zaraz się przetłuszczały. Muszę jednak przyznąć, że włosy wyglądały troszkę lepiej- były bardziej błyszczące.

Używam tego produktu od: dawno temu

Kiepski

Po pierwsze: paskudny zapach, jaka cala seria zreszta.
Po drugie: zadnej poprawy kondycji wlosow.
Po trzecie: po zastosowaniu szamponu z lotionem i balsamem pojawil sie lupiez.
Za zestaw z przesylka zaplacilam 40zl i uwazam ze wyrzucilam pieniadze w bloto. Mam naprawde zniszczone wlosy i liczylam na odzywienie a tu nic z tego. Po kilku aplikacjach mam wrazenie ze nawet wlosy szybciej sie przetluszczaja.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

e tam...

Dwie gwiazdki a nie jedna tylko dlatego, że nie pogorszył sytuacji. Do rzeczy: zaczęłam go kupować jak nasiliły się moje problemy z włosami i skórą głowy (delikatna skora, włosy przetłuszczające się u nasady, ale suche końcówki). Stosowałam całą serię i choć jestem zadowolona z szamponu i balsamu, to lotion nie zadziałał na mnie wcale. Dodam, że nie spodziewałam się nie wiadomo jakich efektów, ale choćby minimalnych. Nic się nie poprawiło: ani stan skóry, ani stopień wypadania włosów, ani stan samych włosów.
Być może ten kosmetyk zwyczajnie był dla mnie nieodpowiedni, ale ze względu na brak efektów nie mogę mu wystawić innej niż negatywną recenzje.

Cellulit adipocyty

naprawdę świetny

Kupiłam go (przez internet) po przeczytaniu poniższych opinii i .. jestem pod wrażeniem. Sama pewnie nigdy nie wpadłabym na to, aby go nabyć.. Naprawdę super-produkt: włosy są mięciutkie, puszyste, jakby o połowę lżejsze:) POLECAM!

Strzał w dziesiątkę!

Zgłosiłam to pora ocenić. Wszystko co napisałam w zgłoszeniu to prawda. Świetny lotion, dawniej nie lubiłam tego typu kosmetyków. Teraz nie mogę się bez niego obyć. Włosy wypadają przy jego stosowaniu minimalnie, są delikatne, miekkie, układają się świetnie, błyszczą. Widać że wpływa znacząco na poprawę ich stanu. Efekt zaczyna byc widoczny po zużyciu jednego opakowania, mniej więcej. Ma dwa mankamenty ale jest tak dobry że nie zabiorę gwiazdki. Pierwszy to zapach, na szczęscie po około 1 h, ulatuje! Kolejny mankament to, opakowanie nie ma pompki, a przy tego typu kosmetyku to konieczne. Ja go przelewam, ale sądzę że firma powinna pomyśleć o opakowaniu z rozpylaczem. Ilość zużytych opakowań: początek 3-go